Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Μουτζούρα μου, καλή επιτυχία! Μην ακούω χαζομάρες, μια χαρά θα του κάνεις παιδιά και όχι ένα όσα αποφασίσετε!

Τόνια μου, νομίζω είναι ψυχολογικό αυτό με τα πονάκια όταν πλησιάζεις τον αντρούλη σου.  Το βασικό είναι με ή χωρίς σ@χ να είσαι άνετα, από το να έχεις άγχος μετά

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρενα βγαλε ενα εισιτηριο στην κοπελια χωρις επιστροφη παρακαλω..  city κλεισατε αγιο αθανασιο???τονια ρε πολλη θερμη μας βγηκες.....κρατα τον καλο σου απο αποσταση μεχρι την δευτερα....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ioio είπε:

Μουτζούρα μου, καλή επιτυχία! Μην ακούω χαζομάρες, μια χαρά θα του κάνεις παιδιά και όχι ένα όσα αποφασίσετε!

Τόνια μου, νομίζω είναι ψυχολογικό αυτό με τα πονάκια όταν πλησιάζεις τον αντρούλη σου.  Το βασικό είναι με ή χωρίς σ@χ να είσαι άνετα, από το να έχεις άγχος μετά

Αγάπη δεν είναι ψυχολογικό.  Καταλαβαίνω τι νιώθω.  Και εννοείται πως δεν θέλουμε να το ρισκάρουμε γι αυτό και δεν κάνουμε κάτι.  Αλλά όπως έλεγα και πριν η διαφορά τις τελευταίες μέρες είναι μεγάλη. Δεν περίμενα να νιώθω από τόσο νωρίς πίεση εκεί κάτω. Συνήθως ,όπως είπε και η Βίκυ, αυτό γίνεται αργότερα που το μωρό βαραίνει.   Το νιώθω μέσα στο τέτοιο μου.  Δεν είναι πάνω στην κοιλιά.  

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αγάπη δεν είναι ψυχολογικό.  Καταλαβαίνω τι νιώθω.  Και εννοείται πως δεν θέλουμε να το ρισκάρουμε γι αυτό και δεν κάνουμε κάτι.  Αλλά όπως έλεγα και πριν η διαφορά τις τελευταίες μέρες είναι μεγάλη. Δεν περίμενα να νιώθω από τόσο νωρίς πίεση εκεί κάτω. Συνήθως ,όπως είπε και η Βίκυ, αυτό γίνεται αργότερα που το μωρό βαραίνει.   Το νιώθω μέσα στο τέτοιο μου.  Δεν είναι πάνω στην κοιλιά.  

Τονακι μου μην αγχωνεσαι....Τη Δευτέρα που θα πας στο γιατρό θα δεις που όλα θα είναι τέλεια...Τώρα αν το σκέφτεσαι συνέχεια και σε προβληματίζει επικοινώνησε πάλι με το γιατρό σου έτσι για να σου φύγει το άγχος...

 

10 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ρενα βγαλε ενα εισιτηριο στην κοπελια χωρις επιστροφη παρακαλω..  city κλεισατε αγιο αθανασιο???τονια ρε πολλη θερμη μας βγηκες.....κρατα τον καλο σου απο αποσταση μεχρι την δευτερα....

Ναι σαμμερακι μου στον Άγιο Αθανασιο κλεισαμε..δεν έχω ξανά παει.απο οτι είδα είναι φοβερό μέρος... 


vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

 Ειναι τελειο μερος....αντε θα το καψετε...jane ολα οκ??τονια μου μπορει απλα να νιωθεις τη μητρα σου.μην αγχωνεσαι βρε κοριτσι μου...μια κουβεντα ειναι αλλα πρεπει να το ζησεις οπως υου αρμοζει...οχι να σε τρωει το αγχος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 minutes ago, Σαμμερ είπε:

 Ειναι τελειο μερος....αντε θα το καψετε...jane ολα οκ??τονια μου μπορει απλα να νιωθεις τη μητρα σου.μην αγχωνεσαι βρε κοριτσι μου...μια κουβεντα ειναι αλλα πρεπει να το ζησεις οπως υου αρμοζει...οχι να σε τρωει το αγχος

Απλά μέχρι να δω τι είναι έχω περιορίσει το οτιδήποτε ακόμα και τα πιο απλά πράγματα ενώ τη ίδια στιγμή νιώθω απίστευτη κούραση και πρέπει να πηγαίνω στη δουλειά.  Αν μπορούσα να κάτσω σπίτι μου δεν θα το σκεφτόμουν ιδιαίτερα.  

