Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Κ εμενα ετσι ακριβως μου ειπε, μια ηρεμη κ φυσιολογικη καθημερινοτητα. Εμενα με πιανει η ανασφαλεια. Χθες βραδυ καθισα κανονικα στο τραπεζι, καθισα κ λιγο στον καναπε. Σημερα σηκωθηκα κανα-δυο φορες αλλα μεσημερι θα καθισω κανονικα στο τραπεζι. Αμα εισαι κ συνεχεια κρεβατι νιωθεις αρρωστη. Εγω αντιπηκτικες κανω ουτως ή αλλως λογω θρομβοφιλιας. Ασε που πρωτη φορα μου εδωσε vasclor κ με πιανει μια αγωνια με αυτο το εμβολο. Πφφφφ.... φοβαμαι μη κανω κακο. B)

Samiam εφοσον σου ειπε οτι μπορεις να πας απο αυριο κ μετα αποφασισε εσυ ποτε θες. Ειναι αγχωτικο, εχεις δικιο. Μολις ομως παρεις τα καλα νεα θα τα ξεχασεις ολα!

Angie λες να ερχεται το τριτο???? Τελειο θα ειναι αυτο το νεο!!! ♡♡♡

Οοοοοοοοχι Μελενια μου δεν θελω ουτε απο το μυαλό μου να περνά....πιστευω οτι ειναι λογω των ορμονών μου...

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κ απο εμάς!!!!

τι κάνετε;;;

Τι κάνουν οι εγκυούλες μας;;; Οι σε αναμονή μανούλες;;;;

Εμείς ησυχία βολτούλες και δουλειές....γέλαγα σήμερα με τον άντρα μου,είχε αγκαλιά τον μικρό αλλα δεν τον έβλεπε στο πρόσωπο και προσπαθούσε να του βάλει την πιπίλα και αντί για στόμα έβρισκε στην μύτη,και έσπρωχνε έσπρωχνε και αναρωτιόταν τι γίνεται!!!! 

Εγώ στο πάτωμα  γέλαγα γιατί έβλεπα τον μικρό που είχε ξεκαρδιστεί!!!! :):) 

Ευτυχώς που η πιπίλα είναι σιλικόνη χαχαχαχαχα!!!!!

Άντζι έρχεται το τρίτο;;;;;;;

Μελένια έτσι χαλαρή και αυτή την φορά θα ανέβεις και εσύ ψηλά ψηλά!!!

Ελενάκι πως είσαι;;;η φραουλίτσα;;; Σήμερα κοίταγα κάτι σκουλαρίκια φράουλες και σας σκεφτόμουν!!!

Μαράκι μου μόνο υπομονή μπορώνα σου πώ.Μακάρι να σταματήσεις να σκέφτεσαι αρνητικά πολύ γρήγορα.

Καλλιοπίτσα;;;που βρίσκεσαι;;;όλα καλά;;;

Πιγκουδάκι...αχχχ το σίδερο...δεν τελειώνει ποτέ!!!!

Σε όσες ξεχνάω τα φιλιά μας :)

 

  • Μου αρέσει 4

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καντε Νατασσακι βολτουλες οσο κραταει ο καιρος ακομα :).

Samiam, αν πας αύριο, καλα απολέσματαααα!!!

Ναιιιι... γιατί σε λίγο θα πιάσει ο χειμώνας και θα μετράμε τις εξόδους με το σταγονόμετρο :( 

Πότε έχουμε πρώτο υπέρηχο να δούμε σάκο;;; Θα πας στο κέντρο;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 37 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Ναι. Στο κέντρο στις 21. Μετα θα ξαναζητησουν να παω στο κεντρο; Ποτε πρεπει να αρχισει να με βλεπει ο δικος ο γιατρος;

Ωωω άντε να περάσουν γρήγορα οι μέρες!!!! 

Νομίζω μετά τον πρώτο υπέρηχο θα σου πεί να συνεχίσεις στον γυναικολόγο σου.

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Georgia κανε οτι δε βλεπεις!!! Εγω σκεφτομαι οτι οταν ειμαστε εγγυες πρωτη φορα θα ειναι ο τελευταιος χρονος που θα κοιμομαστε οσο θελουμε. Εγω αυτη τη βδομαδα νυσταζω αρκετα κ την πεφτω οποτε θελω κ για οσο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , NatasaP είπε:

Ωωω άντε να περάσουν γρήγορα οι μέρες!!!! 

