Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Εγω να δεις.....

Αυριο μαλλον θα παω Θεσσαλονικη με τη δουλεια..

λες να παω επι την ευκαιρια να δω το κρισάκι με το μπεμπε?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

κανουμε και ταξιδακια ε??????:Dαν μπορεσεις γιατι οχι...:tongue:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα στις διαδικτυακες φιλες μου!Χτες ολοκληρωθηκε η μετακομιση του νεου σπιτιου μου,τουλαχιστον κατι που παει καλά.
Καλώς όρισες Σοφουλικάκι στο καφέ μας!...Σου εύχομαι σύντομα να ξαναρχίσει το όνειρο για σένα και να πάει καλά μέχρι τέλος!!..εδώ θα είμαστε να τα λέμε...!:D
μαρη κοτοπουλακι...ολο το μπιφτεκακι φωναζεις...εμενα τιποτα:cry::cry:
Ζουλεύεις γι'αυτό τα λες!!!:tongue::tongue::tongue:
Καλημέρα μοναδική μουαγάπη...

βρε χαζούλι μου εσενα δεν σε φωνάζω γιατι ξέρω ότι θα έρθεις ..εσυ είσαι κυρία...δεν με αφήνει ποτέ μόνη μου...γλυκούλι μου:P:p:p:p

Ωραία είσαι κι εσύ!!!...Κι εγώ που πίστευα πως είμαι η αγαπημένη σου γειτόνισσα!!!...Μπουχού!!!:cry::cry::cry:
καλημεραααα!!!ειπα να μπω η μανα.ετσι για λιγη θετικη ενεργεια.ειναι και η μπεμπα εδω και σας διαβαζει!!!!!!την καλημερα της.μαθαμε κατι για το κρισακι?τωρα ουτε που πατατε στο αλλο καφε εεεε!!!!!φτου σας.εεεε ρε θετικο τεστ που σας χρειαζεται εδω μεσα.να μαθετε!φιλακιααααα.
Ε, ψιτ...μάνα???....Να μπαίνεις συχνά να μας ανεβάζεις λέμε!!!...Η αλήθεια είναι πως μας χρειάζεται ένα θετικό τεστ, αλλά αυτόν μήνα μην περιμένετε από μένα!!...Είμαι στις γόνιμες και τσακώθηκα με την μάνα μου και δεν έχω καθόλου όρεξη για σεξ....μα καθόλου!...Ποια?...εγώ!!

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααα καλημεραααααααααααααααα

εγινα ΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:D:D:D:D

ηρθε η νυφουλα μου και ειμαι πολυ συγκινημενη!!!!!!

Να σου ζήσει η νύφη Αθηνούλα!!!!Φαντάζομαι χαρές ο γιος σου,ε?:D:D
αααα..πέστα ντε...να γινουμε να γινουμε ..ετσι και αλλιως με το μπιφτεκακι δεν είμαστε όυτε κουμπαρες ουτες συμπεθέρες..

εχει συμπεθέρα τη Βιβή...

Η δικια μουυ συμπεθέρα είναι η Εμμα αλλα με έχει γραψει...:cry::cry::cry:

Λες να την αφησω και ναα γινω δικη σου συμπεθέρα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Μην της το πεις ..οπως λεεει και το τραγούδι...χιχιχιι

Ώστε με πουλάς και δεν θες να κουμπαριάσεις μαζί μου....Θες δηλαδή μόνο να πηγαίνουμε μαζί τα παιδιά μας στις κούνιες?...Ε, jamais....δεν το δέχομαι αυτό...!!:twisted::tongue::tongue::tongue:
Εγω να δεις.....

Αυριο μαλλον θα παω Θεσσαλονικη με τη δουλεια..

λες να παω επι την ευκαιρια να δω το κρισάκι με το μπεμπε?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Να πας, να πας και να της δώσεις φιλάκια από όλες μας!!!!Μακάρι να μπορούσαμε κι εμείς να πάμε!!
Γεια σας γεια σας!!!!

