Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Sugar86 είπε:

Ευχαριστώ μιςς σαννυ! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε σένα στη υστεροσκόπηση! Δεν έχω κάνει αλλά απ όσο γνωρίζω γίνεται με μέθη και την ίδια μέρα φεύγεις! 

Γεωργία μου θύμισε μου πότε πας;την άλλη βδομάδα; εννοείται να πάρεις άδεια από γιατρό, ν; το κοιτάξεις να είσαι ήρεμη και ξεκούραστη! Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ! 

Εγώ ξάπλα και πάλι ξάπλα, από καναπέ σε κουζίνα και μπάνιο είμαι! Έχω μια απορία, όταν σηκώνομαι ακόμα μετά από ώρες από το υποθετο αυτό τρέχει! Είναι φυσιολογικό; ενώ με την βασκλορ δεν είχα θέμα! 

Κοριτσια μου τι κανετε? 

Περασα 2 ομορφες μερουλες με την  ανηψουλα μου, ειναι 10 χρονων και με προσεχε πολυ.:mad:

Sugar μου σου ευχομαι και παλι τα καλυτερα και εγω στις 9 μερες πηγαινα για χοριακη και παντα εδειχνε το σωστο.Θα το καψουμε την αλλη Τεταρτη. Η αληθεια ειναι με τα utrogestan ετσι γινεται.Τα εσωρουχα μου παντα γινονταν χαλια, ακομα αν το εβαζα το βραδυ πριν κοιμηθω.

Οταν πρωτοξεκινησα τον αγωνα μου αγχωνομουν πολυ με τη δουλεια.Ζεν επαιρνα αδεια ποτε χωρις λογο ενω αλλοι συναδεφοι ελειπαν για ασημαντες αφορμες. Οταν τα πραγματα αρχιζαν να δυσκολευουν σκεφτομουν πως θα κανω οτι περναει απο το χερι για να το πετυχω.

Επαιρνα κανονικα αδεια λογω εξωσωματικης δεν με ενοιαζε τιποτα.Μολις πηρα την θετικη χοριακη εδω και 4 μηνες δεν ξαναπηγα.

Μπορει καποιοι να πουν πως ειμαι υπερβολικη μα μονο η ψυχουλα μου κ η καρδουλα ξερουν τι περασα.

  • Μου αρέσει 4

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sugar86 είπε:

Δεν είναι σήμερα στο ιατρείο και δε θέλω να πάρω στο κινητό γι αυτό το λόγο, αύριο πρωί! 

Εν τω μεταξυ όμως γίνεται η εμφυτευση. Θα ελεγα να παρεις αποψε.

πρίν από 37 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε? 

Περασα 2 ομορφες μερουλες με την  ανηψουλα μου, ειναι 10 χρονων και με προσεχε πολυ.:mad:

Sugar μου σου ευχομαι και παλι τα καλυτερα και εγω στις 9 μερες πηγαινα για χοριακη και παντα εδειχνε το σωστο.Θα το καψουμε την αλλη Τεταρτη. Η αληθεια ειναι με τα utrogestan ετσι γινεται.Τα εσωρουχα μου παντα γινονταν χαλια, ακομα αν το εβαζα το βραδυ πριν κοιμηθω.

Οταν πρωτοξεκινησα τον αγωνα μου αγχωνομουν πολυ με τη δουλεια.Ζεν επαιρνα αδεια ποτε χωρις λογο ενω αλλοι συναδεφοι ελειπαν για ασημαντες αφορμες. Οταν τα πραγματα αρχιζαν να δυσκολευουν σκεφτομουν πως θα κανω οτι περναει απο το χερι για να το πετυχω.

Επαιρνα κανονικα αδεια λογω εξωσωματικης δεν με ενοιαζε τιποτα.Μολις πηρα την θετικη χοριακη εδω και 4 μηνες δεν ξαναπηγα.

Μπορει καποιοι να πουν πως ειμαι υπερβολικη μα μονο η ψυχουλα μου κ η καρδουλα ξερουν τι περασα.

