Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

γεια σου πουλακι!

με το καλο ευχομαι να τελειωσεις την σχολη σου,εχει σχεση με Γεωπονια?η οχι?

παντως με το που διαβασα Λατινικα,μου θρε κατευθειαν στο μυαλο το πρωτο κειμενο των λατινικων στο σχολειο!Ovidious poeta in terra pontika exoulat!(αν θυμαμαι καλα,γιατι περασαν και κατι χρονακια:mrgreen:)

καλο διαβασμα σου ευχομαι που θ αρχισεις απο αυριο,και γερα με πιστη και θαρρος ολα τα καταφερνουμε!!

το ορος μου ακομη με περιμενει:oops::-Pπειραζει να τα αφησω για αυριο??

καλα ο καιρος μια τα πανω μια τα κατω του εχει,εμενα μου αρεσει και η μυρωδια απο το βρεγμενο χωμα,μου θυμιζει τοσο πολυ φυση,πραγμα πολυ σπανιο να συναντησεις στις τσιμεντουπολεις που κατοικουμε.


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Α ωραια!εγω τελειωσα νοσηλευτικη

θυμαμαι οταν καναμε το μαθημα της φαρμακολογιας,τις απιστευτες ονομασιες των ουσιων που παρασκευαζονται τα φαρμακα!!!:shock:ισονιαζιδη,ριφαμπικινι,αιθαμβουτολη για πνευμονια.

κι οι νιτρογλυκερινες για την καρδια και αλλα πολλα που εσυ τα ξερεις καλυτερα βεβαιως βεβαιως!!

α!και κεινο το ακετυλοσαλυκιλικο οξυ! τι μπερδεγουει:lol::oops:

αχ, τι καλα μου δωσες θαρρος :D η πεδιαδα θα πραγματοποιηθει αυριο!χαχα

μετα την ορκομωσια,ας χαρω το ξαδερφακι μου κι ολο το σοι μου:mrgreen:


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites

Ουφ, εγώ καλύτερα είμαι, ευτυχώς, αλλά έχω κάτι τρεχάματα με τον μικρό (κάτι γιατρούς και αιτήσεις για παιδικούς).

kwtina τον παιδικό δεν πρόλαβα να πάω να τον δω ακόμα, αλλά τον έχω στα υπόψη, γιατί άκουσα πολύ καλά λόγια από πολύ κόσμο. :D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάρες,

Χαθηκα λίγο, τρεχάματα διαφορα, εκκρεμότητες εφορίες , συνεντευξεις για δουλεια .........δεν βλεπω φώς στο τούνελ ....τι θα γίνει γμτ βαρεθηκα να στέλνω βιογραφικά. Συναντώ και κάθε μέρα κάποια γνωστή που φεύγει εκτός Ελλάδος η ψυχολογία πιάνει πάτοοοοοοοοοοοο.

Τελος πάντον περαστικά στις αρωστούλες , καλή ανάρωση

Καλό διάβασμα στη Αγγελική και Κατερίνα ,

Η Γκολντ πότε θα μας κεράσει ???????????????

Μηπως ξεκινήσανε οι αιτήσεις για επιδοτηση παιδικού σταθμού ???????

Φιλιά σε όλεςςςςςςςς


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

φαρμακευτικη ειμαι..σ ευχαριστω πολυ Gold!!

ασε το ορος να γινει πεδιαδα αυριο!!μετα την ορκομωσια τα κανεις!

Πουλάκι φαρμακοτρίφτης ε!! Συναδελφοι είμαστε. Κ γω ένα από τα ίδια. Καλό κουράγιο!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας κοριτσια!!μολις γυρισα απο σχολη..συνενοηθηκα με ενα καθηγητη να δωσω και το πρωτελευταιο μαθημα μπας και ξεμπερδευουμε επιτελους..ευτυχως εχω 9 μερες γεματες να διαβασω..που θα παει!!kwtina συναδελφοι!!τι καλα?εχεις φαρμακειο?

Ιωαννα καλημερα!καλο κουραγιο με τα βιογραφικα..θα ερθει το καλυτερο στο τελος!τι ειναι η επιδοτηση παιδικου σταθμου?

την καλημερα μου σε ολες!!

