Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , dec-e είπε:

      Συνέχισα να παίρνω τα φάρμακα μέχρι να επαναλάβω τη χοριακή. Μετά ήταν πλέον ξεκάθαρο. 

      Είναι ο φόβος μας πιστεύω, εγώ κάθε φορά που πήγαινα στον γιατρό μετά από όλα αυτά φοβόμουν κ είχα την αίσθηση ότι κάτι πάει στραβά. Νομίζω είναι φυσιολογικό, όταν περάσεις κάποια τραυματικα γεγονότα. 

      Ναι σίγουρα θα σε κατευθύνει ο γιατρός σου. Έχεις κατεψυγμένα έμβρυα?

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

      πρίν από 1 λεπτό , Blue Velvet είπε:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      πρίν από 3 λεπτά , dec-e είπε:

      Συνέχισα να παίρνω τα φάρμακα μέχρι να επαναλάβω τη χοριακή. Μετά ήταν πλέον ξεκάθαρο. 

      Είναι ο φόβος μας πιστεύω, εγώ κάθε φορά που πήγαινα στον γιατρό μετά από όλα αυτά φοβόμουν κ είχα την αίσθηση ότι κάτι πάει στραβά. Νομίζω είναι φυσιολογικό, όταν περάσεις κάποια τραυματικα γεγονότα. 

      Ναι σίγουρα θα σε κατευθύνει ο γιατρός σου. Έχεις κατεψυγμένα έμβρυα?

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      • Δύναμη! 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου!! Έχω καιρό να γράψω εδώ!! Πως είστε οι εγκυούλες? Απ ότι βλέπω έχει και καινούριες μέλλουσες μανούλες στην παρέα και πολύ χαίρομαι!! Εγώ διανύω τον 4ο μήνα, και δόξα τω Θεώ κορίτσια έχω πολύ καλή εγκυμοσύνη μέχρι στιγμής!! Θα προσπαθήσω να διαβάσω τα νέα σας!! όσα προλάβω βέβαια!!! α!! @caramel_83 μπορείς να προσθέσεις στο πινακάκι ότι περιμένουμε κοριτσάκι!!!

  • Μου αρέσει 5

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , dimitroula30 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου!! Έχω καιρό να γράψω εδώ!! Πως είστε οι εγκυούλες? Απ ότι βλέπω έχει και καινούριες μέλλουσες μανούλες στην παρέα και πολύ χαίρομαι!! Εγώ διανύω τον 4ο μήνα, και δόξα τω Θεώ κορίτσια έχω πολύ καλή εγκυμοσύνη μέχρι στιγμής!! Θα προσπαθήσω να διαβάσω τα νέα σας!! όσα προλάβω βέβαια!!! α!! @caramel_83 μπορείς να προσθέσεις στο πινακάκι ότι περιμένουμε κοριτσάκι!!!

Καλησπέρα Δημητρουλα! Συγχαρητήρια!!! Με το καλό το μωράκι!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια μου ακομα τπτ εγω...ολο και ψαχνομαι ολο και γυρνοφερνω στο μπανιο...πονακια ναι ...αλαλ οχι εεεεντονα..

θα σκασω ,,,παρ ολα αυτα δνε κανω κατι 


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!! Έχω καιρό να σας διαβάσω και είδα έχετε γράψει πόσα πράγματα :-P:-P:-P

Γεωργια, ξεκινάς εξωσωματική; να κυκλοφορείς με ματάκι για να μη σε ματιάσουν!!

Κορίτσια μου, έχω χάσει λίγο την μπάλα με τα μηνύματα γιατί δε θυμάμαι πού είχα σταματήσει :-(

Ελπίζω να είστε όλες καλά!!! Φιλάκια πολλά!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Έχω καιρό να σας διαβάσω και είδα έχετε γράψει πόσα πράγματα :-P:-P:-P

Γεωργια, ξεκινάς εξωσωματική; να κυκλοφορείς με ματάκι για να μη σε ματιάσουν!!