Αχ βρε Lizaki πόσο σε καταλαβαίνω! Κι εσύ με τον σταυρό στο χέρι! Καταλαβα.... Αλλά στο τέλος καλα έκανες. Κι εγω θα πσροσπαθησω να παρω άδεια αν δω θετικη χοριακη.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα,μπαίνω στα κλεφτά γιατί όπου ναναι θα ξυπνήσει ...

μελένια μου ελπίζω να νιώθεις καλύτερα ψυχολογικά !!!! 

Τζώρτζια διάβασα τι είπε η συνάδελφος κ ανέβασα πίεση,κουμάντο πότε θα προχωρήσεις;;;; έπρεπε να ήμουν εγώ να σου έλεγα τι απάντηση θα έπαιρνε!!!!

Σουγκαρίδιο καλοστέριωτα!!! Την άλλη τετάρτη πάρτυ!!!!!!

Είναι φυσιολογικά τα υγρά απο το χάπι,μην σε αγχώνει καθόλου,εγώ πχ με την κρέμα έβγαζα κομμάτια και όταν την έβαζα αλλά ακόμα κ ενα μήνα μετά που την σταμάτησα.Ο οργανισμός μας κρατάει αυτό που χρειάζεται κ το υπόλοιπο το αποβάλλει.Μην σε φοβίζει καθόλου!!!!!

Καλλιόπη;;;πιγκού;;δήμητρα; τι κάνετε;;;

τα υπόλοιπα κορίτσια;;;;

Εμάς ο μπούτιας άρχισε τις τούμπες,τον βάζεις μπρούμυτα κ τον βρίσκεις ανάσκελα...τον ακουμπάω στην μέση της κούνιας ,εεε θα τον βρώ στην κορυφή κ οριζόντια!!!! 

Τον ρωτάω πως το έκανες το μαγικό;;;;; και ξεκαρδίζεται!!!!!!! :wub:

 

  • Μου αρέσει 4

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, NatasaP είπε:

Καλησπέρα,μπαίνω στα κλεφτά γιατί όπου ναναι θα ξυπνήσει ...

μελένια μου ελπίζω να νιώθεις καλύτερα ψυχολογικά !!!! 

Τζώρτζια διάβασα τι είπε η συνάδελφος κ ανέβασα πίεση,κουμάντο πότε θα προχωρήσεις;;;; έπρεπε να ήμουν εγώ να σου έλεγα τι απάντηση θα έπαιρνε!!!!

Σουγκαρίδιο καλοστέριωτα!!! Την άλλη τετάρτη πάρτυ!!!!!!

Είναι φυσιολογικά τα υγρά απο το χάπι,μην σε αγχώνει καθόλου,εγώ πχ με την κρέμα έβγαζα κομμάτια και όταν την έβαζα αλλά ακόμα κ ενα μήνα μετά που την σταμάτησα.Ο οργανισμός μας κρατάει αυτό που χρειάζεται κ το υπόλοιπο το αποβάλλει.Μην σε φοβίζει καθόλου!!!!!

Καλλιόπη;;;πιγκού;;δήμητρα; τι κάνετε;;;

τα υπόλοιπα κορίτσια;;;;

Εμάς ο μπούτιας άρχισε τις τούμπες,τον βάζεις μπρούμυτα κ τον βρίσκεις ανάσκελα...τον ακουμπάω στην μέση της κούνιας ,εεε θα τον βρώ στην κορυφή κ οριζόντια!!!! 

Τον ρωτάω πως το έκανες το μαγικό;;;;; και ξεκαρδίζεται!!!!!!! :wub:

 

Αχ τι τελεια περιγραφή Νατασουλι μου!!!

Και στα δικά μας στριφογυριστά μωράκια κορίτσια!

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, NatasaP είπε:

Καλησπέρα,μπαίνω στα κλεφτά γιατί όπου ναναι θα ξυπνήσει ...

μελένια μου ελπίζω να νιώθεις καλύτερα ψυχολογικά !!!! 

Τζώρτζια διάβασα τι είπε η συνάδελφος κ ανέβασα πίεση,κουμάντο πότε θα προχωρήσεις;;;; έπρεπε να ήμουν εγώ να σου έλεγα τι απάντηση θα έπαιρνε!!!!

