Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      • Ευχή 1

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Τελικά εγώ μπερδέυτηκα....θα βρεθούμε Σκ ή μεσοβδόμαδα ένα πρωινό; Πόσες δουλεύετε και μπορείτε; Έφτασε ο καιρός και οργάνωση δε βλέπω....

Φιλιά

Καλησπέρα!

Τελικά δεν θα βρεθούμε κορίτσια αυτό το Σκ ?

eleni2008 θα λείπεις?

Nancy13 κορίτσι μου εγώ πρωινά δεν θα μπορέσω να σας κάνω παρέα γιατί δουλεύω:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια θελετε να συναντηθούμε χωρίς τα παιδιά μας;; Να παμε παραλία Περαίας;;;Πείτε μέρα που μπορείτε για απογευμα πάντα μιλάμε!! Εγώ όλη την εβδομάδα έτρεχα με τις δουλειές μου και δεν πρόλαβα καθόλου να μπω στο ιντερνετ!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θελετε να συναντηθούμε χωρίς τα παιδιά μας;; Να παμε παραλία Περαίας;;;Πείτε μέρα που μπορείτε για απογευμα πάντα μιλάμε!! Εγώ όλη την εβδομάδα έτρεχα με τις δουλειές μου και δεν πρόλαβα καθόλου να μπω στο ιντερνετ!!

Καλημέρα!

Ειρήνη μου εγώ θα ψήφιζα υπέρ στο να βρεθούμε με τα παιδιά! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!

Χάθηκα αλλά είχαμε καποια θεματάκια υγείας.

Εσείς που είστε καλέ όλες;

Κι εγώ θα προτιμούσα με τα παιδιά! Δεν με βλέπει μέχρι το απόγευμα οπότε δεν μου πάει η καρδιά να την αφήσω...


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα, κι εγώ είχα και έχω πάρα πολύ τρέξιμο. Αρχικά να σας καλέσω όλες στη συναυλία που γίνεται την Κυριακή 18 Νοεμβρίου στο Βελλίδειο στισ 20:00 με τραγούδια Χατζηδάκη, Άρωμα γυναίκας και διάφορα άλλα ωραία και ανεβαστηκά. Η είσοδος είνια δωρεάν οπότε πάρτε τα παιδάκια σας, τον αντρούλη σας ή όποιον άλλο θέλετε και ελάτε. Εγώ πάιζω βιολί και θα με δείτε μπροστά μπροστά στα δεύτερα. (Ο προώτος λόγος που χάθηκα). Στο καπάκι φεύγουμε για μια βδομάδα με τον σύζυξ εξωτερικό για δουλειά οπότε η προετοιμασία με 2 παιδάκια και συναυλία...καταλαβαίνετε (δεύτεροςλόγος) και τέλος η μικρή μου έχει τρελό μπούκομα και δεν ξέρω τι να την κάνω τη λυπάται η ψυχή μου....ουφ, σόρυ αλλά έχω σκάσει. Αν βρεθείτε και λείπω να περάσετε σούπερ και αν έρθετε στη συναυλία ελάτε να μου πείτε ένα για στο τέλος αν θέλετε. Αυτά, πολλά φιλιά:-)


Δεν έχει δε μπορώ έχει δε θέλω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Που είστε όλες;;; Εγώ με το σχολείο τα μαθήματα μακιγιάζ, το χορευτικό τα παιδιά, το σπίτι τρέχω όλη μέρα!! ΠΟυ χαθήκατε παλι όλες;; Θα συναντηθούμε ποτέ ή όχι;;


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια εγώ σόρρυ που είμαι μούγκα στην στρούγκα αλλά η δικιά μου είναι 3,5 μηνών και δεν θέλω να την παώ ακόμα σε παιδότοπο όπως επισης και να βγω μόνη μου δεν παίζει με τίποτα μιας και ο άντρας μου θα με φάει ζωντανή.. μόνη μόνο στην τουαλέτα χεχε

ελπίζω να σας συναντήσω και εγώ κάποια στιγμή..

πολίνα και μπέμπα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Περαστικά!

Τι ύπουλος καιρός... Να μην κολλήσει και η μικρή τώρα...

Καλημέρα Ελένη μου!Ευχαριστώ!

Και εμείς αυτό φοβόμαστε γιατί αρρώστησε και ο άντρας μου με άλλη ίωση!:(

Εσείς είστε καλά?

Ο καιρός είναι εντελώς τρελλός!Τι βροχή, τι αέρας!?!

Link to comment
Share on other sites

Ας πει κάποια από εσάς μια ημερομηνία, μέρος και ώρα και οποιες μπορεσουμε θα παμε!! Περαστικά σου 3χmama , Ελενη περαστικά στην κορούλα σου!! :roll: Πωλίνα τι να πω υπομονή είναι μικρούλα η δικιά σου!!Οι υπόλοιπες που είστε;;


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...