Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

493805mwx6qw298b.gif324054jbui4l9w4k.gif]2221892btr205fl13.gif

Γεια σας γειτονισσες!

τι καντετε?

mamina κερασμενα απο μενα!

maeleni η ορκομωσια πηγε πολυ καλα,τραβηξα βιντεο-φωτο,ηταν στο ΑΠΘ ειχε κι ενα χαπενινγκ πριν την απονομη κι ηταν πολυ ωραια!χαρηκε και το ζουζουνι μου πολυ!

αχ το σιδερο ειναι μια μικρη πικρη ιστορια:lol::mrgreen:και το κακο ειναι πως ακομη με περιμενει:oops::cool:

αφου το παρακαναμε με τη μικρη με τις βολτες,πηγαμε μετα και στους γονεις μου,δυτικες συνοικιες και γυρισαμε 9 το βραδυ!

πουλακι σου συμπαραστεκομαι στη διαιτα!

maestria77 1.5 μηνα δεν πληρωθηκατε ε?τι να πει κανεις μαυτα που επικρατουν τελευταια:?

kwtina σε ποια περιοχη το εχεις το φαρμακειο?(αν επιτρεπεται)αν εισαι κεντρο να σε προτιμησω;)

Φυσικά κ επιτρέπεται! Ανατολικά, περιοχή Ιπποκρατείου είμαι. Παραπάνω δε λέω όμως θα θεωρηθεί διαφήμιση κ δεν κάνει. Αν θες στείλε μην.

Ωραία τα καφεδάκια!!!!!!

φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

kwtina αν είσαι από πάνω μεριά της Εγνατίας μπορεί και να 'χω ψωνίσει από το φαρμακείο σου :D. Στείλε πμ με διεύθυνση αν θέλεις.

Αφήστε τα κορίτσια, τα επαγγελματικά δύσκολα για όλους και - όπως είπα - οι εργοδότες εκμεταλλεύονται ΤΡΕΛΑ την κατάσταση!

Καλημέρα, όλη μέρα, σε όλες!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια..εγω επηξα σημερα και δε πηγε τοσο καλα το διαβασμα..ελπιζω αυριο να ναι καλυτερα..βγαινουν και τα αποτελεσματα απο το δευτερο μαθημα που ειχα δωσει και εχω αγχος..αχ αντε να δω.!!

αλλες 10 μερουλες για να γυρισω στα μωρα μου..μια μια θα τις σβηνω στο ημερολογιο!!

ελπιζω να κανονισουμε συναντηση που θα μαι κι εγω κανα μηνα κοντα στην ελλαδα!!

καλο σας απογευμα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια πως ετοιμάζεστε για ύπνο ή ακόμη? Εγώ παραδόξως σήμερα δεν νυστάζω ακόμη!!!! Πουλάκι υπομονή και τελιεώνεις απο οτι βλέπω! Με το καλό! Στις υπολοιπες καλο βραδάκι!!


line_m123_beg_39_time_1239163200_text_d4ef20eaeff1e9f4f3dceae920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις όμορφες ,

Το κέρασμα της Gold είναι για όλο το μήνα , χα χα ευχαριστούμε πολύ !

Διάβασα τα νέα σας, λίγο πολύ τα ίδια και εμείς, παιδικό, σπίτι, παρκο, ποδήλατο, πατίνι, μαγείρεμα, πιάτα κτλ , βαρεθηκα να μαγειρευω κάθε μέρα βασικά....ούφ

Στη συνέντευξη πήγα Ελένη, εξαιρετικός άνθρωπος ο κος Λευτέρης, μου είπε μόνο στο ταμείο μπορεί να σκεφτεί γιατί για τα άλλα πόστα θέλει άτομα με εμπειρία, το ωράριο είναι βραδυνό όμως, τέλος πάντον σε κανένα μήνα θα ανοίξει το εστιατόριο και θα με πάρει τηλ. είπε. Τώρα θα δούμε ...

Ονειρα γλυκά σε όλες και υπομονή στα μικρά καθημερινά προβληματάκια !!


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα!

Χθες περάσαμε με τον άντρα μου και τον μικρό στο καρότσι - του είχαμε φορέσει και τη σαλιάρα του, που γράφει ΑΡΗΣ - μπροστά από το γήπεδο, την ώρα που μαζευόταν ο κόσμος για τον αγώνα.

