Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου! ! Εχθές όντως κοιμήθηκα πάρα πολύ νωρίς.  Ένιωθα πτώμα όλη μέρα και το βράδυ με το ζόρι έκανα μπάνιο και έφαγα πριν κοιμηθώ.  Με είχε πιάσει και μια ζάλη ανυπόφορη.  Τα υπόλοιπα συνεχίζουν στην ίδια ένταση.  Πιστεύω ότι τελικά είναι κάτι φυσιολογικό αν και θα είμαι πάρα πολύ προσεκτικη μέχρι να πάω τη Δευτέρα.  Αυτό που έχει γίνει διαφορετικό θα σας το πω και ντρέπομαι.  Με τον αντρουλι όλο τον προηγούμενο μήνα ηρθαμε σε επαφή 2-3 φορές χαλαρά σύμφωνα με τις οδηγίες της γιατρού και δεν ένιωθα τίποτα από πόνο ή ενόχληση.  Έχουν περάσει 2 βδομάδες από την τελευταία φορά που έγινε οπότε αυτά τώρα δεν σχετίζονται.  Όμως κάθε φορά με το που θα τον πλησιάσω λίγο και θα μου έρθει η διάθεση αμέσως αρχίζω να έχω πονακια στη μήτρα. Εννοείται πως δεν κάνουμε απολύτως τίποτα μέχρι να πάμε να με δει.  Απλά είναι μια αισθητή διαφορά. Αυτά από εμένα.  

Μουτζουρα μου πως είσαι σήμερα?? Ηρεμησες καθόλου? 

Ρενακι θέλει λίγο υπομονη όμως φτιαξτα γιατί τα χαλασμένα δόντια στην εγκυμοσύνη δεν είναι ο,τικαλύτερο. 

Τζέιν χαίρομαι  που συνεχιζουμε χαρουμενα να μετράμε! ! Θα χαρώ πάρα πολύ να κάνουμε εγκαίνια επιτέλους! !

Μαρίνα μου υπομονή!  Θα το δεις το μικρούλι σου και θα πεις χαλάλι του!! Όλα θα είναι μια χαρά! ! Αχ κι εγώ κάθε φορά μετράω τις μέρες! 

Το Εβελινακι που έχει χαθεί??

Ioio μου, Μάρτη μου,citty μου, Ειρηνακι μου,  Μαμά,Τζο μου, Σανγκρε και σε όποια άλλη κοπέλα μου διαφεύγει τώρα πολλά πολλά φιλάκια! !

Καλημέρα ζουζουνιαρικο τονακι μου!! Μάλλον καλύτερα να σταματήσετε τις επαφες μέχρι να το πεις του ντοκ..  την ώρα που πλησιάζεις τον αντρουλη σου.. φωνάζει το σπορι... ε ..μάγκες.. είμαι κ εγώ εδώ κάτω.. χχχ❤❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

21 minutes ago, Τονι@ είπε:

Μπράβο μουτζουρα μου. Όλα μια χαρά θα πάνε αφού θα ειστε ενωμένοι.  Όσο για το δικό μου δεν είναι καθόλου ψυχολογικό δυστυχώς.  Καταλαβαίνω τις διαφορές. Μπορεί να είναι απόλυτα φυσιολογικες αλλά σίγουρα υπάρχουν.  Τώρα θα περιμένω να δω.  Πάντως σήμερα τα νιώθω πιο έντονα.  

αναφερομουν στην στιγμη της επαφης οσον αφορα το ψυχολογικο!τα πονακια και το βαρος εγω πιστευω ειναι απολυτα φυσιολογικο να τα νιωθεις!χτιζεται το σπιτακι του!θα δεις Δευτερα που θα σε ηρεμησει η αυχενικη και η γιατρος σου!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

καλημεραααααα ομορφιες μου!!!