Σουγκαρίδιο καλοστέριωτα!!! Την άλλη τετάρτη πάρτυ!!!!!!

Είναι φυσιολογικά τα υγρά απο το χάπι,μην σε αγχώνει καθόλου,εγώ πχ με την κρέμα έβγαζα κομμάτια και όταν την έβαζα αλλά ακόμα κ ενα μήνα μετά που την σταμάτησα.Ο οργανισμός μας κρατάει αυτό που χρειάζεται κ το υπόλοιπο το αποβάλλει.Μην σε φοβίζει καθόλου!!!!!

Καλλιόπη;;;πιγκού;;δήμητρα; τι κάνετε;;;

τα υπόλοιπα κορίτσια;;;;

Εμάς ο μπούτιας άρχισε τις τούμπες,τον βάζεις μπρούμυτα κ τον βρίσκεις ανάσκελα...τον ακουμπάω στην μέση της κούνιας ,εεε θα τον βρώ στην κορυφή κ οριζόντια!!!! 

Τον ρωτάω πως το έκανες το μαγικό;;;;; και ξεκαρδίζεται!!!!!!! :wub:

 

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε? Εγώ είμαι κάπως αυτές τις μέρες. Ψυχολογία μηδέν. Δεν έχω όρεξη για τίποτα.. 

Νατάσα μου το σκέφτομαι και γελάω μόνη μου. Έτσι κάνει και η μικρή μου. Μωρο έκανε πιο πολλά ακροβατικά τώρα την βάζω κάθετα και την βρίσκω οριζόντια. Μια μέρα την βρήκα στο πάτωμα.. Την έχουμε κάνει κρεβατάκι την κούνια και απλά έχω βάλει ενα παπλωμα κάτω αν πέσει να πέσει στα μαλακα.. 

Λιζακι και εγώ αυτό έκανα. Με το που έμαθα ότι είμαι έγκυος μου έδωσε άδεια ο γιατρος. Δεν ήθελα να το διακινδυνεψω. Είχε ορθοστασία πολλή κούραση. 

Φιλιά σε όλες!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφουλες!!! Πως ειστε? Ευτυχως επανηλθε ο καλοκαιρινος καιρος B):) .

Pingu μου ειναι μερικες μερες που δεν παλευονται! Προσπαθησε να κανεις ομορφες σκεψεις, παιξε με το κοριτσακι σου. Αχ που θα παει ολες μας θα βρουμε την ψυχικη ηρεμια που μας αξιζει!

Μιςς με το καλο η υστεροσκοπηση κ καλη αρχη στην προσπαθεια σας. Εγω εκανα το Απριλιο υστεροσκοπηση(διαγνωστικη) κ πραγματικα δεν ηταν απολυτως τιποτα. Πανω στη μια ωρα απ τη στιγμη που συνηλθα απο τη μεθη εφυγα. Κ εκτος αυτου την ιδια ημερα ταξιδεψα οδικως 6 ωρες γιατι μενω επαρχια. Οποτε μην ανησυχεις καθολου! Καλα αποτελεσματα!!!

Γεωργια μου αυτο ακριβως θα κανεις. Με το που θα βγει θετικη η χοριακη θα καθισεις στο σπιτακι σου να χαρεις αυτο για το οποιο μοχθησες τοσο καιρο κ ασε τον καθε κομπλεξικο στην καταντια του!

Νατασου μου αγαπημενη ειμαι πολυ καλυτερα! Ξερεις ειναι καποιες στιγμες που χανεις τον ειρμο τον σκεψεων κ σε πανε οπου θελουν αυτες! Ευτυχως αυτη τη φορα ηταν για λιγο. Θα δουμε... πιστη κ επιμονη κ ευχομαι συντομα να εχω κ εγω μπουτακια να τσιμπαω :) ! Συνεχισε να μας πετιγραφεις τις περιπετειες του μπουτια, μας ομορφαινεις την καθημερινοτητα :wub: .