Γεια σου Αγγελάκι μου κι εσένα!!:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια,τι ενοχλητικο αυτο το σπαστο ωραριο!!!Ελπιζω να ειστε καλά.Στις 9 σχολαω, να δω τον αντρουλη μου και το καινουργιο σπιτι που δεν χορταινω να το βλεπω!


as1cCET0g410010NTAwMjY0OWx8MDgyMHpsfGVtZWlzIG9pIGR5byBzYW4gZW5h.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσακια,τι ενοχλητικο αυτο το σπαστο ωραριο!!!Ελπιζω να ειστε καλά.Στις 9 σχολαω, να δω τον αντρουλη μου και το καινουργιο σπιτι που δεν χορταινω να το βλεπω!

Καλησπέρα Σοφουλινακι.Διάβασα την ιστορια σου.Εγω πιστεύω ακράδαντα οτι η φυση εινια πιο σοφή από εμάς και ξέρει τι κάνει.Είχα και εγω μια περιπτωση ακριβως σαν την δική σου + μια αποβολη .

Συνεχίζουμε με το κεφαλή ψιλα.Καθώς περίμενα να μπω για την δεύτερη απόξεση με βλέπει μια κυρία που ήταν εκεί με την νύφη της για να κάνει η νύφη της απόξεση.Με βλεπει στο μαύρο μου το χαλι και ερχεται και μου λεει: Εμένα που με βλέπεις έχω 4 παιδιά + 10 αποτυχημένες εγκυμοσύνες. Το κεφάλι ψηλά και μην απογοητευεσαι, μου είπε. Και μην χανεις την πιστη σου!

Τα μωρακια μας οταν θα ερθουν μας χρειαζονται υγιής και με σώας τα φρένα (αυτά σκεφτομαι όταν με παίρνει απο κάτω και συνέρχομαι).

Αν δεν γινομαι αδιακριτη από που είσαι? Εγω μενω Αθηνα .

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονικη.Εχεις δικιο για ολα,αλλα οταν βλεπω την υπεργονιμοτητα των αλλων γυναικων και το δικο μου κορμι που δεν καρπιζει,και τον κυκλο μου που πιανει με την μυρωδια παιδια.Απογοητευομαι και προσπαθω να συμφιλιωθω με τον Θεο.Απλα απορω τι ειναι αυτο που κανουν οι αλλες γυναικες στην κρεβατοκαμαρα τους και πως διατηρουν την ηρεμια τους.Κολλησε το μυαλο μου.Μου καρφωθηκε οτι ειχε ο αντρας μου προβλημα πηγαμε καναμε σπερμοδιαγραμμα βρηκαν ενα καλό και γονιμο σπερμα,μου καρφωθηκε οτι ήμουν μονοσαλπιγγη και εμεινα τυχαια εγκυος,εκανα τα Χριστουγεννα δωρο στον εαυτο μου την σαλπιγγογραφια με βρηκαν υγιεστατη,δυο καθαροτατες σαλπιγγες και τελεια ανατομια,μου μπηκε οτι δεν κανω αυγό εκανα εξεταση προγεστερονης και βγηκε καλη (χωρις χαπια),πηρα κλομιφεν εκανα δυο αυγα, τζιφος. Ο κυκλος 31-33 ημερες πολυ καλος για πολυκυστικες ,ουτε τριχοφυια,ουτε παχυσαρκια.Και γκλουκοφαζ πηρα παλι τιποτα και πρεγνιλ εκανα παλι τιποτα,ενδομητριο αψογο και τελεια αιματωση μητρας σε καθε ωορηξια (αυτο μου το λεει ο γιατρος).Νιωθω μπλοκαρισμενη,μου ταιριαζει απολυτα αυτο το επιθετο.


as1cCET0g410010NTAwMjY0OWx8MDgyMHpsfGVtZWlzIG9pIGR5byBzYW4gZW5h.gif
Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ βρηκα κοριτσακια μεσα!!!!!

