Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Calliopi. είπε:

Αχ το ζουζουνακι μωρέ μου!!! Στο δημόσιο φαντάζομαι θα είναι φθηνότερη η διαδικασία αλλά το θέμα είναι το χρονικό διάστημα που θα πάρει.... Κ πιστεύω θα είναι χρονοβόρα διαδικασία....

Ίσως ναι, να έχει μια απόκλιση στο χρονικό διάστημα πιθανόν λόγω φόρτου εργασίας.Βέβαια απο το τίποτα να πω την αλήθεια,αξίζει η δοκιμή και η υπομονή!

 

πρίν από 50 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Αν ηταν διαφορετικα τα πραγματα  θα το διαλεγα το Ελενα. Εχει μια χαρα γιατρους κ μαθηματα για να κανεις.Σε φιλη μου που ειχα παει να τη δω μαλιστα ηταν κ σε μονοκλινο, πολυ ωραια!Το μονο που εχω ακουσει ειναι οτι τους μεγαλους υπερηχους οπως αυχενικη, β επιπεδου κλπ πρεπει να τους κλεινεις αρκετα πιο πριν λογου κοσμου.

Εγω λογω εξωσωματικης που την εκανα στο Ιασω θα συνεχισω με την ιδια γιατρο που ξεγενναει μονο στο Ιασω, οποτε εκει θα παω.

Νατασακι μου αν εχεις καμια συμβουλη η τι να περιμενω ευπροσδεκτα!

Λιζάκι μου εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένη,απο όλο το προσωπικό και το λέω ειλικρινά.

Φοβερές κοπέλες και οι μαίες κ οι νοσηλεύτριες,ευγενικές κ πάντα πρόθυμες όλο το 24ωρο να βοηθήσουν στα πάντα!!Βέβαια είμαι τις άποψης πως όπως φέρεσαι σου φέρονται,οπότε δούν πόσο θετικός άνθρωπος είσαι πραγματικά θα κάνουν τα πάντα για να νιώσεις καλύτερα!!! Και το φαγητό πολύ καλό...χεχε!!!

Το μόνο μείον για εμένα ήταν που πιάστηκα με το κρεβάτι ;) 

Οτιδήποτε έχεις απορία κ δεν το έγραψα ρώτησε με! :) 

  • Μου αρέσει 3

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ani μου σε όλα τα μεγάλα καταστήματα  βρεφικών ειδών κάνουν σεμινάρια. Αν έχεις κάποιο κοντά σου περνα μια βόλτα... 

Λιζακι και εγώ το Ιασω γεννησα. Μια χαρά όλα. Δεν είχα κάποιο πρόβλημα. Ουτε πιάστηκα στο κρεβάτι όπως η Νατασουλα.. Χιχιχι :-P

Νατάσα μου γλυκιά φιλιά στον μπούτια!!! 

Καλλιόπη μου καλά είναι η μικρουλα μου. Πήγαμε την βόλτα μας το απόγευμα και τώρα κοιμάται. 

Γεωργία μου καλή ξεκούραση και καλά μπάνια!!! 

Καλό βράδυ σε όλες!!!! :mad:

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

Εννοειται με προσοχη! Εσυ που με το καλο δροσιζεσαι??εντος αττικης?

Στην Πελοπόννησο βρίσκομαι.

Ευχαριστώ Pingu, Νατασσακι. Calliopi μου συμφωνω, γι' αυτο κι εγω κανω το μπανιο με ο,τι καιρό!

  • Μου αρέσει 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Στην Πελοπόννησο βρίσκομαι.

Ευχαριστώ Pingu, Νατασσακι. Calliopi μου συμφωνω, γι' αυτο κι εγω κανω το μπανιο με ο,τι καιρό!

Τι ωραια! Και εγω απο πελλοπονησο εχω καταγωγη! Στις ωραιοτερες παραλιες δροσιζεσαι!:-) Και εγω θα παω Λευκαδα διακοπες! Επισης εχω ακουσει τα καλυτερα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ani ani said:

Τι ωραια! Και εγω απο πελλοπονησο εχω καταγωγη! Στις ωραιοτερες παραλιες δροσιζεσαι!:-) Και εγω θα παω Λευκαδα διακοπες! Επισης εχω ακουσει τα καλυτερα!

Κι εγώ από Πελοπόννησο κορίτσια!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

Τι ωραια! Και εγω απο πελλοπονησο εχω καταγωγη! Στις ωραιοτερες παραλιες δροσιζεσαι!:-) Και εγω θα παω Λευκαδα διακοπες! Επισης εχω ακουσει τα καλυτερα!