Νομίζω μετά τον πρώτο υπέρηχο θα σου πεί να συνεχίσεις στον γυναικολόγο σου.

 

Α, ωραια. Συζηταμε τωρα αν θα παμε σε δημοσιο ή σε ιδιωτικο. Ποσο σου  πηγε η γεννα;

 

πρίν από 13 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Georgia κανε οτι δε βλεπεις!!! Εγω σκεφτομαι οτι οταν ειμαστε εγγυες πρωτη φορα θα ειναι ο τελευταιος χρονος που θα κοιμομαστε οσο θελουμε. Εγω αυτη τη βδομαδα νυσταζω αρκετα κ την πεφτω οποτε θελω κ για οσο!

Εγω δε νυσταζω παραδόξως. 6.00-6.30 ξυπναω. Ισως το υποσυνειδητο με ειδοποιει για τα χαπια, την κρεμα κλπ. Πεφτω λιγο μετα το μεσημεριανο cyclacour. Καλα, με εχει στηριξει σιγουρα και ο σιδηρος, αλλιως πιστευω πως θα σερνομουν!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα κοριτσακια μου δεν πιστευω γιατι προσέχουμε πολυ...

Μαρια μου καμια φορα κ οι γιατροι δεν γνωριζουν κ οι ιδιοι την εξέλιξη. Εμενα πχ μου ελεγε οτι μαλλον δεν ειναι κατι ανησυχητικό το ροζ που εβλεπα κ το μεχρι το πρωι ειχα αποβαλει.εσενα το μωρακι σου παλευει να κρατηθει.ειναι καλο σημαδι αυτο.θα τα καταφερει.

 

Γεωργια μου εγω σε ιδιωτικο εδωσα 3000 γιατρος κ μαιευτηριο κ αλλα 1000 κατι τα προαιρετικα


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καπου εκει το φανταζομουν κι εγω. Εως 3500. Αν ειναι διδυμακια, βαλε και τις θερμοκοιτιδες.

Σε βλεπει για σακο και σου λεει σε δυο εβδομαδες για καρδουλα και μετα στον γιατρο σου. Ετσι εκανε με εμενα τουλαχιστον ο γιατρουλης μας! Εμενα σε ιδιωτικο 3500 μου πηγε + 1000 ο ομφαλιος και βλαστοκυτταρα πηγε 4500. Με κουνιες, ρουχα, καροτσια κλπ μας πηγε ενα 8000 αλλα πολυ large.


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Ρε παιδια τι ειναι τα βλαστοκυτταρα?

Ειναι αιμα απο τον ομφαλιο λωρο,αρχεγονα κυτταρα που αργοτερα θα μπορουν επεξεργαστουν και να χρησιμοποιηθουν για να θεραπευσουν ασθενειες( χτυπαμε ξυλο) οπως λευχαιμια, διαβητη κ.α. Ακομα γινονται μελετες, οι αποψεις διιστανται βεβαια. Αλλοι τα θεωρουν πολυ σημαντικα και αλλοι μια μεγαλη απατη. Κανεις δεν ξερει, εγω τα κρατησα γιατι εστω και μια πιθανοτητα να υπαρχει να μπορουν να χρησιμοποιηθουν αργοτερα να εχω κανει οτι καλυτερο γινεται.


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Eleni1986 said:

Ειναι αιμα απο τον ομφαλιο λωρο,αρχεγονα κυτταρα που αργοτερα θα μπορουν επεξεργαστουν και να χρησιμοποιηθουν για να θεραπευσουν ασθενειες( χτυπαμε ξυλο) οπως λευχαιμια, διαβητη κ.α. Ακομα γινονται μελετες, οι αποψεις διιστανται βεβαια. Αλλοι τα θεωρουν πολυ σημαντικα και αλλοι μια μεγαλη απατη. Κανεις δεν ξερει, εγω τα κρατησα γιατι εστω και μια πιθανοτητα να υπαρχει να μπορουν να χρησιμοποιηθουν αργοτερα να εχω κανει οτι καλυτερο γινεται.

Α καταλαβα! Οχι καλα εκανες αχρειαστα ναναι!

Βρε κοριτσια αυτες τις μερες οταν βουρτζιζω δοντια ματωνουν. Σημαινει κατι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...