Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Αχ αυτό είναι μεγάλη αλήθεια. Τελικά πιο μεγάλο είναι το άγχος όταν έρχεται η εγκυμοσύνη! Δεν θέλω να σε αγχωσω περισσότερο όμως!! Θα τα δεις μόνη σου!!

Η μπεμπουλα είναι πολύ καλά!! Εχει μεγαλώσει πολύ, ξεκίνησε σιγά σιγά τις τροφές. Είναι πολύ ζωηρή και φωνακλου!!! Μας έχει ξετρελανει!!!

Είμαστε όλη τη μέρα μαζί, ευτυχώς δεν γύρισα ακόμα στη δουλειά, μέσα Δεκέμβρη επιστρέφω. Οπότε κάνουμε τις βόλτες μας, πάμε και τα ταξίδια μας να βλέπουμε τις γιαγιάδες και περνάμε πολύ όμορφα 


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 57 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Ευάκιιιι! Τι κάνεις;;;;; Καλα ειπα πως θα μας ξαναθυμηθείτε κορίτσια! Τι καλά που μαθαίνουμε νέα σου! Σ' ευχαριστω πολύ για τις ευχές και εύχομαι με τη σειρά μου κάθε καλό στο σπιτικό σας!

 

καλα ειμαστε γλυκια μου μεγαλωνει ο ζουζουνος κ μας εχει παρει το μυαλο.. θελει κ αποκλειστικοτητες το τερατακι κ χρονος μηδεν για τιποτα.. σας σκεφτομαι ομως κ οταν βρισκω χρονο μπαινω να δω νεα σας  βεβαια γραφεται παρα πολλα κ δεν σας προλαβαινω αλλα τα ευχαριστα τα βλεπω! μονο ευχαριστα να εχετε ολες σας κοριτσια κ να εισβαλλει η ευτυχια στα σπιτικα σας!! 

  • Μου αρέσει 1

 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια σας ευχαριστω πολυ ολες για τις υπεροχες ευχες σας!!!

Ηρθα μετα το σχολειο να αναψω κερακι στη Χρυσοβαλαντου μας! Μολις παρκαρα ανοιξα το μειλ...535 απο 119 προχτες! Δε με εχουν παρει απο το κεντρο ακομη..

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Κοριτσακια σας ευχαριστω πολυ ολες για τις υπεροχες ευχες σας!!!

Ηρθα μετα το σχολειο να αναψω κερακι στη Χρυσοβαλαντου μας! Μολις παρκαρα ανοιξα το μειλ...535 απο 119 προχτες! Δε με εχουν παρει απο το κεντρο ακομη..

Ε, μα δεν σου είπαμε πως θα σκίσεις;;;;;!!!!! Μπράβο ! Συγχαρητήρια και παλι!  Τέρμα οι φοβοι τωρα, ετσι;;   Όντως, τα πιο όμορφα γενέθλια σου ηταν αυτα Miss Sunny!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Κοριτσακια σας ευχαριστω πολυ ολες για τις υπεροχες ευχες σας!!!

Ηρθα μετα το σχολειο να αναψω κερακι στη Χρυσοβαλαντου μας! Μολις παρκαρα ανοιξα το μειλ...535 απο 119 προχτες! Δε με εχουν παρει απο το κεντρο ακομη..

Χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις!!! Έσκισες με τη χοριακή, μπράβοοο. Το καλυτέρο δωρο και η καλύτερη διάθεση για τα γενέθλια σου. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Διαβασα τα υπεροχα νεα σας....

Σαννυ, 

Γεωργια,

Σουγκαρ,

Λουκουμακι,

Μαρια

συγχαρητήρια σας ευχομαι να εχεται μια εύκολη και χαρούμενη εγκυμοσυνη!!!!

Δεν μπαινω συχνα γιατι ο μικρουλης μου ειναι δυσκολος,μαμακιας και γκρινιαρης!!! Ελπιζω να μη ξεχασα καμια.....χαρηκα πολυ με τα νεα σας!!!! 

Αναμενω με αγωνια τις επομενες προσπαθειες...Δημητρουλα...Χρις.....

Σας στελνω την αγαπη μου και πολυ θετικη ενεργεια+++++++++

  • Μου αρέσει 2

age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!! 

Miss sunny χρόνια πολλά κορίτσι μου!! Το καλύτερο δώρο ήταν η χοριακη σου σήμερα. Μπράβο!!!! 

Γεωργία μου είδες? Τσάμπα ανησυχουσες. 

Sugaraki σήμερα έχεις υπέρηχο? 

Μαρακι μην ανησυχείς. Εγώ στην 8η εβδομάδα άκουσα καρδούλα. Για την χοριακη δεν ξέρω να σε βοηθήσω, δεν έχω κάνει ποτέ. 

Μελένια μου με το καλό σήμερα!! 

Ελένη πώς πήγε η πρώτη μέρα στην δουλειά? 

Δημητρουλα Καλλιόπη Angie astrogea λουκουμαδακι Δέσποινα Νατασσάκι και οποία άλλη ξεχνάω φιλιά πολλά!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια, καλή βδομάδα να έχουμε!! 