ΧΑΜΟΣ :D

Κόσμος, τραγούδια, χαβαλέ. Ο μικρός ξετρελάθηκε (κι εγώ γουστάρω τρελά η αλήθεια), χτυπούσε παλαμάκια και χόρευε μέσα στο καρότσι!

a.gifr.gifi.gifs.gif


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Χθες περάσαμε με τον άντρα μου και τον μικρό στο καρότσι - του είχαμε φορέσει και τη σαλιάρα του, που γράφει ΑΡΗΣ - μπροστά από το γήπεδο, την ώρα που μαζευόταν ο κόσμος για τον αγώνα.

ΧΑΜΟΣ :D

Κόσμος, τραγούδια, χαβαλέ. Ο μικρός ξετρελάθηκε (κι εγώ γουστάρω τρελά η αλήθεια), χτυπούσε παλαμάκια και χόρευε μέσα στο καρότσι!

a.gifr.gifi.gifs.gif

Χαχαχαχα!!!! Πως φαίνονται οι άνθρωποι γέννημα-θρέμα Χαριλάου!

Γειά σας κορίτσια.

Πως είστε όλες σήμερα?


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

ΜΟΝΟ ο άντρας μου είναι γέννημα - θρέμα. Εγώ ΚΑΜΙΑ σχέση και ο μικρός τους πρώτους 5 μήνες τους πέρασε στο χωριό μου :D, μετά μετακομίσαμε εδώ.

Μαθαίνει όμως και θα τον πορώσω, καθότι ήμουν κι εγώ Αρειανού, ούτως ή άλλως :D.

Να σου πω την αλήθεια, μ' αρέσει ΤΡΕΛΑ το χαβαλέ του γηπέδου! Με πήγαινε ο πατέρας μου από παιδί (δεν είχε γιους και έπαιρνε εμένα) και το απολαμβάνω, την κερκίδα δηλαδή, γιατί ποδόσφαιρο καλό στην Ελλάδα ΔΕν παίζεται.

Εσύ τι κάνεις κορίτσι; Αλήθεια, από ποια περιοχή ακριβώς είσαι maeleni;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαστε δόξα το Θεό.

Το πατρικό είναι στους Τρεις Ιεράρχες, αλλά τα τρελευταία χρόνια μένω πιο ανατολικά κ εκτός πόλεως.

Καμιά συνάντηση δεν θα κοανονίσουμε? Να τα πούμε από κοντά. Εδώ θα τα γράφουμε όλα, να τα διαβάζουν όλοι?????

Βολτίτσες δεν κάνετε με τον μικρό? Κάνετε απ' ότι βλέπω. Και μην φανταστείς κ ο δικός μου λιγάκι μεγαλύτερός σας είναι.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Κάνουμε, αν και τις τελευταίες εβδομάδες αρρωστήσαμε με τη σειρά (αυτός κι εγώ) και χθες βγήκαμε μετά απο καιρό.

Το είχα γράψει και κάπου αλλού, για μένα ο επόμενος μήνας είναι λίγο δύσκολος. Από μέσα Ιουνίου (να 'μαστε γεροί) ότι θέλελτε :D.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι, είμαστε σε φάση αναμονής τώρα (η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ φάση), αλλά - δυστυχώς - επειδή δεν το γλιτώνουμε το χειρουργείο, θέλω να τελειώνουμε.

Θα βρεθούμε κι από κοντά όμως. Δεν χανόμαστε, γειτόνισσες είμαστε ;).


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, maestria77 ελπίζω γρήγορα να τελειώνεις με γιατρούς και χειρουργεία, όλα να πάνε καλά! Φαντάζομαι θα είναι πολύ δύσκολη και η αναμονή και η όλη διαδικασία, αλλά αφού δεν μπορείς να το αποφύγεις, ας γίνει να ηρεμήσετε όλοι και μετά να αρχίσετε τα πλάτσα-πλούτσα και τα παιχνίδια στην θάλασσα! Πώς και πώς το περιμένω το πρώτο μας μπάνιο :)


tt66427.aspx
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Χθες περάσαμε με τον άντρα μου και τον μικρό στο καρότσι - του είχαμε φορέσει και τη σαλιάρα του, που γράφει ΑΡΗΣ - μπροστά από το γήπεδο, την ώρα που μαζευόταν ο κόσμος για τον αγώνα.

ΧΑΜΟΣ :D

Κόσμος, τραγούδια, χαβαλέ. Ο μικρός ξετρελάθηκε (κι εγώ γουστάρω τρελά η αλήθεια), χτυπούσε παλαμάκια και χόρευε μέσα στο καρότσι!

a.gifr.gifi.gifs.gif

Καλά ε, δεν παίζεσαι!!

Εγώ γενικά τα φοβάμαι αυτά. Έμενα παλιά στην Τούμπα, δίπλα στον ΠΑΟΚ οπότε τα βιώματά μου δεν είναι κ τα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...