Λουλουδοκοριτσο να σας ζησει η κοπελαρα!!!!!!!

Σοφουλικακι καλως μας ηρθες!!!Κι εγω πρωην Σαλονικια ειμαι.

Εμενα παλι τελευταια μου τελειωνει η περιοδος και μετα εχω πονους περιοδου....δεν εχω λογια!!!!:confused::confused::confused::confused:


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites

τη γκαντεμια μου....μολις μπηκα φυγατε ολες!!!!!βαρεθηκα να μονολογω...

Θα συμμετεχω ομως εστω και με μονολογο!!!!εγω τις περισσοτερες φορες πριν μου ερθει περιοδος εχω τσιμπηματακια και οχι τοσο πονους περιοδου και σχεδον καθε φορα ανεβαζω θερμοκρασια....αλλα παντα περιοδος ερχεται...κλαψ....:evil::evil:


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites

πεθανα στο γελιο...."την καλημερα της"...σιγα μη μας κουναει και το μαντηλι μαρη κι ευ!!:tongue::tongue: πολλα φιλακια στα μπουτακια...:D
καλα καλημερα μπορει να μη λεει ακομα αλλα οταν χαζευει τον υπολογιστη την ωρα που σας διαβαζω γελαει!!!!εεε αφου γελαει και το μωρο παιδι μαζι μας....απο κει να καταλαβεις.!!!!!!!!!!!!!η το παιδι μου ειναι πανεξυπνο η εμεις για γελια!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα καλημερα μπορει να μη λεει ακομα αλλα οταν χαζευει τον υπολογιστη την ωρα που σας διαβαζω γελαει!!!!εεε αφου γελαει και το μωρο παιδι μαζι μας....απο κει να καταλαβεις.!!!!!!!!!!!!!η το παιδι μου ειναι πανεξυπνο η εμεις για γελια!!!!!!!!!!

Το παιδι ειναι σιγουρα πανεξυπνο!!!χωρις αυτο βεβαια να σημαινει οτι δεν ειμαστε και για γελια!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι ζουζουνακι μου για σενα μπηκα που εισαι ολο μοναχουλι

τι θα κανεις τελικα με γιατρο..βρηκες κανενας αλλο?


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι το ρολοι μου λεει 9:00 και εδω λεει 8:00 ελεος

Λοιπον αυριο μην με περιμενετε θα ανηφορισω προς τα πανω...Σαλονικα..

το ξερω θα σας ειναι αβασταχτη η απουσια μου αλλα μην κλαιτε..:D:D:D

Ναι την πατησατε θα γυρίσω...σας αφηνω εγω???

Μπιφτεκακι μου νομιζες πως θα με εχανες απο την γειτονια...που τετοια τυχη:tongue::tongue::tongue::tongue:

Λοιπον παω να μαζευτω αφου δεν μιλα καμια...

Καλο βραδυ...χαλαρωστε και καντε αφθονο σεξ....σαν να ειστε στην ερημια και θελετε να πινετε μονο νερο...νερο...νερο....

εσεις θα λετε...σεξ...σεξ...σεξξξξ:tongue::tongue::tongue::tongue:

καλα καλ φευγω...

φιλουθκια διαβολογυναικακια μου:D:D:D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑα!!σας βρηκα...σας εχω τεστ...πηρα τις μισες εξετασεις αιματος γαι θρομβοφιλια και μι απου λεγεται παραγων VIII ειναι πολυ χαμηλη...αλλα αυτο ειναι αιμοροφιλι αδεν ειναι θρομβοφιλια απο οτι καταλαβα...και οχι τιποτε αλλο δεν εχω αδιαθετησει κιολας.....λαλαλαλαλαλαλαλαλα!!


2011.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...