Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Only 2 legs...too many shoes !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 934
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • JENIA

    JENIA 375 δημοσιεύσεις

  • ARNIKOL

    ARNIKOL 125 δημοσιεύσεις

  • sevoula

    sevoula 103 δημοσιεύσεις

  • mpap

    mpap 78 δημοσιεύσεις

Καλά αυτό το είχε και μια φίλη μου 1,50 προ παιδιού βέβαια... Προφανώς είχε κόμπλεξ με το ύψος, αρνούμαι να πιστέψω κάθε φορά ότι τα έβρισκε άνετα όπως ισχυριζόταν! Μέχρι και μέσα στο σπίτι τα φόραγε, Θεέ μου!

αυτη ειναι και με παιδι αλλα δεν το κειταει αυτη ολοι οι αλλοι αλλα οχι αυτη το μον σιγουρο και δεν δουλευει χαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Μα με τέτοια ύψη αισθάνομαι αόρατη! Καλά, δεν το συζητώ... αν ήμουν πάνω από 1,70 δεν θα σκεφτόμουν να φορέσω ψηλοτάκουνο! Συγγνώμη Jenia μου που σου χαλάω το θέμα. Σταματώ εδώ!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα με τέτοια ύψη αισθάνομαι αόρατη! Καλά, δεν το συζητώ... αν ήμουν πάνω από 1,70 δεν θα σκεφτόμουν να φορέσω ψηλοτάκουνο! Συγγνώμη Jenia μου που σου χαλάω το θέμα. Σταματώ εδώ!

οχι!!οχι ολα ειναι μεσα στο θεμα η εμφανηση της γυναικας αυτο ειναι το θεμα μας !!

Link to comment
Share on other sites

DUKAS_WINTER2010_2.jpg

αχχχχχχχχ...λατρεμένος Δουκας!!!

j adoreeeeeeeeeeeeee <3


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Για 10 μόνο ημέρες η εταιρία Tommy Hilfiger πραγματοποιεί ένα fashion bazaar με γυναικεία αλλά και παιδικά και ανδρικά ρούχα! Από τις 18 έως και τις 28 Νοεμβρίου θα έχεις την ευκαιρία να απολαύσεις τα ψώνια σου με 65% έκπτωση. Μήπως ήρθε η στιγμή να ανανεώσεις την γκαρνταρόμπα σου;

Info: Λ. Βουλιαγμένης 45 & Αλεξιουπόλεως 2, Αργυρούπολη. τηλ.: 210 990 1370


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για 10 μόνο ημέρες η εταιρία Tommy Hilfiger πραγματοποιεί ένα fashion bazaar με γυναικεία αλλά και παιδικά και ανδρικά ρούχα! Από τις 18 έως και τις 28 Νοεμβρίου θα έχεις την ευκαιρία να απολαύσεις τα ψώνια σου με 65% έκπτωση. Μήπως ήρθε η στιγμή να ανανεώσεις την γκαρνταρόμπα σου;

Info: Λ. Βουλιαγμένης 45 & Αλεξιουπόλεως 2, Αργυρούπολη. τηλ.: 210 990 1370

Τι τυχερές που είστε όσες μένετε Αθήνα! Αξίζουν τέτοιες ευκαιρίες!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

αρχηγε ωραιο καμματι αλλα που να το φορεσω βρε !! σε κανενα γαμο το βλεπω χαχαχα!! :D:D:D:D:D σε εσενα παντος θα ειναι αψωγο !!

ακριβως οπως το επες...σε ενα γαμο καλοκαιρι μπορεις...ανετα ;)

και σε σενα σουπερ θα ειναι...εισαι και ψηλη εσυ ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Τι τυχερές που είστε όσες μένετε Αθήνα! Αξίζουν τέτοιες ευκαιρίες!

γιατι βρε παιδι μου εσεις δεν εχετε αγορά εκει? :tongue:

κανεις δεν κανει μπαζαρ?? ή κατι αντιστοιχο????


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

γιατι βρε παιδι μου εσεις δεν εχετε αγορά εκει? :tongue:

κανεις δεν κανει μπαζαρ?? ή κατι αντιστοιχο????

Μην το κοροϊδεύεις καθόλου! Η αγορά της Καρδιτσας είναι ακριβή mpap μου. Για να μην πω ότι τα επώνυμα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να τα βρείς σε τέτοιες τιμές ή ποικιλία. Εγώ για καλά ρούχα πάω συνήθως Λάρισα. Και μετά σου λένε"Στήριξε την τοπική αγορά"! Εμ πώς να τη στηρίξω αν φαληρίσω;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...