Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Και εγώ κάποια θρόμβωση έπαθα και δεν αιματονωταν καλά το μωρό στη δεξιά πλευρά. Μέχρι τότε είχα κάνει β επιπέδου και ντοπλερ και κανένας γιατρός δεν είχε δει τίποτα (πχ είχε ένα νεφρό). Επίσης έκανα αντιπηκτικες τις οποίες είχα σταματήσει στο ενδιάμεσο για κανένα δίμηνο. Η ξαδέρφη σου έκανε; Η γενετιστρια μου είπε ότι και όλο το διάστημα να έκανα, αν ήταν να το παθω, θα το πάθαινα. Ήταν η πρώτη εξωσωματική και είχα θετικό τεστ. Έχουν περάσει 2 χρόνια και σε όλες τις επόμενες προσπαθεις, τίποτα!ας ελπίσουμε να συμβεί μες το 24!! Με το καλό τα διδυμακια σου!!γερά και καλότυχα να είναι ❤️❤️

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια. Πως ειστε?

Αυτο το θεμα με τον προεμφυτευτικο ελεγχο ειναι κ ο δικος μου προβληματισμος αυτο τον καιρο. Στο τελευταιο ραντεβου (πριν μια εβδομαδα) μου ειπε να παω σε ανοσολογο, να κανω επαναληψη της βιοψιας ενδομητριου κ πεταξε τον προεμφυτευτικο. Μετα απ ολα αυτα ειπε θα περασουμε σε ε.τ. Ειναι παρα πολλα τα χρηματα κ οντας ενα χρονο ανεργη δεν εχουμε κ πολλα αποθεματα.

Νιωθω λες κ δε βρισκω την ακρη του νηματος πουθενα. Την ερχομενη Δευτερα εχω ραντεβου με τον ανοσολογο, μετα την περιοδο του Αυγουστου πρεπει να κανω την βιοψια ενδομητριου. Ειμαι μεσα στην ανασφαλεια. Δεν ξερω πως να σκεφτω με ηρεμια. Φοβος παντου μεσα μου. 

Μακαρι να ερθουν γαληνια ολα καποια στιγμη για ολες μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα μικρούλες μου! Τι κανετε;

Strollακι 2.500;;;!!!! Έτσι ε; Μηπως το κοστος αυτο αφορα την εξωσωμστικη για να γινει η συλλογη, η γονιμοποιηση και ο ελεγχος; Μονο για ελεγχο μου ακουγονται πολλα. Εμείς κάναμε εξωσωματική στο "Εμβρυογενεσις" και πληρώσαμε επιπλέον 800 ευρω για τον έλεγχο χρωμοσωμάτων των 4 βλαστοκυστεων που προχωρησαν και δυστυχώς όλες βρέθηκαν με ανωμαλίες. Δεν προχωρήσαμε σε εμβρυμεταφορα γιατι και αυτη θα οδηγουσε σε αποτυχια και αποφασίσαμε έπειτα από 1,5 χρονο να προσπαθήσουμε για τελευταία φορά με δανεικά.

Η γενετηστρια τότε είχε προτείνει τον φυσικό κύκλο, γιατί όπως είπε δεν θα μπορουσε ολα τα ωαρια να ειναι χαμηλης ποιοτητας, αλλά ήταν μεγαλύτερο το ποσό απο τη μια αλλα φοβόμασταν κιολας απο την αλλη το προχωρημένο της ηλικίας μας.

Υπάρχουν τόσες περιπτώσεις αυτισμού ή ανωμαλιών που δεν μπορούν οι εξετάσεις να προβλέψουν... Όποτε είπαμε πως είναι καλυτερα έστω να είναι το γενετικό υλικό από νεώτερη γυναίκα για να έχουμε ίσως μικρότερο ρίσκο...

1 ώρα πρίν, Me-Lenia είπε:

Γεια σας κοριτσια. Πως ειστε?

