Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Κοριτσια μου τι κανετε?

Γεωργια μου ποσο χαιρομαι που διαβαζω τα ωραια σου νεα!!! Ολα θα γινουν οπως πρεπει κ του χρονου θα εχετε τη βαπτιση οπως την ονειρευεται ο καλος σου!!! :):):)

Τωρα ουσιαστικα ποια αλλη περιμενουμε για ε.τ. εκτος της Γεωργιας? Μπερδευτηκα λιγακι :confused:

Η Δημητρουλα μας πηγε διακοπες? Που εξαφανιστηκε? 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πηγαινει ενα φιλικο μας ζευγαρι με τα παιδακια του και δεν εχουν παθει ποτε τιποτα, στην Παλαια Φωκαια. Όπως βλεπεις τον χαρτη, αριστερα του ξενοδοχειου δεν πληρωνεις και ξαπλωστρες. Μονο σνακ και ο,τι πιεις. Αν ειναι όπως σημερς ο ανεμος, πιστευω πως εκει θα κοβει. Μπες αν θες να δεις τους ανεμους στο μετεο και δες και τον προσανατολισμο της παραλιας μηπως και πατε προς τα εκει.

1 hour ago, Me-Lenia είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε?

Γεωργια μου ποσο χαιρομαι που διαβαζω τα ωραια σου νεα!!! Ολα θα γινουν οπως πρεπει κ του χρονου θα εχετε τη βαπτιση οπως την ονειρευεται ο καλος σου!!! :):):)

Τωρα ουσιαστικα ποια αλλη περιμενουμε για ε.τ. εκτος της Γεωργιας? Μπερδευτηκα λιγακι :confused:

Η Δημητρουλα μας πηγε διακοπες? Που εξαφανιστηκε? 

 

Σ' ευχαριστω Μελενια μου. Μακαρι να πανε ολα καλα. Και στα δικα σου τα ευχαριστα ευχομαι και συντομα!

Το Sugarάκι περιμενουμε τωρα!

Η Δημητρουλα σα να ειδα πως ηταν ενεργη στη λιστα καποια στιγμη το πρωι. Μηπως δεν εχει πριολαβει να γραψει. 


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωωωω τι ωραία νέα είναι αυτά! +α ρε Γεωργία είδες τελικά μια εσύ καθυστερείς μια εγώ αλλά πάλι μαζί θα πάμε!!! 

Εγώ είμαι η επόμενη για ετ Μελενια . Τη Δευτέρα το μεσημέρι! Έχω ξεκινήσει απο την Τετάρτη προγεστερονη! 

Νατασακι τα φιλιά μας!!! 

Λιζακι πόσο είσαι τώρα; ποτέ θα ξεκινήσεις τα ψώνια; 

Χρύσα στείλε μπεμπεδοσκονη! 

Φιλιά σε όλες! 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι νέο μέλος στο cafe, όμως σας διάβαζα αρκετό καιρό πριν.  Τον Απρίλιο που μας πέρασε παντρεύτηκα τον αντρούλη μου και λέμε από τον άλλο μήνα να προσπαθήσουμε και εμείς για μωράκι... Έχω κάνει τις πρώτες εξετάσεις του προγεννητικού ελέγχου και οι τιμές είναι καλές σε γενικές γραμμές αν εξαιρέσουμε την tsh  (έχω υποθυρεοειδισμό και η τιμή της tsh είναι 0,26 πρέπει να μιλήσω με τον ενδοκρινολόγο μου να μου μειώσει το χάπι) και 2 άλλες που δεν ξέρω τι σημαίνουν.... Μόλις ολοκληρώσω τις εξετάσεις θα πάω στη γυναικολόγο να μου τις εξηγήσει και να πάρουμε το οκ....

