Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

καλημερα κοριτσαρες!!! Ειπα να πω μια καλημερα πριν φυγω για δουλεια!!

Εγω εδω,βασταω γερα!!!


δεν εχω πονους περιοδου αν και περιμενα να εχω αφου τα συμπτωματα συγχεονται...νιωθω καποια τραβηγματακια! Αυριο η μεγαλη μερα αν ολα πανε καλα και σημερα!!

Τι κανετε εσεις?? Good morning!!!!

 

  • Μου αρέσει 2

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέραααααααααααααααααααααααααααα !!! Έτοιμες να πάμε στην δουλίτσα μας ... εκεί στο τρελοκομείο :P

Δεν βλέπω πολύ ήλιο σήμερα σαν χθες και δεν μου αρέσει αυτό πολύ !!

Φιλούκια πολλά πολλά σε όλες :*

59 minutes ago, jane.austen είπε:

καλημερα κοριτσαρες!!! Ειπα να πω μια καλημερα πριν φυγω για δουλεια!!

Εγω εδω,βασταω γερα!!!


δεν εχω πονους περιοδου αν και περιμενα να εχω αφου τα συμπτωματα συγχεονται...νιωθω καποια τραβηγματακια! Αυριο η μεγαλη μερα αν ολα πανε καλα και σημερα!!

Τι κανετε εσεις?? Good morning!!!!

 

Καλημέρα κορίτσι !! Καλή μέρα και καλή δουλίτσα να έχεις ... Σε αναμονή είσαι και σου εύχομαι να δεις και να ακούσεις τα πιο ευχάριστα νέα της ζωής σου :)

  • Μου αρέσει 1

ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια! 

Μάρτη μου, κοιμήθηκαν τα ζουζούνια, κοιμήθηκε και η μαμά!  Μια χαρά είναι τα χέρια μου ευτυχώς επουλώθηκαν οι πληγές!  Βγάζει ο μέσσι κυνόδοντα ;;;; εμείς ακόμα περιμένουμε να βγει το πρώτο δόντι. 

Ρένα μου, μην αγχώνεσαι, μόνο σφραγίσματα θα είναι! Σήμερα θέλουμε ζουζουνίτσες, να σκάσουν οι φιλοξενούμενες! 

Jane, υπομονήμια μέρα ακόμα! 

Μουτζούρα μου, ο άντρας σου ακούγεται πολύ γλυκός!  

Μια αγκαλιά σε όοοολα τα κορίτσια! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου! ! Εχθές όντως κοιμήθηκα πάρα πολύ νωρίς.  Ένιωθα πτώμα όλη μέρα και το βράδυ με το ζόρι έκανα μπάνιο και έφαγα πριν κοιμηθώ.  Με είχε πιάσει και μια ζάλη ανυπόφορη.  Τα υπόλοιπα συνεχίζουν στην ίδια ένταση.  Πιστεύω ότι τελικά είναι κάτι φυσιολογικό αν και θα είμαι πάρα πολύ προσεκτικη μέχρι να πάω τη Δευτέρα.  Αυτό που έχει γίνει διαφορετικό θα σας το πω και ντρέπομαι.  Με τον αντρουλι όλο τον προηγούμενο μήνα ηρθαμε σε επαφή 2-3 φορές χαλαρά σύμφωνα με τις οδηγίες της γιατρού και δεν ένιωθα τίποτα από πόνο ή ενόχληση.  Έχουν περάσει 2 βδομάδες από την τελευταία φορά που έγινε οπότε αυτά τώρα δεν σχετίζονται.  Όμως κάθε φορά με το που θα τον πλησιάσω λίγο και θα μου έρθει η διάθεση αμέσως αρχίζω να έχω πονακια στη μήτρα. Εννοείται πως δεν κάνουμε απολύτως τίποτα μέχρι να πάμε να με δει.  Απλά είναι μια αισθητή διαφορά. Αυτά από εμένα.  

Μουτζουρα μου πως είσαι σήμερα?? Ηρεμησες καθόλου? 

Ρενακι θέλει λίγο υπομονη όμως φτιαξτα γιατί τα χαλασμένα δόντια στην εγκυμοσύνη δεν είναι ο,τικαλύτερο. 

Τζέιν χαίρομαι  που συνεχιζουμε χαρουμενα να μετράμε! ! Θα χαρώ πάρα πολύ να κάνουμε εγκαίνια επιτέλους! !

Μαρίνα μου υπομονή!  Θα το δεις το μικρούλι σου και θα πεις χαλάλι του!! Όλα θα είναι μια χαρά! ! Αχ κι εγώ κάθε φορά μετράω τις μέρες! 