Αυτο το θεμα με τον προεμφυτευτικο ελεγχο ειναι κ ο δικος μου προβληματισμος αυτο τον καιρο. Στο τελευταιο ραντεβου (πριν μια εβδομαδα) μου ειπε να παω σε ανοσολογο, να κανω επαναληψη της βιοψιας ενδομητριου κ πεταξε τον προεμφυτευτικο. Μετα απ ολα αυτα ειπε θα περασουμε σε ε.τ. Ειναι παρα πολλα τα χρηματα κ οντας ενα χρονο ανεργη δεν εχουμε κ πολλα αποθεματα.

Νιωθω λες κ δε βρισκω την ακρη του νηματος πουθενα. Την ερχομενη Δευτερα εχω ραντεβου με τον ανοσολογο, μετα την περιοδο του Αυγουστου πρεπει να κανω την βιοψια ενδομητριου. Ειμαι μεσα στην ανασφαλεια. Δεν ξερω πως να σκεφτω με ηρεμια. Φοβος παντου μεσα μου. 

Μακαρι να ερθουν γαληνια ολα καποια στιγμη για ολες μας.

Μελενια μου μην αγχωνεσαι. Ολα θα βρουν τον δρομο τους. Ειχα κι εγω την ιδια απελπισία γιατι παντου υπήρχαν εμπόδια. Δυστυχώς το οικονομικό είναι το μεγαλύτερο εμπόδιο απ' όλα γιατί μας καθυστερεί. Αλλά είναι εξετάσεις που πρέπει να γίνουν. Εσυ που εισαι γιατρος το ξερεις καλυτερα πως χωρίς στοιχεία τι να κάνει κανείς;

Έκανα κι εγω βιοψία ενδομητρίου αλλά μια φορά. Αφού βγήκε καθαρή έπειτα από ακόμα μια αποτυχημένη εξωσωματική κάναμε τον έλεγχο των χρωμοσωμάτων και σε εμάς και στις βλαστοκυστες. Το δικό μας αποτέλεσμα ήταν φυσιολογικο. Επειδή και όλες οι εξετάσεις των προηγούμενων προσπαθειών ήταν καθαρές, καταλήξαμε πως είναι θέμα χαμηλής ποιότητας ωαριων πια λόγω ηλικίας.

Ένα βήμα κάθε φορά και όλα θα βρουν τον δρομο τους. Με την ευκαιρια, ως παει το διαβασμα; Δεν πιστευω να ακουμπησες τσιγαρακι! Σε παρακολουθει και η Stroll ! Χα χα!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!! Είστε καλά??? Εμείς επιστρέψαμε.... Όμορφα ήταν!!! Χαλαρωσαμε αρκετά... Τώρα υπομονή μέχρι το Σάββατο που θα φύγουμε για διακοπές.... Έχει πολλή ζέστη κορίτσια μου κ σε συνδυασμό με την πρώτη μέρα περιόδου είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες χαχαχα

Συγγνώμη βρε παιδιά αλλά τα ποσά μου φαίνονται παρα πολλά.... Δηλαδή πρέπει να σε αρμεξουν για να κάνεις ένα παιδάκι στην περίπτωση που δυσκολεύεται το ζευγάρι μόνο του??? Εντάξει φυσικά κ να αμειφθουν κ με το παραπάνω αλλά όχι τέτοια ποσά.... Συγγνώμη για την παρέμβαση αλλά είμαι άσχετη κ τα χρήματα μου φαίνονται πολλά...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

Τα χρήματα όντως είναι πολλά... Εξετάσεις, εξετάσεις, εξετάσεις πέρα από την ίδια την εξωσωματική.

Καλό μήνα από αύριο και μακάρι ο Αύγουστος να φέρει και άλλα μωράκια!

'Εκανα σήμερα την υστεροσκόπηση, όλα καλά! Δεν έχω συνέλθει καλά ακόμη. Τουλάχιστον πήγα διακοπούλες και χαλάρωσα. Τον Αύγουστο να ξεκουραστούμε όλες και να χαρούμε διακοπές!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Γεια σας κοριτσια. Πως ειστε?

