Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα καλοκαιρινές μανούλες

Εξαφανίστηκα για λίγο καιρό αλλά επέστρεψα δυνατή κ γερή,,

Έχετε γεμίσει άπειρες σελίδες ,,θα προσπαθήσω να διαβάσω τις τελευταίες,,,

Πολλά φιλάκια στις κοιλίτσες σας:D:D


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ρε βανιλακι...

τι κανεις, χαθηκαμε...

πως πας με το μπεμπε; τελικα δεν εχουμε μαθει ακομα το φυλο!

Για κάποιο διάστημα δεν είχα πρόσβαση σε internet,,, είχα κάποιες επιπλοκές στην εγκυμοσύνη,,μακριά μας και αγύριστες να είναι,,,ήμουν σε ακινησία,,, όλα είναι καλά τώρα!!!

Έχουμε μια καραμελίτσα κι εμείς maria μου,,, μια μπεμπούλα-ζουζουνίτσα,,,

Εδώ κ λίγες μέρες επέστρεψα κ στην δουλειά μου,,, και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να αρχίσουμε κ εμείς τα ψώνια,,

Πως κ πως το περιμένω,,, να παραγγείλω κούνια- να πάρω ρούχα- να πάρω τα πάντα:D:D:D:D


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κ απο μενα ! Οχι δεν ξυπνησα ακομη, αλλα ειναι εδω ο μπαμπας κ μαζι με τον αντρα μου φτιαχνουν τα σποτακια κ τα ραφακια που πηραμε !!!

Στα γρηγορα ειδα οτι τ αμπεμπε ειναι ζωηρα ετσι κ η δικια μου αν κ σημερα ειναι πιο ηρεμη !!!

ΕΠισης Οζαλινα μου εγω εχω παραγγειλει απο αυτο το σιτε που εβαλες ενα ring sling σε γαλαζιο ανοιχτο σαν ξεβαμενο τζην με ρελι μωβ γυρω γυρω (ενταξει μην πληρωνω κ δευτερο αν κατσει μετα αγορακι) κ ειναι βαμβακερο υφασμα κ αερινο, ιδανικο κ γι ακαλοκαιρι δλδ κ μου κοστισε 57 ευρω ! Πολυ ωραιο ειναι κ γω σκεφτομαι να βγω με αυτο απο το μαιευτηριο Οπως ο Ρουβας ! χιχιχι! Γενικα μου αρεσει σαν ιδεα που η μπεμπιτσα θα ειναι τοσο κοντα μου !!!! Τα λατρεψα αυτα τα μαρσιπο !! Αυτα σας αφηνω να επιστρεψω στο παιδικο κ θα ρθω μετα στην παρεα παλι !

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο διάστημα δεν είχα πρόσβαση σε internet,,, είχα κάποιες επιπλοκές στην εγκυμοσύνη,,μακριά μας και αγύριστες να είναι,,,ήμουν σε ακινησία,,, όλα είναι καλά τώρα!!!

Έχουμε μια καραμελίτσα κι εμείς maria μου,,, μια μπεμπούλα-ζουζουνίτσα,,,

Εδώ κ λίγες μέρες επέστρεψα κ στην δουλειά μου,,, και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να αρχίσουμε κ εμείς τα ψώνια,,

Πως κ πως το περιμένω,,, να παραγγείλω κούνια- να πάρω ρούχα- να πάρω τα πάντα:D:D:D:D

τωρα ολα καλα κοπελα μου;;;; αυτο εχει σημασια!!

αντε κοριτσακι εχεις και εσυ, μπραβο! ποτε και που γεννας? δεν σε εχουμε βαλει στο πινακακι.. θα το φτιαξω τωρα.

καλη αρχη με τα ψωνια..

χαρηκα πολυ που εισαι μια χαρουλα και περιμενουμε να μας πεις τα νεα απο τα ψωνια σου!

Link to comment
Share on other sites

Κοντεύω να γίνω φαντομας, έτσι που μπαινοβγαινω..Sorry, ειμαι στη δουλεια...

καλημέρα Κατερινάκι........που πάς καλέ απο τις 5????????:shock:

5 ξυπνάω και 5:40 ξεκινάω για δουλεια...1,5 μακρυα απο το σπιτι μου...

στον γιό μου είχα τον κλασσικό μάρσιπο της cicco αλλά τώρα θέλω και κάτι που να βολεύει για τον θηλασμό μιας και το καλοκαίρι δεν θα μπορω να κρατάω κλεισμένο μέσα και τον μικρό οπότε θα θηλάζω όπου βρεθώ και όπου σταθώ.....

μάλλον θα το παραγγείλω......:tongue:

ozalina, ρίξε μια ματιά κι εδώ:

http://pantoumazi.blogspot.com/2009/09/blog-post.html

Πολυ ωραια. Ποσο κοστιζουν??? Εγώ ειχα μαρσιπο κανονικο και βολευτηκα απιστευτα. Αλλα σκέφρομαι και για Sling...


