Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, nini84 είπε:

ΚΑλημέρα ΚαρΜαρ!!!!Μμμμμ κέικ ε;;;; ΈΧω καιρό να κάνω κι εγώ και αυτές τις ημέρες όλο το σκέφτομαι. Καλή επιτυχία
!!!

Αχ βρήκα στο ιντερνετ μία συνταγή για ένα νηστίσιμο κέικ πεντανόστιμο! :-D

Πως τα πας nini84? Σε τι φάση είσαι; Εγώ περιμένω σήμερα-αύριο τους Ρώσσους...


Link to comment
Share on other sites

Just now, KarMar84 said:

Αχ βρήκα στο ιντερνετ μία συνταγή για ένα νηστίσιμο κέικ πεντανόστιμο! :-D

Πως τα πας nini84? Σε τι φάση είσαι; Εγώ περιμένω σήμερα-αύριο τους Ρώσσους...

Χαχαχα!!!Τους Ρώσους ε;;;; Φαντάζομαι εννοείς την περίδο ε;;;;

Κι εγώ σε αναμονή είμαι... Στήθος φουλ πρησμένο αλλά ακόμη τίποτα. Βεβαια έχω τις κλασσικές ενοχλήσεις χαμηλά...Αντε να δούμε...


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 minutes ago, nini84 είπε:

Χαχαχα!!!Τους Ρώσους ε;;;; Φαντάζομαι εννοείς την περίδο ε;;;;

Κι εγώ σε αναμονή είμαι... Στήθος φουλ πρησμένο αλλά ακόμη τίποτα. Βεβαια έχω τις κλασσικές ενοχλήσεις χαμηλά...Αντε να δούμε...

Ναι ναι αυτήν εννοώ! Εγώ ούτε στήθος ούτε ενοχλήσεις ούτε τπτ... Μόνο η ουριτσα με ενοχλεί τις τελευταίες μέρες αλλά μάλλον από πολύ στενό παντελόνι...


Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε και πως μου ειστε;; χθες το βραδυ ειχα τραπεζι σε μια φιλη μου που ηρθε απο τη σκωτια και με το που σχολασα εκατσα να μαγηρευω και δε μπηκα στον υπολογιστη καθολου...!!!! μπραβο τονια που πηγαν ολα καλα με την β επιπεδου..!!!! και σε σενα μυρτουλα ολα καλα...!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Myrtoulita said:

γεια σας κοριτσια μου!! τι κανετε;; απο την Ρενα μηπως ειχαμε κανενα νεο στο βαιμπερ;; δεν εχει μπει να μας πει πως πηγε η χοριακουλα της!!

Γεια σου Μυρτουλίτα!!! Εγω δεν εχω νεα της Ρενας. Ελπιζω να ειναι καλα.

Εσυ τι κανεις;;; 

Αρχισες καθολου να φουσκωνεις;;;

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου καλησπέρα,απο εχθες δεν εχω προλαβει να μπω να σας απαντησω διοτι τρεχω με τη δουλεια...

@nini84 δεν ξέρεις ποσο κουράγιο μου δίνετε και μονο που τα λεμε ολα...προβληματισμους, χαρές τα παντα!! @IoannaMas είμαι 29 χρονών και έίναι ο πρώτος  μήνας προσπαθειών! :) Πήρα σημερα τον γιατρό μου τηλεφωνο τον ενημερωσα και μου προτεινε να περιμενω μεχρι την Δευτερα και μετα να κανω χωριακη για να μας φυγει η απορια!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Myrtoulita said:

καλα ειμαι Νινακι μου!! ακομα δεν εχω καταλαβει καποια ιδιαιτερη διαφορα...πιστευω μεχρι την αυχενικη κατι να εχει φανει χιχιχι

Ε ναι, μἔχρι τότε μια μπα΄λιτσα μικρή θα έχει σχηματισεί σίγουρα Μυρτουλίτα!!!

1 hour ago, Evi_Arv said:

Κοριτσια μου καλησπέρα,απο εχθες δεν εχω προλαβει να μπω να σας απαντησω διοτι τρεχω με τη δουλεια...

@nini84 δεν ξέρεις ποσο κουράγιο μου δίνετε και μονο που τα λεμε ολα...προβληματισμους, χαρές τα παντα!! @IoannaMas είμαι 29 χρονών και έίναι ο πρώτος  μήνας προσπαθειών! :) Πήρα σημερα τον γιατρό μου τηλεφωνο τον ενημερωσα και μου προτεινε να περιμενω μεχρι την Δευτερα και μετα να κανω χωριακη για να μας φυγει η απορια!!

Evi καλά θα κάνεις αν δεν έρθει μέχρι τότε να την κάνεις την χοριακή!!!

Η παρέα εδώ είναι πολύ καλή!! Όλες λέμε τις χαρές μας, τις λύπες μας και τους προβλγματισμούς μας!!! Εγώ προσωπικά δεν περίμενα ποτέ ότι θα γίνω μέλος μιας διαδικτυακής παρέας αλλά τα κορίτσια όλα είναι τόσο καλά παιδιά που με κέρδισαν πολύ γρήγορα!!

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπουγαρίνια μου... η χοριακη μου από 60 πήγε 308 σε 4 μέρες.. σήμερα δλδ είμαι στην ουσία 2 μερες καθυστέρηση... πολύ που χαιρομαιιι... τη Δευτέρα θα πάω για τον πρώτο υπέρηχο προ φύγω γαια Κέρκυρα...

Αχ μυρτουλιτα μου πότε μας είπες ότι είσαι εγκυος ..ποτε έφτασε η χοριακη ε; ολα καλα θα είναι!!

Τονια μου μπραβο αγάπη μου !!!

Νινακι μου γλυκό μιλά με το γιατρό σου να ξεκαθαρίσει το τοπίο μην αγχώνεσαι..  έλα βαιμπερ να μας γνωρίσεις κ να μπαίνεις οπότε εσύ θες...  κ εσύ ιωαννα μου γλυκιά...

Σας φιλώ όλες...

  • Μου αρέσει 4

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Rena87 είπε:

Μπουγαρίνια μου... η χοριακη μου από 60 πήγε 308 σε 4 μέρες.. σήμερα δλδ είμαι στην ουσία 2 μερες καθυστέρηση... πολύ που χαιρομαιιι... τη Δευτέρα θα πάω για τον πρώτο υπέρηχο προ φύγω γαια Κέρκυρα...

Αχ μυρτουλιτα μου πότε μας είπες ότι είσαι εγκυος ..ποτε έφτασε η χοριακη ε; ολα καλα θα είναι!!

Τονια μου μπραβο αγάπη μου !!!

Νινακι μου γλυκό μιλά με το γιατρό σου να ξεκαθαρίσει το τοπίο μην αγχώνεσαι..  έλα βαιμπερ να μας γνωρίσεις κ να μπαίνεις οπότε εσύ θες...  κ εσύ ιωαννα μου γλυκιά...

Σας φιλώ όλες...

Εάν κατάλαβα καλά έχεις ένα γλυκό μικιό σποράκι μέσα σου ;;;;

Πολλά πολλά συγχαρητήρια κοπέλα μου ! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη !! Με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου .... ^_^^_^^_^

  • Μου αρέσει 2

ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...