Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Αδύνατα μωρα - Ομάδα στήριξης/επικοινωνίας


bebaki-eva

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 883
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

culte o δικός μου είναι 12 κιλά :shock: και μάλιστα προχτές που τον ζύγισα γυμνούλη :oops: ψιλοέχασε μου φαίνεται κιόλας. 11.800:shock: έδειξε! μου είπαν στο σταθμό βέβαια ότι την Πέμπτη είχε πολυ διάρροια...σε εμάς δεν έκανε καθόλου. Τέσπα κρατάω τα 12 κιλάκια...

Ύψος κορίτσια 91,5...εχτές το πρωϊ όρθιος :shock: ήταν 92 με πολύ τέντωμα...το βράδυ ξαπλωμένος όπως τον μετράμε πάντα με την παιδίατρο 91,5 άρα όρθιος ...αφήστε το...

Ρε γατούλα καλά είναι η κόρη σου στο ύψος νομίζω ή κάνω λάθος; αφού ο δικός είναι τόσο και μου είπαν να μην σκέφτομαι καθόλου για αυξητική.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα με το 92 ειμαστε στο 10% , με το 88,8 μπορεις να φανταστεις!

τιποτα, θα κοιταμε παντα ξαπλα και να ειναι στο 10% ετσι και πεσει τα ξαναλεμε με την ενδοκρινολογο μηπως τοτε τη ψαξουμε και σε αυξητικη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σημερα φορεσε το φορεματακι του τζαμπο, που το φοραμε εδω και 2 ολοκληρα χρονια! βεβαια πλεον ειναι πανω απο το γονατο μας και ειμαστε τελειες! τελος χειμωνα μαζευεται!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς μονίμως το ίδιο πρόβλημα με τα ρούχα!! τεράστια στη μέση! με ζώνη το παλεύουμε και πάλι μερικά σακουλιάζουν!:shock::D μας βλέπω με τιράντες και ζώνη!:shock: σαν σπασικλάκι! το παπιγιόν θα του λείπει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...