Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Κοριτσακι μου!!! Ειμαι ξαπλωμενη στην κλινικη. Πριν λιγο τα τοποθετησε ο γιατρος. Ειπε πως ειναι πολυ καλες βλαστοκυστες. Τωρα ζητησε ξεκουραση κ την επομενη παρασκευη χοριακη. 

Μακαρι να με βοηθησει κ εμενα η Παναγιτσα κ η Αγια Ειρηνη.

Sanny μου χιλιοχρονη!!! Παντα υγεια κ  χαρες να εχεις στη ζωη σου. Ευχομαι να μην ξεχασω ποτε στη ζωη μου αυτη τη μερα! Η χοριακη σου τελεια!!! ♡♡♡

Σας ευχαριστω ολες μεσα απο την καρδια μου. Ευχομαι να μας πανε ολα τελεια σε ολες! :wub:

Εύχομαι να μείνουν εκεί για τους επόμενους 9 μήνες κοριτσάκι μου!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Pingu είπε:

Εύχομαι να μείνουν εκεί για τους επόμενους 9 μήνες κοριτσάκι μου!!! 

Γλυκια μου Πινγκου σ' ευχαριστω πολυ! Μακαρι!!! Να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου κ με το καλο το δευτερο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια καλησπέρα και καλή εβδομάδα! μελενάκι καλώς τα υποδέχτηκες ηρεμία ξεκούραση και θα κάνουν την δουλειά τους τσούκου τσούκου θα βρουν μέρος να φωλιάσουν! :-D

μις σάννυ τώρα μπορείς να χαλαρώσεις! το δέσαμε το γλυκό! :wub:

σουγκαράκι σε φαντάζομαι να ρωτάς και τη φάτσα του κέρβερου τύπου μια φορά τα λέμε να εδώ το είδαμε το ακούσαμε :lol: συγχαρητήρια την επόμενη φορά θα το δεις πιο μεγάλο και πιο μεγάαααλο και τσουπ μωράκι κανονικό σε λίγο καιρό!

γεωργία σιγά σιγά τις δουλειές μπορούν να περιμένουν παίρνε το χρόνο σου χαλαράααα!

δεσποινάκι μου κόλπα ο μπέμπης ε; χαχα

άστα πως είσαι;

οι υπόλοιπες; πάω να διαβάσω τα νέα σας!

 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Κοριτσακι μου!!! Ειμαι ξαπλωμενη στην κλινικη. Πριν λιγο τα τοποθετησε ο γιατρος. Ειπε πως ειναι πολυ καλες βλαστοκυστες. Τωρα ζητησε ξεκουραση κ την επομενη παρασκευη χοριακη. 

Μακαρι να με βοηθησει κ εμενα η Παναγιτσα κ η Αγια Ειρηνη.

Sanny μου χιλιοχρονη!!! Παντα υγεια κ  χαρες να εχεις στη ζωη σου. Ευχομαι να μην ξεχασω ποτε στη ζωη μου αυτη τη μερα! Η χοριακη σου τελεια!!! ♡♡♡

Σας ευχαριστω ολες μεσα απο την καρδια μου. Ευχομαι να μας πανε ολα τελεια σε ολες! :wub:

Sugaraki συγχαρητηρια για το μπεμπακι!!!! Πρεπει να ειναι μαγικη η στιγμη του να το βλεπεις στον υπερηχο! ♡♡♡

Ακόμα απίστευτο, δεν το έχω καταλάβει. Μου έφυγε μεγάλο άγχος! 

πρίν από 5 λεπτά , λουκουμαδακι είπε:

κοριτσάκια καλησπέρα και καλή εβδομάδα! με Λενάκι ι καλώς τα υποδέχτηκες ηρεμία ξεκούραση και θα κάνουν την δουλειά τους τσούκου τσούκου θα βρουν μέρος να φωλιάσουν! :-D

μις σάννυ τώρα μπορείς να χαλαρώσεις! το δέσαμε το γλυκό! :wub:

σουγκαράκι σε φαντάζομαι να ρωτάς και τη φάτσα του κέρβερου τύπου μια φορά τα λέμε να εδώ το είδαμε το ακούσαμε :lol: συγχαρητήρια την επόμενη φορά θα το δεις πιο μεγάλο και πιο μεγάαααλο και τσουπ μωράκι κανονικό σε λίγο καιρό!

γεωργία σιγά σιγά τις δουλειές μπορούν να περιμένουν παίρνε το χρόνο σου χαλαράααα!

δεσποινάκι μου κόλπα ο μπέμπης ε; χαχα

άστα πως είσαι;

οι υπόλοιπες; πάω να διαβάσω τα νέα σας!