Και εμείς θα πάμε δυο μέρες Λευκάδα. Έχουμε ξαναπάει και έχει φοβερές παραλίες!! Οι υπόλοιπες διακοπές στα χωριά μας γιατί φέτος δεν είμαστε για πολλά πολλά.. Πέρσι βρήκαμε φθηνά εισιτήρια και ξενοδοχείο και πήγαμε Κύπρο, Λάρνακα.. Πολύ ωραία και εκεί.. 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Ani μου σε όλα τα μεγάλα καταστήματα  βρεφικών ειδών κάνουν σεμινάρια. Αν έχεις κάποιο κοντά σου περνα μια βόλτα... 

Λιζακι και εγώ το Ιασω γεννησα. Μια χαρά όλα. Δεν είχα κάποιο πρόβλημα. Ουτε πιάστηκα στο κρεβάτι όπως η Νατασουλα.. Χιχιχι :-P

Νατάσα μου γλυκιά φιλιά στον μπούτια!!! 

Καλλιόπη μου καλά είναι η μικρουλα μου. Πήγαμε την βόλτα μας το απόγευμα και τώρα κοιμάται. 

Γεωργία μου καλή ξεκούραση και καλά μπάνια!!! 

Καλό βράδυ σε όλες!!!! :mad:

Ναι θα περασω σε ευχαριστω!!

πρίν από 43 λεπτά , Pingu είπε:

Και εμείς θα πάμε δυο μέρες Λευκάδα. Έχουμε ξαναπάει και έχει φοβερές παραλίες!! Οι υπόλοιπες διακοπές στα χωριά μας γιατί φέτος δεν είμαστε για πολλά πολλά.. Πέρσι βρήκαμε φθηνά εισιτήρια και ξενοδοχείο και πήγαμε Κύπρο, Λάρνακα.. Πολύ ωραία και εκεί.. 

Α κοιτα να δεις!! Εμεις μονο Λευκαδα φετος 5 μερες και παλι καλα να λεμε.. Απο του χρονου στο χωριο μου δυναμικα με το μπεμπε μας βλεπω!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ani ani είπε:

Ναι θα περασω σε ευχαριστω!!

Α κοιτα να δεις!! Εμεις μονο Λευκαδα φετος 5 μερες και παλι καλα να λεμε.. Απο του χρονου στο χωριο μου δυναμικα με το μπεμπε μας βλεπω!

Απ τις καλύτερες παραλίες της Λευκάδας είναι οι Εγκρεμνοι.. Αλλά μετά τον σεισμό η πρόσβαση γίνεται πλέον με καραβάκι.. Αν και παλιά δύσκολα πήγαινες γιατί είχε πολλά σκαλιά... Το 2012 είχαμε ξανά πάει Λευκάδα και δεν πήγαμε λόγω των σκαλιών. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!!! Διακοπές βλέπω σα θέμα... Εγώ μετράω αντίστροφα μέχρι το Σάββατο... Πάντως όπου κ να πας έστω για σκ αρκεί να ξεφύγεις είναι καλά...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κορίτσια!!!

τι κάνετε;;; 

Καλλιοπίτσα καλά να περάσετε,πλησιάζουν οι μέρες!!! Να περάσετε τέλεια!!!

Πιγκού μου πότε φεύγετε;;;

Τζώρτζια πως περνάς;;;ζέστανε καθόλου το νερό;;;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , NatasaP είπε:

Γειά σας κορίτσια!!!

τι κάνετε;;; 

Καλλιοπίτσα καλά να περάσετε,πλησιάζουν οι μέρες!!! Να περάσετε τέλεια!!!

Πιγκού μου πότε φεύγετε;;;

Τζώρτζια πως περνάς;;;ζέστανε καθόλου το νερό;;;;

Γειά σας κορίτσια!!! Αέρας και σήμερα.. Χαμός! 

Έχουμε μέλλον ακόμα. 12 Αυγούστου θα πάμε στο χωριό μου, 26 Αυγούστου στο χωριό του άντρα μου και 31 Λευκάδα. 2 Σεπτεμβρίου πίσω στην Αθήνα.. 

Εσείς θα πάτε πουθενά? Φιλιά στον μπούτια.. :mad:


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Pingu είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Αέρας και σήμερα.. Χαμός! 

Έχουμε μέλλον ακόμα. 12 Αυγούστου θα πάμε στο χωριό μου, 26 Αυγούστου στο χωριό του άντρα μου και 31 Λευκάδα. 2 Σεπτεμβρίου πίσω στην Αθήνα.. 