Αυτο το θεμα με τον προεμφυτευτικο ελεγχο ειναι κ ο δικος μου προβληματισμος αυτο τον καιρο. Στο τελευταιο ραντεβου (πριν μια εβδομαδα) μου ειπε να παω σε ανοσολογο, να κανω επαναληψη της βιοψιας ενδομητριου κ πεταξε τον προεμφυτευτικο. Μετα απ ολα αυτα ειπε θα περασουμε σε ε.τ. Ειναι παρα πολλα τα χρηματα κ οντας ενα χρονο ανεργη δεν εχουμε κ πολλα αποθεματα.

Νιωθω λες κ δε βρισκω την ακρη του νηματος πουθενα. Την ερχομενη Δευτερα εχω ραντεβου με τον ανοσολογο, μετα την περιοδο του Αυγουστου πρεπει να κανω την βιοψια ενδομητριου. Ειμαι μεσα στην ανασφαλεια. Δεν ξερω πως να σκεφτω με ηρεμια. Φοβος παντου μεσα μου. 

Μακαρι να ερθουν γαληνια ολα καποια στιγμη για ολες μας.

Κοριτσακι μου βημα βημα ολα θα ξεδιαλυνουν κ θα φτασεις στον στοχο σου.Ειμαστε ικανες για πολλα πραγματα οταν φτασει η ωρα.

Ο φοβος.Αχ αυτος ο φοβος ακομα δεν εχει φυγει απο μεσα μου!Η στιγμη που θα φυγει ερχεται κ ξεχνιουνται ολα.

Και σε εμας προτεινανε προεμφυτευτικο λογω των αποτυχημενων εξωσωματικων που ειχαμε.Τα χρηματα ηταν αρκετα 1-4 εμβρυα  €1.200 κ εως6 εμβρυα €1.800.Αποφασισαμε αφου τα χρηματα δεν περισευαν να τα δωσουμε σε μια τελευταια προσπαθεια.

 

 


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, stroll είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Σουγκαρ εμφυτευση ειχες ποτε; βιοψια ενδομητριου δε θυμαμαι,  εχεις κανει; Ειναι κ θεμα τυχης σιγουρα. Αν εχεις αρκετες βλαστοκυστες θα μπορουσες να κανεις ελεγχο χρωμοσωμικων ανωμαλιων. Ειναι αρκετα ακριβος κ ισως γι αυτο δεν το προτεινουν εξαρχης. Αλλωστε κ παλι δεν μπορουν να εγγυηθουν την επιτυχια. Γεωργια εμας μας ειχε πει 2,500...δεν ξερω για ποσες βλαστοκυστες βεβαια..αλλη μια εξωσ. δλδ...

Απο τη μια το σκεφτομαι κ γω μετα την παλινδρομη...απο την αλλη ειναι πολλα λεφτα κ παλι χωρις βεβαιο αποτελεσμα..

Πινγκου κ μενα μακρια μου πεφτει ο Αλιμος, δεν ειχα ξαναπαει. Το Σκ ομως ειδα ωραιοτερη ταινια, τον Αορατο Επισκεπτη...Κριμα που σχεδον τον θαβει ο κριτικος σε γνωστο σαιτ..αστυνομικο θριλερ απο τα καλυτερα που εχω δει..

Εξοχικα διαβαζω κ χαιρομαι! Καλες διακοπες σε ολες :)

Σας χαιρετω προς το παρον...

 

 

 

Τώρα θεωρείται ότι έγινε εμφύτευση αφού βγήκε θετικη η χοριακη, αλλά δεν μεγάλωσαμ τα εμβρυάκια, κι είχα άλλη μια φυσιολογική συλληψη αλλά ήταν εξωμητριο! Εκεί έφταιγαν οι σαλπιγγες. 