 

Χαχα άσε λουκουμαδακι, σε σκεφτόμουν όταν μου μιλούσε! Με κατσαδιασε κανονικά! Και λέω εντάξει όλα καλά!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 29 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Μελένια μου ερχοντε κ οι δικες σου χαρες....20-10;;;; μια χαρα για χορταστική χοριακήηηη

Αγαπημενη μου μακαρι να επιβεβαιωθουν τα προγνωστικα σου!!! ♡♡♡♡♡♡♡

πρίν από 29 λεπτά , λουκουμαδακι είπε:

κοριτσάκια καλησπέρα και καλή εβδομάδα! μελενάκι καλώς τα υποδέχτηκες ηρεμία ξεκούραση και θα κάνουν την δουλειά τους τσούκου τσούκου θα βρουν μέρος να φωλιάσουν! :-D

μις σάννυ τώρα μπορείς να χαλαρώσεις! το δέσαμε το γλυκό! :wub:

σουγκαράκι σε φαντάζομαι να ρωτάς και τη φάτσα του κέρβερου τύπου μια φορά τα λέμε να εδώ το είδαμε το ακούσαμε :lol: συγχαρητήρια την επόμενη φορά θα το δεις πιο μεγάλο και πιο μεγάαααλο και τσουπ μωράκι κανονικό σε λίγο καιρό!

γεωργία σιγά σιγά τις δουλειές μπορούν να περιμένουν παίρνε το χρόνο σου χαλαράααα!

δεσποινάκι μου κόλπα ο μπέμπης ε; χαχα

άστα πως είσαι;

οι υπόλοιπες; πάω να διαβάσω τα νέα σας!

 

Λουκουμαδακι μου γλυκο σ' ευχαριστω πολυ! Τα λογια σου γλυκα κ πολυ ενθαρρυντικα! ♡♡♡

Link to comment
Share on other sites

Αχ μπραβο μελενια μου...καλοστεριωτα κ ευχομαι να μεινουν εκει για τους υπολοιπους μηνες...αχ τυχερη μερα η ερχόμενη παρασκευη.λεω να κανω του αντρουλη μου τα γενεθλια.

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Angie.31 είπε:

Αχ μπραβο μελενια μου...καλοστεριωτα κ ευχομαι να μεινουν εκει για τους υπολοιπους μηνες...αχ τυχερη μερα η ερχόμενη παρασκευη.λεω να κανω του αντρουλη μου τα γενεθλια.

Αντζη μου σ' ευχαριστω πολυ-πολυ!!! Με το καλο η γιορτουλα σας!!!  ♡♡♡

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!

Μιss συγχαρητηρια!! Ολα πανε πολυ καλα!!

Μelenia μου με το καλο τα εμβρυακια σου, να γαντζωθουν εκει για 9 μηνες!!

Πηγα χτες στη γοργοεπηκοο και αισθανθηκα πολυ ομορφα.Μ 'αρεσει πολυ αυτο το μοναστηρι.

Γεωργια μου εγω επειδη παιδευτηκα αρκετα να μεινω εγκυος μεχρι την αυχενικη, δεν εκανα σχεδον καμια δουλεια.Τα ειχε αναλαβει ολα ο αντρας μου. Ημουν υπερβολικη αλλα δεν μπορουσα να το ρισκαρω αν και ειχα και εχω πολυ καλη εγκυμοσυνη.

Τι ωραια που εχουμε καθε μερα σχεδον καλα νεα!! Τελεια!!!

Τα φιλια μου σε ολες!!

  • Μου αρέσει 4

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αστα μου, σ' ευχαριστούμε! Να χαιρεσαι το μπεμπάκι σου!

Aχ, Pingu μου ναι. Άδικα ανησυχούσα!

Sugarάκι ακουσατε καρδούλα;;; Τι συγκινητικο που πρεπει να ειναι!... Με το καλό στο επομενο ραντεβου σας :)

Miss ευχαριστούμε για την παράκληση! Να 'σαι παντα καλα!

Μελενια μου χαλάρωσε τώρα και απόλαυσε την ηρεμία σου για να δέσει το γλυκο! :cool: καλοστέριωτα τα μικρά σου!

Χαχα! Σουγκαράκι κι εγω οταν επναλαμβανα καποις λεξεις του γιατρου για να συνειδητοποιήσω τι μου λεει, επιασα απο το χρώμα της φωνης του: Τι; Λοβοτομη; χαχαχα!

Λουκουμαδάκι μου ναι, με ρεγουλα! Τι κανει το μικρο λουλουμαδακι; Σουλατσάρει; Σουλατσάρει; :)

Lizaki μου βοήθειά σου κοπέλα μου!

