Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ναι αυτό θα πούμε κάθε 10 μέρες μέχρι την 12 εβδομάδα που θα κάνουμε το nipt test . Να σε ρωτήσω κάτι με βάση τον υπέρηχο είναι σήμερα 5 εβδομάδων και 6 ημερών. Με βάση όμως το πρόγραμμα που υπολογίζει την κύηση με την βλαστοκυστες λέει 6 και 3 λες να υπάρχει θέμα;; Ναι το παιδάκι μασ προσπάθησε από την πρώτη στιγμή άρχισε με χοριακη 27 η ψυχούλα μας

      Ότι λέει ο υπέρηχος...και γω σύμφωνα με το ίντερνετ είμαι σήμερα 6 εβδομάδων και 3 ημερών αλλά είμαι σίγουρη ότι ο υπέρηχος θα μας πει κάτι άλλο. Εσείς επειδή ξεκινήσατε με χαμηλή χοριακη αυτό σημαίνει ότι η εμφυτευση έγινε πιο μετά (η χοριακη ξεκινάει και ανεβαίνει μετά την εμφυτευση) άρα σίγουρα θα είστε τέλος 5ης εβδομαδας. Αυτές οι 4 μέρες διαφορα δεν είναι κάτι κακό...ίσα ίσα είναι πιο λογικό και συμβατό με τη χοριακη που ξεκινήσατε. Άρα μη σας προβληματίζει καθόλου. 

      πρίν από 43 λεπτά , Nima21 είπε:

      Ναι την έκανα χθες.. όλα καλα! Αναμεικτα συναισθήματα,συγκίνηση, φόβος, περιέργεια.. και φυσικά αγχος υποσυνείδητα.. αλλα θα χαλαρωσω τωρα στο σπιτακι μου, θα ξεκουραστω και θα περιμένω τη χοριακή!! 🙏♥️

      Σε νιώθουμε όλες σε όλα αυτά που λες!!! Πότε έχεις χοριακη? Όλα θα πάνε τέλεια! 🙏Σου εύχομαι μια 3ψηφια χοριακη αν και οι 2ψηφιες χοριακες μια χαρά μωράκια έχουν δώσει!!!! 

Only 2 legs...too many shoes !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 934
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • JENIA

    JENIA 375 δημοσιεύσεις

  • ARNIKOL

    ARNIKOL 125 δημοσιεύσεις

  • sevoula

    sevoula 103 δημοσιεύσεις

  • mpap

    mpap 78 δημοσιεύσεις

Μην το κοροϊδεύεις καθόλου! Η αγορά της Καρδιτσας είναι ακριβή mpap μου. Για να μην πω ότι τα επώνυμα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να τα βρείς σε τέτοιες τιμές ή ποικιλία. Εγώ για καλά ρούχα πάω συνήθως Λάρισα. Και μετά σου λένε"Στήριξε την τοπική αγορά"! Εμ πώς να τη στηρίξω αν φαληρίσω;

ΜΩΡΟ αυτο το ξερω καθε καλοκαιρο λογο καταγωγης χαμπαντ αγοραζω ρουχα απο τα τρικαλα και την λαρισα χαχαχαχα!! τελεια ρουχα και καλες τιμες πραγματη ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου αρεσει αυτο που βλεπω βασικα! την μποτα ομως δεν θα τη εβαζα ποτε. Το φορεματακι απο την αλλη ειναι ζουπερ!

Ε ούτε εγώ θα την έβαζα, γιατί θεωρώ ότι θα έπρεπε να είμαι λίγο (έως πολύ) ψηλότερη. Το φορεματάκι όμως άνετα!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Ε ούτε εγώ θα την έβαζα, γιατί θεωρώ ότι θα έπρεπε να είμαι λίγο (έως πολύ) ψηλότερη. Το φορεματάκι όμως άνετα!

εγω γενικα δεν μπορω να συνδιασω τετοια μποτα με γουνα με καλο φορεματακι γενικα με ενα τζιν ανετα θα την φοραγα ... λευκο τι σερτ και τζιν μπουφανακι !!

Link to comment
Share on other sites

εγω γενικα δεν μπορω να συνδιασω τετοια μποτα με γουνα με καλο φορεματακι γενικα με ενα τζιν ανετα θα την φοραγα ... λευκο τι σερτ και τζιν μπουφανακι !!

Να διευκρινίσω πάλι: Μιλάω για το καθένα ξεχωριστά, έτσι; Μαζί, οπτικά δείχνει ωραίο μόνο στο μοντέλο (λογικό).


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

εγω γενικα δεν μπορω να συνδιασω τετοια μποτα με γουνα με καλο φορεματακι γενικα με ενα τζιν ανετα θα την φοραγα ... λευκο τι σερτ και τζιν μπουφανακι !!

Τζην με τζην μπουφανακι και αυτη τη μποτα?... οχι οχι οχι... θελει κατι σε τζακετ οκ αλλα πιο χειμωνιατικο... χμμμ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βασικα αν εβλεπαν εμενα στο δρομο να τα φοραω (φορεμα και μποτες) θα με ελεγαν νουμερο αλλα αν ηταν η Παρις Χιλτον ας πουμε θα τη θαυμαζαν!... Αδικια... :P

Αυτό που το πας...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αν εβλεπαν εμενα στο δρομο να τα φοραω (φορεμα και μποτες) θα με ελεγαν νουμερο αλλα αν ηταν η Παρις Χιλτον ας πουμε θα τη θαυμαζαν!... Αδικια... :P

χαχαχαχα!!! ελιωσα :tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...