Τι είναι η βιοψία ενδομητριου; η υστεροσκόπηση; έκανα λαπαροσκοπηση στις σαλπιγγες, με άνοιξαν δύο φορές, λογικά δε θα είδαν και το ενδομητριο; με καθάρισαν από συμφησεις τι άλλο θα μπορούσε να είναι; 

Γίνεται κάποια έμβρυα να είναι καλά και κάποια άλλα όχι όταν πρόκειται για την ίδια ωοληψια και γονιμοποίηση; 

Link to comment
Share on other sites

Sugaraki Melenia..Georgia εχω τους ίδιους προβληματισμούς κ ας μου λένε για δανεικό σπέρμα...θα εχω τα ίδια κ με δανεικό τι να κάνω???Το πιο απλό για μένα είναι αφού ςφτιαξα το διαφραγμα μήτρας με επεμβατική υστεροσκοπηση να παω αιματολόγο..κ να προχωρήσω με δανεικό! Ο άντρας εχει ξενερώσει βασικά θεωρεί οτι χασαμε χρόνο κ αναλωθήκαμε!εγω δεν εχω ορεξη είμαι ετοιμη να πω φτάνει anyway ολα είναι πιθανά απλα οταν μου λένε 5 ωριμα γονιμα ωάρια κ δυστηχως το σπέρμα του άντρα σας δε φτανει με οδηγει πάλι 1 χρόνο πίσω που ξεκινούσα για δανεικο κ καταλήξαμε με δικό μας! Ελπιζω η Παναγία να μας βοηθήσει κ να καταλήξουμε κάπου!! Δεν αντεχω να σκέφτομαι συνέχεια κ η ανεργεία μου με εχει φτάσει στα άκρα δεν μπορώ να δεχτώ όταν μου λένε όλοι οι γιατροί εισαι μια χαρά μπορείς κ φυσιολογικα κ να κάνω θεραπείες κ να εχω τέτοια αποτελέσματα!!!Γρίφος πια και αδιέξοδο πωωω τα εχω φτυσει

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, χθες πήγα για υπέρηχο στη γιατρό μου και μας περίμενε μία εκπληξη!! Η μπέμπα μου έγινε μπέμπης!! Έπεσε έξω ο γιατρός που μου έκανε την αυχενική και χθες η γιατρός μου είδε αγοράκι στον υπέρηχο. Η αλήθεια είναι πως έχω μπερδευτεί τώρα!! Αλλά φυσικά δεν με πειράζει, γερό παιδάκι να είναι με τα τόσα που ακούμε κάθε μέρα!!

@caramel_83 μπορείς να αλλάξεις στο πινακάκι και την ΠΗΤ μου είναι 17/01 τελικά!!

  • Μου αρέσει 2

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσάκια και καλο μήνα!! Διαβάζω αυτά που γράφετε και μου φαίνονται εντελώς άγνωστα καθώς δεν έχω κάνει ποτέ εξωσωματική.. Συγνώμη που δεν μπορώ να βοηθήσω αλλά κατά κάποιο τρόπο βοηθάτε εσείς εμένα για το τι μπορεί να αντιμετωπίσω όταν έρθει η ώρα να προχωρήσω!!! 

Δημητρουλα γίνονται αυτά. Ειδικά στην αυχενική διαφάνεια είναι λίγο νωρίς για να πει κανείς με σιγουριά.. Δεν πειράζει.. Με το καλό λοιπόν ο μπέμπης!!! 

Κατά τ άλλα τι κάνετε κορίτσια? 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Sugar86 είπε:

Τώρα θεωρείται ότι έγινε εμφύτευση αφού βγήκε θετικη η χοριακη, αλλά δεν μεγάλωσαμ τα εμβρυάκια, κι είχα άλλη μια φυσιολογική συλληψη αλλά ήταν εξωμητριο! Εκεί έφταιγαν οι σαλπιγγες. 

