Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Καλημέρα κούκλες!!!:D

Τι κάνετε?...Εγώ δεν είμαι πολύ καλά, δεν έχω διάθεση για τίποτα, ελπίζω να είναι παροδικό γιατί θα σαλτάρω...!

Σοφουλικάκι μου γλυκό, χαίρομαι που διαβάζω πως οι εξετάσεις που έχετε κάνει είναι καλές, αυτό σημαίνει πως αργά ή γρήγορα θα έρθει το μπεμπέ, όλα για κάποιο λόγο γίνονται. Εδώ είμαι εγώ αισιόδοξη που έχω ενδομητρίωση, μισή ωοθήκη και μια σάλπιγγα μισόκλειστη...Κι είχα κι ένα διαφραγματάκι που προφανώς δυσκόλευε τη σύλληψη. Αλλά δεν το βάζω κάτω...

Τζορτζίνα θα μου λείψεις σήμερα, αυτό είναι αλήθεια....:cool:

Εμμαλενάκι, η αιμοροφιλία τι ακριβώς είναι?...Παίζει ρόλο στη σύλληψη?:rolleyes:

Φιλάκια στις υπόλοιπες...:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θεσσαλονικη.Εχεις δικιο για ολα,αλλα οταν βλεπω την υπεργονιμοτητα των αλλων γυναικων και το δικο μου κορμι που δεν καρπιζει,και τον κυκλο μου που πιανει με την μυρωδια παιδια.Απογοητευομαι και προσπαθω να συμφιλιωθω με τον Θεο.Απλα απορω τι ειναι αυτο που κανουν οι αλλες γυναικες στην κρεβατοκαμαρα τους και πως διατηρουν την ηρεμια τους.Κολλησε το μυαλο μου.Μου καρφωθηκε οτι ειχε ο αντρας μου προβλημα πηγαμε καναμε σπερμοδιαγραμμα βρηκαν ενα καλό και γονιμο σπερμα,μου καρφωθηκε οτι ήμουν μονοσαλπιγγη και εμεινα τυχαια εγκυος,εκανα τα Χριστουγεννα δωρο στον εαυτο μου την σαλπιγγογραφια με βρηκαν υγιεστατη,δυο καθαροτατες σαλπιγγες και τελεια ανατομια,μου μπηκε οτι δεν κανω αυγό εκανα εξεταση προγεστερονης και βγηκε καλη (χωρις χαπια),πηρα κλομιφεν εκανα δυο αυγα, τζιφος. Ο κυκλος 31-33 ημερες πολυ καλος για πολυκυστικες ,ουτε τριχοφυια,ουτε παχυσαρκια.Και γκλουκοφαζ πηρα παλι τιποτα και πρεγνιλ εκανα παλι τιποτα,ενδομητριο αψογο και τελεια αιματωση μητρας σε καθε ωορηξια (αυτο μου το λεει ο γιατρος).Νιωθω μπλοκαρισμενη,μου ταιριαζει απολυτα αυτο το επιθετο.
δεν σε ξερω αλλα να ξερες ποσο σε καταλαβαινω.εχω νιωσει ακριβως οπως κι εσυ.οπως ολες εδω μεσα δηλαδη.+οτι σου ριχνω και μια παλλινδρομη και μια αποβολη.δεν εχει ερθει η ωρα σου ακομα.δεν ξερω γιατι αλλα δεν εχει ερθει.υπομονη και επιμονη.μην τα παρατας και καθε φορα που σε περνει απο κατω παρε φορα και πηγαινε μπροστα.εγω τα καταφερα.αφου τα καταφερα εγω μπορεις κι εσυ μπορουν και οι υπολοιπες.μη μασας.φαση ειναι.θα ερθει στιγμη που θα κοιτας το μωρο σου και θα σου φαινοντε τοσο μακρινα ολα αυτα.και μην πιστευεις στις ευκολες συληψεις.ολες το περνανε το λουκι τους απλα δεν το λενε.θα δεις.πλησιαζει η σειρα σου.σου ειπα οτι η κορη μου ειναι ομορφη?!!!κουκουβαουουουουουου!!!φιλιαααα!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει η νύφη Αθηνούλα!!!!Φαντάζομαι χαρές ο γιος σου,ε?:D:D

Ώστε με πουλάς και δεν θες να κουμπαριάσεις μαζί μου....Θες δηλαδή μόνο να πηγαίνουμε μαζί τα παιδιά μας στις κούνιες?...Ε, jamais....δεν το δέχομαι αυτό...!!:twisted::tongue::tongue::tongue:

Να πας, να πας και να της δώσεις φιλάκια από όλες μας!!!!Μακάρι να μπορούσαμε κι εμείς να πάμε!!

