Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Mανούλες Σπερματέγχυσης


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 637
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ολα τα καλά μαζι. Μεινε ξάπλα. Βγες και λίγο στο μπαλκονι που εχει καλό καιρό, μπορει να σου κάνει καλό. Αυριο θα ακουσετε καρδουλες?

Με το που σου εγραψα ,απο την ζαλλαδα μου ερειξα εναν υπνακο ,μεχρη τωρα!Τζιμπεισα τρεις πυρουνιες μαρουλοσαλατα με ξιδακι,ντομτουλα και μια φετα ολικις φομι του τοστ.Αυτο ειναι το μεσιμεριανο μου!Ειμαι καλυτερα και αμα δεν με ξαναπιανουν η ζαλλαδες θα μπω να κανω ενα μπανακι!

Αυριο ,ετσει μου ειπαν ,θα με παρουν τηλεφονο να μου πουν για την ωρα!

Link to comment
Share on other sites

Πιες και πρασινο τσαι. Εμενα με βοηθουσε οταν ειχα αναγουλες.

Το πρασινο προκαλει δυσκοιλιοτιτα και εγω εχω ιδι μπολικη!Την βγαζω με οσο δυνατον στεγνες τροφες για να μην κανω εμετο,δεν εχω αλλι επειλογει.Και ενωειται τρωω μονο αταν αρχειζει να ποναει το στομαχι μου απο την πινα!Μερεικες μερες ειναι καλυτερες απο την σημερινη μερεικες οχι.Υπομονη και μακαρη να πανε ολα καλα!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στον 4ο θα σου ξαναερθει η ορεξη. Εγώ κουραζομαι πιο ευκολα και οταν περπατησω πολυ΄η σηκωσω βαρος ποναω λιγακι. Μονο αυτα.

Αρχειζει και αυξανεται ο ογκος και βαρος της κοιλιτσας.Τωρα που ο Βασιλακης περπαταει θα σε γλυτωσει λιγο απο την πολυ αγκαλιτσα!Ψωνεισες τοιποτα για την μπεμπα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι πηρα λιγα από όλα. Φορμακια και εσώρουχα.

Εσυ με τα την περιδεση θα μπορεις να βγαίνεις?

Kαι να μου πει οτι μπωρω δεν το διακυνδεινεψω!Αφου το εχω παρει αποφαση ,θα κανω υπομονη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συμφωνω. Δεν μας παιρνει για πειραματα ειδικα εσενα που εισαι και παθουσα. Ποναει η περιδεση?

Γεινεται με ολικη ναρκοσει και μετα νιωθεις ελαχιστη ενοχλειση απ'οσο εμαθα!

Link to comment
Share on other sites

Τελος Ιουνιου θα γεννησεις δηλαδη? Καρκινάκι!

Εισαι καλά? Πονας?

19 ιουνιου ,αλλα επειδη συνυθος τα περνουν λιγο πιο νωρεις το βλεπω μεσα η αρχες ιονιου.Πονακια τα συνυθεισμενα !Εσυ δεν νιωθεις πια πονακια οταν μεγαλωνει μητρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...