Μις σαννυ χρόνια σου πολλά!! Πολύχρονη και ευτυχισμένη! Με την αυξημένη χοριακη σου!! Τι ώρα τα αποτελέσματα;; 

Μαρακι μου υπομονή άλλη μια εβδομάδα, δεν ακούγεται πάντα στην 7η.αλλες φορές λένε και στην 8η,

Μελένια μου καλή επιτυχία για σήμερα! 

Συγχαρητήρια Μις!!! Αντε είδες τέλεια όλα! Τι καλύτερο δώρο!!!!! Πήρε μπρος για τα καλά η χοριακη!! 

Μου ξαναανεβασε το μήνυμα γι αυτό σε ρωτούσα και πριν σαννυ μου! 

Πιγκου  είχα το πρωί υπερυχο!!! Ακουσαμε καρδούλα!!! Ένα μωρακι τα κατάφερε τελικά! Τώρα ξανά σε δύο βδομάδες! Δε μπορούσα να το πιστέψω, ακόμα τη ρωτούσα αν είμαι εγκυος, 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Γεωργια μου μια χαρα ειναι τα ζουζουνια μου.ο μικρος μου ρίχνει  κατι τρεχαλες στη στρατα...κ η Σοφια μου περνα παλι φαση ζηλειας κ μας εχει τρελανει.

Μαρια μου δεν ξερω ακριβως πως ανεβαινουν οι χοριακες γιατι ο γιατρος μου ειχε πει 2 φορες να κανω μονο κ εγω απο μονη μου εκανα κανα δυο ακομη χωρις ομως να το συζηταμε με το γυναικολογο μου.καρδουλα είχαμε ακουσει κοντα στην 7η εβδομαδα.

Μις τελεια τιμη στη χοριακη σου....τωρα μπορεις να ανασανεις κ να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου...

Μελενια μου τι εγινε κοριτσακι τελειωσες;;;

Μις μου πιλυχρονη κιόλας...να ειστε παντα καλα κ με το καλο να υποδεχτειτε το νινι σας... 

Σουγκαρινι ο πιο γλυκος ηχος...να ξερεις οτι εδωσες ζωη σε ενα πλασματακι τοσο δα μικρο,η πιο μαγικη στιγμη κ η πιο συγκινητική ...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Sugar86 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλή βδομάδα να έχουμε!! 

Μις σαννυ χρόνια σου πολλά!! Πολύχρονη και ευτυχισμένη! Με την αυξημένη χοριακη σου!! Τι ώρα τα αποτελέσματα;; 

Μαρακι μου υπομονή άλλη μια εβδομάδα, δεν ακούγεται πάντα στην 7η.αλλες φορές λένε και στην 8η,

Μελένια μου καλή επιτυχία για σήμερα! 

Συγχαρητήρια Μις!!! Αντε είδες τέλεια όλα! Τι καλύτερο δώρο!!!!! Πήρε μπρος για τα καλά η χοριακη!! 

Μου ξαναανεβασε το μήνυμα γι αυτό σε ρωτούσα και πριν σαννυ μου! 

Πιγκου  είχα το πρωί υπερυχο!!! Ακουσαμε καρδούλα!!! Ένα μωρακι τα κατάφερε τελικά! Τώρα ξανά σε δύο βδομάδες! Δε μπορούσα να το πιστέψω, ακόμα τη ρωτούσα αν είμαι εγκυος, 

Ο πιο όμορφος ήχος!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!!!! 

Εγώ περίμενα πως και πως το επόμενο ραντεβού να βλέπω το μωράκι μου να μεγαλώνει και να είναι καλά! Απόλαυσε την κάθε στιγμή!!! 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας!!! Ειδα την χοριακη κι επαθα κοκομπλοκο! Το πρωι μου πηρε αιμα μια κοπελα που μου πηρε κ το Σαββατο,τη ρωτησα πως τη λενε κ την ελεγαν Ειρηνη! Τι τυχη!

Ευχομαι ολα τα κοριτσια να εχετε ο,τι επιθυμειτε! Αναψα κερακι να εχουμε ολες μωρακια συντομα...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου!!! Ειμαι ξαπλωμενη στην κλινικη. Πριν λιγο τα τοποθετησε ο γιατρος. Ειπε πως ειναι πολυ καλες βλαστοκυστες. Τωρα ζητησε ξεκουραση κ την επομενη παρασκευη χοριακη. 

Μακαρι να με βοηθησει κ εμενα η Παναγιτσα κ η Αγια Ειρηνη.

Sanny μου χιλιοχρονη!!! Παντα υγεια κ  χαρες να εχεις στη ζωη σου. Ευχομαι να μην ξεχασω ποτε στη ζωη μου αυτη τη μερα! Η χοριακη σου τελεια!!! ♡♡♡

Σας ευχαριστω ολες μεσα απο την καρδια μου. Ευχομαι να μας πανε ολα τελεια σε ολες! :wub:

Sugaraki συγχαρητηρια για το μπεμπακι!!!! Πρεπει να ειναι μαγικη η στιγμη του να το βλεπεις στον υπερηχο! ♡♡♡

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...