Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!! Είστε καλά???

Αχ Νατάσα μου τι άσχημο αυτό!!! Κρίμα να μην μπορείτε να πάτε κάπου... Βρε παιδί μου το να μην μπορείς να πας κάπου λόγω του ότι δε βγαίνεις οικονομικά να το καταλάβω, αλλά να μην μπορείς επειδή κάποιος άλλος φρόντισε να μην μπορείς τότε αυτό με ξεπερνά!!! Βέβαια επειδή μου αρέσει πάντα να βλέπω τη θετική πλευρά των πραγμάτων, θα σου πω ότι η Αθήνα όταν ερημώνει είναι κούκλα!!! Και έτσι θα βρείτε πραγματακια να κάνετε...

Γεωργία μου καλύτερα να μην κάνουν μπάνιο εφόσον έχουν πρόβλημα υγείας.... Αν και από την αλλη καταλαβαίνω ότι τα χρειάζονται... Αχ αυτό το ψάρεμα... Κ εμένα του αρέσει πολυ, όχι βέβαια όπως στο δικό σου σύζυγο!!! 

Pingu μου σαν πολλή απαιτητική είναι η πεθερουλα σου.... Και τη χαλάρωση της κ να σας τραβολογαει....Άκου 200χλμ ??? Πες της δεν τρελάθηκαμε ακόμα....

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σας :D τι κάνετε κορίτσια; Είχα τελευταία περίοδο 14/07 με κύκλο 32 ημερών. . . Γονιμες μέρες λογικά 25-31/07 και επαφές 25, 27, 29 και 31 του μήνα . Από την Δευτέρα (31/07) με πονάνε αρκετά οι θηλες μου και χθες είδα μια σταγόνα ανοιχτοχρωμο καφέ στο σερβιετακι καθώς και σήμερα λίγο παραπάνω αλλά πιο καφεκοκκινο  . . . Υπομονή μέχρι μέσα του μήνα λοιπόν τώρα :confused:

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφουλες τι κάνετε? Σα να έκοψε λίγο ο αέρας σήμερα.. 

Γεωργία μου η γυναίκα είναι σε άλλο κόσμο νομίζει ότι ρέει το χρήμα.. 

Έκοψε καθόλου ο αέρας εκεί? Να χαρείτε λίγο την θάλασσα.. 

Καλλιόπη μου όχι απλά απαιτητική, αλλά και παρτακιας.. Θέλει να γίνεται πάντα το δικό της και όταν δεν γίνεται κρατάει μούτρα.. Συγνώμη κι ολας αλλά χεσ@@@...

Δημητρουλες Μελενια stroll Natasaki Ani και όποια άλλη ξεχνάω τι κάνετε? 

Την Χρυσα την χάσαμε.. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Καλημερα ομορφουλες τι κάνετε? Σα να έκοψε λίγο ο αέρας σήμερα.. 

Γεωργία μου η γυναίκα είναι σε άλλο κόσμο νομίζει ότι ρέει το χρήμα.. 

Έκοψε καθόλου ο αέρας εκεί? Να χαρείτε λίγο την θάλασσα.. 

Καλλιόπη μου όχι απλά απαιτητική, αλλά και παρτακιας.. Θέλει να γίνεται πάντα το δικό της και όταν δεν γίνεται κρατάει μούτρα.. Συγνώμη κι ολας αλλά χεσ@@@...

Δημητρουλες Μελενια stroll Natasaki Ani και όποια άλλη ξεχνάω τι κάνετε? 

Την Χρυσα την χάσαμε.. 

Καλημέρα πιγκου, φιλάκια πολλά!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου. Τι κανετε? 

Οσες ειστε σε διακοπες καλες βουτιες!!!!

Κ εμεις σε λιγες μερες φευγουμε. Καμια διαθεση για διακοπες. Τις τελευταιες μερες ολο ψαχνω τροπο να μενω μονη κ κλαιω. Ειναι μαρτυριο κοριτσια αυτο το κυνηγι για να αποκτησεις ενα παιδακι. Ποναω τοσο πολυ. Σκεφτομαι πως μπορει να μην ερθει ποτε για μενα αυτη η ευλογημενη ημερα κ υποφερω. Να ηξερα τουλαχιστον τι φταιει...

Τη Δευτερα παω ανοσολογο. Σιγα μη βγαλουμε ακρη κ απο εκει. Ετσι μου ρχεται να ουρλιαξω τοσο δυνατα μπας κ φυγει αυτο το πραγμα απο μεσα μου. 