Τι είναι η βιοψία ενδομητριου; η υστεροσκόπηση; έκανα λαπαροσκοπηση στις σαλπιγγες, με άνοιξαν δύο φορές, λογικά δε θα είδαν και το ενδομητριο; με καθάρισαν από συμφησεις τι άλλο θα μπορούσε να είναι; 

Γίνεται κάποια έμβρυα να είναι καλά και κάποια άλλα όχι όταν πρόκειται για την ίδια ωοληψια και γονιμοποίηση; 

Καλημερα κορίτσια! Πολύ κύμα και σήμερα στην παραλία μας.

Sugarακι και εγώ πάντα έμενα  έγκυος. Και ναι μπορεί σε μια ωοληψια κάποια εμβρυα να είναι καλυτερα από τα υπόλοιπα. Η βιοψια ενδομητριου απ' όσο γνωρίζω είναι η διαγνωστική υστεροσκοπηση. Τώρα αν κατά το χειρουργείο των σαλπίγγων, πήραν και δείγμα ενδομητρίου δεν το γνωρίζω. Πρέπει να ρωτήσεις τον γιατρό που σου έκανε την επέμβαση. Αλλά και στο πορισμα δεν αναγράφεται; Προφανώς θα αναγράφεται. Για Ρίξτε μια ματιά.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια μου! Καλο μηνα!!! Καλες διακοπες!!! Κ μιας κ ειναι ο μηνας Της Παναγιας μας ευχομαι ολοψυχα σε ολες μας να μας φερει αυτο που τοοοσο επιθυμουμε!!!

Γεωργια μου οπως ακριβως τα λες ειναι. Ειναι ομως στιγμες που λυγιζω κ στεναχωριεμαι παρα πολυ. Μετα ξανασηκωνω το κεφαλι μου κ συνεχιζω. Ασε που πραγματικα οι γιατροι ειναι οι χειροτεροι ασθενεις, ειναι αποδεδειγμενο κ το επιβεβαιωνω.

Οσον αφορα το διαβασμα αυτες τις ημερες πηγε χαλια. Κ επισης καπνισα 3 ημερες. Απο χθες μ επιασαν τυψεις οποτε ξαναμπηκα στον ισιο δρομο.

Lizaki μου σ' ευχαριστω. Μακαρι να ξεδιαλυνουν τα πραγματα κ να ηρεμησω. Ευχομαι να πανε ολα καλα κ να φυγει αυτος ο απαισιος φοβος απ την ψυχη μου.

Sugar η βιοψια ενδομητριου σαν πρωτη φορα γινεται οταν σου κανουν υστεροσκοπηση. Παιρνουν δειγμα απο το ενδομητριο για να ελεγξουν αν υπαρχει καποιο προβλημα (π.χ. κυτταρα που υποδηλωνουν φλεγμονη). Αν λοιπον επιβεβαιωθει το οτιδηποτε, κανεις την αναλογη θεραπεια κ ξανακανεις ελεγχο (οχι ξανα υστεροσκοπηση, αλλα καπως σαν παπ-τεστ) για να διαπιστωθει αν η θεραπεια ηταν αποτελεσματικη.Η υστεροσκοπηση ελεγχει την εσωτερικη κοιλοτητα της μητρας για πιθανες ανατομικες κ μη ανωμαλιες. Αν διαπιστωθει το οτιδηποτε που μπορει να διορθωθει γινεται εκεινη τη στιγμη. Δεν εχει σχεση με τη λαπαροσκοπηση. Απο αλλη πλευρα γινεται ο ελεγχος στη λαπαροσκοπηση κ απο αλλη στην υστεροσκοπηση.

Dimitra μου σε νιωθω απολυτα. Κ εγω χθες ειδικα ελεγα κ ξαναελεγα στον εαυτο μου να το παρω αποφαση οτι δε μπορω να κανω παιδι κ να τελειωνουμε. Ο αντρας μου αρχισε να φωναζει οτι προδικαζω καταστασεις χωρις να το παλεψουμε ως το τελος. Εγω ξερω οτι ποναω πολυ κ καθε αποτυχια με διαλυει. Ας κανουμε αυτα που πρεπει να κανουμε κ ευχομαι να μας πανε ολα καλα.

