Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

ε τον καημενο ! Θα με βριζει !!!

ναι μαρια μου εχω να το λεω αστερι εισαι !!! χαχαχαχαχα!!!!

Λοιπον προσεξε με τωρα καλα για να μην το χασουμε παλι ε !

πηρα οικολογικο χρωμα κ οπως ειδες 3 στο συνολο χρωματα !

Το συνολο αυτων λοιπον ηταν 8 κιλα χρωμα !

5κιλο εβγαινε το σκουρο ροζ γιατι εγινε κ ενας τοιχος μονοχρωμος με αυτο.

2κιλο βγηκε το απαλο ροζ

1κιλο βγηκε το λαχανι οπου εγιναν οι λεπτες γραμμες το γυρω γυρω στο ταβανι κ το καλοριφερ !!!

40 ευρω μας το αφησε απο 60 γιατι δεν κοψαμε αποδειξη ! Μαζι κ ενα κονταρι ! χαχαχαχ!!!

τωρα επειδη δεν ξερω τετραγωνικα.... κ μπερδευομαι τωρα μαλλον πρεπει να ειναι 9 !!!

ηταν παντως 3 τοιχοι απο 3 μετρα σχεδον ο καθενας !!!!!

το καταλαβες η να το παρω απο την αρχη ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας παλι!! Ειχα παει στο νοσοκομειο να δω τον μπαμπα μου.

Τι ωραιες συζητησεις για τα δωματια, να δω ποτε θα μετακομισουμε εμεις..:rolleyes:

Κατερινα μου, κι εγω νομιζω οτι τα πονακια ειναι φυσιολογικα, κι εγω εχω που και που.


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι μου φτου φτου στον μπεμπαρο!! 15 Μαΐου εχω γεννηθεί κι εγώ, πολύ ωραία εποχή!

Κοριτσακια μου τέλεια τα δωματιακια σας, εμείς το είχαμε βαψει ένα γλυκό πράσινο και βάλαμε μια πορτοκαλί ριγε κουρτίνα. Σκέφτομαι όμως να βάλω και 2 μεγάλα αυτοκόλλητα του Winnie που εχω ένα κόλλημα. Το ένα μάλιστα σκέφτομαι να είναι υψόμετρο, να εχει κ μια χρησιμοτητα


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι μου φτου φτου στον μπεμπαρο!! 15 Μαΐου εχω γεννηθεί κι εγώ, πολύ ωραία εποχή!

Κοριτσακια μου τέλεια τα δωματιακια σας, εμείς το είχαμε βαψει ένα γλυκό πράσινο και βάλαμε μια πορτοκαλί ριγε κουρτίνα. Σκέφτομαι όμως να βάλω και 2 μεγάλα αυτοκόλλητα του Winnie που εχω ένα κόλλημα. Το ένα μάλιστα σκέφτομαι να είναι υψόμετρο, να εχει κ μια χρησιμοτητα


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ε τον καημενο ! Θα με βριζει !!!

ναι μαρια μου εχω να το λεω αστερι εισαι !!! χαχαχαχαχα!!!!

Λοιπον προσεξε με τωρα καλα για να μην το χασουμε παλι ε !

πηρα οικολογικο χρωμα κ οπως ειδες 3 στο συνολο χρωματα !

Το συνολο αυτων λοιπον ηταν 8 κιλα χρωμα !

5κιλο εβγαινε το σκουρο ροζ γιατι εγινε κ ενας τοιχος μονοχρωμος με αυτο.

2κιλο βγηκε το απαλο ροζ

1κιλο βγηκε το λαχανι οπου εγιναν οι λεπτες γραμμες το γυρω γυρω στο ταβανι κ το καλοριφερ !!!

40 ευρω μας το αφησε απο 60 γιατι δεν κοψαμε αποδειξη ! Μαζι κ ενα κονταρι ! χαχαχαχ!!!

τωρα επειδη δεν ξερω τετραγωνικα.... κ μπερδευομαι τωρα μαλλον πρεπει να ειναι 9 !!!