Συγνωμη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου. Τι κανετε? 

Οσες ειστε σε διακοπες καλες βουτιες!!!!

Κ εμεις σε λιγες μερες φευγουμε. Καμια διαθεση για διακοπες. Τις τελευταιες μερες ολο ψαχνω τροπο να μενω μονη κ κλαιω. Ειναι μαρτυριο κοριτσια αυτο το κυνηγι για να αποκτησεις ενα παιδακι. Ποναω τοσο πολυ. Σκεφτομαι πως μπορει να μην ερθει ποτε για μενα αυτη η ευλογημενη ημερα κ υποφερω. Να ηξερα τουλαχιστον τι φταιει...

Τη Δευτερα παω ανοσολογο. Σιγα μη βγαλουμε ακρη κ απο εκει. Ετσι μου ρχεται να ουρλιαξω τοσο δυνατα μπας κ φυγει αυτο το πραγμα απο μεσα μου. 

Συγνωμη.

Ελα θα ουρλιαξουμε παρεα!!! Αν κ ξερω οτι θα ερθει αυτη η μερα για ολες αλλα μεχρι να ερθει μπορει να εχουμε χασει καθε ιχνος χαρας θελω να σου πω απλα οτι σε καταλαβαινω.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Καλημερα ομορφουλες τι κάνετε? Σα να έκοψε λίγο ο αέρας σήμερα.. 

Γεωργία μου η γυναίκα είναι σε άλλο κόσμο νομίζει ότι ρέει το χρήμα.. 

Έκοψε καθόλου ο αέρας εκεί? Να χαρείτε λίγο την θάλασσα.. 

Καλλιόπη μου όχι απλά απαιτητική, αλλά και παρτακιας.. Θέλει να γίνεται πάντα το δικό της και όταν δεν γίνεται κρατάει μούτρα.. Συγνώμη κι ολας αλλά χεσ@@@...

Δημητρουλες Μελενια stroll Natasaki Ani και όποια άλλη ξεχνάω τι κάνετε? 

Την Χρυσα την χάσαμε.. 

Καλησπερα κοριτσια. Τι κανετε;

Κουράγιο Χρύσα μου! Τι να κανεις;...

Ο αέρας έπεσε κι εδώ και πηγαμε όλο χαρά στην παραλία νομίζοντας πως θα κάνουμε ένα μπάνιο της προκοπής. Και ήταν η θάλασσα γεμάτη τσουχτρες! Άλλη μια φορά θυμάμαι αυτόν τον συνδυασμό αέρα-τσουχτρα πριν οκτω-δέκα χρόνια νομίζω, που μας είχαν χαλάσει πάλι τις διακοπές μας.

5 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου. Τι κανετε? 

Οσες ειστε σε διακοπες καλες βουτιες!!!!

Κ εμεις σε λιγες μερες φευγουμε. Καμια διαθεση για διακοπες. Τις τελευταιες μερες ολο ψαχνω τροπο να μενω μονη κ κλαιω. Ειναι μαρτυριο κοριτσια αυτο το κυνηγι για να αποκτησεις ενα παιδακι. Ποναω τοσο πολυ. Σκεφτομαι πως μπορει να μην ερθει ποτε για μενα αυτη η ευλογημενη ημερα κ υποφερω. Να ηξερα τουλαχιστον τι φταιει...

Τη Δευτερα παω ανοσολογο. Σιγα μη βγαλουμε ακρη κ απο εκει. Ετσι μου ρχεται να ουρλιαξω τοσο δυνατα μπας κ φυγει αυτο το πραγμα απο μεσα μου. 

Συγνωμη.

Μελενια μου πιστευω πως χρειαζεσαι ξεκουραση. Κι εγω έτσι ένιωθα πριν φυγω για διακοπες, σε σημείο που ζητούσα από τον άντρα μου να μη φύγουμε, αλλά τώρα που κοιτάζω τη θαλασσα, αδειάζει το μυαλό μου και νιώθω κάποια γαλήνη. Όλα σε έχουν πιέσει, αλλά πιστεύω πως μετά τις διακοπές θα γυρίσεις ανανεωμένη και πιο δυνατή. Θα δεις που όλα θα πάνε πολύ καλά.

  • Μου αρέσει 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου. Τι κανετε? 

Οσες ειστε σε διακοπες καλες βουτιες!!!!

