Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 minutes ago, Blue Velvet said:

      Όταν έπεσε από το 29 στο 7,είχες σταματήσει τα φάρμακα?Εμένα μου είπε να τα πάρω σήμερα και αύριο να κάνω τη χοριακη.

      Έχεις δίκιο,καλύτερα που σταμάτησε τώρα και δεν παλινδρομησε πιο μετά.Ετσι κ αλλιώς δεν το πίστεψα,δεν ξέρω γιατί..Ελπίζω να ήταν απλά θέμα τύχης και να μην ήταν υγιές το έμβρυο και να μην φταίει κάτι στη μήτρα.Εχω ένα ακόμα,θα κάνω εμβρυομεταφορά μόλις μου πει ο γιατρός ότι είναι όλα οκ

      Συνέχισα να παίρνω τα φάρμακα μέχρι να επαναλάβω τη χοριακή. Μετά ήταν πλέον ξεκάθαρο. 

      Είναι ο φόβος μας πιστεύω, εγώ κάθε φορά που πήγαινα στον γιατρό μετά από όλα αυτά φοβόμουν κ είχα την αίσθηση ότι κάτι πάει στραβά. Νομίζω είναι φυσιολογικό, όταν περάσεις κάποια τραυματικα γεγονότα. 

      Ναι σίγουρα θα σε κατευθύνει ο γιατρός σου. Έχεις κατεψυγμένα έμβρυα?

Mανούλες Σπερματέγχυσης


Recommended Posts

Καλά τα λες. Σου ευχομαι σε 1 χρονο και κατι να ακους τον γιο σου να σε λεει μαμαμαμαμα. Εγώ καθε φορά που το έλεγε εκλαιγα. Πανω από 1 μηνα. Ολοι με κοροιδευαν αλλα δεν ηξεραν τι τραβηξα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 637
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλά τα λες. Σου ευχομαι σε 1 χρονο και κατι να ακους τον γιο σου να σε λεει μαμαμαμαμα. Εγώ καθε φορά που το έλεγε εκλαιγα. Πανω από 1 μηνα. Ολοι με κοροιδευαν αλλα δεν ηξεραν τι τραβηξα...

Ευχαριστω Στελιτσα!Τα συνιθεισμενα για αλλες μαναδες για'μας θα ειναι απο τα πιο σπουδεα!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι. Πριν λιγες μέρες ο Βασιλάκης δαγκωσε τα χιλια του και ματωσαν Τον πηγα αμεσωςνα τον πλυνω και να δω τι ειναι... Η κουναδα μου μου ειπε, σιγα καλέ πως κανεις έτσι? Εχει 2 κορες αλλα τις εκανε αμεσως. Μου ηρθε να την κουτουλησω.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι. Πριν λιγες μέρες ο Βασιλάκης δαγκωσε τα χιλια του και ματωσαν Τον πηγα αμεσωςνα τον πλυνω και να δω τι ειναι... Η κουναδα μου μου ειπε, σιγα καλέ πως κανεις έτσι? Εχει 2 κορες αλλα τις εκανε αμεσως. Μου ηρθε να την κουτουλησω.

Και γιατι δεν την κουτουλισες?χι χι χι:D

Link to comment
Share on other sites

Αστα. Μου εκανε την εξυπνη τοσα χρονια οτι επιασε αμεσως τα παιδια, χωρις να ξερεις για μας. Δεν ειχε καθολου καλες εγκυμοσυνες (εγω πεταω) και δεν εκανε γιο που οσο ηθελε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Ιονελιτα. Μια χαρά ειμαστε από το κρυωμα. Εσυ?

Καλημερα Στελιτσα !

Να σου ζεισει ο παιιδαρος,ο Βασιλακις ,να τα εκατοστεισει ,να'ναι γερος και παντα χαρουμενος!:D:D:D

Εμενα μου περασε το κρυωμα.Για το υπερειχο πειρα τηλεφονο τον γιατρο(εμαθα οτι εχει πολλους τοκετους) και περειμενω να με παρει εκεινος ,να μου πει πιο πιθανον για αυριο.Αντε γιατι αρχειζει και με πιανει αγχος!Ουφ!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιονελιτα Συγχαρητηρια!!! Ποποπομε ενα σμπαρο 2??? Πες λεπτομεριες.

Εκτος απο τις φοτογραφιες απο το υπερειχο δεν εχω αλλες λεπτομερειες!

Εμενα αυτο πευ με εκαιγε ειταναι να ειναι το εμβρειο μεσα στην μητρα.Αφου οταν με ειδε ο γιατρος μου εκανε και ''πλακα'':''Για να δουμε παλι εξω ειναι?Στην ωοθικι πειγε?''Εγω ειχα χλωμιασει μεχρη να καταλαβω οτι με πειραζει!

Μετα μου λεει :''δυο ειναι!''Εγω το κραταγα το δοικο μου και του λεω :''Γιατρε μεσα ειναι,στην σωστη θεση?'' Λες και δεν ειχα ακουσει το''δυο ειναι!''Εεεε μου λεει εχεις το δοικιο σου,''Μεσα ειναι και ειναι δυο!''Εκει ξελαφρωσα!Καρδουλες απο 5 νοεμβριο!

Link to comment
Share on other sites

Ε λογικο ειναι. Και εγώ αυτο σκεφτόμουν να ειναι ΜΕΣΑ. Αχ τι καλά να εξεληχθουν καλά και τα 2!!! Περιδεση πότε σου ειπε?

Εχουμε μελλον ακομι μεχρη στην περειδεση.Πρωτα καρδουλες,εξετασεις,αυκενικη και μετα αν ειναι ολα καλα περειδεση!Δεν το συζειτεισα ακομι μαζη του γιατι ειναι ακομι νωρεις.Δεν μ'αρεσει να προτρεχω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Στελιτσα!

Εχω μια απορια σχετικα με τα υγρα που εχουμε στη αρχη της εγκυμοσινης!Πρεπει να εχουν συγκεκριμενο χρωμα?(π.χ.απο εχτες εχω κατι κιτρινα πηχτα):confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...