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια εδώ να επιτύχουν το στόχο τους και να κρατήσουν σύντομα το θαυματάκι τους αγκαλιά!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Calliopi. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι νέο μέλος στο cafe, όμως σας διάβαζα αρκετό καιρό πριν.  Τον Απρίλιο που μας πέρασε παντρεύτηκα τον αντρούλη μου και λέμε από τον άλλο μήνα να προσπαθήσουμε και εμείς για μωράκι... Έχω κάνει τις πρώτες εξετάσεις του προγεννητικού ελέγχου και οι τιμές είναι καλές σε γενικές γραμμές αν εξαιρέσουμε την tsh  (έχω υποθυρεοειδισμό και η τιμή της tsh είναι 0,26 πρέπει να μιλήσω με τον ενδοκρινολόγο μου να μου μειώσει το χάπι) και 2 άλλες που δεν ξέρω τι σημαίνουν.... Μόλις ολοκληρώσω τις εξετάσεις θα πάω στη γυναικολόγο να μου τις εξηγήσει και να πάρουμε το οκ....

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια εδώ να επιτύχουν το στόχο τους και να κρατήσουν σύντομα το θαυματάκι τους αγκαλιά!!!!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Με την κατάλληλη αγωγή θα φτιάξει και όλα θα πάνε καλά! 

Να ζήσετε και ολας και εύχομαι σύντομα να αποκτήσετε το μωράκι σας!! 

Σε ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!! 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλε εδω είμαι ΜΕΛΕΝΙΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ

Γεωργία μου τρεχω μαγειρευα από τις 2 ως τις 4 εχω τον πεθερο εδω κ αλωνιζουμε!! Σας διαβαζω στα πεταχτα πάντως!! Γεωργια ολα θα πάνε τελεια θα δεις :wub::wub:

Απο Σεπτεμβριο ολα μονο Δευτερα θα κλεισω ραντεβου για επιτροπη θελω να ξεκουραστω!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα μου αγαπημενη μου ελειψες!!! Παρε το χρονο σου, ξεκουρασου κ απο Σεπτεμβρη βουουρρρρ.... :-D . Βολταρεις με τον πεθερουλη ακουω!!! Μια χαρα, γεμισε μπαταριες. Διακοπουλες θα πας?

Ευχαριστω γλυκια μου Γεωργια. Ευχομαι να πετυχουμε ολες το πολυποθητο το συντομοτερο! :)

Sugar μου εφτασε η σειρα σου!!! Αντε με το καλο! Δε μπορει παρα μονο χαρες να φερει ο καυτος Ιουλιος ;):)

Calliopi καλως μας ηρθες! Υγεια κ ευτυχια στο γαμο σου κ με το καλο να ερθουν μπεμπακια!!! :)

Pingu :):):)

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Sugar86 είπε:

Ωωωω τι ωραία νέα είναι αυτά! +α ρε Γεωργία είδες τελικά μια εσύ καθυστερείς μια εγώ αλλά πάλι μαζί θα πάμε!!! 

Εγώ είμαι η επόμενη για ετ Μελενια . Τη Δευτέρα το μεσημέρι! Έχω ξεκινήσει απο την Τετάρτη προγεστερονη! 

Νατασακι τα φιλιά μας!!! 

Λιζακι πόσο είσαι τώρα; ποτέ θα ξεκινήσεις τα ψώνια; 

Χρύσα στείλε μπεμπεδοσκονη! 

Φιλιά σε όλες! 

 

Χα χα! Ναι Σουγκαράκι! Μαζί τελικά! Κάνε την αρχή και ακολουθώ! Αντε με το καλό!!!

2 ώρες πρίν, Calliopi. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι νέο μέλος στο cafe, όμως σας διάβαζα αρκετό καιρό πριν.  Τον Απρίλιο που μας πέρασε παντρεύτηκα τον αντρούλη μου και λέμε από τον άλλο μήνα να προσπαθήσουμε και εμείς για μωράκι... Έχω κάνει τις πρώτες εξετάσεις του προγεννητικού ελέγχου και οι τιμές είναι καλές σε γενικές γραμμές αν εξαιρέσουμε την tsh  (έχω υποθυρεοειδισμό και η τιμή της tsh είναι 0,26 πρέπει να μιλήσω με τον ενδοκρινολόγο μου να μου μειώσει το χάπι) και 2 άλλες που δεν ξέρω τι σημαίνουν.... Μόλις ολοκληρώσω τις εξετάσεις θα πάω στη γυναικολόγο να μου τις εξηγήσει και να πάρουμε το οκ....

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια εδώ να επιτύχουν το στόχο τους και να κρατήσουν σύντομα το θαυματάκι τους αγκαλιά!!!!

