Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Χαχαχααα, ειχε βαλει παραθειο λεει μεσα στα ψωμια κ τα μοιρασε στις οικογενειες που δε δεχτηκαν τις κορες της για νυφες! Κ αυτη υποψηφια πεθερα ηταν δηλαδη! Μπρρρρ...

Κοριτσια μου κ γω σιδερωσα σημερα με τη δροσουλα, μαζεψα κ τα του σπιτιου κ τωρα λεω να παω σινεμαδακι. Καλο σας βραδυ :)

 

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια.. Καινούρια στο φόρουμ, όχι μανούλα ακόμα δυστυχώς, ελπίζω να αλλάξει σύντομα αυτό.. Για να μην πολυλογώ μετα από αγώνα τριων περίπου ετών και πολλά συμβάντα ενδιάμεσα χειρουργία μια εξωσωματική αποτυχημένηκ.α. Διαγνωστηκα με προωρη ανεπάρκεια ωοθηκών που συνεπάγεται εξωσωματική με δωρέα ωαρίων.. 

Υπάρχει καμιά ομοιοπαθούσα ρε κορίτσιΑ; 

Ο γιατρός που με παρακολουθεί με προορίζει για Ιάκεντρο Αθήνα.. 

Έχει κάνει καμιά σας τπτ εκεί; Εχει καμια σας εμπειρία από δανεικά; Κόστος κέντρα κλπ;;

ευχαριστώ κοριτσάκια μου εκ των προτέρων, σύντομα μανούλες ολες μας..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!! Είστε καλά???? Μόλις επέστρεψα κ σας διάβασα!!! Για αρχή να καλωσορίσω τις καινούριες μας κοπέλες!!! Άννυ μου με το καλο, να κρατήσεις το μωρουλινι σου αγκαλιά!!!! Αν θυμάμαι καλά είδα ότι δουλεύεις σε κατάστημα με σοκολατάκια???????? Πω πω πω....!!!! Ο Θεός με φύλαξε κ κάνω άλλο επάγγελμα αλλιώς δε θα χωρούσα πουθενά!!!!! Χαχχααχαχα θα το έβαζα μέσα το μαγαζί!!!!:oops:

Ελένη καλώς ήρθες και εσυ στην παρέα μας!!!! Η Γεωργία μας πάει με δανεικά κ μπορεί να σε ενημερώσει.... Εύχομαι όλα να σου πάνε κατ' ευχήν!!!!

Τι ωραία δροσουλα κορίτσια μου... Εγώ μόλις γύρισα από γιατρό, έκανα υπέρηχο άνω κάτω κοιλίας και είναι όλα σούπερ!!!!:-D

Νατάσα μου μπριαμ βλέπω... Έχω πολύ καιρό να φάω... Ωραίο, καλοκαιρινό και θρεπτικό!!! Να φιλήσεις το σεφ μας!!!!

Τα υπόλοιπα κορίτσια μας τι κάνουν????

πρίν από 52 λεπτά , stroll είπε:

Χαχαχααα, ειχε βαλει παραθειο λεει μεσα στα ψωμια κ τα μοιρασε στις οικογενειες που δε δεχτηκαν τις κορες της για νυφες! Κ αυτη υποψηφια πεθερα ηταν δηλαδη! Μπρρρρ...

Κοριτσια μου κ γω σιδερωσα σημερα με τη δροσουλα, μαζεψα κ τα του σπιτιου κ τωρα λεω να παω σινεμαδακι. Καλο σας βραδυ :)

 

 

 

Αχχχχ τη καλή πεθερουλα θα ήταν???? Μπρρρρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Calliopi. είπε:

Καλησπέρα!!!! Είστε καλά???? Μόλις επέστρεψα κ σας διάβασα!!! Για αρχή να καλωσορίσω τις καινούριες μας κοπέλες!!! Άννυ μου με το καλο, να κρατήσεις το μωρουλινι σου αγκαλιά!!!! Αν θυμάμαι καλά είδα ότι δουλεύεις σε κατάστημα με σοκολατάκια???????? Πω πω πω....!!!! Ο Θεός με φύλαξε κ κάνω άλλο επάγγελμα αλλιώς δε θα χωρούσα πουθενά!!!!! Χαχχααχαχα θα το έβαζα μέσα το μαγαζί!!!!:oops:

Ελένη καλώς ήρθες και εσυ στην παρέα μας!!!! Η Γεωργία μας πάει με δανεικά κ μπορεί να σε ενημερώσει.... Εύχομαι όλα να σου πάνε κατ' ευχήν!!!!