  • Μου αρέσει 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλακια μου!!!!!

Ήρθα και εγώ!!!! 

Μελενια μου καλοστεριωτα τα εμβρυακια σου!!!! Εύχομαι μια θετικότατη χοριακη!!!!!

Γεωργία μου πως είσαι????

Μις μου χρόνια σου πολλά!!! Το παιδάκι σου σου έκανε υπέροχο δώρο!!!! Τώρα ηρέμησε και απόλαυσε το!!!!!

Σαμιαμ άντε τώρα η σειρά σου για ευχάριστες ανακοινώσεις!!!!

Αννι μου από Πάτρα είμαι...

Τι ωραία που μαθαίνουμε όλο ευχάριστα!!!! Οι υπόλοιπες κοπέλες έγκυες κ μη είστε καλά???

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!

Μιss συγχαρητηρια!! Ολα πανε πολυ καλα!!

Μelenia μου με το καλο τα εμβρυακια σου, να γαντζωθουν εκει για 9 μηνες!!

Πηγα χτες στη γοργοεπηκοο και αισθανθηκα πολυ ομορφα.Μ 'αρεσει πολυ αυτο το μοναστηρι.

Γεωργια μου εγω επειδη παιδευτηκα αρκετα να μεινω εγκυος μεχρι την αυχενικη, δεν εκανα σχεδον καμια δουλεια.Τα ειχε αναλαβει ολα ο αντρας μου. Ημουν υπερβολικη αλλα δεν μπορουσα να το ρισκαρω αν και ειχα και εχω πολυ καλη εγκυμοσυνη.

Τι ωραια που εχουμε καθε μερα σχεδον καλα νεα!! Τελεια!!!

Τα φιλια μου σε ολες!!

Λιζακι μου σ' ευχαριστω πολυ!!! Με το καλο το μπεμπε σου! ♡♡♡

πρίν από 18 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Αστα μου, σ' ευχαριστούμε! Να χαιρεσαι το μπεμπάκι σου!

Aχ, Pingu μου ναι. Άδικα ανησυχούσα!

Sugarάκι ακουσατε καρδούλα;;; Τι συγκινητικο που πρεπει να ειναι!... Με το καλό στο επομενο ραντεβου σας :)

Miss ευχαριστούμε για την παράκληση! Να 'σαι παντα καλα!

Μελενια μου χαλάρωσε τώρα και απόλαυσε την ηρεμία σου για να δέσει το γλυκο! :cool: καλοστέριωτα τα μικρά σου!

Χαχα! Σουγκαράκι κι εγω οταν επναλαμβανα καποις λεξεις του γιατρου για να συνειδητοποιήσω τι μου λεει, επιασα απο το χρώμα της φωνης του: Τι; Λοβοτομη; χαχαχα!

Λουκουμαδάκι μου ναι, με ρεγουλα! Τι κανει το μικρο λουλουμαδακι; Σουλατσάρει; Σουλατσάρει; :)

Lizaki μου βοήθειά σου κοπέλα μου!

Ευχαριστω Γεωργια μου! Στειλε κ σ' εμας θετικα κυματα χοριακης! ;)

πρίν από 5 λεπτά , Calliopi. είπε:

Γεια σας κουκλακια μου!!!!!

Ήρθα και εγώ!!!! 

Μελενια μου καλοστεριωτα τα εμβρυακια σου!!!! Εύχομαι μια θετικότατη χοριακη!!!!!

Γεωργία μου πως είσαι????

Μις μου χρόνια σου πολλά!!! Το παιδάκι σου σου έκανε υπέροχο δώρο!!!! Τώρα ηρέμησε και απόλαυσε το!!!!!

Σαμιαμ άντε τώρα η σειρά σου για ευχάριστες ανακοινώσεις!!!!

Αννι μου από Πάτρα είμαι...

Τι ωραία που μαθαίνουμε όλο ευχάριστα!!!! Οι υπόλοιπες κοπέλες έγκυες κ μη είστε καλά???

Ευχαριστω Καλλιοπακι μου. Μακαρι να πανε ολα καλα!!! 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Μελένια καλη επιτυχια,εχω προαισθημα για σενα!! Ολα να σου πανε μελενιααααα!! Θα περασει γρηγορα η αναμονη!!

Sunny ευχαριστω που αναψες κερακι,θα παω κ γω αυριο,αν κ πολλες φορες αμφισβητω κ θυμωνω με ολα αυτα.

Καλλιοπη Πατρα? Αγαπωωω!

Φιλακια, καλη σας ξεκουραση!!!

  • Μου αρέσει 1

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...