Καλως μας ήρθες Calliopi! Να ζήσετε ευτυχισμένοι και με το καλό να έχετε το μωράκι σας στην αγκαλιά σας!

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Sugar86 είπε:

Ωωωω τι ωραία νέα είναι αυτά! +α ρε Γεωργία είδες τελικά μια εσύ καθυστερείς μια εγώ αλλά πάλι μαζί θα πάμε!!! 

Εγώ είμαι η επόμενη για ετ Μελενια . Τη Δευτέρα το μεσημέρι! Έχω ξεκινήσει απο την Τετάρτη προγεστερονη! 

Νατασακι τα φιλιά μας!!! 

Λιζακι πόσο είσαι τώρα; ποτέ θα ξεκινήσεις τα ψώνια; 

Χρύσα στείλε μπεμπεδοσκονη! 

Φιλιά σε όλες! 

 

 Καλησπερα κοριτσια και απο μενα!

Εγω παω στην παραλια αλλα μονο γισ να φαω κανενα ψαρακι χα!χα! Ο γιατρος μου ειπε σε καθαρη θαλασσα να κανω μπανιο αλλα εδω στην Αθηνα φοβαμαι. Του χρονου να ειμαστε καλα.

Sugar μου ευχομαι να πανε ολα καλα την Δευτερα και τα μικρα σου να φωλιασουν εκει για 9 μηνες!! Αντε να ξεκινησουν οι θετικες χοριακες!!!

Εγω σημερα ειμαι 18 εβδομαδων και 3 ημερων και ακομα φοβαμαι. Πιστευω κατα το Σεπτεμβριο θα ξεκινησω δειλα δειλα αλλα ενα φορμακι θελω να της το παρω..

Γεωργια σου ειπαν ποτε θα γινει περιπου η ετ? Με τα ωαρια τι εγινε? Μπορει να το εγραψες κ να το εχασα

Τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσια!!

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , lizaki1111 είπε:

 Καλησπερα κοριτσια και απο μενα!

Εγω παω στην παραλια αλλα μονο γισ να φαω κανενα ψαρακι χα!χα! Ο γιατρος μου ειπε σε καθαρη θαλασσα να κανω μπανιο αλλα εδω στην Αθηνα φοβαμαι. Του χρονου να ειμαστε καλα.

Sugar μου ευχομαι να πανε ολα καλα την Δευτερα και τα μικρα σου να φωλιασουν εκει για 9 μηνες!! Αντε να ξεκινησουν οι θετικες χοριακες!!!

Εγω σημερα ειμαι 18 εβδομαδων και 3 ημερων και ακομα φοβαμαι. Πιστευω κατα το Σεπτεμβριο θα ξεκινησω δειλα δειλα αλλα ενα φορμακι θελω να της το παρω..

Γεωργια σου ειπαν ποτε θα γινει περιπου η ετ? Με τα ωαρια τι εγινε? Μπορει να το εγραψες κ να το εχασα

Τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσια!!

Lizaki να το πάρεις το φορμάκι για το γούρι και να κάνεις θετικες και ευχάριστες σκέψεις!

Λοιπον, αν ακολουθήσει ο οργανισμός μου το πρωτοκολλο που μου έχουν δώσει, η ετ υπολογίζω να γίνει γύρω στα τελη του μηνος.

Τα ωάρια είναι από νέα δότρια μου είπαν και ειναι μια πολυ καλή περίπτωση.

  • Μου αρέσει 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Lizaki να το πάρεις το φορμάκι για το γούρι και να κάνεις θετικες και ευχάριστες σκέψεις!

Λοιπον, αν ακολουθήσει ο οργανισμός μου το πρωτοκολλο που μου έχουν δώσει, η ετ υπολογίζω να γίνει γύρω στα τελη του μηνος.

Τα ωάρια είναι από νέα δότρια μου είπαν και ειναι μια πολυ καλή περίπτωση.

Θα παω και θα το παρω ετσι για το καλο!! χα!χα!

Μια χαρα θα ακολουθησει το πρωτοκολλο ο οργανισμος σου! οποτε αν καταλαβα καλα τα ωαρια τα εχουν ηδη παρει κ θα τα γονιμοποιησουν λιγο πριν την ετ? 

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Μελένια μου το ξέρω πόσο το θέλεις γιαυτό και στο ευχόμαστε εγώ κ ο μπούτιας μου !!!!