Τι ωραία δροσουλα κορίτσια μου... Εγώ μόλις γύρισα από γιατρό, έκανα υπέρηχο άνω κάτω κοιλίας και είναι όλα σούπερ!!!!:-D

Νατάσα μου μπριαμ βλέπω... Έχω πολύ καιρό να φάω... Ωραίο, καλοκαιρινό και θρεπτικό!!! Να φιλήσεις το σεφ μας!!!!

Τα υπόλοιπα κορίτσια μας τι κάνουν????

Αχχχχ τη καλή πεθερουλα θα ήταν???? Μπρρρρρρρρρ

Συγχαρητηρια για τον super υπερηχουλη σου! Εγω ναι με τ σοκολατακια δυσκολευομαι καπως μιας και ο γιατρος μου απαγορεψε τελειως τα γλυκα..πολυ αυστηρος βρε παιδι μου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Ani ani είπε:

Συγχαρητηρια για τον super υπερηχουλη σου! Εγω ναι με τ σοκολατακια δυσκολευομαι καπως μιας και ο γιατρος μου απαγορεψε τελειως τα γλυκα..πολυ αυστηρος βρε παιδι μου..

Χαχχααχαχα ναι Άννυ μου θα συμφωνήσω μαζί σου!!!! Απαράδεκτος!!! Έπρεπε να τα επιβάλλουν κανονικά!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Helen1981 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια.. Καινούρια στο φόρουμ, όχι μανούλα ακόμα δυστυχώς, ελπίζω να αλλάξει σύντομα αυτό.. Για να μην πολυλογώ μετα από αγώνα τριων περίπου ετών και πολλά συμβάντα ενδιάμεσα χειρουργία μια εξωσωματική αποτυχημένηκ.α. Διαγνωστηκα με προωρη ανεπάρκεια ωοθηκών που συνεπάγεται εξωσωματική με δωρέα ωαρίων.. 

Υπάρχει καμιά ομοιοπαθούσα ρε κορίτσιΑ; 

Ο γιατρός που με παρακολουθεί με προορίζει για Ιάκεντρο Αθήνα.. 

Έχει κάνει καμιά σας τπτ εκεί; Εχει καμια σας εμπειρία από δανεικά; Κόστος κέντρα κλπ;;

ευχαριστώ κοριτσάκια μου εκ των προτέρων, σύντομα μανούλες ολες μας..

Καλώς το κορίτσι!!!! Η Γεωργία μας όπου να ναι θα φανεί λογικά και θα σου πει κι αυτή. Καλώς ήρθες!!!! 

1 ώρα πρίν, stroll είπε:

Χαχαχααα, ειχε βαλει παραθειο λεει μεσα στα ψωμια κ τα μοιρασε στις οικογενειες που δε δεχτηκαν τις κορες της για νυφες! Κ αυτη υποψηφια πεθερα ηταν δηλαδη! Μπρρρρ...

Κοριτσια μου κ γω σιδερωσα σημερα με τη δροσουλα, μαζεψα κ τα του σπιτιου κ τωρα λεω να παω σινεμαδακι. Καλο σας βραδυ :)

 

 

 

Καλό βράδυ και καλά να περάσεις!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα ότι το χθεσινό μου μήνυμα δε το έστειλα τελικά, τεσπα πήρα τα αποτελέσματα τελικά έπεσε, 

Μάλλον κάτι δε είχα καταλάβει καλά γιατί η γιατρός μου χάρηκε ήθελε να κατέβει γιατι αλλιώς θα ανοίγαμε άλλες ιστορίες, έτσι μου είπε! Τώρα από Σεπτέμβριο! 

Νομιζω οτι είμαι Καλά έχω μια θλίψη αλλά μικρή, οι επόμενες μέρες θα φανούν, 

Σας φιλώ και σας αφήνω! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρααα!!!

Κοίμησα το παιδάκι μου,μαγείρεψα και τώρα έκανα το καφεδάκι μου.

Σουγκαράκι μου λυπάμαι πραγματικά,λογικό να έχεις θλίψη,όμως να σκέφτεσαι πως θα είναι η τελευταία φορά,γιατί η επόμενη ΘΑ πετύχει!!!

Στρολλάκι τι καλό είδατε;;;

Έλεν καλώς μας ήρθες,με το καλό να έρθει ενα παιδάκι στην ζωή σας!!!

Καλλιοπίτσα είδα όλα καλά με τον γιατρό,μπράβο!!