Το Εβελινακι που έχει χαθεί??

Ioio μου, Μάρτη μου,citty μου, Ειρηνακι μου,  Μαμά,Τζο μου, Σανγκρε και σε όποια άλλη κοπέλα μου διαφεύγει τώρα πολλά πολλά φιλάκια! !


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα..jane κρατα γερα μια μερα εμεινε.μουτζουρα μου στενοχωρεθηκα που διαβασα οτι ησουν χαλια...μη ρε κοριτσι..βαλτα κατω με καθαρο μυαλο κ θα βγει ακρη.εχεις κ καλο αντρουλη.ιοιο ποσο ειναι η μικρη??μαρινα καλο ραντεβου..τονακι λιγες μερες μεινανε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημεραααααα ομορφιες μου!!!

Τζεινακιιιιιιι μου γλυκο!ποσο καλα νεακια ψυχη μου!!!ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου αυριο να δεις ενα τεραστιο ++++ και να σου πω και κατι!να πας στη δουλεια πετωντας!!!να λαμπεις απο ευτυχια κ αστους να ψαχνονται!!!

καλημερα Ρενακι μου γλυκο!αυριο φευγει η στριγγλα να ησυχασουμε???

καλημερα Τονια μουυυ!!!πως ειστε σημερα?

Σαμμερακι μου καλημερα!φιλι στον παιδαρο!επρεπε να σκεφτω..με επιασε πανικος...σημερα ολα καπως καλυτερα!!!

Ιοιο μου καλημερα!η μικρουλα?αχ ο αντρας μου ειναι η δυναμη μου!ειναι υπεροχος ανθρωπος και στεναχωριεμαι που τον ταλαιπωρω και δεν του κανω ενα μωρακι!ξερω πως υπερβαλλω αλλα στεναχωριεμαι..

Μαρτακο δυναμη με τα ζουζουνιαρικα σουυυυ αγορια!!!

Ηλεκτρακι στη μουρλια κ εγωωω !καλημερα!

Μαρινακι να μπεις να μας πει νεακια!φιλι στο σπορι!

Μαμακα καλημερα καλα το Μελινακι?

πουλακι μου γλυκο φιλι στην κοιλιτσα!

Αμποτ μου καλημερα!πως εισαι σημερα?

Τζο μου καλημερα!φιλια στον αγοραρο σου!

Σανγκρε καλημερα!φιλια στη συμμορια!το μικρακι τρωει φουλ?

Χαρουμενομανουλα καλημερα!φιλια στον παιδαρο σου!

καλημερες σε ολα τα κοριτσακια της παρεας!

σημερα ειναι μια νεα μερα!με ψυχραιμια και αισιοδοξια θα πω πως αποφασισα να κανω αυτο τον κυκλο με τα φαρμακακια!θα με βοηθησουν να εχω λιγο νορμαλ κυκλους!αν δω πως δεν το αντεχω ειτε ψυχολογικα ειτε σωματικα...απο τον επομενο που να μην υπαρξει Παναγια μου χαχαχα,θα συνεχισω μονη μου!Σαββατο λοιπον ξεκιναμε!σας ευχαριστω που με στηριζετε τοσο καιρο και ξερω πως θα στηριξετε και αυτη την αποφαση μου!σας φιλω γλυκα!!!

αχ ειχα γραψει ενα κατεβατο και με πεταξε αλλα ευτυχως το ανεκτησα!!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλημεραααααα ομορφιες μου!!!

Τζεινακιιιιιιι μου γλυκο!ποσο καλα νεακια ψυχη μου!!!ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου αυριο να δεις ενα τεραστιο ++++ και να σου πω και κατι!να πας στη δουλεια πετωντας!!!να λαμπεις απο ευτυχια κ αστους να ψαχνονται!!!

καλημερα Ρενακι μου γλυκο!αυριο φευγει η στριγγλα να ησυχασουμε???

καλημερα Τονια μουυυ!!!πως ειστε σημερα?

Σαμμερακι μου καλημερα!φιλι στον παιδαρο!επρεπε να σκεφτω..με επιασε πανικος...σημερα ολα καπως καλυτερα!!!

Ιοιο μου καλημερα!η μικρουλα?αχ ο αντρας μου ειναι η δυναμη μου!ειναι υπεροχος ανθρωπος και στεναχωριεμαι που τον ταλαιπωρω και δεν του κανω ενα μωρακι!ξερω πως υπερβαλλω αλλα στεναχωριεμαι..

Μαρτακο δυναμη με τα ζουζουνιαρικα σουυυυ αγορια!!!