Κ εμεις σε λιγες μερες φευγουμε. Καμια διαθεση για διακοπες. Τις τελευταιες μερες ολο ψαχνω τροπο να μενω μονη κ κλαιω. Ειναι μαρτυριο κοριτσια αυτο το κυνηγι για να αποκτησεις ενα παιδακι. Ποναω τοσο πολυ. Σκεφτομαι πως μπορει να μην ερθει ποτε για μενα αυτη η ευλογημενη ημερα κ υποφερω. Να ηξερα τουλαχιστον τι φταιει...

Τη Δευτερα παω ανοσολογο. Σιγα μη βγαλουμε ακρη κ απο εκει. Ετσι μου ρχεται να ουρλιαξω τοσο δυνατα μπας κ φυγει αυτο το πραγμα απο μεσα μου. 

Συγνωμη.

Ακριβώς το ίδιο με σένα νιώθω, καμία διάθεση!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου!

Ειμαι λιγο στεναχωρημενη γιατι πριν λιγο εφυγε η αγαπη μου.Και αλλες φορες στεμαχωριομουν αλλα αυτη τη φορα με πειραξε λιγο παραπανω..Ενας μηνας ειναι θα περασει. Εχω το σκυλακι μου συντροφια.

9 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου. Τι κανετε? 

Οσες ειστε σε διακοπες καλες βουτιες!!!!

Κ εμεις σε λιγες μερες φευγουμε. Καμια διαθεση για διακοπες. Τις τελευταιες μερες ολο ψαχνω τροπο να μενω μονη κ κλαιω. Ειναι μαρτυριο κοριτσια αυτο το κυνηγι για να αποκτησεις ενα παιδακι. Ποναω τοσο πολυ. Σκεφτομαι πως μπορει να μην ερθει ποτε για μενα αυτη η ευλογημενη ημερα κ υποφερω. Να ηξερα τουλαχιστον τι φταιει...

Τη Δευτερα παω ανοσολογο. Σιγα μη βγαλουμε ακρη κ απο εκει. Ετσι μου ρχεται να ουρλιαξω τοσο δυνατα μπας κ φυγει αυτο το πραγμα απο μεσα μου. 

Συγνωμη.

Μελενια μου λιγο υπομονη ακομα κ ολα θα γινουν.Σε καταλαβαινω πολυ καλα εχω κλαψει πολλες φορες στο μπανιο, στο αυτοκινητο κ οπου βρισκομουν μονη μου.Ενα πελωριο γιατι.

Χρειαζεται κ αυτο αλλα δεν κερδιζεις τιποτα.Να περασεις καλα με τον αντρουλη σου ομορφες διακοπες γιατι μπορει να ειναι κ οι τελευταιες που ειστε μονοι σας.

Θα ερθει αυτη η ευλογιμενη μερα κ θα τα ξεχασεις ολα.

Να πας κ στον ανοσολογο ποτε δεν ξερεις απο θα ερθει η λυση

  • Μου αρέσει 3

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου. Τι κανετε? 

Οσες ειστε σε διακοπες καλες βουτιες!!!!

Κ εμεις σε λιγες μερες φευγουμε. Καμια διαθεση για διακοπες. Τις τελευταιες μερες ολο ψαχνω τροπο να μενω μονη κ κλαιω. Ειναι μαρτυριο κοριτσια αυτο το κυνηγι για να αποκτησεις ενα παιδακι. Ποναω τοσο πολυ. Σκεφτομαι πως μπορει να μην ερθει ποτε για μενα αυτη η ευλογημενη ημερα κ υποφερω. Να ηξερα τουλαχιστον τι φταιει...

Τη Δευτερα παω ανοσολογο. Σιγα μη βγαλουμε ακρη κ απο εκει. Ετσι μου ρχεται να ουρλιαξω τοσο δυνατα μπας κ φυγει αυτο το πραγμα απο μεσα μου. 

Συγνωμη.

Καμάρι μου εδώ μαζί σου!!Το ρίχνω στην τρελλή αλλά μέσα μου με καίει το γιατι...κ με το οικονομικό μπλοκάρισμα που έχω εχει ξεφύγει ο εγκέφαλος...τριγυρίζουν σκέψεις όπως..τώρα θα το είχα αγκαλιά ή θα ήμουν έγκυος κ ξεφεύγω..έχω κ τον πεθερό που μου λέει πότε θα πάμε στον γιατρό κ μέχρι κ η ερώτηση με τρελαίνει..

Ψάξε όσο κ ότι μπορείς πριν την επόμενη εδώ είμαστε να κλαίμε κ να θέλουμε να τα σπάσουμε όλα μαζί..

