Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

4 hours ago, Myrtoulita είπε:

καλα ειμαι Νινακι μου!! ακομα δεν εχω καταλαβει καποια ιδιαιτερη διαφορα...πιστευω μεχρι την αυχενικη κατι να εχει φανει χιχιχι

,μυρτουλα μου και σε μενα μεχρι τον 4 μηνα δεν φενοταν τιποτα μετα ομως.....!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, ElektraGr είπε:

Εάν κατάλαβα καλά έχεις ένα γλυκό μικιό σποράκι μέσα σου ;;;;

Πολλά πολλά συγχαρητήρια κοπέλα μου ! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη !! Με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου .... ^_^^_^^_^

Ηλεκτρακι μου ναιιιιι.... εχω σπορακι ιιιιιι!!! Εσύ τι κάνεις;. Σε τι φάση εισαι;

1 hour ago, Myrtoulita είπε:

μπραβο Ρενακι μου!!! αντε να ερθει η Δευτερα να μας πεις τα νεα απο το σπορακι σου!! πολυ χαιρομαι για σενα...ευχομαι ολα να πανε κατ'ευχην!!

Ευχαριστώ μυρτουλιτα μου!!! Έχω μεγάλη αγωνία αλλά και αισιοδοξία ότι όλα θα πάνε καλά!!!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Rena87 είπε:

Ηλεκτρακι μου ναιιιιι.... εχω σπορακι ιιιιιι!!! Εσύ τι κάνεις;. Σε τι φάση εισαι;

Ευχαριστώ μυρτουλιτα μου!!! Έχω μεγάλη αγωνία αλλά και αισιοδοξία ότι όλα θα πάνε καλά!!!

Καλημέρα @Rena87    εγώ είμαι σε χαλαρή φάση ....Τελείως χαλαρή !! Επέστρεψα πίσω στο σπίτι με το αντράκι μου μετά την χαλάρωση στο πατρικό μου και κουλ !! :D:D

16 minutes ago, nini84 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε;;; Εγώ καλά!!! Πίνω λίγο καφεδάκι και μετά δουλίτσες!!!

Καλημέρααααααα !! Και γω έχω δουλίτσες ...ευτυχώς όχι πολλές αλλά το σκέφτομαι με τόσο ωραίο καιρό που μας κάνει :P

  • Μου αρέσει 2

ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Θα ηθέλα να μου πείτε για γνώμη στο θέμα των συμπτωμάτων της εγκυμοσύνης.Ειχα περίοδο στις 10/3 και έχω σταθερό κύκλο 30 με 31 μερες. Οι επαφές έγιναν 29/3 30/3 και 1/4 περιμένω περίοδο 10/4 αλλα έχει πρηστεί το στήθος μου πιστεύω από πολύ νωρίς έχει βαρυνει και έχω άσπρα υγρά στο εσώρουχο μου μια βδομάδα τώρα μετά την πρώτη επαφή έχω τσιμπιματακια χαμηλά.Λέτε να είμαι έγκυος τι λέει η πείρα σας?Επίσης παρατήρησα ότι έχω πολύ σκούρα ούρα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsiko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Θα ηθέλα να μου πείτε μια γνώμη στο θέμα των συμπτωμάτων της εγκυμοσύνης.Ειχα περίοδο στις 10/3 και έχω σταθερό κύκλο 30 με 31. Οι επαφές έγιναν 29/3 30/3 και 1/4 περιμένω περίοδο 10/4 αλλα έχει πρηστεί το στήθος μου πιστεύω από πολύ νωρίς έχει βαρυνει και έχω άσπρα υγρά στο εσώρουχο μου μια βδομάδα τώρα μετά την πρώτη επαφή έχω τσιμπιματακια χαμηλά.Λέτε να είμαι έγκυος τι λέει η πείρα σας

 

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν μπορει να απαντήσει με σιγουρια γιατι τα συμπτωματα περιοδου ειναι ιδια με της εγκυμοσυνης. Περιμενε μεχρι 11/4 κ αν δεν σου ερθει κανε τεστ.

Εμενα το στηθος πρηζεται παντα 13μερες πριν τη περιοδο. 

Καλη τυχη!

  • Μου αρέσει 1

POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kορίτσια μου εγώ πριν λίγο τελειώσα τη δουλειά και ήρθα σπίτι. Βλέπω δεν είχαμε πολλή κίνηση ε;;

Εδώ βροχερός ήταν σήμερα ο καιρός χαρούμενη μανούλα.

Καλά είμαι εγώ Κερασάκι εσυ;;;;

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...