Κορίτσια μου, έχω χάσει λίγο την μπάλα με τα μηνύματα γιατί δε θυμάμαι πού είχα σταματήσει :-(

Ελπίζω να είστε όλες καλά!!! Φιλάκια πολλά!!!

Καλώς το κορίτσι! Τι κάνεις κοπέλα μου? Πως είσαι? 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νατάσσα μου να έχεις το νού σου εμένα όταν άρχισα να περπατάω με εβρισκαν κάτω απο το κρεββάτι..ήθελα την ηρεμία μου χαχαχα...Βασικά μεγάλωσα σε σπίτι με μία κρεββατοκάμαρα..δύσκολα ξεφευγες αλλά εγω έβρισκαα τρόπο με έτρεμαν όλοι χιχι αν κ γενικά ήμουν ήρεμη μετά τους 6 μήνες!!Ηθελα την ηρεμία μου μαμά κ τίποτα άλλο με το ζόρι στον μπαμπά ας είναι καλά κ οι 2 εκεί που είναι τους τσίτωνα ..

Τώρα έχω τις ανηψιές κ του άντρα απο Αυστραλία να μου θυμίζουν πως ήμουν κ να εύχομαι να μου χαριστεί η χαρά να καμαρώσω κ το δικό μου βρέφος να γίνεται παλληκάρι ή γυναικάρα!! Γίνοντε πολλά θαύματα ελπίζω να καταφέρουμε το δικό μας!!! Και να ξεχάσω τον πόνο που νοιώθω όταν βλέπω μωρά αφου θα κρατάω το δικό μου!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pingu είπε:

Καλώς το κορίτσι! Τι κάνεις κοπέλα μου? Πως είσαι? 

Τι να κάνω, όσο πάω και βαραίνω... Έχουμε βέβαια τις εντάσεις μας με τον αδερφό μου και το μπαμπά μου (η πριγκιπέσα τους θέλει να φύγει απο το σπίτι και δε μπορούν να το δεχτούν με τίποτα αυτό) έτσι για να μη βαριόμαστε :-P:-P:-P κατά τ' άλλα όλα καλά...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσούδες! Τι μου κανετε;

Βλέπω και νεες παρουσιες! Με το καλό όσες περιμένετε τα μωράκια σας και γρήγορα οι υπόλοιπες που ειστε στην προσπάθεια να μας πειτε τα ευχάριστα!

Νατασσάκι, ο μικρός δεν παίζεται! Χα χα! Ουτε κι εσεις διακοπουλες φετος; Ελα θα κανουμε εδω παρεουλα!

Pingu μου γιατι έπεσες κοπέλα μου; Μάλλον σου λειπει η πεθερούλα!!! Χα χα! Πέρα απ' τις αστειότητες, μπορει να ειναι και η κουραση του χειμωνα που βγαινει λιγο πριν τις διακοπες. Εγω πάντα τετοια εποχή κλαταρω!.. Αυτήν την εβδομάδα νιώθω τόσο κουρασμένη... Σήμερα ήθελα πολύ να κοιμηθω το μεσημερι, αλλα περιμενω τον υδραυλικο.

ΧρυσαΜ τι κανεις; Νομιζω σε ειχαμε αφησει τοτε που εισασταν μαζι με τον καλο σου ολοκληρη τη μερα. Όλα καλα απο τοτε;

Δημητρουλα μου, μην ανησυχεις. Όλα θα γίνουν με καλο. 

Τα υπολοιπα κορίτσια τι κανουν;

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ήταν πραγματικά ό,τι έπρεπε αυτός ο λίγος χρόνος που περάσαμε μαζί...!!! Τώρα δυστυχώς θα φύγει από το Κ.Α.Α.Υ. του Αγίου Ανδρέα και θα γυρίσει πίσω στον Ασπρόπυργο στη μαλ, πράγμα που σημαίνει ότι θα είναι 15 μέρες μέσα και μια έξω και θα είναι λίγο περίεργη η κατάσταση. Ψάξαμε να βρούμε κάποιο μέσο για να μείνει άλλον ένα μήνα στα κααυ, αλλά δε βρήκαμε το κατάλληλο άτομο να απευθυνθούμε...

