Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημερααααααααα.....πως ειστε;

εγω αυτες τις μερες εχω μια ατονία,υπνηλία κ διαθεση μηδέν.μαλλον οι ορμόνες μου απορρυθμιστηκαν παλι.απο τις 6 που περίμενα δεν μου εχει έρθει κ περίοδος ακομα κ νιωθω πρησμένη...ουφ χαλια.

Δημητρουλι καλη αρχή κορίτσι μου.αχ αυτη η χαρτούρα....οτι κ να κανουμε παντα μας καθυστερεί η χαρτούρα.υπομονη κ να σκέφτεσαι το αποτελεσμα...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Angie.31 είπε:

Καλημερααααααααα.....πως ειστε;

εγω αυτες τις μερες εχω μια ατονία,υπνηλία κ διαθεση μηδέν.μαλλον οι ορμόνες μου απορρυθμιστηκαν παλι.απο τις 6 που περίμενα δεν μου εχει έρθει κ περίοδος ακομα κ νιωθω πρησμένη...ουφ χαλια.

Δημητρουλι καλη αρχή κορίτσι μου.αχ αυτη η χαρτούρα....οτι κ να κανουμε παντα μας καθυστερεί η χαρτούρα.υπομονη κ να σκέφτεσαι το αποτελεσμα...

Είναι λίγο ε ας εχει το ιστορικό ο ανθρωπος σιγά κάνω καταγραφή κ τα φάρμακα που έπινα κ εχω λαλήσει!!

Αναμένω κ τα αποτελέσματα του αιματολόγου για να δούμε!!

Περιμένω κ εγω περίοδο σήμερα αύριο ε θα κατέβει θα μου κάνει κ υπέρηχο εστω θα δει ωοθηλάκια να δω το είσαι μια χαρά τι σημαίνει

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κορίτσια!!!! Σμρ κάνω διάλειμμα από τα χαρτόνια κ είμαι στο μαγαζί!!!τι όμορφα που έχουμε πάλι τόσο όμορφα πράγματα να συζητάμε!!!!

Αντζι κ εγώ πέρασα ένα μήνα με 18 μέρες καθυστέρηση!!! Κάπου στις 10 έκανα κ τεστ φαντάσου αλλά αρνητικό!! Μέχρι να μ έρθει περίοδος τρελάθηκα με την ατονία κ το πρήξιμο!!!!!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Πως ειστε? Εγω στο κρεβατι. Χθες το βραδυ κοιμηθηκα ακουνητη, χαχαχα... καθε φορα η ιδια ιστορια.

Samiam αυριο η μεγαλη ημεραααα!!! 

Φιλια πολλα σε ολες. Ξεκιναω να διαβασω τα οσα γραψατε γιατι χθες καπου το εχασα.

Link to comment
Share on other sites

Αχ οχι Γεωργια μου δεν θελω να ακουω τετοια...χαχαχα.

Νομιζω οτι οι ορμονες μου κανουν κολπακια.εχω κ τις πολυκυστικες εγω κ μου δημιουργουν τετοια προβληματα.αν δεν αδιαθετησω σε καμια βδομαδα θα κανω κ ενα τεστακι αν κ δεν ειμαι...χαχαχα

Θυμαμαι κ στην κορη μου ενα χρονο περιπου μετα τη γεννα χαλασε παλι το ολο θεμα με την περιοδο μου.

Σαμιαμ αύριο εχεις χοριακουλα ε;


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Annie και Μελένια!

Μελενια, ακίνητη, ε;;; Εγω γυριζα και στο πλαι γιατι η μεσουλα δεν την παλευε. Γυρισατε στο σπιτακι σας;

Angie ποτε δεν ξερεις! Υπαρχει πολυ μπεμπεδοσκονη στον αερα! Χαχαχα!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα Annie και Μελένια!

Μελενια, ακίνητη, ε;;; Εγω γυριζα και στο πλαι γιατι η μεσουλα δεν την παλευε. Γυρισατε στο σπιτακι σας;

Angie ποτε δεν ξερεις! Υπαρχει πολυ μπεμπεδοσκονη στον αερα! Χαχαχα!

Καλημερα Γεωργια μου. Απ οταν ξυπνησα κ εγω γυριζω στο πλαι γιατι δεν παλευεται.

Για φαγητο καθοσουν στο τραπεζι ή ολη μερα κρεβατι?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Sugarάκι! Τι κανεις; Πως νιώθεις;

Μελενια μου ετρωγα στο τραπεζι. Μου ειπε να εχω μια φυσιολογικη αλλα ηπια καθημερινοτητα, χωρις αγχος και χωρις βαρη φυσικα. Και στον καναπε καθομουν. Ο παλιος μου γιατρος με ειχε σε καθε προσπαθεια επι 15 ημερες στο κρεβατι και γι' αυτον τον λογο εκανα και αντιπηκτικες ενεσεις. Σ' αυτο το κεντρο θελουν το σωμα να λειτουργει πιο φυσιολογικα και να κινειται στα πλαισια που σου ειπα. Πιστευουν πως ετσι αιματωνεται καλυτερα η μητρα και γενικα πως ο οργανισμος λειτουργει πιο φυσιολογικα.

Samiam, πηγαινε τοτε ή Πέμπτη ή Παρασκευή για να μην εχεις αμφιβολίες. Τι λες;

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ εμενα ετσι ακριβως μου ειπε, μια ηρεμη κ φυσιολογικη καθημερινοτητα. Εμενα με πιανει η ανασφαλεια. Χθες βραδυ καθισα κανονικα στο τραπεζι, καθισα κ λιγο στον καναπε. Σημερα σηκωθηκα κανα-δυο φορες αλλα μεσημερι θα καθισω κανονικα στο τραπεζι. Αμα εισαι κ συνεχεια κρεβατι νιωθεις αρρωστη. Εγω αντιπηκτικες κανω ουτως ή αλλως λογω θρομβοφιλιας. Ασε που πρωτη φορα μου εδωσε vasclor κ με πιανει μια αγωνια με αυτο το εμβολο. Πφφφφ.... φοβαμαι μη κανω κακο. B)

Samiam εφοσον σου ειπε οτι μπορεις να πας απο αυριο κ μετα αποφασισε εσυ ποτε θες. Ειναι αγχωτικο, εχεις δικιο. Μολις ομως παρεις τα καλα νεα θα τα ξεχασεις ολα!

Angie λες να ερχεται το τριτο???? Τελειο θα ειναι αυτο το νεο!!! ♡♡♡

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...