Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

      • Μου αρέσει 1

Mανούλες Σπερματέγχυσης


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 637
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αντε εχεις και ιντερνετ τωρα....

Πως εισαι σημερα? Περιμενεις το Σαββατο?

Σημερα ''ξεσαλλωσα'':Επλεινα τα πιατα(δεν εχω πλυντιριο πιατον)και εφτιαξα μια τυροπιτα (με ετοιμη ζυμη)μουρλια!

Link to comment
Share on other sites

Μου μυρισε. Φερε και απο εδω. Μην παιρνεις θάρρος! Ξαπλααααααα.....

Αυτες της μερες που δεν ειχα το ιντερνετ μου την βαρεσε ολιγον τι η ξαπλα!Κανω υπομονη αλλα μερικες φορες με πιανουν κατι διαολια που μου ερχετε να δειρω οπιον βρω μπροστα μου!Ειναι απο της ορμονες ,ειναι απο την ξαπλα που δεν αντεχετε,ειναι και απο τα δυο τα νευρα που με πιανουν!?!

Εσυ ,που μου λες εμενα ξαπλα,ποσα λεπτα την ημερα ξεκουραζεσε πουλακη μου?Το παλικαρι μας τι κανει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ μονο το βράδυ ξεκουραζομαι. Εχεις δικιο που σε πιανουν τα νευρα με τοοοση ξαπλα. Σκεψου το τρεξιμο που θα ρίξεις σε λιγους μηνες με 2 νινακια.... Ξεκουρασου από τωρα. Ο Βασιλάκης μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μονο το βράδυ ξεκουραζομαι. Εχεις δικιο που σε πιανουν τα νευρα με τοοοση ξαπλα. Σκεψου το τρεξιμο που θα ρίξεις σε λιγους μηνες με 2 νινακια.... Ξεκουρασου από τωρα. Ο Βασιλάκης μια χαρά!

Μακαρη να πανε ολα καλα μεχρη τελους και ας τρεχω!Θα γεινω και πολυ κορμαρα!χι χι χι :D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κούκλες :)

Ιονελίτα ξάπλααα..

Στελλίτσα εγώ στο είπα ότι σε θαυμάζω! Εγώ έχω ένα νεροχύτη γεμάτο και ένα πλυντήριο που πρέπει να βάλω αλλά νιώθω κάτι πονάκια και είπα να τα αφήσω για αργότερα. Αχ τυρόπιττα θέλω να φτιάξω κι εγώ και μία φανουρόπιττα αλλά θα περιμένω να έρθει η αδελφούλα μου για βοήθεια. Η καημένη 15 χρονών τα έχει δει όλα χιχι εγώ στην ηλικία της γνώρισα τον άντρα μου..


oR8mp2.png

P7wlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ουτε λεπτο δεν μπορω να ξεκουραστώ. Μονο το βράδυ. Εσυ εισαι τυχερη που εχεις βοηθεια... Υπομονη. Να δω οταν θα ξεκινησω δουλεια πως θα τα προλαβαινω...

Πως εισαι σημερα Μαριαμ μου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν θηλάσεις κιολας.... Μοντελο θα γινεις..

Εχεις πάρει κιλα?

Το άκουσα αυτό κι εγώ. Ισχύει όμως; η μαμά μου 5 θήλασε αλλά γραμμάριο δεν έχανε. Όλα με δίαιτα..

Εγώ Στελλίτσα έβαλα ένα κιλό μέχρι τώρα αλλά μεγάλωσε πολύ η κοιλιά μου και πιστεύω ότι θα έβαλα ακόμη ένα. Εμένα η ζυγαριά μου ένα δείχνει αλλά του γιατρού θα δείξει και το 2ο..


oR8mp2.png

P7wlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ουτε λεπτο δεν μπορω να ξεκουραστώ. Μονο το βράδυ. Εσυ εισαι τυχερη που εχεις βοηθεια... Υπομονη. Να δω οταν θα ξεκινησω δουλεια πως θα τα προλαβαινω...

Πως εισαι σημερα Μαριαμ μου?

Η αλήθεια είναι ότι από ψες είχα κάτι πονάκια που κρατάνε μέχρι σήμερα.. Θέλω να πάω αύριο στο γιατρό να μου εξηγήσει κάποια πράγματα.


oR8mp2.png

P7wlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...