Δημητρουλι αγαπημενο, Καλλιοπιτσα, Καντυ, Lizaki, Stroll,  λουκουμαδακι κ οποια αλλη ξεχναω...

Φιλακιααα....

πρίν από 17 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Καλημερα ομορφουλες!!! Πως ειστε? Ευτυχως επανηλθε ο καλοκαιρινος καιρος B):) .

Pingu μου ειναι μερικες μερες που δεν παλευονται! Προσπαθησε να κανεις ομορφες σκεψεις, παιξε με το κοριτσακι σου. Αχ που θα παει ολες μας θα βρουμε την ψυχικη ηρεμια που μας αξιζει!

Μιςς με το καλο η υστεροσκοπηση κ καλη αρχη στην προσπαθεια σας. Εγω εκανα το Απριλιο υστεροσκοπηση(διαγνωστικη) κ πραγματικα δεν ηταν απολυτως τιποτα. Πανω στη μια ωρα απ τη στιγμη που συνηλθα απο τη μεθη εφυγα. Κ εκτος αυτου την ιδια ημερα ταξιδεψα οδικως 6 ωρες γιατι μενω επαρχια. Οποτε μην ανησυχεις καθολου! Καλα αποτελεσματα!!!

Γεωργια μου αυτο ακριβως θα κανεις. Με το που θα βγει θετικη η χοριακη θα καθισεις στο σπιτακι σου να χαρεις αυτο για το οποιο μοχθησες τοσο καιρο κ ασε τον καθε κομπλεξικο στην καταντια του!

Νατασου μου αγαπημενη ειμαι πολυ καλυτερα! Ξερεις ειναι καποιες στιγμες που χανεις τον ειρμο τον σκεψεων κ σε πανε οπου θελουν αυτες! Ευτυχως αυτη τη φορα ηταν για λιγο. Θα δουμε... πιστη κ επιμονη κ ευχομαι συντομα να εχω κ εγω μπουτακια να τσιμπαω :) ! Συνεχισε να μας πετιγραφεις τις περιπετειες του μπουτια, μας ομορφαινεις την καθημερινοτητα :wub: .

Δημητρουλι αγαπημενο, Καλλιοπιτσα, Καντυ, Lizaki, Stroll,  λουκουμαδακι κ οποια αλλη ξεχναω...

Φιλακιααα....

Ααααχχχχ... ξεχασα τη Ζαχαριτσα μας που ειναι σε αναμονη!!! Ελπιζω να περνανε ομορφα κ ηρεμα αυτες οι ημερες Sugar μου. Να εισαι χαλαρη κ ολα θα πανε τελειααααα....!!! :)

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω σε κάποιο φόρουμ αλλά θα ήθελα την βοήθειά σας. Πριν κάποιους μήνες είχα παλίνδρομη κύηση στην 8η εβδομάδα και τώρα είμαι πάλι έγκυος με μεγάλη αγωνία και άγχος για το οτιδήποτε. Η πρώτη μέτρηση της χοριακής έγινε την 27η ημέρα του 28 ημερών κύκλου και βγήκε 36,60. Η δεύτερη μετά από 2 ημέρες 116 και η τρίτη μετά από 3 ημέρες 306. Εγώ λοιπόν κάνοντας μαθηματικούς υπολογισμούς σκάλωσα ότι μειώθηκε ο ρυθμός αύξησης. Έχει σημασία αυτό ή είναι σύνηθες? Επίσης εκεί που νύσταζα αρκετά πλέον έχω φριχτές αυπνίες. Το ραντεβού μου με τον γιατρό είναι την ερχόμενη Τρίτη και κρατιέμαι με νύχια και με δόντια να μην πάω κρυφά και γι άλλη μία χοριακή. Θα μπορούσα να έχω την άποψή σας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρααα!!!!! Ήλιος κορίτσια μου!!!!!Ξαναγύρισε το καλοκαίρι μας!!!! 

Πόσο μου φτιάχνει την διάθεση κ ας ξέρω πλέον πως διακοπές για εμάς φέτος γιόκ που λένε!! :( τι να κάνουμε....την πατήσαμε... :( 

Ευτυχώς ο μπούτιας με κάνει να ξεχνάω.