Link to comment
Share on other sites

Goodmorning se oles

H epidotisi einai mia aitisi poy kaneis an exeis xamilo eisodima kai kapoia alla koinoniko-oikonomika kritiria gia na mpeis se ena programma toy oeek gia epidotisi 1 xronias se kapoio paidiko stathmo. Den to exo kanei pote , skeftomai fetos na kano aitisi mia poy exo karta anergias.

ciaoooooooo


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Θεσσαλονικίες μου φιλενάδες.

Τι κάνετε?

Maminaki μου ακόμα ψάχνεις ε? Με τη συνέντευξη προχτές????

Πουλάκι ήρθε η ώρα της επιστροφής! Αντε σύντομα κοντά στα μωρουλάκια σου. Η μικρή θα έχει γίνει ολόκληρη κοπέλα τώρα, μέχρι που δεν θα τη γνωρίσεις!!!!! Χαχαχαχα.

Gold πως πήγε η ορκομωσία???? Αντε και το σίδερο σε περιμένει χαχαχα!!!

Kwtina δηλ σας έχουμε 2 φαρμακοποιούς στην παρέα!!!!

Maestria πως είσαι σήμερα?

Καλημέρα σε όλες!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα γειτόνισσες!

Εγώ ευτυχώς καλύτερα σήμερα, αλλά έχω μια πρόταση που πρέπει να τελειώσω μέχρι την Πέμπτη και βαριέμαι.

Έχουν να μας πληρώσουν και 1,5 μήνα, δράμα η κατάσταση. Κορίτσι που ψάχνεις δουλειά, υπομονή, τα πράγματα είναι δύσκολα και εκμεταλλεύονται ΠΟΛΥ την κατάσταση οι εργοδότες.

Καλημέρα, ΟΛΗ μέρα :D.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

maestria κουραγιο!!

κωτινα ανυπομονω να γινω κι εγω σα κι εσενα!!(με το δικο μου φαρμακειο)..!!κοριτσια εχω ψωμολυσσαξει με τη διαιτα..πωπω πως θα αντεξω..βεβαια η αρχη ειναι παντα η δυσκολη αλλα παραειναι δυσκολη!ουφ..μου φαινεται πρεπει να συμβιβαστω πως αυτην την εικονα θα χω φετος στην παραλια και στη βαφτιση!!ουφ πικρα

Link to comment
Share on other sites

493805mwx6qw298b.gif324054jbui4l9w4k.gif]2221892btr205fl13.gif

Γεια σας γειτονισσες!

τι καντετε?

mamina κερασμενα απο μενα!

maeleni η ορκομωσια πηγε πολυ καλα,τραβηξα βιντεο-φωτο,ηταν στο ΑΠΘ ειχε κι ενα χαπενινγκ πριν την απονομη κι ηταν πολυ ωραια!χαρηκε και το ζουζουνι μου πολυ!

αχ το σιδερο ειναι μια μικρη πικρη ιστορια:lol::mrgreen:και το κακο ειναι πως ακομη με περιμενει:oops::cool:

αφου το παρακαναμε με τη μικρη με τις βολτες,πηγαμε μετα και στους γονεις μου,δυτικες συνοικιες και γυρισαμε 9 το βραδυ!

πουλακι σου συμπαραστεκομαι στη διαιτα!

maestria77 1.5 μηνα δεν πληρωθηκατε ε?τι να πει κανεις μαυτα που επικρατουν τελευταια:?

kwtina σε ποια περιοχη το εχεις το φαρμακειο?(αν επιτρεπεται)αν εισαι κεντρο να σε προτιμησω;)


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα κορίτσια, ωραία μερα και σημερα!!!! πουλακι και εγω εχω πεινάσει,λίγο βέβαια, με τη δίαιτα αλλα με χαρα ειδα το πρωι οτι είμαι μειον 2 κιλά!!!!!αντε αλλα 4-5!!!!! καλη΄τύχη με το μάθημα!

mamina τα πράγματα με τις δουλειές πολύ δύσκολα, εγώ είμαι με σύμβαση μέχρι τον Ιούνιο και έχω να πληρωθώ απο το Νοέμβριο!!! Αναρωτιέμαι γιατι δουλεύω!!!! Εύχομαι καλή τύχη!


line_m123_beg_39_time_1239163200_text_d4ef20eaeff1e9f4f3dceae920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...