Τζεινακιιιιιιι μου γλυκο!ποσο καλα νεακια ψυχη μου!!!ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου αυριο να δεις ενα τεραστιο ++++ και να σου πω και κατι!να πας στη δουλεια πετωντας!!!να λαμπεις απο ευτυχια κ αστους να ψαχνονται!!!

καλημερα Ρενακι μου γλυκο!αυριο φευγει η στριγγλα να ησυχασουμε???

καλημερα Τονια μουυυ!!!πως ειστε σημερα?

Σαμμερακι μου καλημερα!φιλι στον παιδαρο!επρεπε να σκεφτω..με επιασε πανικος...σημερα ολα καπως καλυτερα!!!

Ιοιο μου καλημερα!η μικρουλα?αχ ο αντρας μου ειναι η δυναμη μου!ειναι υπεροχος ανθρωπος και στεναχωριεμαι που τον ταλαιπωρω και δεν του κανω ενα μωρακι!ξερω πως υπερβαλλω αλλα στεναχωριεμαι..

Μαρτακο δυναμη με τα ζουζουνιαρικα σουυυυ αγορια!!!

Ηλεκτρακι στη μουρλια κ εγωωω !καλημερα!

Μαρινακι να μπεις να μας πει νεακια!φιλι στο σπορι!

Μαμακα καλημερα καλα το Μελινακι?

πουλακι μου γλυκο φιλι στην κοιλιτσα!

Αμποτ μου καλημερα!πως εισαι σημερα?

Τζο μου καλημερα!φιλια στον αγοραρο σου!

Σανγκρε καλημερα!φιλια στη συμμορια!το μικρακι τρωει φουλ?

Χαρουμενομανουλα καλημερα!φιλια στον παιδαρο σου!

καλημερες σε ολα τα κοριτσακια της παρεας!

σημερα ειναι μια νεα μερα!με ψυχραιμια και αισιοδοξια θα πω πως αποφασισα να κανω αυτο τον κυκλο με τα φαρμακακια!θα με βοηθησουν να εχω λιγο νορμαλ κυκλους!αν δω πως δεν το αντεχω ειτε ψυχολογικα ειτε σωματικα...απο τον επομενο που να μην υπαρξει Παναγια μου χαχαχα,θα συνεχισω μονη μου!Σαββατο λοιπον ξεκιναμε!σας ευχαριστω που με στηριζετε τοσο καιρο και ξερω πως θα στηριξετε και αυτη την αποφαση μου!σας φιλω γλυκα!!!

αχ ειχα γραψει ενα κατεβατο και με πεταξε αλλα ευτυχως το ανεκτησα!!!!

Καρδούλα μου ξέρεις ήδη π έχουμε στήριξη την απόφαση σου πριν μας την ανακοινώσεις... ευχομαι να έχουμε τα τέλεια αποτελέσματα με την πρώτη!  Love you!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα ζουζουνιαρικο τονακι μου!! Μάλλον καλύτερα να σταματήσετε τις επαφες μέχρι να το πεις του ντοκ..  την ώρα που πλησιάζεις τον αντρουλη σου.. φωνάζει το σπορι... ε ..μάγκες.. είμαι κ εγώ εδώ κάτω.. χχχ❤❤

Χαχαχα!  Καλημέρα.  Μα εννοείται.  Έχουμε 2 βδομάδες να κάνουμε κάτι.  Αλλά πραγματικά σήμερα η πίεση είναι πολύ πιο συχνη από κάθε άλλη μέρα. Έχω αρχίσει να υποθέτω ότι μάλλον από εκεί αποφάσισε να απλωθεί πρώτα.  Απλά ειναι περίεργο γιατί το νιώθω συνέχεια στο ίδιο σημείο. Δεν νιώθω πια τραβηγματα. Τέλος πάντων. Να μην σας πρήζω με τα ίδια και τα ίδια.  Θα μου πει ακριβώς η γιατρός τη Δευτέρα. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, citty είπε:

Καλημερα κοριτσια μου....