Έτσι που λέτε,ο μικρός δίνει ρεσιτάλ τούμπας κ σβούρας...τον παρακολούθησα κ πως το κάνει,χεχεχε ...σιγά που θα τον άφηνα!!!! Που λέτε σέρνεται και φτάνει ψηλά  κ όταν νιώσει πως ακουμπάει στην κορυφή αρχίζει κ κουνάει το σώμα του μια δεξιά κ μια αριστερά,εεε και όταν πάρει την σωστή φόρα τσούπ γυρίζει!!!! Το αστείο είναι πως απο το ζόρι ακούς και προύτσου προύτσου !!!! Αφού γυρίσει κουνάει ποδαράκια και γυρνάει και οριζόντια και μετά αρχίζει τις φωνούλες" ελάτε να με πάρετε ξύπνησα κ πεινάω" !!! :) 

Τέτοιο γέλιο που έριξα!!!! Γέλαγα εγώ γέλαγε κ εκείνος!!!!

Κάντι Κάντι μου ναι κοριτσάρα μου και στα δικά σας στριφογυριστά χαμογελαστά μωράκια!!!! Με το καλό να έρθουν στην ζωή σας & να μας περιγράφετε ιστοριούλες όμορφες κ γλυκές!!!!

Πιγκού μου,μα πραγματικά πόσο αστεία και γλυκιά εικόνα είναι αυτή;;Πόσο πείσμα έχουν μια σταλιά ανθρωπάκια;;; 

Καλά έκανες και της έχεις απο κάτω κάτι μαλακό,και εγώ το σκεφτόμουν αν κ ακόμα έχουμε καιρό.Πάντως φαντάζομαι όλες μας την πρώτη φορά γουρλώνουμε τα μάτια βλέποντας πως δεν είναι εκεί που το αφήσαμε!! :);) 

Μελένιααα μπράβο κοριτσάκι μου,τουλάχιστον να είναι για λίγο,τόσο όσο.

Μην αφήνεις τίποτα να σε παίρνει απο κάτω...τα μπουτάκια έρχονται κ στο δικό σας σπιτικό.Όλες όσες προσπαθείτε θα τα νιώσετε όλαααα αυτά κ θα μας περιγράφετε με την σειρά σας τις όμορφες στιγμές σας!!!

υπόλοιπες κοριτσάρες;;;; που είστε;;;;

 

πρίν από 9 λεπτά , kkoula_2017 είπε:

Καλησπέρα σας. Είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω σε κάποιο φόρουμ αλλά θα ήθελα την βοήθειά σας. Πριν κάποιους μήνες είχα παλίνδρομη κύηση στην 8η εβδομάδα και τώρα είμαι πάλι έγκυος με μεγάλη αγωνία και άγχος για το οτιδήποτε. Η πρώτη μέτρηση της χοριακής έγινε την 27η ημέρα του 28 ημερών κύκλου και βγήκε 36,60. Η δεύτερη μετά από 2 ημέρες 116 και η τρίτη μετά από 3 ημέρες 306. Εγώ λοιπόν κάνοντας μαθηματικούς υπολογισμούς σκάλωσα ότι μειώθηκε ο ρυθμός αύξησης. Έχει σημασία αυτό ή είναι σύνηθες? Επίσης εκεί που νύσταζα αρκετά πλέον έχω φριχτές αυπνίες. Το ραντεβού μου με τον γιατρό είναι την ερχόμενη Τρίτη και κρατιέμαι με νύχια και με δόντια να μην πάω κρυφά και γι άλλη μία χοριακή. Θα μπορούσα να έχω την άποψή σας?

Καλημέρα  και συγχαρητήρια!!!

θα σου έλεγα πως οι τιμές σου είναι μια χαρά κ δεν έχεις κανένα λόγο για άγχος.Με τον γιατρό σου δεν μίλησες για τα αποτελέσματα;Από ότι έχω διαβάσει ο πίνακας τιμών είναι ενδεικτικός και δεν σημαίνει κάτι αν υπάρχει κ μικρή απόκλιση.