Εσείς θα πάτε πουθενά? Φιλιά στον μπούτια.. :mad:

Ναιιι χαμός...για να απλώσω έκανα ολόκληρη πατέντα!!!! Πφφφ...

Αααα έχετε ακόμα λίγες μέρες,το καλό είναι που θα φύγετε όχι το που θα πάτε.

Εμείς κοριτσάκι μου τα βάλαμε κάτω κ αφού μας έφαγε τις τελευταίες οικονομίες η καλή μου πεθερά, δεν μπορούμε να πάμε πουθενά.Δυστυχώς λοιπόν για πρώτη φορά στην ζωή μας θα μείνουμε εδώ κ θα φυλάμε την αθήνα!!! :( 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , NatasaP είπε:

Ναιιι χαμός...για να απλώσω έκανα ολόκληρη πατέντα!!!! Πφφφ...

Αααα έχετε ακόμα λίγες μέρες,το καλό είναι που θα φύγετε όχι το που θα πάτε.

Εμείς κοριτσάκι μου τα βάλαμε κάτω κ αφού μας έφαγε τις τελευταίες οικονομίες η καλή μου πεθερά, δεν μπορούμε να πάμε πουθενά.Δυστυχώς λοιπόν για πρώτη φορά στην ζωή μας θα μείνουμε εδώ κ θα φυλάμε την αθήνα!!! :( 

Αμάν πια αυτές οι πεθερές.. Η δικιά μου φεύγει το σκ και θα ησυχασουμε λίγο.. Το κορυφαίο όμως είναι ότι την Δευτέρα έχει γενέθλια και μας λέει δεν θα έρθετε στα γενέθλια μου??? Ναι θα κάνω 200 χλμ για να πάω στα γενέθλια της.. Άμα ήθελε θα καθόταν εδώ και θα έφευγε μετά.. Αλλά το είπε για να έχει κάτι να λέει.. 

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου και η Αθήνα καλή είναι όταν δεν έχει τόσο κόσμο.. Δεν έχετε κανένα σπίτι σε κανένα χωριό να πάτε? 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, NatasaP είπε:

Γειά σας κορίτσια!!!

τι κάνετε;;; 

Καλλιοπίτσα καλά να περάσετε,πλησιάζουν οι μέρες!!! Να περάσετε τέλεια!!!

Πιγκού μου πότε φεύγετε;;;

Τζώρτζια πως περνάς;;;ζέστανε καθόλου το νερό;;;;

Καλησπέρα κούκλες! Αέρας εκεί, ε;

Κι εδώ τα ίδια! Το κύμα δίνει και παίρνει! Που να ζεστάνει η θάλασσα Νατασσακι με τόσο ανακάτεμα! Δε βαριέσαι. Καλά είναι κι ετσι. Απλώς ανησυχώ για τους γονείς μου που πρέπει να κάνουν μπάνια γιατί τους οφελουν, αλλά αυτό το κύμα και η ψύχρα του νερού δεν τους κάνουν καθόλου καλό γιατι είναι εκτός από μεγάλοι και καρδιοπαθεις. Όποτε έχω το νου μου. Τίποτε συγκλονιστικό κατά τα αλλα. Δεν εχουμε βγει για ποτακι ακομα λογω οικονομικων στενοτητων, για να μπορεσουμε να βγουμε λιγο οταν θα ερθουν οι κουμπαροι μας. Δεχομαστε επισκεψεις από συγγενείς και ο αντρουλης μου ψαρεύει ασταμάτητα έστω και με αυτόν τον καιρό. Δύο ψάρια έχει βγάλει ολα κι ολα, αλλά δεν πτοείται! Χα χα! Αυτά μικρούλες μου.

πρίν από 4 λεπτά , Pingu είπε:

Αμάν πια αυτές οι πεθερές.. Η δικιά μου φεύγει το σκ και θα ησυχασουμε λίγο.. Το κορυφαίο όμως είναι ότι την Δευτέρα έχει γενέθλια και μας λέει δεν θα έρθετε στα γενέθλια μου??? Ναι θα κάνω 200 χλμ για να πάω στα γενέθλια της.. Άμα ήθελε θα καθόταν εδώ και θα έφευγε μετά.. Αλλά το είπε για να έχει κάτι να λέει.. 

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου και η Αθήνα καλή είναι όταν δεν έχει τόσο κόσμο.. Δεν έχετε κανένα σπίτι σε κανένα χωριό να πάτε? 

Πολυ σωστα! Σιγα μην τρέχετε τόσα χιλιόμετρα για τα γενέθλια! Μα δεν σκέφτονται και τον κόπο και τα έξοδα του αλλου ήθελα να 'ξερα;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...