Dimitroula30  με το καλο ο μπεμπης!!!

Pingu μου μακαρι να βοηθαμε. Σημασια εχει οτι στηριζουμε η μια την αλλη.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα μου εγώ στη θέση σου θα έκανα με σπέρμα δότη, αφού λένε πως από τη μεριά σου όλα είναι εντάξει...

Δημητρουλα 30, μπέμπης ε; Συμβαινουν κι αυτά! Μπράβο! Με το καλό!

Pigu μου καλό μήνα και σε όλα τα κορίτσια! Εμείς εδώ στο χωριό και απολαμβάνουμε την ησυχία της παραλίας πριν ξεκινησει το μεγάλο κύμα των αδειών του Αυγούστου. Αλλά πολύς αέρας βρε παιδί μου.

Καλημέρα Μελένια μου. Σιγα-σιγά θα ξετυλιχτει το κουβάρι. Λίγη ακόμη υπομονη χρειάζεται.

  • Μου αρέσει 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες όλες έχουμε πάθει λοιπόν η τελευταία προσπάθεια θα είναι με δωρητή κ ότι είναι να γίνει ας γίνει..πάω μπρος πίσω το μυαλό μου κ ακρη δεν βγάζω απο 21-8 και επειτα θα μπω ελπιζω σε σειρά!!!Γερές να είμαστε..

Τι αερας ανοιξα τα παράθυρα κ ασπρισε το σπίτι πιφφφ πάλι ξεσκόνισμα:wub:

Δημητρούλα με το καλο ο μπεμπάκος!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα!!!

τι κάνετε;;πως είστε;;

Τι αέρας είναι αυτός;;λυπάμαι αυτούς που μπορεί να ταξιδεύουν!!!! 

Δήμητρα κλείσε τα παράθυρα,εγω μια που τα άνοιξα κ μια που τα έκλεισαν!!!

Τζώρτζιααααα διακοπούλες;;;;; μπράβο!!!! Μπράβο!!!! Ξεκουράσου,κάνε κ μπανάκια!!!!! 

Μελένια θα έρθω να σου πάρω το πακέτο!!!! Δεν θέλω τέτοια.....οταν θές να καπνίσεις να τρώς γρανίτα!!!

Πιγκού καλημέρα!!!!! Φιλιά στην μικρή!!!!

Δημητρούλα με το καλό ο μπέμπης!!! Η αλήθεια είναι πως όταν είδα την φώτο που έβαλες(μιας κ έχουμε το ίδιο) μπερδεύτηκα...λέω έγραψα κ δεν το θυμάμαι;;;

Όσο για το πινακάκι που λές στην caramel μάλλον είναι σε άλλο θέμα.Στο γράφω γιατί έχω ξαναδεί πως απευθύνεσαι σε συγκεκριμένη κοπέλα!

Σούγκαρ μου όλα θα γίνουν!!!Πίστεψε το !!!!

Λιζάκι γειά σου!!!!τι κάνει το νινί;;

Μίςς μου ξεκουράσου!!!

Καλλιοπίτσα δυστυχώς αν δεν έχεις λεφτά δεν έχει μωρό... :( 

Στρολλάκι θα προσπαθήσω να την δώ,κ εγώ διάβασα διάφορα.

Εμείς είδαμε το mr.church με τον Έντι Μέρφι και ενω δεν τον εκτιμώ καθόλου,δεν ήθελα να τελειώσει!!!!

Φιλάκια σε όλες όσες ξέχασα... :) 

Σήμερα ο σου-σεφ κοιμήθηκε και μαγειρεύω μοναχούλα!!!! Σνιφ σνιφ!!!!

 

  • Μου αρέσει 4

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Νατασσάκι! Χα χα! Κι εγω μπερδεύτηκα που έχετε ίδιο εικονίδιο με τη Δημητρα30, οι αγορομανες!

Δημητρουλα έτσι αποφασισμένη και ξεκάθαρη να είσαι και όλα θα γίνουν!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...