μπηκα κ εγω λιγο απο τη δουλίτσα να σας διαβασω....και να μαθω τα νεα σας....

Μουτζουρα μου...μπραβο που πηρες μια αποφαση...να δεις που ολα θα πανε καλα.....και συντομα θα εχεις το σπορακι σου...κ οσο εχεις τον αντρουλη σου μην φοβασαι τιποτα..θα τα καταφέρετε μαζι ολα...

Τονι μου υπομονη και ξεκουραση...και ολα καλα

τζεινακι μου....ευχομαι αυριο να δεις πολλα ++++++++++++++++ και να συνεχισουμε κ οι επομενες μετα...αχαχααχ

εγω εχω επαφουλες...και περιμενω αυτη το μηνα να εχω τα ευχαριστα...

αυριο ο αντρουλης μου θα με παει και στο Καιμακτσαλαν τριημερακι..ετσι για να εκμεταλευτουμε περισσοτερο τις μερες τη ωορηξίας.......

 

Καλημέρα Σίτυ μου!!  Αντέ.. διακοπουλες κ βαρα όσο δεν πάει..


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 minutes ago, citty είπε:

Καλημερα κοριτσια μου....

μπηκα κ εγω λιγο απο τη δουλίτσα να σας διαβασω....και να μαθω τα νεα σας....

Μουτζουρα μου...μπραβο που πηρες μια αποφαση...να δεις που ολα θα πανε καλα.....και συντομα θα εχεις το σπορακι σου...κ οσο εχεις τον αντρουλη σου μην φοβασαι τιποτα..θα τα καταφέρετε μαζι ολα...

Τονι μου υπομονη και ξεκουραση...και ολα καλα

τζεινακι μου....ευχομαι αυριο να δεις πολλα ++++++++++++++++ και να συνεχισουμε κ οι επομενες μετα...αχαχααχ

εγω εχω επαφουλες...και περιμενω αυτη το μηνα να εχω τα ευχαριστα...

αυριο ο αντρουλης μου θα με παει και στο Καιμακτσαλαν τριημερακι..ετσι για να εκμεταλευτουμε περισσοτερο τις μερες τη ωορηξίας.......

 

αααχχχ ποσο τελεια!!!cittaki να το εκμεταλλευτηκε στον επακρον!!!και να περασετε τελεια!!!!

1 minute ago, Rena87 είπε:

Καρδούλα μου ξέρεις ήδη π έχουμε στήριξη την απόφαση σου πριν μας την ανακοινώσεις... ευχομαι να έχουμε τα τέλεια αποτελέσματα με την πρώτη!  Love you!

ομορφιαααα μου σε ευχαριστω!ειπαμε τα δικα μας μαζι θα ερθουν...εχουν συννενοηθει!

σημερα νιωθω παλι δυνατη!!!!Love you too!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Τονι@ είπε:

Χαχαχα!  Καλημέρα.  Μα εννοείται.  Έχουμε 2 βδομάδες να κάνουμε κάτι.  Αλλά πραγματικά σήμερα η πίεση είναι πολύ πιο συχνη από κάθε άλλη μέρα. Έχω αρχίσει να υποθέτω ότι μάλλον από εκεί αποφάσισε να απλωθεί πρώτα.  Απλά ειναι περίεργο γιατί το νιώθω συνέχεια στο ίδιο σημείο. Δεν νιώθω πια τραβηγματα. Τέλος πάντων. Να μην σας πρήζω με τα ίδια και τα ίδια.  Θα μου πει ακριβώς η γιατρός τη Δευτέρα. 

Καταρχήν για αυτό είμαστε εδώ...για να μας πρηζεις! Το ίδιο σημείο  ε; μα δεις θα έχει τρυπωσει καλά καλά εκεί πέρα κ θα σου λέει.  ..ασε με ρε μάνα..εδώ βολευομαι εγώ..ΤΙ θες τώρα εσυ;;; ❤❤❤

21 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

αααχχχ ποσο τελεια!!!cittaki να το εκμεταλλευτηκε στον επακρον!!!και να περασετε τελεια!!!!