Ηλεκτρακι στη μουρλια κ εγωωω !καλημερα!

Μαρινακι να μπεις να μας πει νεακια!φιλι στο σπορι!

Μαμακα καλημερα καλα το Μελινακι?

πουλακι μου γλυκο φιλι στην κοιλιτσα!

Αμποτ μου καλημερα!πως εισαι σημερα?

Τζο μου καλημερα!φιλια στον αγοραρο σου!

Σανγκρε καλημερα!φιλια στη συμμορια!το μικρακι τρωει φουλ?

Χαρουμενομανουλα καλημερα!φιλια στον παιδαρο σου!

καλημερες σε ολα τα κοριτσακια της παρεας!

σημερα ειναι μια νεα μερα!με ψυχραιμια και αισιοδοξια θα πω πως αποφασισα να κανω αυτο τον κυκλο με τα φαρμακακια!θα με βοηθησουν να εχω λιγο νορμαλ κυκλους!αν δω πως δεν το αντεχω ειτε ψυχολογικα ειτε σωματικα...απο τον επομενο που να μην υπαρξει Παναγια μου χαχαχα,θα συνεχισω μονη μου!Σαββατο λοιπον ξεκιναμε!σας ευχαριστω που με στηριζετε τοσο καιρο και ξερω πως θα στηριξετε και αυτη την αποφαση μου!σας φιλω γλυκα!!!

αχ ειχα γραψει ενα κατεβατο και με πεταξε αλλα ευτυχως το ανεκτησα!!!!

Καλημέρα μουτζουρα μου.  Εγώ τα δικά μου σας τα έγραψα πιο πάνω.  Αλλά πραγματικά θέλω να σου πω ότι είναι λάθος αυτό που λες ότι τον ταλαιπωρείς και δεν του κάνεις μωράκι.  Και είμαι σίγουρη ότι κι εκείνος θα στεναχωρηθει αν του το πεις. Το μωρό είναι αποτέλεσμα ομαδικής δουλειάς και σίγουρα κι εκείνος θα θέλει εκτός από το μωρό να είσαι κι εσύ καλά.  Μην το σκέφτεσαι έτσι λοιπόν.  

Κατά τα άλλα χαίρομαι που κατεληξες σε μια απόφαση κι εφόσον αποφάσισες να το δοκιμάσεις εύχομαι ολόψυχα να πετύχει αμέσως και να μην χρειαστεί τίποτα άλλο! ! Όμως πρόσεχε την ψυχολογία σου!! Εμείς θα είμαστε εδώ να σε στηρίζουμε! !

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,ομορφα κοριτσιααααα!!

Μια βρεχει μια χιονιζει!οχι αλλο χιονι,φτανει!!

Βρε μουτζουραααα!!μονη σου θα το κανεις το μωρακι;;;;θελει δυο ατομαααα!!καλα θα ταν να τα καναμε μονες μας τα μωρα,θα αυτογονιμοποιουμαστε!!!πολυ ωραια ιδεα αλλα στο μελλον μπορει!!!

Ο.τι κι αν αποφσισεις,θα μαστε εδω για σενα!!:)

Με το καλο,τζειν!!!

Τι ωραια που πατε στις δουλειες σας ειδικα τις πρωινες!

  • Μου αρέσει 1

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα μουτζουρα μου.  Εγώ τα δικά μου σας τα έγραψα πιο πάνω.  Αλλά πραγματικά θέλω να σου πω ότι είναι λάθος αυτό που λες ότι τον ταλαιπωρείς και δεν του κάνεις μωράκι.  Και είμαι σίγουρη ότι κι εκείνος θα στεναχωρηθει αν του το πεις. Το μωρό είναι αποτέλεσμα ομαδικής δουλειάς και σίγουρα κι εκείνος θα θέλει εκτός από το μωρό να είσαι κι εσύ καλά.  Μην το σκέφτεσαι έτσι λοιπόν.  

Κατά τα άλλα χαίρομαι που κατεληξες σε μια απόφαση κι εφόσον αποφάσισες να το δοκιμάσεις εύχομαι ολόψυχα να πετύχει αμέσως και να μην χρειαστεί τίποτα άλλο! ! Όμως πρόσεχε την ψυχολογία σου!! Εμείς θα είμαστε εδώ να σε στηρίζουμε! !