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rena87 είπε:

Καταρχήν για αυτό είμαστε εδώ...για να μας πρηζεις! Το ίδιο σημείο  ε; μα δεις θα έχει τρυπωσει καλά καλά εκεί πέρα κ θα σου λέει.  ..ασε με ρε μάνα..εδώ βολευομαι εγώ..ΤΙ θες τώρα εσυ;;; ❤❤❤

Μα είσαι δυνατή!!! Ετσι μπραβο.. το παμε.   .μην το ξεχνάμε!! Οπότε υπομονή κ κουράγιο κ οι δυο!!   ❤❤

Μόλις παρέλαβα τα hometest... :-(   Μπα που να ναι η τελευταία τους...

Καλά μου λέει..χαλάς τα λεφτά σου εκεί; κοτζαμ γυναίκα κ δεν καταλαβαίνεις την ωορρηξια σου κ εξαρτάσαι από αυτα;; και είναι κ μαια...ξανά λέω!!

Κ εγώ δεν άντεξα κ της λεω: δεν κοιτάς εσύ που έχει καφέ εδώ κ μια βδομάδα κ υποτίθεται ξέρεις από αυτά κ κάθεσαι κ σκύβεις κ πλενεος στη λεκάνη; κορίτσια 3 ουτρο τη μέρα της έδωσε κ έχει κάθε μέρα καφε κ ούτε το πλυντήριο μου δεν κατά δέχεται.. κάθεται κ σκύβεις κ πλενεος τα ρούχα στην μπανιέρα στη λεκάνη.  Σηκώνει την βαλίτσα της συνέχεια..  πέφτει αγαρμπα πάνω στον καναπέ σαν να μην συμβαίνει τίποτα.. ενώ ο γιατρός της είπε προσοχή μέχρι να υποχώρησουν  .

Εντάξει.. κάποια εγκεφαλικό θέμα υπάρχει εδώ... ΤΙ να πω..:confused:

 

μπα που να ναι η τελευταια τους!!!!νταξ σε αγαπω!η τελευταια θα ναι!

η αλλη καλα βλαμμενη ειναι ετσι?

51 minutes ago, Τονι@ είπε:

Έλεος ρε φίλε! !!! Πόσο αδιακριτη! !!! Κάτι δονητές είναι πες της!! Να σου δώσουμε κι εσένα έναν μπας και ησυχάσεις? !?!?!?  

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα!εκλαψα Τονιαααααα!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια "αυτη η μαια" μας κανει και γελαμε!!!! χαχαχαχα!!!!!!! ρενα παρε μια τουλουμπα και πες της...... για σενα γλυκεια μου..... να βολευτεις προς το παρον να σου φυγει η ξυνιλα.....χαχαχαχα!!!! θελει πολλα χαστουκια... αλλα ποιοςμαινει στον κοπο!!!!! κρατησου ρενακι μου στο υψος σου και μολις φυγει αυριο.....αααααχ τραβα Χ.... αερισε καλα το σπιτι....... και πανε ολα!!!!! προς το παρον...... γελα.... και μαλιστα μροστα της!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Χαχαχα!  Καλημέρα.  Μα εννοείται.  Έχουμε 2 βδομάδες να κάνουμε κάτι.  Αλλά πραγματικά σήμερα η πίεση είναι πολύ πιο συχνη από κάθε άλλη μέρα. Έχω αρχίσει να υποθέτω ότι μάλλον από εκεί αποφάσισε να απλωθεί πρώτα.  Απλά ειναι περίεργο γιατί το νιώθω συνέχεια στο ίδιο σημείο. Δεν νιώθω πια τραβηγματα. Τέλος πάντων. Να μην σας πρήζω με τα ίδια και τα ίδια.  Θα μου πει ακριβώς η γιατρός τη Δευτέρα. 

κουραγιο κοριτσακι!!!! ολα αργα αργα κανε τα!!!!! αντε να ερθει η δευτερα να ξεαγχωθεις!!!! (αν σου πω οτι οταν σε διαβαζω συμπασχω...θα το πιστεψεις???) φιλακια!!!!

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

αααχχχ ποσο τελεια!!!cittaki να το εκμεταλλευτηκε στον επακρον!!!και να περασετε τελεια!!!!

ομορφιαααα μου σε ευχαριστω!ειπαμε τα δικα μας μαζι θα ερθουν...εχουν συννενοηθει!

σημερα νιωθω παλι δυνατη!!!!Love you too!!!

μπραβο μουτζουριτσα μου..... εβαλες μια ταξη στο χαος και στην αγωνια!!!! εεε δεν θα παθεις και τιποτα.... για ενα μηνα..... μακαρι να ειναι το ταιμιγκ γιανα ερθει το σπορακι σου!!!!! εξαλλου γιακαλο σου το ειπε ο γιατρος!!!!