Τώρα για τις αυπνίες μήπως οφείλεται στο άγχος που έχεις;;Εγώ είχα για λίγες μέρες θυμάμαι αλλά κατά τον 8ο που δεν βολευόμουν κ μετά με έπιανε υπερένταση.

Θα σου πρότεινα να πάρεις τον γιατρό σου κ να του πείς τι σε προβληματίζει για να σε ηρεμήσει κ να σου πεί τι να κάνεις.

Και πάλι συγχαρητήρια !!!!

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , kkoula_2017 είπε:

Καλησπέρα σας. Είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω σε κάποιο φόρουμ αλλά θα ήθελα την βοήθειά σας. Πριν κάποιους μήνες είχα παλίνδρομη κύηση στην 8η εβδομάδα και τώρα είμαι πάλι έγκυος με μεγάλη αγωνία και άγχος για το οτιδήποτε. Η πρώτη μέτρηση της χοριακής έγινε την 27η ημέρα του 28 ημερών κύκλου και βγήκε 36,60. Η δεύτερη μετά από 2 ημέρες 116 και η τρίτη μετά από 3 ημέρες 306. Εγώ λοιπόν κάνοντας μαθηματικούς υπολογισμούς σκάλωσα ότι μειώθηκε ο ρυθμός αύξησης. Έχει σημασία αυτό ή είναι σύνηθες? Επίσης εκεί που νύσταζα αρκετά πλέον έχω φριχτές αυπνίες. Το ραντεβού μου με τον γιατρό είναι την ερχόμενη Τρίτη και κρατιέμαι με νύχια και με δόντια να μην πάω κρυφά και γι άλλη μία χοριακή. Θα μπορούσα να έχω την άποψή σας?

Καλημέρα Κουλα και καλώς ήρθες! Δυστυχώς εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δεν έχω κάνει ποτέ χοριακή. Κατευθείαν τεστ και μετά στον γιατρό. Τα υπόλοιπα κορίτσια ίσως σε κατατοπισουν καλύτερα. Αν νομίζεις ότι θα σε ηρεμήσει κάνε μια χοριακή ακόμα ή ακόμα καλύτερα να μιλήσεις με τον γιατρό σου. Αυτός θα σου πει με σιγουριά. Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!  

πρίν από 16 λεπτά , NatasaP είπε:

Καλημέρααα!!!!! Ήλιος κορίτσια μου!!!!!Ξαναγύρισε το καλοκαίρι μας!!!! 

Πόσο μου φτιάχνει την διάθεση κ ας ξέρω πλέον πως διακοπές για εμάς φέτος γιόκ που λένε!! :( τι να κάνουμε....την πατήσαμε... :( 

Ευτυχώς ο μπούτιας με κάνει να ξεχνάω.

Έτσι που λέτε,ο μικρός δίνει ρεσιτάλ τούμπας κ σβούρας...τον παρακολούθησα κ πως το κάνει,χεχεχε ...σιγά που θα τον άφηνα!!!! Που λέτε σέρνεται και φτάνει ψηλά  κ όταν νιώσει πως ακουμπάει στην κορυφή αρχίζει κ κουνάει το σώμα του μια δεξιά κ μια αριστερά,εεε και όταν πάρει την σωστή φόρα τσούπ γυρίζει!!!! Το αστείο είναι πως απο το ζόρι ακούς και προύτσου προύτσου !!!! Αφού γυρίσει κουνάει ποδαράκια και γυρνάει και οριζόντια και μετά αρχίζει τις φωνούλες" ελάτε να με πάρετε ξύπνησα κ πεινάω" !!! :) 

Τέτοιο γέλιο που έριξα!!!! Γέλαγα εγώ γέλαγε κ εκείνος!!!!

Κάντι Κάντι μου ναι κοριτσάρα μου και στα δικά σας στριφογυριστά χαμογελαστά μωράκια!!!! Με το καλό να έρθουν στην ζωή σας & να μας περιγράφετε ιστοριούλες όμορφες κ γλυκές!!!!