ομορφιαααα μου σε ευχαριστω!ειπαμε τα δικα μας μαζι θα ερθουν...εχουν συννενοηθει!

σημερα νιωθω παλι δυνατη!!!!Love you too!!!

Μα είσαι δυνατή!!! Ετσι μπραβο.. το παμε.   .μην το ξεχνάμε!! Οπότε υπομονή κ κουράγιο κ οι δυο!!   ❤❤

Μόλις παρέλαβα τα hometest... :-(   Μπα που να ναι η τελευταία τους...

Καλά μου λέει..χαλάς τα λεφτά σου εκεί; κοτζαμ γυναίκα κ δεν καταλαβαίνεις την ωορρηξια σου κ εξαρτάσαι από αυτα;; και είναι κ μαια...ξανά λέω!!

Κ εγώ δεν άντεξα κ της λεω: δεν κοιτάς εσύ που έχει καφέ εδώ κ μια βδομάδα κ υποτίθεται ξέρεις από αυτά κ κάθεσαι κ σκύβεις κ πλενεος στη λεκάνη; κορίτσια 3 ουτρο τη μέρα της έδωσε κ έχει κάθε μέρα καφε κ ούτε το πλυντήριο μου δεν κατά δέχεται.. κάθεται κ σκύβεις κ πλενεος τα ρούχα στην μπανιέρα στη λεκάνη.  Σηκώνει την βαλίτσα της συνέχεια..  πέφτει αγαρμπα πάνω στον καναπέ σαν να μην συμβαίνει τίποτα.. ενώ ο γιατρός της είπε προσοχή μέχρι να υποχώρησουν  .

Εντάξει.. κάποια εγκεφαλικό θέμα υπάρχει εδώ... ΤΙ να πω..:confused:

 

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Rena87 είπε:

Καταρχήν για αυτό είμαστε εδώ...για να μας πρηζεις! Το ίδιο σημείο  ε; μα δεις θα έχει τρυπωσει καλά καλά εκεί πέρα κ θα σου λέει.  ..ασε με ρε μάνα..εδώ βολευομαι εγώ..ΤΙ θες τώρα εσυ;;; ❤❤❤

Μα είσαι δυνατή!!! Ετσι μπραβο.. το παμε.   .μην το ξεχνάμε!! Οπότε υπομονή κ κουράγιο κ οι δυο!!   ❤❤

Μόλις παρέλαβα τα hometest... :-(   Μπα που να ναι η τελευταία τους...

Καλά μου λέει..χαλάς τα λεφτά σου εκεί; κοτζαμ γυναίκα κ δεν καταλαβαίνεις την ωορρηξια σου κ εξαρτάσαι από αυτα;; και είναι κ μαια...ξανά λέω!!

Κ εγώ δεν άντεξα κ της λεω: δεν κοιτάς εσύ που έχει καφέ εδώ κ μια βδομάδα κ υποτίθεται ξέρεις από αυτά κ κάθεσαι κ σκύβεις κ πλενεος στη λεκάνη; κορίτσια 3 ουτρο τη μέρα της έδωσε κ έχει κάθε μέρα κ ούτε το πλυντήριο μου δεν κατά δέχεται.. κάθεται κ σκύβεις κ πλενεος τα ρούχα στην μπανιέρα στη λεκάνη.  Σηκώνει την βαλίτσα της συνέχεια..  πέφτει αγαρμπα πάνω στον καναπέ σαν να μην συμβαίνει τίποτα.. ενώ ο γιατρός της είπε προσοχή μέχρι να υποχώρησουν  .