Εγω την επόμενη προσπάθεια την φοβάμαι κ δεν μου αρέσει αυτό 

Γι αυτό πήγαινε στον ντόκ κάνε λίγες διακοπές χαλάρωσε κ θα καταλήξουμε κάπου δεν γίνεται..

Κοριτσάρες σας φιλώ όλες κ μακάρι του χρόνου να έχουμε ένα μπεμπε αγκαλιά

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Μη μου στεναχωριέστε. Θα γυρίσει ο τροχός. Προχθές έμαθα μεσω πμ για μια κοπέλα από τα δανεικά πως τα καταφερε και χαρηκα παρα πολυ! Θα τα καταφέρουμε κι εμεις! Λίγη ακόμα υπομονή.

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες μαυρισμένες κ μη!

Τι κάνετε;

Γεωργία  κ εμείς εδώ ανεμοδαρμένοι..αλλά έτσι έχουμε συνηθίσει, είναι η ωραία κ οικεία κατάσταση του εξοχικού!

Για τον προεμφυτευτικό που λέγαμε εγώ θυμάμαι ότι μου είπε €2,500 μόνο για τον έλεγχο των βλαστοκύστεων, άσχετα από εμβρυομεταφορές κ λοιπές διαδικασίες... Από τα χρήματα που αναφέρει το λιζάκι1111, φαίνεται να κολλάει το ποσό, κ η ταρίφα να είναι τώρα χοντρικά €300 για το κάθε έμβρυο...Γιατί εγώ τότε που μου είχε πει για €2,500 είχα 8 έμβρυα. Περασμένα μεγαλεία βέβαια, τώρα θέλω κανέναν αιώνα για να μαζέψω τόσα :P... Σας μεταφέρω βέβαια κ το τελευταίο που έμαθα, ότι σε κοπέλα που έμεινε έγκυος από έμβρυο που είχε γίνει προεμφυτευτικός, πάλι ζήτησαν άμνιο...οπότε, αναρωτιέμαι, ποιό το νόημα τελικά;  Σούγκαρ άργησα λίγο να μπω να απαντήσω, αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ!!! Στην ίδια διέγερση μπορεί άλλα έμβρυα να είναι καλά κ άλλα όχι. Γι αυτό στις γυναίκες της ηλικίας μου (40+) επιτρέπουν την εμβρυομεταφορά μέχρι κ 4 εμβρύων μαζί, γιατί τα περισσότερα δεν είναι ποιοτικά κ πας βασικά για το 1. Για τη βιοψία ενδομητρίου: Εγώ είχα κάνει υστεροσκόπηση κ λαπαροσκόπηση μαζί κ ήταν όλα καθαρά. Είχα κάνει κ καλλιέργεια κολπικού υγρού κ την εξέταση με τον ιστό περιόδου που δε θυμάμαι τώρα πως λέγεται. Κ αυτές πεντακάθαρες. Αλλά στο τέλος που έκανα τη βιοψία ενδομητρίου, βρέθηκε χρόνια λοίμωξη...Η διαδικασία είναι κάτι σαν το τεστ-Παπ όπως είπε η Μελένια, γίνεται σε συγκεκριμένες μέρες, δεν παίρνεις μέθη, πονάει μια ιδέα, όχι όμως κάτι το τραγικό.

Μελένια για λίγο έλειψα κ άρχισες τα πάφα-πούφα; Άντε, δε σε μαλώνω, γιατί σε βλέπω πεσμένη...Κ γω όταν πέφτω δε μιλιέμαι, μετά την παλίνδρομη ήμουν κάπως έτσι. Τώρα όμως πιστεύω στις καλύτερες μέρες. Κ παίρνω μεγάλη δύναμη από κοπέλες που ταλαιπωρήθηκαν περισσότερο από μένα κ τελικά τα κατάφεραν. Δυστυχώς το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να είμαστε δυνατές...

Νατασσού το Mr Church ενδιαφέρον φαίνεται, θα πάω να το δω! Οσο δεν πήγα σινεμά το χειμώνα, έχω δει ένα σωρό ταινίες στα θερινά! Ο σου-σεφ με τους ύπνους που ρίχνει θα μεγαλώσει γρήγορα κ θα σου αρπάξει την κουτάλα από τα χέρια!

Πινγκού το σύνθημά μας με τις πεθερές: 'Χέ..ε ψηλά κ αγνάντευε', χε-χε-χε :cool:

Φιλάκια σε όλες, παλιές κ νέες γνώριμες!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...