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοντεύω να γίνω φαντομας, έτσι που μπαινοβγαινω..Sorry, ειμαι στη δουλεια...

5 ξυπνάω και 5:40 ξεκινάω για δουλεια...1,5 μακρυα απο το σπιτι μου...

Πολυ ωραια. Ποσο κοστιζουν??? Εγώ ειχα μαρσιπο κανονικο και βολευτηκα απιστευτα. Αλλα σκέφρομαι και για Sling...

καλή δύναμη Κατερινάκι......

τα sling κοστίζουν απο 45 euro και .........παραπάνω αν θέλεις να ράψεις κάτι ιδιαίτερο.....:)


.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τι σκέφτομαι;; Μήπως καλοκαιρι δεν θα μας βολέψουν, δηλ μηπως με τη ζέστη τα μικρα δεν βολευονται!

Ειχα παρει δώρο σε φίλη μου απο Mothercare 90 euro..Καμια σχεση. Αυτα ειναι ωραιότατα!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια εγω δεν το εχω σκεφτει καθολου για μαρσιπο.

θα βολευει λετε;

ΟNOMA……….........ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.........Π.Η.Τ......... ΦΥΛΟ.....

1.katerinars..........ΜΗΤΕΡΑ...............29/5/11.....ΜΠΕΜΠΗΣ

2.titina(Χριστινα)...29/8/2010............5/6/11…...MΠΕΜΠΑ

3.bloublou…..........ΟΛΥΜΠΙΟΝ(ΠΑΤΡΑ).5/6/11....ΜΠΕΜΠΑ

4.Katerina_s………...ΓΑΙΑ......……..........8/6/11....ΜΠΕΜΠΑ

5.Εua_.................4/9/2010..............9/6/11.....ΜΠΕΜΠΑ

6.mpempakos..................................10/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

7.kasi............................................ 13/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

8.Gina_cfu…...........ΡΕΑ........…….......14/6/11…..ΜΠΕΜΠΗΣ

9.LisaH.................ΙΑΣΩ...................14/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

10.βαλι.................EΛΕΝΑ................... 15/6/11...ΜΠΕΜΠΑ

11.tzo28………………….8/9/2010............16/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

12.kiki2011.............ΙΑΣΩ..................20/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

13.aggeliki83............ΓΑΙΑ..................20/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

14.virgi…………………...ΜΗΤΕΡΑ..............22/6/11....ΜΠΕΜΠΑ

15.μινουλα……………..ΑΤΤΙΚΟΝ..............23/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

16.Rena2010-Διδυμα.ΙΑΣΩ......24/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ

17.αντυ1998............ΜΗΤΕΡΑ...............26/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ

18.maria-elpida........ΛΗΤΩ(ΚΑΛΑΜΑΤΑ).28/6/11...ΜΠΕΜΠΑ

19.aobatsan.............ΕΛΕΝΑ................28/6/11...ΜΠΕΜΠΑ

20.Marilou85..Διδυμα..ΙΑΣΩ.....30/6/11.....ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ

21.fntag......Διδυμα...ΜΗΤΕΡΑ..30/0611.....ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ

22.verolina..............23/9/2010...........30/6/11.....ΜΠΕΜΠΗΣ

23.titina37(Κατερινα).ΓΑΙΑ.................30/6/11......ΜΠΕΜΠΗΣ

24.Mamatopolina.......ΕΛΕΝΑ..............30/6/11....................

25.Mammyblue..........1/10/2010.......30/6/11.......ΜΠΕΜΠΑ

26.Οzalina................ΠΠΓΝΙ...............8/7/11........ΜΠΕΜΠΑ

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τι σκέφτομαι;; Μήπως καλοκαιρι δεν θα μας βολέψουν, δηλ μηπως με τη ζέστη τα μικρα δεν βολευονται!

Ειχα παρει δώρο σε φίλη μου απο Mothercare 90 euro..Καμια σχεση. Αυτα ειναι ωραιότατα!

Υπαρχουν υφασματα αερινα που ειναι για καλοκαιρακι οποτε μια χαρα ειναι τα μικρακια !! αλλωστε δεν θα ειναι κ τις ατελειωτες ωρες εκει μεσα !!!!

Link to comment
Share on other sites

virgi καλα τα λές. Χμ μάλιστα!

Maria εμένα με βόεψε πολυ γιατι ο μικρος ήταν ενα μωρο που δεν ήθελε καθολου τα καροτσάκια. Εκλαιγε. Οποτε τον έβαζα στο μάρσιπο και γυρνούσαμε δεξια και αριστερα!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι μαρακι εγω πιστευω θα βολεψει πολυ !

ακομα ακομα κ για το θηλασμο αν καποια στιγμη νιωθεις οτι δεν σε βαστανε τα χερια σου ή η μεση σου απ το να κρατας το μωρο το βαζεις στο σλινκ κ ολα ειναι μια χαρα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...