Τζώρτζιαααα πόσο τυχερή ημερομηνία είναι θα δείς :):) !!!!!! Καλή αρχή με ένα υπέροχο θετικό αποτέλεσμα!!!!

Φρόντισε τις δουλειές του σπιτιού τώρα για να είσαι χαλαρή σε λίγες μέρες!!!!

Πιγκού μου πρός πόρτο ράφτη πάτε ;;; Ο Σχοινιάς δεν είναι καθαρός και θέλει πολύ προσοχή για εμάς και τα μικρά.

Σουγκαρίνι πλησιάζουν οι μέρες!!!!γιούπιιιι!!!!!!

Καλλιόπη  καλώς μας ήρθες,με το καλό και σύντομα το νινί !!!

Και εμείς δεν πήγαμε για μπάνιο,αρκεστήκαμε βόλτα στο mall να πάρω δώρο για κάτι γενέθλια που έχουμε να πάμε.

Ο μπουτάκιας μου κοιμάται και είπα να μπώ να σας γράψω!!!

Φιλάκια σε όλες σας :mad:

 

 

 

  • Μου αρέσει 3

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lizaki1111 είπε:

Θα παω και θα το παρω ετσι για το καλο!! χα!χα!

Μια χαρα θα ακολουθησει το πρωτοκολλο ο οργανισμος σου! οποτε αν καταλαβα καλα τα ωαρια τα εχουν ηδη παρει κ θα τα γονιμοποιησουν λιγο πριν την ετ? 

Μάλλον. Οι πληροφορίες δίνονται με το σταγονόμετρο ή και καθόλου!

Ευχαριστω Νατασσάκι! Μακάρι! Από το στόμα σου και στου Θεού τ' αφτί!

Στο Πόρτο Ραφτη μένει μονιμα μια συναδελφος και μου λεει πως γίνεται χαμός από κόσμο! Πατείς με, πάτω σε! Να το λαβετε υποψη αν πάτε κορίτσια.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, lizaki1111 είπε:

 Καλησπερα κοριτσια και απο μενα!

Εγω παω στην παραλια αλλα μονο γισ να φαω κανενα ψαρακι χα!χα! Ο γιατρος μου ειπε σε καθαρη θαλασσα να κανω μπανιο αλλα εδω στην Αθηνα φοβαμαι. Του χρονου να ειμαστε καλα.

Sugar μου ευχομαι να πανε ολα καλα την Δευτερα και τα μικρα σου να φωλιασουν εκει για 9 μηνες!! Αντε να ξεκινησουν οι θετικες χοριακες!!!

Εγω σημερα ειμαι 18 εβδομαδων και 3 ημερων και ακομα φοβαμαι. Πιστευω κατα το Σεπτεμβριο θα ξεκινησω δειλα δειλα αλλα ενα φορμακι θελω να της το παρω..

Γεωργια σου ειπαν ποτε θα γινει περιπου η ετ? Με τα ωαρια τι εγινε? Μπορει να το εγραψες κ να το εχασα

Τα φιλια μου σε ολα τα κοριτσια!!

Λιζάκι εγώ ξεκίνησα να ψωνίζω κοντά στον 7ο να πω την αλήθεια.

Είχα κάνει μια έρευνα αγοράς τι ήθελα και πήγα και τα πήρα όταν ήρθε ο καιρός.

Το σημαντικότερο είναι τα επιπλάκια που θα πάρεις,να ξέρεις έχουν το ελάχιστο 1 μήνα παράδοση.

 

πρίν από 12 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Μάλλον. Οι πληροφορίες δίνονται με το σταγονόμετρο ή και καθόλου!

Ευχαριστω Νατασσάκι! Μακάρι! Από το στόμα σου και στου Θεού τ' αφτί!

Στο Πόρτο Ραφτη μένει μονιμα μια συναδελφος και μου λεει πως γίνεται χαμός από κόσμο! Πατείς με, πάτω σε! Να το λαβετε υποψη αν πάτε κορίτσια.

Γίνεται χαμός τα σκ όπως και παντού δηλαδή :) .Καθημερινές όμως αν μπορείς να πάς είναι τέλεια .

 

  • Μου αρέσει 2

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...