Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλησπέρα...
Συγνώμη αλλά δεν έχω διαβάσει τίποτα ακόμη!!!
Έκανα απουσίες πάλι και μαζεύτηκαν πολλά :P.
Άρχισαν και οι αναγούλες με τα επακόλουθα τους απο προχθές αργά το βράδυ...
Εχθές όλη μέρα χάλια, σήμερα μέχρι το απόγευμα που... (μπλιάχ) ήμουν πάλι χάλια, απο εκεί και έπειτα (εως τώρα) είμαι λιγάκι καλύτερα και είπα να αρπάξω την ευκαιρία και να σας γράψω...
Αλλά όταν είμαι έτσι ηηη και άπαπααα το να είμαι μπροστά απο την οθόνη μου τα κάνει όλα χειρότερα!!
Αύριο έχω ραντεβού με το σπόρι και η αγωνία χτυπάει κόκκινο!!
Άντε να δούμε αν είναι όλα καλά... :)
Σας φιλώ γλυκά όλες και καλού κακού σας εύχομαι ένα καλό βράδυ, μη τυχόν και με πιάσει το απότομο της λεκανό-αγκαλιάς και σας αφήσω έτσι!!
Προς το παρόν θα διαβάσω τα επεισόδια που έχασα!!
μάτς μούτς!!! :):)
 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Κοριτσαρες κάνατε χαμό πάλι μέχρι να γυρίσω! !! 

Τζέιν τέλεια σημάδια! !! Αλλά με τι μυαλό θα πας μετά στη δουλειά? ?

Μάρτη μου μακάρι να μπορούσα να κάθομαι όλη μέρα σπίτι και να πάρω και άδεια αλλά είναι απλά αδύνατο.  

Μουτζουρα έπεσες ψυχολογικα επειδή έβαλες την αμφιβολία στο μυαλό σου. Επίσης η γνώμη μου είναι να.μην εμπιστεύεσαι κανέναν γιατρό τυφλά.  Να εμπιστεύεσαι αλλά μέχρι ένα σημείο.  Το γιατί να σε βάλει σε αυτή τη διαδικασία  ?? Αυτουνού δεν θα του κοστίσει τίποτα στην καθημερινοτητα του.  Άρα γιατί να μην σε βάλει ?  Το ίδιο του κάνει είτε έτσι είτε αλλιώς.  Εσύ επηρεάζεσαι όπως βλέπεις ήδη.  

Πως νιώθεις καρδουλα μου εσυ;πολλά τα ερωτήματα μου... Πολλά τα δεδομένα...θα βγάλω μιαν άκρη ομως.. Σημερα το εκαψα το κεφαλι μου.και πονανε και τα ματια απο το κλαμα!Αύριο πιο ψυχραιμα ....❤

31 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Μουτζουριτσα,μπραβο στο συζυγο που δεν εχει προβλημα!πολυ σημαντικο!

Μην μου αγχωνεσαι ομως!δεν ειναι δα κατι τρομεροοο!!επισης θα παρεις και δευτερη γνωμη για εξετασεις κτλ.!εμεις την πατησαμε με τους ουρολογους,μιλαω απο προσωπικη πειρα!ολα θα πανε καλαααα!

Σ ευχαριστώ Ειρηνακι μου...ήμουν σε πανικό απο το πρωί... Τώρα τα βλέπω λίγο πιο ψύχραιμα... Πιστεύω αύριο θα δω πιο καθαρά τα πράγματα!προτεινεις και δεύτερη γνώμη για το.σπερμο;

Ο άντρας μου ειναι η δυναμη μου! Θα κάνει τα πάντα για το σπορακι μας και τα πάντα για να είμαι και εγώ καλά!❤

7 minutes ago, citty είπε:

Κοριτσάκια μου δεν σας προλαβαινω... Ρενακι μου περαστικά σου και μην φοβάσαι....

Μουτζουρα...μην αγχωνεσαι είναι λίγος ο καιρός που προσπαθείς δώσε λίγο χρόνο...και θα έρθει το σπορακι....θα μπούμε σύντομα στο τυχερό πινακακι...σίγουρα ξέχασα κάποια θέματα απλά όπως σας είπα δεν σας προλαβαινω...χιχιχ

Σε ευχαριστώ cittακι μου! Σύντομα θα έρθει με τον εναν η τον αλλο τροπο!αυτό είναι το μόνο σίγουρο!!!

Χιχιχι θα βρεις τους ρυθμούς μας!