Πιγκού μου,μα πραγματικά πόσο αστεία και γλυκιά εικόνα είναι αυτή;;Πόσο πείσμα έχουν μια σταλιά ανθρωπάκια;;; 

Καλά έκανες και της έχεις απο κάτω κάτι μαλακό,και εγώ το σκεφτόμουν αν κ ακόμα έχουμε καιρό.Πάντως φαντάζομαι όλες μας την πρώτη φορά γουρλώνουμε τα μάτια βλέποντας πως δεν είναι εκεί που το αφήσαμε!! :);) 

Μελένιααα μπράβο κοριτσάκι μου,τουλάχιστον να είναι για λίγο,τόσο όσο.

Μην αφήνεις τίποτα να σε παίρνει απο κάτω...τα μπουτάκια έρχονται κ στο δικό σας σπιτικό.Όλες όσες προσπαθείτε θα τα νιώσετε όλαααα αυτά κ θα μας περιγράφετε με την σειρά σας τις όμορφες στιγμές σας!!!

υπόλοιπες κοριτσάρες;;;; που είστε;;;;

 

Όπως τα λες.. Εγω την μέρα που την βρήκα στο πάτωμα έπαθα σοκ. Μπαίνω μέσα και δεν την βλέπω στο κρεβάτι και λέω καλέ που πήγε??? Ήταν και σκοτάδι. Και μετά την βλέπω στο πάτωμα! Γέλαγα μόνη μου.. Εν τω μεταξύ δεν έχει έρθει ακόμα στο κρεβάτι μας.. Περιμένω πότε θα ανοίξει η πόρτα και θα την δω μπροστά μου... 

Μελενια μου σε ευχαριστώ πολύ! Ευτυχώς που υπάρχει το καφέ και δίνουμε κουράγιο η μια στην άλλη. 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Pingu είπε:

 

Όπως τα λες.. Εγω την μέρα που την βρήκα στο πάτωμα έπαθα σοκ. Μπαίνω μέσα και δεν την βλέπω στο κρεβάτι και λέω καλέ που πήγε??? Ήταν και σκοτάδι. Και μετά την βλέπω στο πάτωμα! Γέλαγα μόνη μου.. Εν τω μεταξύ δεν έχει έρθει ακόμα στο κρεβάτι μας.. Περιμένω πότε θα ανοίξει η πόρτα και θα την δω μπροστά μου... 

 

Αχαχαχαχα σε φαντάζομαι και γελάω!!!! Μα που πήγε;;; χαχαχαχαχα!!!!

Σόκ η μανούλα!!!! 

Ωχ λές να σας κάνει κανένα τέτοιο θεματάκι;;έχει δείξει δείγματα πως θα ήθελε αγκαλίτσες κ ύπνο μαζί σας;;

Να σε ρωτήσω πότε την έβαλες στο δωμάτιο της βράδυ να κοιμηθεί;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , NatasaP είπε:

Αχαχαχαχα σε φαντάζομαι και γελάω!!!! Μα που πήγε;;; χαχαχαχαχα!!!!

Σόκ η μανούλα!!!! 

Ωχ λές να σας κάνει κανένα τέτοιο θεματάκι;;έχει δείξει δείγματα πως θα ήθελε αγκαλίτσες κ ύπνο μαζί σας;;

Να σε ρωτήσω πότε την έβαλες στο δωμάτιο της βράδυ να κοιμηθεί;

Την έβαλα 4 μηνών στο δωμάτιο της. Δεν είχε ποτέ πρόβλημα με τον ύπνο. Την έβαζα στην κούνια κ κοιμόταν μόνη της. Εκτός απο μια βδομάδα που ήθελε να κοιμηθεί πάνω μου. Το ξεπέρασε όμως αμέσως. Δεν έχει δείξει να θέλει να έρθει πάντως. Ευτυχως είναι πολύ βολικό παιδάκι. Ειλικρινά δεν με έχει κουράσει καθόλου. Ουτε πολλά ξενύχτια. Απο δυο μηνών κοιμάται σερι το βράδυ. Παιδί θαύμα!!! Χαχαχα 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...