Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

2χρονα.. Μα, τι εχουν παθει ολα τους???


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 22,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • culte

    3929

  • Melduck

    3329

  • Γατουλα

    2320

  • Aeriko

    2256

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!!!

Τι κανετε?Εμεις καλα ειμαστε .Αντιγριπικα τελικα κανατε στα μικρα σας?

Αντε κουτσουρεμενη αυτη η βδομαδα...εχουμε και την αργια!

Θα περασει γρηγορα!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Oντως culte ισχυει αυτο???? Εγω το κανω καθε χρονο πολλα χρονια τωρα και δεν ειχα κανενα προβλημα λες να μην το κανω φετος???? Στον μικρο ο παιδιατρος μου ειπε να το κανω μονο αν θελω και κυριως για να μην κολλαω εγω μου ειπε.

Κουραστικο Σαββατοκυριακο, ο μπαμπας μας ελειπε λογω δουλειας και κουραστηκα με τον μικρο ολη την εβδομαδα μονη μου. Τις τελευταιες ημερες κοιμαται καλυτερα ο Μαριος λετε να φταιει το χοζαλ που παιρνει για τις λιγες μιξουλες που ειχε η να εστρωσε επιτελους????

Τα πιτσιρικια σας πως ειναι???? Ειναι καλυτερα????

Link to comment
Share on other sites

Στον Μαριο δεν θα το κανω μαλλον γιατι δεν παει και παιδικο και γενικα εχει γερη κραση δεν αρρωσταινει ευκολα. Για εμενα προβληματιζομαι γιατι λογω του οτι ανηκω στις ευπαθεις ομαδες το εκανα καθε χρονια εδω και πολλα χρονια. Και εγκυος το ειχα κανει.

Τι να κανω ρε γαμωτο δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...