5 minutes ago, Marina Gz είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα...
Συγνώμη αλλά δεν έχω διαβάσει τίποτα ακόμη!!!
Έκανα απουσίες πάλι και μαζεύτηκαν πολλά :P.
Άρχισαν και οι αναγούλες με τα επακόλουθα τους απο προχθές αργά το βράδυ...
Εχθές όλη μέρα χάλια, σήμερα μέχρι το απόγευμα που... (μπλιάχ) ήμουν πάλι χάλια, απο εκεί και έπειτα (εως τώρα) είμαι λιγάκι καλύτερα και είπα να αρπάξω την ευκαιρία και να σας γράψω...
Αλλά όταν είμαι έτσι ηηη και άπαπααα το να είμαι μπροστά απο την οθόνη μου τα κάνει όλα χειρότερα!!
Αύριο έχω ραντεβού με το σπόρι και η αγωνία χτυπάει κόκκινο!!
Άντε να δούμε αν είναι όλα καλά... :)
Σας φιλώ γλυκά όλες και καλού κακού σας εύχομαι ένα καλό βράδυ, μη τυχόν και με πιάσει το απότομο της λεκανό-αγκαλιάς και σας αφήσω έτσι!!
Προς το παρόν θα διαβάσω τα επεισόδια που έχασα!!
μάτς μούτς!!! :):)
 

Ααααχχχ Μαρινακι!!!! Το σπορι σουυυυ το ζουζουνιαρικο!❤❤

Με το καλό το ραντεβουδακι σας!

Οτάν μπορεσεις να μας μπεις να μας πεις τα νεακια σας! Ολά καλά θα ναι!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Ο ανδρας σου θα κανει την εξεταση του & μετα βλεπεις!κατσεεεεεεε ενα ενα,ολα θα γινουν!!αν & πιστευω οτι ειναι αθλητικος τυπος & της υγιεινης διατροφης οποτεθα ειναι μια χαρα!

Μα γιατι να κλαις;;;αν δεν θελεις,δεν χρειαζεται να κανεις αυτα που ειπε ο γιατρος!αστο για λιγο καιρο!τι χασιμο χρονου κτλ.!μην ακουσω αλλα τετοια!οποτε νιωσεις ψυχολογικα,θα το κανεις!εμεις μετα απο εναν χρονο προσπαθειων αναγκαστικα ψαχτηκαμε,θελαμε να ξερουμε αν τζαμπα προσπαθουσαμε!ωστοσο συνεχιζαμε κανονικα τις επαφες περα απο τα αρνητικα αποτελεσματα του συζυγου!εσυ θα σαι απτοητη!!!κανονικα τις επαφες σου!


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xaroumenh mama είπε:

ααα ενταξει σε ευχαριστω πολυ πολυ...!!!!!!

περαστικα ρενα μου αφου στο καθαρισε ολα καλα τα σφραγησματα δεν ειναι τιποταα..... αλλα εισαι πολυ θαραλαια χωρις αναισθησια μπραβοο.....!!!!!!!!!!!!!

Ναι δεν το περίμενα κ εγώ να αντέξω.. τελικά είναι όλα στο μυαλό!  Είχα τόσο άγχος κ φόβο κ με το που καθισα εκεί..τα άντεξα όλα κ χωρίς αν αισθησια. Τι να πω.. ωρες ώρες κ εγώ δεν με αναγνωρίζω.  Όλα στο μυαλό..τέλος!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Ο ανδρας σου θα κανει την εξεταση του & μετα βλεπεις!κατσεεεεεεε ενα ενα,ολα θα γινουν!!αν & πιστευω οτι ειναι αθλητικος τυπος & της υγιεινης διατροφης οποτεθα ειναι μια χαρα!

Μα γιατι να κλαις;;;αν δεν θελεις,δεν χρειαζεται να κανεις αυτα που ειπε ο γιατρος!αστο για λιγο καιρο!τι χασιμο χρονου κτλ.!μην ακουσω αλλα τετοια!οποτε νιωσεις ψυχολογικα,θα το κανεις!εμεις μετα απο εναν χρονο προσπαθειων αναγκαστικα ψαχτηκαμε,θελαμε να ξερουμε αν τζαμπα προσπαθουσαμε!ωστοσο συνεχιζαμε κανονικα τις επαφες περα απο τα αρνητικα αποτελεσματα του συζυγου!εσυ θα σαι απτοητη!!!κανονικα τις επαφες σου!

Κατάλαβα Ειρηνακι μου! Για τον σύζυγο είμαι σίγουρη! Μια χαρά θα ναι! Δεν έκλαιγα απο ψυχολογικη πίεση εδώ.που φτάσαμε..ουτε για την διαδικασία που είπε ο γιατρός...απλα ...ήθελα... ονειρευόμουν να ηταν αλλιως... Ομως σημασία εχει να γίνουμε γονεις...οποτε καθετί προς το στόχο αυτό θα πρεπει να το δω θετικά οχι αρνητικά όπως το χω δει απο το πρωί!βήμα βήμα λοιπόν κ βλέπουμε! Σε ευχαριστω που μοιραζεσαι μαζί μας την ιστορία σας!είναι μεγάλη βοήθεια!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Μπραβο θαρραλεο ρενακι.ξεκουρασου κ γρηγορα στο δωματιο με τον καλο σου.ασε την ξινη μονη.χαρουμενουλα αυτο σου εξηγησε ο γιατρος οτι ειναι η πρωτη περιοδος??οποτε λογικα αλλες δυο και μετα βουρ...