ηταν παντως 3 τοιχοι απο 3 μετρα σχεδον ο καθενας !!!!!

το καταλαβες η να το παρω απο την αρχη ?

σε καταλαβα απολυτα φιλεναδα, εισουν κατατοπιστικοτατη!!!!!

τωρα εχω βαλει τον αντρουλη με ενα φιλο διπλα μου και ριχνουν τα σχεδια πως θα γινουν οι ριγες...

Link to comment
Share on other sites

σε καταλαβα απολυτα φιλεναδα, εισουν κατατοπιστικοτατη!!!!!

τωρα εχω βαλει τον αντρουλη με ενα φιλο διπλα μου και ριχνουν τα σχεδια πως θα γινουν οι ριγες...

εχει δουλεια ειδικα αν επιλεξεις 3 ριγες ! Οσο ευκολο φαινεται τοσο δυσκολο ειναι γιατι εχει κ λεπτομερεια μπολικη !

Οτι χρειαστεις εδω !!!

Αφου συννενοουμαστε.... χαχαχχααχχα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι μου φτου φτου στον μπεμπαρο!! 15 Μαΐου εχω γεννηθεί κι εγώ, πολύ ωραία εποχή!

Κοριτσακια μου τέλεια τα δωματιακια σας, εμείς το είχαμε βαψει ένα γλυκό πράσινο και βάλαμε μια πορτοκαλί ριγε κουρτίνα. Σκέφτομαι όμως να βάλω και 2 μεγάλα αυτοκόλλητα του Winnie που εχω ένα κόλλημα. Το ένα μάλιστα σκέφτομαι να είναι υψόμετρο, να εχει κ μια χρησιμοτητα

Λατρευω συνδιασμο πορτοκαλι πρασινο ! Ετσι ειχα βαψει το δωματιο μου αλλα αργοτερα το αλλαξα γιατι ειχα εντονο πορτοκαλι κ ειχε σκουρηνει πολυ !

Μετα καθως μετακομισα δεν ηξερα τι να βαλω κ το εκανα ολο κιτρινο ! Τωρα ψηνομαι να το ξανααλλαξω κ μενω σε αυτο το σπιτι μονο 3 μηνες ! χαχαχααχ!!!

οσο γι ατα αυτοκολλητα αν δεν κανεις κατι αλλο ναι να βαλεις θα δειξει αλλιως !!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου.sorry αλλα δν προλαβαινω να σας διαβασω τωρα.Ειμαι ολη μερα χαλια.Ειχα την καμπυλη κ εγω σημερα κ απο το πρωι δν την παλευω καθολου.Ηπια εκεινη την αηδια κ ανακατευομαι συνεχεια.Αυριο το απογευμα θα παρω τα αποτελεσματα,ελπιζω να ειναι καλα.Θα κλεισω κ ραντεβου για αυτη την εβδομαδα,να δω τον πριγκηπα μου.Μου εχει λειψει παρα πολυ το μουτρακι του.Νομιζω σημερα ηταν κ η τελευταια β επιπεδου[αν θυμαμαι καλα]μαματοπολινα εσυ δν την ειχες.Καλα αποτελεσματα κουκλα μου.Θα μπω το πρωι να δω τα νεακια σας,καληνυχτα:)


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΟNOMA……….........ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.........Π.Η.Τ......... ΦΥΛΟ.....Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ

1.katerinars..........ΜΗΤΕΡΑ...............29/5/11.....ΜΠΕΜΠΗΣ.....3/2/11

2.titina(Χριστινα)...29/8/2010............5/6/11…...MΠΕΜΠΑ.....31/1/11

3.bloublou…..........ΟΛΥΜΠΙΟΝ(ΠΑΤΡΑ).5/6/11....ΜΠΕΜΠΑ......26/1/11

4.Katerina_s………...ΓΑΙΑ......……..........8/6/11....ΜΠΕΜΠΑ......29/1/11

5.Εua_.................4/9/2010..............9/6/11.....ΜΠΕΜΠΑ..... 8/2/11

6.mpempakos..................................10/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ....4/2/11

7.kasi............................................ 13/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ..............