ναι ομορφια μου...ειδα τα νεακια σου!λιγο υπομονη τωρα για τις  επαφες σας να σας δωσει οδηγιες η γιατρος!νομιζω ειναι ψυχολογικο λιγο με τα πονακια γιατι εχεις εννοια το μωρακι!ειναι περιεργη η ψυχολογια υποθετω τωρα που εισαι κ γυναικα και μανα!οι ηδη μανουλες θα στα πουν καλυτερα!αντε Δευτερα θα το δειτε το ζουζουνακι σας!

ξερω οτι ειναι λαθος και δεν του το εχω ξεστομισει εννοειται!δεν θελω να τον στεναχωρω!πιεζεται κ αυτος οταν με βλεπει χαλια και ας μου κανει το καραγκιοζακι για να γελαμε!ειμαστε μαζι σε αυτο και μαζι θα τα καταφερουμε!χωρις εκεινον εξαλλου εγω δεν υπαρχω!θα προσεχω!νιωθω καλυτερα ηδη σημερα!

2 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Καλημερα,ομορφα κοριτσιααααα!!

Μια βρεχει μια χιονιζει!οχι αλλο χιονι,φτανει!!

Βρε μουτζουραααα!!μονη σου θα το κανεις το μωρακι;;;;θελει δυο ατομαααα!!καλα θα ταν να τα καναμε μονες μας τα μωρα,θα αυτογονιμοποιουμαστε!!!πολυ ωραια ιδεα αλλα στο μελλον μπορει!!!

Ο.τι κι αν αποφσισεις,θα μαστε εδω για σενα!!:)

Με το καλο,τζειν!!!

Τι ωραια που πατε στις δουλειες σας ειδικα τις πρωινες!

χαχαχα καλημερα Ειρηνακι μου γλυκο!!πολυ γελασα!!καταλαβαινετε πως το λεωωωω μωρεεε αγαπες!

η χορευταρου ξυπνησε?

εδω βροχη και υγρασια!μουλιασαμε πια!!!

θα τα ξεκινησω Ειρηνη μου και βλεπουμε!!!!θα φτιαξουμε λιγο την ωορρηξια μου!ενα σπρωξιματακι θελει!:)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ναι ομορφια μου...ειδα τα νεακια σου!λιγο υπομονη τωρα για τις  επαφες σας να σας δωσει οδηγιες η γιατρος!νομιζω ειναι ψυχολογικο λιγο με τα πονακια γιατι εχεις εννοια το μωρακι!ειναι περιεργη η ψυχολογια υποθετω τωρα που εισαι κ γυναικα και μανα!οι ηδη μανουλες θα στα πουν καλυτερα!αντε Δευτερα θα το δειτε το ζουζουνακι σας!

ξερω οτι ειναι λαθος και δεν του το εχω ξεστομισει εννοειται!δεν θελω να τον στεναχωρω!πιεζεται κ αυτος οταν με βλεπει χαλια και ας μου κανει το καραγκιοζακι για να γελαμε!ειμαστε μαζι σε αυτο και μαζι θα τα καταφερουμε!χωρις εκεινον εξαλλου εγω δεν υπαρχω!θα προσεχω!νιωθω καλυτερα ηδη σημερα!

χαχαχα καλημερα Ειρηνακι μου γλυκο!!πολυ γελασα!!καταλαβαινετε πως το λεωωωω μωρεεε αγαπες!

η χορευταρου ξυπνησε?

εδω βροχη και υγρασια!μουλιασαμε πια!!!

θα τα ξεκινησω Ειρηνη μου και βλεπουμε!!!!θα φτιαξουμε λιγο την ωορρηξια μου!ενα σπρωξιματακι θελει!:)

Μπράβο μουτζουρα μου. Όλα μια χαρά θα πάνε αφού θα ειστε ενωμένοι.  Όσο για το δικό μου δεν είναι καθόλου ψυχολογικό δυστυχώς.  Καταλαβαίνω τις διαφορές. Μπορεί να είναι απόλυτα φυσιολογικες αλλά σίγουρα υπάρχουν.  Τώρα θα περιμένω να δω.  Πάντως σήμερα τα νιώθω πιο έντονα.  

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 hours ago, 17μαρτη2015 είπε:

ρενακι μου κουραγιο ποσες φορες θα πας???? ποτε το επομενο ραντεβου???? εγω ψοφια... με τρεχουν... οι ζωουλες μου!!!!! ο ενας ειναι και βαρυτερος και δυνατερος..... και πιο ιδιοτροπος.... η αγαπη μου!!!! σου στελνω μια καλη αγκαλιτσα....... για να φυγει η πικριλα της στριγκλας!!!!!
ποτε θα φυγει ειπαμε???? αυριο??????