Εσύ πώς είσαι;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Γεια σας κοριτσούδες! Τι μου κανετε;

Βλέπω και νεες παρουσιες! Με το καλό όσες περιμένετε τα μωράκια σας και γρήγορα οι υπόλοιπες που ειστε στην προσπάθεια να μας πειτε τα ευχάριστα!

Νατασσάκι, ο μικρός δεν παίζεται! Χα χα! Ουτε κι εσεις διακοπουλες φετος; Ελα θα κανουμε εδω παρεουλα!

Pingu μου γιατι έπεσες κοπέλα μου; Μάλλον σου λειπει η πεθερούλα!!! Χα χα! Πέρα απ' τις αστειότητες, μπορει να ειναι και η κουραση του χειμωνα που βγαινει λιγο πριν τις διακοπες. Εγω πάντα τετοια εποχή κλαταρω!.. Αυτήν την εβδομάδα νιώθω τόσο κουρασμένη... Σήμερα ήθελα πολύ να κοιμηθω το μεσημερι, αλλα περιμενω τον υδραυλικο.

ΧρυσαΜ τι κανεις; Νομιζω σε ειχαμε αφησει τοτε που εισασταν μαζι με τον καλο σου ολοκληρη τη μερα. Όλα καλα απο τοτε;

Δημητρουλα μου, μην ανησυχεις. Όλα θα γίνουν με καλο. 

Τα υπολοιπα κορίτσια τι κανουν;

Χαχαχα η πεθερά γυρίζει αύριο. Λες γι αυτό να έχω πέσει κατά βάθος? Χαχαχα. Μπορεί να είναι και ο θυρεοειδής. Το πρωί δεν έχω κουράγιο να σηκωθω από το κρεβάτι. 

4 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Τι να κάνω, όσο πάω και βαραίνω... Έχουμε βέβαια τις εντάσεις μας με τον αδερφό μου και το μπαμπά μου (η πριγκιπέσα τους θέλει να φύγει απο το σπίτι και δε μπορούν να το δεχτούν με τίποτα αυτό) έτσι για να μη βαριόμαστε :-P:-P:-P κατά τ' άλλα όλα καλά...

Υπομονή κορίτσι μου. Όταν θα τον πάρεις αγκαλιά θα νιώσεις υπεροχα!!!

Ε που θα πάει θα το δεχτούν. Έτσι κι αλλιώς κάποια στιγμή θα έφευγες. Είτε τώρα είτε μετά από κάποια χρόνια. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα κορίτσια μου!!!! Αχ χτες δεν μπήκα κ γράψατε τρεις σελίδες....!!!! Είστε καλά?? 

Από όσα διάβασα δε θυμάμαι σχεδόν τίποτα χαχχααχαχα!! 

Νατάσα μου το κουκουτσακι σου με ξετρελαίνει!!!! Συγγνώμη που παίρνω το θάρρος να τον αποκαλώ έτσι αλλά το κόλλησα όταν η αγαπημένη μου θεία αποκαλούσε έτσι τον ξάδελφο μου όταν ήταν μωράκι (όπως τα φρούτα που έχουν το κουκουτσακι τους βαθιά μέσα τους)...

Sugarακι πως είσαι??? Να ξεκουράζεσαι!!!

Γιωργία δυστυχώς εκεί σε οδηγούν....να πάρεις αναρρωτική με το στανιό...

Ωωωωωωωω pingu μου καλώς να τη δεχτείς την πεθερουλα σου............... Τέλος το πάρτι.... Τα κεφάλια μέσα!!!! Χαχχααχαχα