Πιγκού μου;;; τι φοβερό χρώμα έχει ο ουρανός;;;χμμμμ....βρε μπάς κ μαγείρεψες για το ζεύγος;;; χεχεχεχε!!!!!

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , NatasaP είπε:

Καλημέρααα!!!

Κοίμησα το παιδάκι μου,μαγείρεψα και τώρα έκανα το καφεδάκι μου.

Σουγκαράκι μου λυπάμαι πραγματικά,λογικό να έχεις θλίψη,όμως να σκέφτεσαι πως θα είναι η τελευταία φορά,γιατί η επόμενη ΘΑ πετύχει!!!

Στρολλάκι τι καλό είδατε;;;

Έλεν καλώς μας ήρθες,με το καλό να έρθει ενα παιδάκι στην ζωή σας!!!

Καλλιοπίτσα είδα όλα καλά με τον γιατρό,μπράβο!!

Πιγκού μου;;; τι φοβερό χρώμα έχει ο ουρανός;;;χμμμμ....βρε μπάς κ μαγείρεψες για το ζεύγος;;; χεχεχεχε!!!!!

 

Σουγκαρακι μου συμφωνώ με την Νατάσα. Τον Σεπτέμβρη θα πετύχει!!! 

Καλέ δεν τους ξεκανα (ακόμα χεχε). Την ώρα που το έγραψα πραγματικά ήταν υπέροχος. Ήταν καταγαλανος.. Εε τώρα υπερισχύει το άσπρο... :-D


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Pingu είπε:

Σουγκαρακι μου συμφωνώ με την Νατάσα. Τον Σεπτέμβρη θα πετύχει!!! 

Καλέ δεν τους ξεκανα (ακόμα χεχε). Την ώρα που το έγραψα πραγματικά ήταν υπέροχος. Ήταν καταγαλανος.. Εε τώρα υπερισχύει το άσπρο... :-D

Αχαχαχαχα ...εντάξει τότε!!!!

Είδα κ εγώ ρομαντική διάθεση και λέω γλίτωσε :D:D χαχαχαχαχα!!!!!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , NatasaP είπε:

Αχαχαχαχα ...εντάξει τότε!!!!

Είδα κ εγώ ρομαντική διάθεση και λέω γλίτωσε :D:D χαχαχαχαχα!!!!!!!!

Χαχαχα.. Κάνω αναπνοές αυτή τη στιγμή αλλά δεν κάνουν τίποτα!!! Να της φτιάξω ένα καφεδάκι? Όπως καταλαβαίνεις έχω επίσκεψη.... :mad:

Τα έχω πάρει άσχημα κορίτσια!! Είχα βάλει την μικρή στο γιογιό (προσπαθούμε να κόψουμε την πανα) και έρχεται και την βλέπει ότι είναι στο γιογιό και της λέει σήκω να πάμε βόλτα!!! Τα ακουσε εννοείται αλλά κατάφερε και την ξεσήκωσε.. Και μέχρι να φύγει μου ανέβασε την πιεση 200!! 

Και είχα ξυπνήσει με καλή διάθεση και μου την χάλασε τελείως!!! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!

Sougar μου κ εγω προτιμω την βιοχημική απο.....ολα τα άλλα....την επόμενη το μωράκι θα γεννηθεί σε 9 μήνες!!Η Αγ. ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ που γιορτάζει σήμερα θα σε βοηθήσει κ θα μας βοηθήσει όλες!!!!

Εγώ πέρυσι σαν σήμερα έκανα τις τελευταίες ενέσεις μου αύριο pregnyl κ 30-7 είχα την πρώτη ωοληψία!!!!Περίεργο αλλά το σκέφτομαι με χαρά εφόσων από το 0 που είμασταν με δικό μας υλικό φτάσαμε σε 3 εμβρυομεταφορές...δεν θέλω να είμαι αχάριστη κ αυτό για την περίπτωση μας είναι θαυματάκι! Φυσικά χαίρομαι που έμαθα ότι μένω έγκυος παρόλο που δεν προχωρησε εγκυμοσύνη...που θα πάει θα κάτσει κ θα είναι όλα τέλεια (παραμυθιάζομαι;) θα δείξει η πορεία...

Ανι μου που κ που σοκολατάκι..δεν είναι κακό....

Νατασσάκι ξεκουράζεται ο μπούτιας μας πάλι συνταγές σου έδειχνε; 

Σας φιλώ όλες γλυκιές μου pingu ....κανε τραπεζι στα πεθερικά..δεν πειράζει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...