Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 46 λεπτά , Nima21 είπε:

      Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

      Εγώ μόνο κολπικά τα έπαιρνα,αλλά καλό θα ήταν να ρωτήσεις το γιατρό σου.Καλη επιτυχία ❤️

Only 2 legs...too many shoes !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 934
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • JENIA

    JENIA 375 δημοσιεύσεις

  • ARNIKOL

    ARNIKOL 125 δημοσιεύσεις

  • sevoula

    sevoula 103 δημοσιεύσεις

  • mpap

    mpap 78 δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Εγω λεω οτι και στην παιδικη χαρα μπορεις να την βαλεις... αρκει να καθεσαι σενα παγκακι και να μην κουνιεσαι... οταν ερθει η ωρα να κουνηθεις να βγαλεις το 2ο ζευγαρι απο την τζαντα!!!!

miu%20miu%20bow%20front%20flat%20shoes%20dark%20pink%20(1).jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω οτι και στην παιδικη χαρα μπορεις να την βαλεις... αρκει να καθεσαι σενα παγκακι και να μην κουνιεσαι... οταν ερθει η ωρα να κουνηθεις να βγαλεις το 2ο ζευγαρι απο την τζαντα!!!!

miu%20miu%20bow%20front%20flat%20shoes%20dark%20pink%20(1).jpg

χαχαχαχ!! προτημω την μπαλαρινα στην φαση αυτη που πριγραφης χαχαχαχα!!:tongue: και ειναι και το αγαπημενο μου χρωμα επεσες διανα χαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω οτι και στην παιδικη χαρα μπορεις να την βαλεις... αρκει να καθεσαι σενα παγκακι και να μην κουνιεσαι... οταν ερθει η ωρα να κουνηθεις να βγαλεις το 2ο ζευγαρι απο την τζαντα!!!!

miu%20miu%20bow%20front%20flat%20shoes%20dark%20pink%20(1).jpg

Τέλεια! Ακριβώς το στιλ μου! Ρε κορίτσια, έχω μια απορία: αυτά τα 12ποντα+ που δείχνετε τα φοράτε κιόλας; Εγώ και μόνο που τα βλέπω πονάω! Στο γάμο μου 6,5 πόντους είχα φορέσει και αυτό είναι το maximum που έχω φορέσει ποτέ.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τέλεια! Ακριβώς το στιλ μου! Ρε κορίτσια, έχω μια απορία: αυτά τα 12ποντα+ που δείχνετε τα φοράτε κιόλας; Εγώ και μόνο που τα βλέπω πονάω! Στο γάμο μου 6,5 πόντους είχα φορέσει και αυτό είναι το maximum που έχω φορέσει ποτέ.

12ποντα οχι αλλα μεχρι 8 εχω βαλει να λεγεται ειναι αποθυμενο μου να πω την αληθεια να βαλω αμα βρω ενα παπουτσι που μπορω να παω αλλα γενικα τα ψιλα παπουτσια τα φοραω οταν δενε χω τα παιδια μου μαζι αλλιος φλατ σε ολα τα παππουτσια μην ρωτησεται ποσα εχω με κινηγαει ο αντρας μου ....

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα φοραω αλλα μαρεσουν πααααααρρα πολυ!

εχω την συνιφαδα μου που μονο 12 ποντα φοραει βραδυ πρωι μπορω να πω αλλα ειναι κοντι να πω την αληθεια θα ειναι ζητημα να ειναι 1,52 εγω που να παω με το 1,76 θα πεσω κατω

Link to comment
Share on other sites

εχω την συνιφαδα μου που μονο 12 ποντα φοραει βραδυ πρωι μπορω να πω αλλα ειναι κοντι να πω την αληθεια θα ειναι ζητημα να ειναι 1,52 εγω που να παω με το 1,76 θα πεσω κατω

Καλά αυτό το είχε και μια φίλη μου 1,50 προ παιδιού βέβαια... Προφανώς είχε κόμπλεξ με το ύψος, αρνούμαι να πιστέψω κάθε φορά ότι τα έβρισκε άνετα όπως ισχυριζόταν! Μέχρι και μέσα στο σπίτι τα φόραγε, Θεέ μου!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...