Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εντάξει! Εγώ για περαία δεν έχω πρόβλημα...Να κανονίσουμε και για την ημερομηνία και να βρεθούμε!;)

Η 3xmama που έχει εξαφανιστεί;

Έλα κορίτσι μου.Τι θα γίνει με την περίπτωση μας?Ή εγώ θα ψάχνω εσένα ή εσύ εμένα?χαχαχα:lol:

Επειδή είμασταν άρρωστοι όπως σας είχα πει(πρώτα η μικρή , μετά ο άντρας μου και μετά εγώ) όλες οι δουλειές πήγαν πίσω και τώρα τρέχουμε και δεν φτάνουμε....

Nancy13 και madipemi οι κουμπάρες της κουμπάρας!!!Απίστευτες!!!

να χαίρεσαι τον αδερφούλη σου!

Ειρήνη μετά το σεμινάριο ... δεν κάνεις και σ' εμάς κανένα σεμινάριο,να μας δείξεις κανένα τρικ(να...ξέρεις ...10 -20 χρόνια πιο νέες,20-50 κιλά λιγότερα,πρόσωπο αψεγάδιαστο...ψιλοπράγματα παιδάκι μου)

Link to comment
Share on other sites

3xmama σε όποιο σχολείο πηγαίνω σεμινάρια κάνω,άσε που βγάζω σε όλες τα φρύδια ;)!!

eleni2008 ok!!

Θα δούμε κορίτσια πότε θα συναντηθούμε γιατί μεσολαβεί και η 28η οπότε θα αργήσει η συνάντηση!! Απλά θέλω να 'ρθείτε όλες οκ;;;;;;;;;;


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μιλαμε για σημειο συναντησης περαια???

Αν βολευει τις περισσοτερες δε θα διαφωνησω αλλα για μενα ειναι 45 λεπτα διαδρομη Χορτιατης-Περαια κ το cosmos γενικα με βολευει περισσοτερο.

Αλλα οπως ειπα αν βολευεστε καλυτερα περαια οκ!


-

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό το Σάββατο πρωί με δυσκολεύει λίγο, γιατί κάνουμε τα ψώνια της εβδομάδας, ή δουλειές κλπ συνήθως....Μήπως θα σας βόλευε να συναντιόμασταν απογευματάκι π.χ. Παρασκευής ή - ακόμη καλύτερα - Κυριακής? Ή Κυριακή πρωί?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Koρίτσια εγώ δεν έχω πρόβλημα το ποτε θα συναντηθούμε, εκτός απο τις Τρίτες που δεν μπορώ, μπορώ όποτε θέλετε τις υπόλοιπες μέρες!!!!!!!!!!!

Συνεννοηθείτε μεταξύ σας για το πότε μπορείτε!! Είπα στην Περαία γιατί απο εκεί είναι 3 κορίτσια !!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ελπίζω να περάσατε όλες ένα όμορφο τριήμερο!

Χρόνια πολλά σε όσους είχαν κάποιον ή κάποια που γιόρταζε!

Κι εγώ δεν έχω πρόβλημα για την μέρα, απλώς το Σάββατο με βολευε πιο πολύ. Οπότε να το αποφασίσουμε σιγά σιγά...

Ούτε το μέρος με απασχολεί γιατί οπου και να πάω θα είμαι με το αυτοκίνητο.

Τώρα για το που, εγώ είχα προτείνει Καλαμαριά για να μοιράσουμε την απόσταση και έχει και καλούς παιδότοπους, αλλά αν προτιμάτε περαια no problem!!!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικά εγώ μπερδέυτηκα....θα βρεθούμε Σκ ή μεσοβδόμαδα ένα πρωινό; Πόσες δουλεύετε και μπορείτε; Έφτασε ο καιρός και οργάνωση δε βλέπω....

Φιλιά


Δεν έχει δε μπορώ έχει δε θέλω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...