8.Gina_cfu…...........ΡΕΑ........…….......14/6/11…..ΜΠΕΜΠΗΣ.....25/1/11

9.LisaH.................ΙΑΣΩ...................14/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ.....8/2/11

10.tzo28………………….8/9/2010............16/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ................

11.kiki2011.............ΙΑΣΩ..................20/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ.....17/2/11

12.aggeliki83............ΓΑΙΑ..................20/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ.....16/2/11

13.virgi…………………...ΜΗΤΕΡΑ..............22/6/11....ΜΠΕΜΠΑ......12/2/11

14.μινουλα……………..ΑΤΤΙΚΟΝ..............23/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ....15/2/11

15.Rena2010-Διδυμα.ΙΑΣΩ......24/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ..15/2/11

16.aggeliki83............ΓΑΙΑ..................20/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ.....16/2/11

17.αντυ1998............ΜΗΤΕΡΑ...............26/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ.....23/2/11

18.maria-elpida........ΛΗΤΩ(ΚΑΛΑΜΑΤΑ).28/6/11...ΜΠΕΜΠΑ........22/2/11

19.Marilou85..Διδυμα..ΙΑΣΩ.....30/6/11.....ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ 21/02/11

20.fntag......Διδυμα...ΜΗΤΕΡΑ..30/0611.....ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ.22/02/11

21.verolina..............23/9/2010...........30/6/11.....ΜΠΕΜΠΗΣ.....21/03/11

22.titina37(Κατερινα).ΓΑΙΑ.................30/6/11......ΜΠΕΜΠΗΣ.....21/02/11

23.Mamatopolina.......ΕΛΕΝΑ..............30/6/11.........................14/03/11

24.Mammyblue..........1/10/2010.......30/6/11.......ΜΠΕΜΠΑ..................

25.Οzalina................ΠΠΓΝΙ...............8/7/11........ΜΠΕΜΠΑ.......1/03/11

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΑΨΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΠΛΕ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ, ΠΡΑΣΙΝΟ, ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΑΡΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ , ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΩΡΙΜΑΣΕ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΗ


XV8Fp2.png?r1Ro6Ema
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ?

Kαλημερα συνεγγυουλες ομορφες!!!!:tongue:

Τι κανετε??

Κικη μου...κοντευει η ωρα....σταματαμε ακριβως 2 μηνες πριν την πιθανη ημερομηνια τοκετου που αναγραφει συνυθως η β-επιπεδου ή ο υπερηχος :P

Δηλαδη εσυ αν εχεις π.η.τ. 20/06 θα πρεπει να σταματησεις 20/04!Την Μεγαλη εβδομάδα δηλαδη.

Εγω θα κανω τα χαρτια μου στο ικα απλα οσο μπορω θα το τραιναρω για να τια καθισω μετα αυτες τις μερες με το μπεμπακο μας

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου, τι μου κανετε;

εγω ειμαι μια χαρουλα, μπηκα για λιγο στην παρεα σας και μετα θα ερθει η θεια μου να με παρει να παμε βολτα.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΑΨΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΠΛΕ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ, ΠΡΑΣΙΝΟ, ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΑΡΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ , ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΩΡΙΜΑΣΕ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΗ

Κικακι μου, πολυ ωραιο το δωματιο! με το καλο να βαλεις τον μπεμπακο σου μεσα....

βαλε μας και καμια φωτο..

ο πλακουντας εχει διαρκεια ζωης οσο κραταει και η κυηση, δηλαδη 9 μηνες.

υπαρχουν και περιπτωσεις που μπορει να ωριμασει και πιο συντομα και να εχουμε τοκετο.

δεν ειναι επικυνδυνο αλλα θελει παρακολουθηση.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ?

δυο μηνες πριν την ημερομηνια τοκετου.

Τζινακι μου, τι κανεις;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...