Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Εμείς εχθές είμασταν πάλι όλη τη μέρα καλά(σαν να μην είχε τίποτα) και το βράδυ πυρετό μέχρι 39,1 παρακαλώ!!!Ένα πολύ περίεργο πράγμα βρε κορίτσια:ο πυρετός ανέβηκε πολύ γρήγορα και έπεσε τελείως(δλδ 36,4) επίσης πολύ γρήγορα...Σήμερα έχουμε συναχι μπόλικο και έναν υγρό βήχα! :(

Περαστικά στον μικρούλη σας madipemi!

Δεσποινα στεναχωρέθηκα πολύ που θα φύγεις.Ακόμα δεν βρεθήκαμε και χανόμαστε...Είπα κι εγώ θα έχω μια συνφορουμίτισα στη γειτονιά ! Αλλά αφού εσύ χάρηκες χαιρόμαστε κι εμείς για σένα!!!!:D:D:D Κι άλλωστε μπορεί να μην βρεθήκαμε εδώ που είμασταν δίπλα δίπλα και να βρεθούμε στη Ρόδο!χαχαχα:lol:

Σου εύχομαι ολόψυχα να κυλήσουν όλα γρήγορα και εύκολα !Περιμένουμε να μας πεις μας τα νέα σου μόλις γυρίσεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περαστικά στα παιδάκια σας!!!!!!! Κι'εμένα και τα δύο είναι με βήχα και με μύξες!!

Κορίτσια είναι αυτό που είπε η Angela ήρθε με ωτίτιδα και άλλαξε όλο το πρόγραμμα των παιδιών της για να είναι συνεπής!!! Δέχομαι τη συγνώμη σας και σε καμία περίπτωση ούτε η angela ούτε κι'εγώ σαν Ειρήνη σας κρατάμε κακία εννοείται!! Θα σας παρακαλούσα πολύ όμως στην επόμενη συνάντηση που θα κανονίσουμε, σ'εναν φανταστικό παιδότοπο στην Κρήνη που με είπαν τα κορίτσια να κανονίσετε και να΄ρθείτε όλες!!!!!!!

Εμένα με καλέσαν φέτος σε πολύ δύσκολο σχολείο με πολύ σοβαρές περιπτώσεις παιδιών, ξεκινάω από αύριο δουλειά σε ολοήμερο κιόλας 10-3 !! Φιλιά σε όλες!1


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά στα παιδάκια σας!!!!!!! Κι'εμένα και τα δύο είναι με βήχα και με μύξες!!

Κορίτσια είναι αυτό που είπε η Angela ήρθε με ωτίτιδα και άλλαξε όλο το πρόγραμμα των παιδιών της για να είναι συνεπής!!! Δέχομαι τη συγνώμη σας και σε καμία περίπτωση ούτε η angela ούτε κι'εγώ σαν Ειρήνη σας κρατάμε κακία εννοείται!! Θα σας παρακαλούσα πολύ όμως στην επόμενη συνάντηση που θα κανονίσουμε, σ'εναν φανταστικό παιδότοπο στην Κρήνη που με είπαν τα κορίτσια να κανονίσετε και να΄ρθείτε όλες!!!!!!!

Εμένα με καλέσαν φέτος σε πολύ δύσκολο σχολείο με πολύ σοβαρές περιπτώσεις παιδιών, ξεκινάω από αύριο δουλειά σε ολοήμερο κιόλας 10-3 !! Φιλιά σε όλες!1

Περαστικα σε ολα τα μυξωτα παιδακια!:tongue:

Ποιος ειναι αυτος ο καταπληκτικος παιδοτοπος στην κρηνη ειρηνη??

Ψαχνω για τη γιορτη του Μητσακου μου!


-

Link to comment
Share on other sites

http://www.kokolimbo.gr/ εδώ θα γίνει η επόμενη συνάντηση μας σε λίγο καιρό!! Αυτόν τον παιδότοπο μας τον είπε η Σούλα η φίλη της angelas!! Εχει πολλές κοπέλες και απασχολούν δημιοργικά τα παιδιά!!!!!

Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά βρε κορίτσια, υποτίθεται ότι θα συναντηθούμε επειδή είμαστε γειτόνισσες! Είναι ανάγκη να πάμε τόσο μακριά? Στη τρίτη συνάντηση δηλαδή θα βρεθούμε στη Δυτική Θεσσαλονίκη? :-)

Γιατί δεν μπορούμε να συναντηθούμε κάπου στην Περαία, ή Τρίλοφο, Επιβάτες, κάπου εδώ κοντά δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και από μένα και περαστικά στα παιδάκια που είναι άρρωστα. Άρχισαν οι ιώσεις δυστυχώς :evil::evil:

Καλά βρε κορίτσια, υποτίθεται ότι θα συναντηθούμε επειδή είμαστε γειτόνισσες! Είναι ανάγκη να πάμε τόσο μακριά? Στη τρίτη συνάντηση δηλαδή θα βρεθούμε στη Δυτική Θεσσαλονίκη? :-)

Γιατί δεν μπορούμε να συναντηθούμε κάπου στην Περαία, ή Τρίλοφο, Επιβάτες, κάπου εδώ κοντά δηλαδή?

Πάντως και εγώ δεν θα μπορώ να πάω κάπου μακριά γιατί θα πωληθεί το αυτοκινητάκι μου και από Τετάρτη δεν θα έχω μεταφορικό μέσο :(:(:( Και να τρέχω με 2 παιδιά με λεωφορείο Καλαμαριά δεν παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να προτείνετε σε ποιο μέρος θα θέλατε να συναντηθούμε , θέλετε να πάμε σε παιδότοπο με παιδιά ή χωρίς παιδιά σε κάποια καφετέρια ή κάπου αλλού;;; Πείτε η καθεμία την γνώμη της και θα καταλήξουμε κάπου!! Εγώ όπου και να γίνει η συνάντηση δεν έχω θέμα θα έρθω.


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παρούσα!;)

Ειρήνη ξεκίνησες? Καλή χρονιά!

polina26 κι εγώ νομίζω ότι είναι πολύ μικρούτσικο και πρέπει να το προστατεύεις !Έχεις απόλυτο δίκιο-ότι σου πει ο παιδίατρος!

Ελένη που είσαι?????:confused:

Δέσποινα πήγες στη Ρόδο και μας ξέχασες? Πλάκα κάνω. Σου εύχομαι καλό κουράγιο με τη μετακόμιση!

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα δουλειά σε σχολείο από την Δευτέρα και συνεχίζω ακάθεκτη!!!

Η Δέσποινα σίγουρα θα περνάει ωραία στην Ρόδο δεν το συζητώ!!

Ελένη τα κορίτσια είπαν περίχωρα πείτε προτάσεις που θέλετε;;;


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα, καινούργια στην παρέα. Αν και μένω Άνω Τούμπα πήρα το θάρρος να μπω στην κουβέντα σας γιατί έχουμε κι εμείς ένα εξωχικό στη Μηχανιώνα και με είχε καλέσει και η 3xmama στη συνάντηση σας αλλά είχαμε ραντεβού για εμβόλιο εκείνη τη μέρα. Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω αν βολέψει στην επόμενη συνάντηση σας

Φιλικά

Νάνσυ


Δεν έχει δε μπορώ έχει δε θέλω!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Nancy!! Κορίτσια η συνάντηση θα γίνει όχι αυτή την εβδομάδα αλλά την άλλη πείτε που θέλετε να συναντηθούμε.......


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...