Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

2χρονα.. Μα, τι εχουν παθει ολα τους???


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 22,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • culte

    3929

  • Melduck

    3329

  • Γατουλα

    2320

  • Aeriko

    2256

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστω Μελινακι περαστικα δεν γινεται μιας και ειναι μονιμο το προβληματακι απλα τουλαχιστον να ειμαι ορθια ευχομαι καθε ημερα που περναει για να μην λειψω ποτε στις μπλε θαλασσες μου. Αυτη ειναι η μονιμη φοβια μου, μην λειψω απο το παιδι μου.

εστρωσε ο λαιμος μοντελονταλικιερη? :lol::lol::lol::lol:

ρε, θα σε δωσω!!! στεγνα!!

περναω μπροστα απο μαρκοπουλομανα, που κραταει αγκαλια μαρκοπουλακι που κοπανιεται, θελει να κατεβει να παιξει....

οπως περναω, με τραβαει το μαρκοπουλακι απο τη μπλουζα...

και γυρναει η μουρλη και μου λεει... "χτυπα τον!!!"

:lol::lol::lol::lol::lol:

της λεω "πας καλα παιδακι μου, θα κοπανισω το παιδι σου???!!!"

"ε, αφου δε μπορω εγω!!!"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κορυφαιος διαλογος!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

να καθομαι αναμεσα στη γατα και τη μαρκοπολο...

και να μιλανε μεταξυ τους....

με ενα μικρο προβλημα...

η μια ηταν μουγκη και η αλλη κουφη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και εγω στη μεση!!! (η λωλη... λολ)


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

Μπα η φωνη ακομα νταλικερη ειναι. Οσο για τον εθελοντη για να τις ριξει στον Μαριο ακομα δεν βρισκω ρε γαμωτο. Ολους τους ριχνει με το αθωο μουτρακι και καλα.

Εκεινη την ωρα φυστικι εκλαιγε γιατι τον ειχε διωξει η υπευθυνη απο μεσα απο τα παιχνιδια γιατι χτυπησε ενα παιδακι. Και ειχαμε πιασει ξανα το κυρηγμα δεν χτυπαμε παιδακια γιατι ουτε εμας μας αρεσει να μας χτυπουν, και θα σου αρεσε εσενα να σε χτυπησει καποιος.

Και μετα απο το κυρηγμα επειδη το παιδι μου δεν ειναι καθολου αντιδραστικο επιασε το μηνυμα και μια που περασες εσυ σου εριξε μια.

Αλλα και εσυ βρουτε εκει με το μερος του μην υποστηριξεις την δολια μανα. Ισα να τον φοβεριξεις λιγο ειπα, σιγα που θα φοβοταν βεβαια, αυτος δεν φοβαται ουτε θεους ουτε δαιμονες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οσο για τον διαλογο κουκουρουκου με το γατονι. Εγω εκανα υπερπροσπαθεια να βγαλω φωνη που δεν εφτανε ποτε. Καλυτερα με τα γραπτα πιο πιθανο ειναι να συννενοηθουμε.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα jenia

ολα καλα?

εμεις μετα απο συναχι που εξελιχθηκε σε βηχα και ακροαστικα...

...και μετα απο αλλεργια στα ποδαρακια του (απο τσιμπημα?)...

...ειμαστε καλα!

αντε παρασκευη σημερα ε?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα jenia

ολα καλα?

εμεις μετα απο συναχι που εξελιχθηκε σε βηχα και ακροαστικα...

...και μετα απο αλλεργια στα ποδαρακια του (απο τσιμπημα?)...

...ειμαστε καλα!

αντε παρασκευη σημερα ε?

εμενα η κορη χθες το βραδυ ειχε βηχα και ο γιος μετα απο πολυ μα πολυ καιρο κατουριθηκε στο κρεβατι του και παντα σηκωνεται μαλλον κατι ειδε και φοβηθηκε αλλα μετα της μια γαριδα το ματι μου που να κημηθω ειχα και τους φιλουε ρωσους αστα σημερα ξυπνησα ζουλου ????

Link to comment
Share on other sites

Ωχ περαστικα σε ολα τα ζουζουνια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και εγω ακροαστικα φουλ εχω ακομα δυστυχως. Ευτυχως ο Μαριος ειναι καλα και τρεμω που το λεω μηπως το ματιασω αλλα κοριτσια το στρωμα δουλεψε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποψε ηταν το δευτερο βραδυ που ο Μαριος κοιμηθηκε καλα!!!!!! Ξυπνησε μονο για το τελευταιο γευμα στις 12 και αλλη μια φορα αλλα ξανακοιμηθηκε ευκολα.

Δειχνει να του αρεσει πολυ που δεν ειναι πια στην κουνια, δεν χτυπαει πουθενα και δεν τσαντιζεται.

Link to comment
Share on other sites

πω πω αν εχεις και δυο μπομπιρακια...!

που να κοιμηθεις?

αληθεια μια το ενα μια το αλλο παει αλλα υπαρχουν και αυτες οι σπανιες αλλα ωραιες μερες που πεφτουν ταβλα χαχαχαχα !!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...