Εγώ κορίτσια χτες ήμουν στο γιατρό γιατί από τις εξετάσεις προέκυψε ουρολοίμωξη (εντεροκοκκο λέει) και με χαπακωσε κανονικά... Τον φοβίζει το γεγονός ότι έπαθα για 4η φορά σε ένα έτος ουρολοίμωξη και μου είπε αν πάθω ξανά σε διάστημα 3 μηνών, τότε θα ακολουθήσουμε χημική θεραπεία δηλαδή 6μηνο με κοκτέιλ αντιβιωσεων.... Μου έδωσε και cranberries σε χάπι γιατί βοηθάει λέει... Έκλεισα κ υπέρηχο για να δούμε κ τα νεφρά πως είναι... Μας είπε για μωράκι να περιμένουμε από Σεπτέμβρη καλύτερα.... Μας πάει ένα άλλο μήνα πίσω αλλά δεν πειράζει, προτιμώ να είμαι σίγουρα υγιής μην ξεκινήσω με προβλήματα.... Παρόλα αυτά δε θα σας αποχωριστώ ας πάω λίγο πίσω στον προγραμματισμό....

Ουφφφφφ σεντόνι έγραψα... Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε???? Λιζακι, μελενια, δημητρουλες???

Όποια ξεχνάω ζητώ συγγνώμη!!!! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Calliopi υπομονή. Το χα πάθει κι εγώ κάποια περίοδο, πολύ παλιά βέβαια, ήμουν φοιτήτρια. Μου είχε πει ο γιατρός ότι τραυματιζόμουν στην επαφή και μπαίναν μέσα μικρόβια. Μετά κάποια στιγμή δεν το ξανάπαθα. Ο σύζυγος ελέγθηκε;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Calliopi. είπε:

Καλησπέρα στα κορίτσια μου!!!! Αχ χτες δεν μπήκα κ γράψατε τρεις σελίδες....!!!! Είστε καλά?? 

Από όσα διάβασα δε θυμάμαι σχεδόν τίποτα χαχχααχαχα!! 

Νατάσα μου το κουκουτσακι σου με ξετρελαίνει!!!! Συγγνώμη που παίρνω το θάρρος να τον αποκαλώ έτσι αλλά το κόλλησα όταν η αγαπημένη μου θεία αποκαλούσε έτσι τον ξάδελφο μου όταν ήταν μωράκι (όπως τα φρούτα που έχουν το κουκουτσακι τους βαθιά μέσα τους)...

Sugarακι πως είσαι??? Να ξεκουράζεσαι!!!

Γιωργία δυστυχώς εκεί σε οδηγούν....να πάρεις αναρρωτική με το στανιό...

Ωωωωωωωω pingu μου καλώς να τη δεχτείς την πεθερουλα σου............... Τέλος το πάρτι.... Τα κεφάλια μέσα!!!! Χαχχααχαχα

Εγώ κορίτσια χτες ήμουν στο γιατρό γιατί από τις εξετάσεις προέκυψε ουρολοίμωξη (εντεροκοκκο λέει) και με χαπακωσε κανονικά... Τον φοβίζει το γεγονός ότι έπαθα για 4η φορά σε ένα έτος ουρολοίμωξη και μου είπε αν πάθω ξανά σε διάστημα 3 μηνών, τότε θα ακολουθήσουμε χημική θεραπεία δηλαδή 6μηνο με κοκτέιλ αντιβιωσεων.... Μου έδωσε και cranberries σε χάπι γιατί βοηθάει λέει... Έκλεισα κ υπέρηχο για να δούμε κ τα νεφρά πως είναι... Μας είπε για μωράκι να περιμένουμε από Σεπτέμβρη καλύτερα.... Μας πάει ένα άλλο μήνα πίσω αλλά δεν πειράζει, προτιμώ να είμαι σίγουρα υγιής μην ξεκινήσω με προβλήματα.... Παρόλα αυτά δε θα σας αποχωριστώ ας πάω λίγο πίσω στον προγραμματισμό....

Ουφφφφφ σεντόνι έγραψα... Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε???? Λιζακι, μελενια, δημητρουλες???

Όποια ξεχνάω ζητώ συγγνώμη!!!! 

 

Περαστικά κοπέλα μου και υπομονή.. 

Εγώ σήμερα πήγα την τελευταία μας βόλτα μόνες μας με την μικρή γιατί απο αύριο θα έχουμε συνοδεία.. Τα κεφάλια μέσα λοιπόν.. Χαχαχα 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...