Όχι Σαμμερακι σήμερα ..Με τόσο πόνο που τράβηξα.. δεν έχω σήμερα. Αύριο πρωί είναι κ η 10η μέρα.. αυτή μου λέει..Καλά πως κάνεις έτσι για ένα δοντι; μαρεσει που θες κ να γεννήσεις.  Τι να σας πρώτο πω.. Να φύγει..Να φύγει..Να φύγει ιιιιιι 

55 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Θαραλλεο μου κορίτσι εσύ!Αντε αντε τωρα ξεκουρασου στην αγκαλιά του άντρα σου!❤

Ναι αγαπούλα μου. . Αυτό κάνω!! Ελπίζω να έχεις σταματήσει να μου κλαις.. κ με ηρεμία όλα θα έρθουν καλύτερα ε;❤

1 hour ago, citty είπε:

Κοριτσάκια μου δεν σας προλαβαινω... Ρενακι μου περαστικά σου και μην φοβάσαι....

Μουτζουρα...μην αγχωνεσαι είναι λίγος ο καιρός που προσπαθείς δώσε λίγο χρόνο...και θα έρθει το σπορακι....θα μπούμε σύντομα στο τυχερό πινακακι...σίγουρα ξέχασα κάποια θέματα απλά όπως σας είπα δεν σας προλαβαινω...χιχιχ

Ευχαριστώ Σίτυ μου!! Εδώ αν λείπεις 3 ώρες.. πάει..τα έχασες όλα!! Πολυλογουδες!!❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Κατάλαβα Ειρηνακι μου! Για τον σύζυγο είμαι σίγουρη! Μια χαρά θα ναι! Δεν έκλαιγα απο ψυχολογικη πίεση εδώ.που φτάσαμε..ουτε για την διαδικασία που είπε ο γιατρός...απλα ...ήθελα... ονειρευόμουν να ηταν αλλιως... Ομως σημασία εχει να γίνουμε γονεις...οποτε καθετί προς το στόχο αυτό θα πρεπει να το δω θετικά οχι αρνητικά όπως το χω δει απο το πρωί!βήμα βήμα λοιπόν κ βλέπουμε! Σε ευχαριστω που μοιραζεσαι μαζί μας την ιστορία σας!είναι μεγάλη βοήθεια!

Λοιπον την ημερα που θα δεις το θετικο τεστ εγκυμοσυνης θα τα ξεχασεις ολα!!!κι αυτη η ωρα ειναι κοντα!μη σταματατε τις προσπαθειες!!αγαπουλες συχνααα!!

  • Μου αρέσει 2

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Marina Gz είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα...
Συγνώμη αλλά δεν έχω διαβάσει τίποτα ακόμη!!!
Έκανα απουσίες πάλι και μαζεύτηκαν πολλά :P.
Άρχισαν και οι αναγούλες με τα επακόλουθα τους απο προχθές αργά το βράδυ...
Εχθές όλη μέρα χάλια, σήμερα μέχρι το απόγευμα που... (μπλιάχ) ήμουν πάλι χάλια, απο εκεί και έπειτα (εως τώρα) είμαι λιγάκι καλύτερα και είπα να αρπάξω την ευκαιρία και να σας γράψω...
Αλλά όταν είμαι έτσι ηηη και άπαπααα το να είμαι μπροστά απο την οθόνη μου τα κάνει όλα χειρότερα!!
Αύριο έχω ραντεβού με το σπόρι και η αγωνία χτυπάει κόκκινο!!
Άντε να δούμε αν είναι όλα καλά... :)
Σας φιλώ γλυκά όλες και καλού κακού σας εύχομαι ένα καλό βράδυ, μη τυχόν και με πιάσει το απότομο της λεκανό-αγκαλιάς και σας αφήσω έτσι!!
Προς το παρόν θα διαβάσω τα επεισόδια που έχασα!!
μάτς μούτς!!! :):)
 

Μαρινακι μου γλυκό να μπαίνεις τουλάχιστον να μας γράφεις.. Σε έχουμε έννοια.   . Κανείς εμετουλιδες κακό μου; κ από όσο ξέρω απαγορεύεται να πάρεις οτιδήποτε για να ηρεμήσεις ε; δουλευεις;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Rena87 είπε:

Όχι Σαμμερακι σήμερα ..Με τόσο πόνο που τράβηξα.. δεν έχω σήμερα. Αύριο πρωί είναι κ η 10η μέρα.. αυτή μου λέει..Καλά πως κάνεις έτσι για ένα δοντι; μαρεσει που θες κ να γεννήσεις.  Τι να σας πρώτο πω.. Να φύγει..Να φύγει..Να φύγει ιιιιιι 

Ναι αγαπούλα μου. . Αυτό κάνω!! Ελπίζω να έχεις σταματήσει να μου κλαις.. κ με ηρεμία όλα θα έρθουν καλύτερα ε;❤

Ευχαριστώ Σίτυ μου!! Εδώ αν λείπεις 3 ώρες.. πάει..τα έχασες όλα!! Πολυλογουδες!!❤

Πάντως η καισαρική μου φάνηκε πιο ανώδυνη από τις απονευρώσεις που έχω κάνει. Δεν ακούγεται και ο ήχος από το κόκκαλο που τριβεται. (συγγνώμη για την περιγραφή).

Να φύγει και να κάνετε ευχέλαιο να φύγει η γρουσουζιά της.  Σου στέλνω μπεμπεδόσκονη και θετική ενέργεια! 

Αν διάβασα καλά είναι μαία, τις καημένες τις μανούλες και τα μωράκια που πέφτουν στα χέρια της

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ηρθα κι εγω!!!!

τονακι μου ολα καλα?????

μουτζουριτσα..... οοοολα θα τα βαλεις αυριο σε ταξη.... ειμαι σιγουρη!!!!!

μπραβο ρενακι!!!!!! ακουεκει χωρις ανασθησια!!!!!! οκ σημερα αγκαλιτσες και γραψτην αυτην!!!!!! πτε φευγει επιτελους??????

μαρινακι κουραγιο κοριτσι μου!!!! ποτε θα δεις το σπορι????

 

 


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ioio είπε:

Πάντως η καισαρική μου φάνηκε πιο ανώδυνη από τις απονευρώσεις που έχω κάνει. Δεν ακούγεται και ο ήχος από το κόκκαλο που τριβεται. (συγγνώμη για την περιγραφή).

Να φύγει και να κάνετε ευχέλαιο να φύγει η γρουσουζιά της.  Σου στέλνω μπεμπεδόσκονη και θετική ενέργεια! 

Αν διάβασα καλά είναι μαία, τις καημένες τις μανούλες και τα μωράκια που πέφτουν στα χέρια της

 

Άσε αγάπη.  . Από ότι συζητήσαμε..δεν φαντάζεσαι με τη ψυχροτητα τις αμτετωπιζει  . Πολύ κρίμα.  Γελασα με τη καισαρικη.  Ευτυχώς γλίτωσα απονευρωση.  Ελπίζω να μη πονεσουν κ τα 6 σφραγισματα κ μα μη μου βρει κ τιποτα αλλο. Καλά να πάθω .. εγώ φταίω π τα έπαθα όλα αυτά από το φόβο μου!!

5 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

ηρθα κι εγω!!!!

τονακι μου ολα καλα?????

μουτζουριτσα..... οοοολα θα τα βαλεις αυριο σε ταξη.... ειμαι σιγουρη!!!!!

μπραβο ρενακι!!!!!! ακουεκει χωρις ανασθησια!!!!!! οκ σημερα αγκαλιτσες και γραψτην αυτην!!!!!! πτε φευγει επιτελους??????

μαρινακι κουραγιο κοριτσι μου!!!! ποτε θα δεις το σπορι????

 

 

Ναι Μαρτακο μου κ εγώ δεν το περίμενα που άντεξα  . Να φύγει και αυτή να πάει στο καλό κ όπως είναι λέει η ιοιο θα κάνω ευχαιλεο   χαχα. Την Παρασκευή.   Πως είστε εσείς;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

ιοιο μου κοιμηθηκαν τα ζουζουνια μας επιτελους ε????? σημερα δυσκολη μερα!!!!! ο ενας εχει βγαλει το 1/3 των κυνδοντων των ανω και.........ειχαμε πονο και γκρινιακαι γιανα κοιμηθει!!!!!! εσυ ιωαννα μου οκ με τα χερια σου???? ολα καλα???? φιλησε την μου!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

ρενακι μου κουραγιο ποσες φορες θα πας???? ποτε το επομενο ραντεβου???? εγω ψοφια... με τρεχουν... οι ζωουλες μου!!!!! ο ενας ειναι και βαρυτερος και δυνατερος..... και πιο ιδιοτροπος.... η αγαπη μου!!!! σου στελνω μια καλη αγκαλιτσα....... για να φυγει η πικριλα της στριγκλας!!!!!
ποτε θα φυγει ειπαμε???? αυριο??????


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...