Εντάξει.. κάποια εγκεφαλικό θέμα υπάρχει εδώ... ΤΙ να πω..:confused:

 

Καλά εντάξει. ..είναι κλινική περίπτωση.  Κατ αρχήν εσύ τι καθεσαι και της τα λες?  Και κατά δεύτερον σιγά μην κάτσεις να της δικαιολογηθεις από πάνω.   Αν πέσω σε τέτοια μαία θα πάρω την κοιλιά μου και θα γυρίσω σπίτι μου! ! 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλά εντάξει. ..είναι κλινική περίπτωση.  Κατ αρχήν εσύ τι καθεσαι και της τα λες?  Και κατά δεύτερον σιγά μην κάτσεις να της δικαιολογηθεις από πάνω.   Αν πέσω σε τέτοια μαία θα πάρω την κοιλιά μου και θα γυρίσω σπίτι μου! ! 

Χαχα. . Θα πάρω την κοιλιά μου λέει.. αγάπη μου!!  Δεν της τα λέω.. ηρθε ο κουριερ κ πήγα προς το μπάνιο να τα ανοίξω κ έρχεται κ μου λέει τι είναι; κ τα βλέπει..  ε... ΤΙ να πεις;; άσε.. μεγάλο μπελά βρήκα!!! 

Κλασική περίπτωση βλάβης!!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλά εντάξει. ..είναι κλινική περίπτωση.  Κατ αρχήν εσύ τι καθεσαι και της τα λες?  Και κατά δεύτερον σιγά μην κάτσεις να της δικαιολογηθεις από πάνω.   Αν πέσω σε τέτοια μαία θα πάρω την κοιλιά μου και θα γυρίσω σπίτι μου! ! 

καλε η κοπελια δεν παει καλα.....οτι θελεις θα κανεις απο τα λεφτα της τα αγοραζεις....πωπω συγχύστηκα πρωι πρωι.... 

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 minutes ago, Rena87 είπε:

Χαχα. . Θα πάρω την κοιλιά μου λέει.. αγάπη μου!!  Δεν της τα λέω.. ηρθε ο κουριερ κ πήγα προς το μπάνιο να τα ανοίξω κ έρχεται κ μου λέει τι είναι; κ τα βλέπει..  ε... ΤΙ να πεις;; άσε.. μεγάλο μπελά βρήκα!!! 

Κλασική περίπτωση βλάβης!!

Έλεος ρε φίλε! !!! Πόσο αδιακριτη! !!! Κάτι δονητές είναι πες της!! Να σου δώσουμε κι εσένα έναν μπας και ησυχάσεις? !?!?!?  

  • Μου αρέσει 4

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

City, να περάσετε όμορφα στην εκδρομή σας! 

Ρένα, μόνο να γελάς μπορείς με αυτήν! Εδώ εκείνη κοτζάμ γυναίκα δεν άντεξε να συγκρατήσει την περιέργεια της και σε ακολούθησε στο μπάνιο! !!!!!!!!!!!!!!!α πόσο κατίνα.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Τονι@ είπε:

Έλεος ρε φίλε! !!! Πόσο αδιακριτη! !!! Κάτι δονητές είναι πες της!! Να σου δώσουμε κι εσένα έναν μπας και ησυχάσεις? !?!?!?  

ΧαχαχαχαχαχαχΧαχαχαχα.....   πέθανα... δεν υπάρχεις!!!

1 minute ago, Ioio είπε:

City, να περάσετε όμορφα στην εκδρομή σας! 

Ρένα, μόνο να γελάς μπορείς με αυτήν! Εδώ εκείνη κοτζάμ γυναίκα δεν άντεξε να συγκρατήσει την περιέργεια της και σε ακολούθησε στο μπάνιο! !!!!!!!!!!!!!!!α πόσο κατίνα.... 

Το έχω ρίξει στην τρελιτσα ιοιο μου.. γελαω!! Δεν γίνεται αλλιώς!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...