20 minutes ago, Τονι@ είπε:

Απλά μέχρι να δω τι είναι έχω περιορίσει το οτιδήποτε ακόμα και τα πιο απλά πράγματα ενώ τη ίδια στιγμή νιώθω απίστευτη κούραση και πρέπει να πηγαίνω στη δουλειά.  Αν μπορούσα να κάτσω σπίτι μου δεν θα το σκεφτόμουν ιδιαίτερα.  

ααααχ!!!!!!

ρενακι μου απιστευτο!!!!!

σιτακι να περασετε μουρλια..... και να ερθεις τουλαχιστον διπλη!!!!!

σαμμερακι φιλια στον μαστορακο σου!!!!!

τζειν οοοολα καλα πανε!!!!! μπραβο κοριτσακι!!!!!! τελικαθακανεις αυριο η το σαββατο τεστ???? τεστακι η χοριακη?????

57 minutes ago, Ioio είπε:

Μουτζούρα μου, καλή επιτυχία! Μην ακούω χαζομάρες, μια χαρά θα του κάνεις παιδιά και όχι ένα όσα αποφασίσετε!

Τόνια μου, νομίζω είναι ψυχολογικό αυτό με τα πονάκια όταν πλησιάζεις τον αντρούλη σου.  Το βασικό είναι με ή χωρίς σ@χ να είσαι άνετα, από το να έχεις άγχος μετά

ιωαννα μου τι κανει η κουκλιτσα σου????

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα Μαρτακο!!!οι μεσι μας?κοιμηθηκαν αποψε?

με ψυχραιμια αφου εριξα ενα τονο κλαμα βεβαια..χαχαχα..καταλαβα πως για να το λεει κατι ξερει,..αλλιως θα ελεγε κοπελα μου συνεχιστε ετσι!τον εμπιστευομαι...δεν μου εδινε ετσι φαρμακα για πλακα..μονο οταν το κρινει απαραιτητο...για να το λεει τωρα θα ναι απαραιτητο!εξαλλου αυτο ειπαμε ενας μηνας ειναι..θα προσπαθησουμε κ αυτο!κ αν τωρα ειναι η στιγμη του δικου μου μπομπιριου θα ερθει!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Βλεπεις τι καθαρα τα βλεπεις τα πραγματα??? Τζειν κανα διαλειμμα δεν κανετε σ αυτο το σχολειο να μας γραψεις τπτ??για σου ρε μαρτη με τους μεσι κ την κορακλα σου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

κουραγιο κοριτσακι!!!! ολα αργα αργα κανε τα!!!!! αντε να ερθει η δευτερα να ξεαγχωθεις!!!! (αν σου πω οτι οταν σε διαβαζω συμπασχω...θα το πιστεψεις???) φιλακια!!!!

μπραβο μουτζουριτσα μου..... εβαλες μια ταξη στο χαος και στην αγωνια!!!! εεε δεν θα παθεις και τιποτα.... για ενα μηνα..... μακαρι να ειναι το ταιμιγκ γιανα ερθει το σπορακι σου!!!!! εξαλλου γιακαλο σου το ειπε ο γιατρος!!!!

ααααχ!!!!!!

ρενακι μου απιστευτο!!!!!

σιτακι να περασετε μουρλια..... και να ερθεις τουλαχιστον διπλη!!!!!

σαμμερακι φιλια στον μαστορακο σου!!!!!

τζειν οοοολα καλα πανε!!!!! μπραβο κοριτσακι!!!!!! τελικαθακανεις αυριο η το σαββατο τεστ???? τεστακι η χοριακη?????

ιωαννα μου τι κανει η κουκλιτσα σου????

Μάρτη μου σε ευχαριστώ που το λες. Η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω να γίνομαι υπερβολικη και κουραστική αλλά αφού έτσι νιώθω. .:oops:


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Τονι@ είπε:

Μάρτη μου σε ευχαριστώ που το λες. Η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω να γίνομαι υπερβολικη και κουραστική αλλά αφού έτσι νιώθω. .:oops:

Τονια μου ουτε υπερβολικη εισαι ουτε μας πρηζεις!τουλαχιστον εδω μεσα....σιγουρα μπορεις ανετα να εκφραζεις καθε αγωνια η απορια!

ειναι κοντα και το σ/κ θα ηρεμησεις!και εφτασε η Δευτερα!!!:)

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Τονια μου δεν νομιζω να νιωθεις οτι μας ζαλιζεις???δεν υπαρχει τετοιο θεμα..κ φυσικα δεν εισαι υπερβολικη .ειναι το αγχος της μανας.ξεκιναει την μερα που κανεις το τεστ κ τελειωνει τη μερα που πεθαινεις..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...