Καλημέρα μαρτακουλινο μου! Θα παω δευτέρα για δύο σφραγισματα κ ίσως καθαρισμό.  Μετά Τετάρτη για αλλά δύο σφραγισματα.. κ μένουν αλλά δύο εκτός κ αν βρει κ αλλά..  ΜΑ καλά να πάθω..   είναι τόσο γλυκιά κ τρυφερή η κούραση σου που νομίζω με μια αγκαλιά τους την ξεχνάς.. ε;!  Αύριο ξεκουμπιζεται..

3 hours ago, jane.austen είπε:

καλημερα κοριτσαρες!!! Ειπα να πω μια καλημερα πριν φυγω για δουλεια!!

Εγω εδω,βασταω γερα!!!


δεν εχω πονους περιοδου αν και περιμενα να εχω αφου τα συμπτωματα συγχεονται...νιωθω καποια τραβηγματακια! Αυριο η μεγαλη μερα αν ολα πανε καλα και σημερα!!

Τι κανετε εσεις?? Good morning!!!!

 

Morning darling!!! βαστα γεραααα! Να μην ερθει η ατιμη! Αντέ να μπει το πρώτο ++++  του 2017 στο πινακακι μας!!!

1 hour ago, Ioio είπε:

Καλημέρα, κορίτσια! 

Μάρτη μου, κοιμήθηκαν τα ζουζούνια, κοιμήθηκε και η μαμά!  Μια χαρά είναι τα χέρια μου ευτυχώς επουλώθηκαν οι πληγές!  Βγάζει ο μέσσι κυνόδοντα ;;;; εμείς ακόμα περιμένουμε να βγει το πρώτο δόντι. 

Ρένα μου, μην αγχώνεσαι, μόνο σφραγίσματα θα είναι! Σήμερα θέλουμε ζουζουνίτσες, να σκάσουν οι φιλοξενούμενες! 

Jane, υπομονήμια μέρα ακόμα! 

Μουτζούρα μου, ο άντρας σου ακούγεται πολύ γλυκός!  

Μια αγκαλιά σε όοοολα τα κορίτσια! 

Χαχαχα.  . Καλημέρα μέσοι μου! Ευτυχώς που ξεκούραστηκες!!  Σήμερα έτσι για αποχαιρετηστηριο το βράδυ θα το κάνω το παρτυ μου! Τα θέλει ο κ---Σ της!!  Φιλιά στα ζουζουνια σου!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Καλημερα,ομορφα κοριτσιααααα!!

Μια βρεχει μια χιονιζει!οχι αλλο χιονι,φτανει!!

Βρε μουτζουραααα!!μονη σου θα το κανεις το μωρακι;;;;θελει δυο ατομαααα!!καλα θα ταν να τα καναμε μονες μας τα μωρα,θα αυτογονιμοποιουμαστε!!!πολυ ωραια ιδεα αλλα στο μελλον μπορει!!!

Ο.τι κι αν αποφσισεις,θα μαστε εδω για σενα!!:)

Με το καλο,τζειν!!!

Τι ωραια που πατε στις δουλειες σας ειδικα τις πρωινες!

 

καλημεραααααα Ειρηνακι μου!ξυπνησε η χορευταρου σου?

χαχαχα!γελασα πολυ!!οχι οχι μονη μου!ισα ισα που θελω να του μοιασει γιατι ειναι κ κουκλος!χεχε!

ευχαριστω για την στηριξη!!!ξερω πως ολες μαζι θα το περασουμε και αυτο!

εδω βροχες νεροοοο...μουλιασαμε!!!!!

κοριτσια μου κολλαει η σελιδα σημερα και τα γραφω αλλα ντ αλλα!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου....

μπηκα κ εγω λιγο απο τη δουλίτσα να σας διαβασω....και να μαθω τα νεα σας....

Μουτζουρα μου...μπραβο που πηρες μια αποφαση...να δεις που ολα θα πανε καλα.....και συντομα θα εχεις το σπορακι σου...κ οσο εχεις τον αντρουλη σου μην φοβασαι τιποτα..θα τα καταφέρετε μαζι ολα...

Τονι μου υπομονη και ξεκουραση...και ολα καλα

τζεινακι μου....ευχομαι αυριο να δεις πολλα ++++++++++++++++ και να συνεχισουμε κ οι επομενες μετα...αχαχααχ

εγω εχω επαφουλες...και περιμενω αυτη το μηνα να εχω τα ευχαριστα...

αυριο ο αντρουλης μου θα με παει και στο Καιμακτσαλαν τριημερακι..ετσι για να εκμεταλευτουμε περισσοτερο τις μερες τη ωορηξίας.......

 


vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...