Γεια σου Αγγελάκι μου κι εσένα!!:D:D

Είπατε κάτι για μένα?:-S


2011.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελινα μου να χαιρεσαι την κορη σου,το ξερω οτι ειναι ετσι οπως τα λες,κι επειδη εχω καλο θυμητικο θυμαμαι πολυ καλα την ιστορια σου, και της Αθηνουλας.Υπομονη χρειαζεται αυτο μου το λενε ολοι.Facebook εχετε?


as1cCET0g410010NTAwMjY0OWx8MDgyMHpsfGVtZWlzIG9pIGR5byBzYW4gZW5h.gif
Link to comment
Share on other sites

Ελινα μου να χαιρεσαι την κορη σου,το ξερω οτι ειναι ετσι οπως τα λες,κι επειδη εχω καλο θυμητικο θυμαμαι πολυ καλα την ιστορια σου, και της Αθηνουλας.Υπομονη χρειαζεται αυτο μου το λενε ολοι.Facebook εχετε?
Έχουμε έχουμε!!

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελινα μου να χαιρεσαι την κορη σου,το ξερω οτι ειναι ετσι οπως τα λες,κι επειδη εχω καλο θυμητικο θυμαμαι πολυ καλα την ιστορια σου, και της Αθηνουλας.Υπομονη χρειαζεται αυτο μου το λενε ολοι.Facebook εχετε?

Υπομονη και επιμονη και θα δεις θα ερθει!!;)εχωωωωωωωωωωωωωωω!!!

Έχουμε έχουμε!!

Εσυ μη χασεις και δεν πεταχτεις να μην πω σαν τιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???:tongue::tongue::cool:

τωρα ειμαι και επισημα πεθερα κια πρεπει να μαζευτω λιγακι(λεμε τωρα μην το παρετε και στα σοβαρα!!:tongue:)

ααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχ χωρις το κοτοπουλακι σημερα το κλεισατε το καφε!!!!

καλα εαν μαθω οτι ειδε πρωτη τη νυφη μου θα την μαδησω αληθεια σας λεω!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εσυ μη χασεις και δεν πεταχτεις να μην πω σαν τιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???:tongue::tongue::cool:

τωρα ειμαι και επισημα πεθερα κια πρεπει να μαζευτω λιγακι(λεμε τωρα μην το παρετε και στα σοβαρα!!:tongue:)

ααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχ χωρις το κοτοπουλακι σημερα το κλεισατε το καφε!!!!

καλα εαν μαθω οτι ειδε πρωτη τη νυφη μου θα την μαδησω αληθεια σας λεω!!!

Ωωωωωωχ......βλέπω το κοτοπουλάκι από αύριο μαδημένο :lol::lol::lol:
εμεις εχουμε ραντεβου το βραδυ ξερεις εσυ!!!;););)
Σα δε ντρέπεστε μανάδες κλείνετε βραδυνά ραντεβού!!!:rolleyes::tongue:....Όλα θα τα μαρτυρίσω, όλα!!!!
κανετε και κρυφα ραντεβου βραδυνα ε????:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: καλα σας ρε:D:D
Που ήσουν κυρά καρπούζω το πρωί?.....Σήμερα βρήκατε όλες να λείπετε?....Ευτυχώς βρήκα την ζουζού στο facebook το απόγευμα και της τα είπα και ξαλάφρωσα!!!!....Σας λέω δεν είμαι καλά...!:cry:

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

κανετε και κρυφα ραντεβου βραδυνα ε????:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: καλα σας ρε:D:D

:D:D:D ελα κι εσυ θα περασεις τελεια!!!:tongue:

Ωωωωωωχ......βλέπω το κοτοπουλάκι από αύριο μαδημένο :lol::lol::lol:

Σα δε ντρέπεστε μανάδες κλείνετε βραδυνά ραντεβού!!!:rolleyes::tongue:....Όλα θα τα μαρτυρίσω, όλα!!!!

Που ήσουν κυρά καρπούζω το πρωί?.....Σήμερα βρήκατε όλες να λείπετε?....Ευτυχώς βρήκα την ζουζού στο facebook το απόγευμα και της τα είπα και ξαλάφρωσα!!!!....Σας λέω δεν είμαι καλά...!:cry:

Ρουφιααααααααααααααανααααααααααααααα καρφιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μαρτυριαρααααααααααααααααα!!!:tongue::tongue::tongue:

τι εχεις κοριτσακι μου τωρα εισαι καλα??

oxi?????????????????

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι σε πετυχαααααα!!!:tongue:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καλησπέρα;)

Επιτέλους κατάφερα να μπω, είχα ξεχάσει τον κωδικό μου..:evil:

Πολλά φιλιά..

Θα μπαίνω...

Πάω κ μια βολτίτσα τώρα να ευχηθώ στο χρυσανθεμάκι..


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

εμ βέβαια.. τούτες δεν εμφανίζονται βράδυ γιατί κάνουν κάτι άλλο.... ε τί σαν κι εμάς που το ξεχάσαμε?????

καλά κάνετε κορίτσια μου, φχαριστηθήτε τώρα που είναι καιρός μέχρι να αρχίσετε κι εσείς την γκρίνια :))))


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...