Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

καλησπερα κ απο εμενα!

εμενα θα με βολευε στον παιζωτοπο περισσοτερο μπορω κ παρκαρω!

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:ντρεπομαι αλλα δε το εχω καθολου με το παρκαρισμα:oops::oops::oops::oops::oops::oops:


-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια να ρωτήσω σκέφτεστε να βρεθούμε μεσοβδόμαδα ή σκ; Βασικά ρωτάω γιατί εμείς εκτός από Δευτέρα έχουμε διάφορες δραστηριότητες Τρ-Παρ αλλά θέλω πάρα πολύ να σας γνωρίσω, το που δε με απασχολεί γιατί οδηγώ οπότε μπορώ να έρθω όπου βολεύει τις περισσότερες

χ χ χ


Δεν έχει δε μπορώ έχει δε θέλω!

Link to comment
Share on other sites

Θέλετε να πάμε σε κάνα παιδότοπο στην Περαία αφού 3 κορίτσια είναι από εκεί;; Δεν είναι μακρυά από το cosmos !!θα σας βόλευε στις 21 του μηνός , Κυριακή πέφτει να συναντηθούμε ;;Γιατί τώρα βλέπω ότι την επόμενη εβδομαδα δεν βολεύει λογω 28η Οκτωβρίου, θα κάνει και ο άντρας μου το Σαββατοκύριακο παρέλαση οποτε δεν θα μπορώ να αφήσω το 1 παιδί!!Θα σας βόλευε να άφήσετε τα παιδιά σας στον άντρα σας ή σε καμιά μητέρα σας και να συναντιόμασταν μόνες σε καμιά καφετέρια στην Περαία;; Τι λέτε;; Η θέλετε να τα πάρετε και να πάμε σε κάνα μικρό παιδότοπο εκεί;; Περιμένω τις απαντήσεις σας!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στις 21 μπορώ με τα παιδιά όμως. Έχω παέι πάρα πολλές φορές σε έναν παιδότοπο που είνια πάνω στον κεντρικό δρόμο τη Μαγεμένη Χώρα και έχει ωραίο χώρο για τους μεγάλους κυρίως. Άλλον δεν ξέρω γιατί είχαμε κολλήσει να πηγαίνουμε εκεί. Αλλά αν ξέρετε κάποιον άλλον καλύτερο πολύ ευχαρίστως!


Δεν έχει δε μπορώ έχει δε θέλω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ στις 21 μπορώ με τα παιδιά όμως. Έχω παέι πάρα πολλές φορές σε έναν παιδότοπο που είνια πάνω στον κεντρικό δρόμο τη Μαγεμένη Χώρα και έχει ωραίο χώρο για τους μεγάλους κυρίως. Άλλον δεν ξέρω γιατί είχαμε κολλήσει να πηγαίνουμε εκεί. Αλλά αν ξέρετε κάποιον άλλον καλύτερο πολύ ευχαρίστως!

Nancy13 η Μαγεμενη Χωρα ειναι στην Περαια???

Εχω την κουμπαρα της κουμπαρας μου που μενει στην Ανω Τουμπα κ εχει 2 μικρες κουκλιτσες μηπως εισαι εσυ???:tongue: :tongue::tongue::tongue::tongue:


-

Link to comment
Share on other sites

Hello :D:D Τι κάνετε?

Εγώ όπως προανέφερα δεν έχω αυτοκίνητο οπότε δεν θα έρθω. Βέβαια αν ο σύζυγος δεν εργάζεται την ημέρα εκείνη θα πάρω το δικό του.

Ααααααα χωρις Αντζελα ginetai meeting???


-

Link to comment
Share on other sites

Nancy13 η Μαγεμενη Χωρα ειναι στην Περαια???

Εχω την κουμπαρα της κουμπαρας μου που μενει στην Ανω Τουμπα κ εχει 2 μικρες κουκλιτσες μηπως εισαι εσυ???:tongue: :tongue::tongue::tongue::tongue:

Λες; Ποια είναι η κουμπάρα σου; Πλάκα θα έχει!:-P

Η Μαγεμένη Χώρα είναι ένας παιδότοπος σχεδόν δίπλα σε κάτι σχολές χορού που έχει πηγαίνοντας για Μηχανιώνα στο δεξί μας χέρι.Παλιά είχα κάνει και τα γεννέθλια της μεγάλης εκεί και τη δική μου γιορτή...΄χω όμως να πάω καιρό γιατί σταματήσαμε τα πήγαινε έλα στη Μηχανιώνα με την εγγυμοσύνη κλπ:| Μπορώ να μάθω αν θέλετε λεπτομέριες!


Δεν έχει δε μπορώ έχει δε θέλω!

Link to comment
Share on other sites

Εγω οοοοολα μας τα εορταστικα meetings:tongue: γιορτες γεννεθλια κλπ τα κανω στον ΠΑΙΖΩΤΟΠΟ στο cosmos

Η καινουργια μου κομπαρα ειναι η Λενα. Μηπως ειναι κ δικη σου????

Μη μου πεις!


-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα!!

Γεια σου Νανσυ! Είδες ποσο μικρός είναι ο κόσμος;:P

Κορίτσια εγώ για 21 δεν μπορώ κατά πάσα πιθανότητα δεν θα μπορέσω, αλλά αν το κάναμε 20 πρωινές ώρες για καφεδάκι πολύ ευχαρίστως!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες το αφήνουμε για αρχές Νοέβρη γιατί στις 20 έχω σεμινάριο μακιγιάζ και πρέπει να πάω!! Εγώ δεν εχω πρόβλημα εκτός από κάθε Τρίτη που πηγαίνω στο χορευτικό όλες τις άλλες ημέρες μπορώ να συναντηθούμε!! Εγώ προτείνω να πάμε στην Περαία να συναντηθούμε και θα δούμε για ημερομηνία να μπορείτε όλες !!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...