Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Cafe Ιούλιος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Kοριτσάκια μου εκει που κοιμόμουν καλά καλά,χτυπάει το τηλέφωνο και ΄ήταν η μαία του γιατρού μου.Πήρε να μου ακυρώσει το σημερινό ραντεβού γιατι προέκυψε τοκετός και έφυγε για το νοσοκομείο.

Είμαι πολύ χάλια.Περίμενα αυτό το ραντεβού πώς και πώς.

Και κλείσαμε για την Τρίτη αργά το βράδυ και αυτό με τα χίλια ζόρια γιατι ήταν φούλ.

Πώς θα αντέξω μέχρι τότε ρε γαμώτο?

Ετσι μου'ρχετε να πάω κάπου αλλου να κάνω υπέρυχο για να μου φύγει η ανησυχία.

Την ξαναπήρα τώρα τηλέφωνο, μετά απο ένα γερό κλάμα που έριξα, και της είπα για τους πόνους στην κοιλιά και για την ξεκούραση που μου είχε πει ο γιατρός.

Μου είπε να συνεχίσω την ξεκούραση και να μην πάω ταξίδι(της είχα πει οτι θα φύγω την Παρασκευή για το χωριό).Της είπα οτι δεν μπορώ να μην πάω και τότε μου είπε οτι θα μιλήσει με τον γιατρό μήπως μπορέσει να με δεί αυριο ή την Παρασκευή το πρωί και θα με πάρει να μου πεί.

Δεν το κόβω όμως να μπορεί....

Μου είπε,αν δεν τα καταφέρουμε να μιλήσουμε μεχρι την Τρίτη να ξεκουράζομαι πολύ και να μην περπατάω και ανεβαίνω πολλές σκάλες γιατι μπορεί να είναι συσπάσεις της μήτρας αυτό που νιώθω.

Κλαψ κλαψ,μακάρι να μπορέσει να με δεί ρε γαμώτο πριν φύγω,αλλιώς θα περάσω χάλια τριήμερο.

Πήρε και ο κακόμοιρος ο άντρας μου άδεια απο αυριο για να φευγαμε νωρίτερα αλλα τώρα τζίφος.


5oULp3.png

B2ZVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 649
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μην στενοχωριέσαι βρε nasy όλα θα είναι καλά! Ξεκουράσου όσο μπορείς και η Τρίτη είναι πολύ κοντά!!!Ο γιατρός σου δέχεται μόνο στο ιατρείο του; Γιατί εμένα είναι και στο Αρεταίειο και κλείνω καμιά φορά πρωινά ραντεβού εκεί αν έχω κάποια ανησυχία. Nasy παρατήρησα ότι έχουμε πολλά κοινά! Κι εγώ ταλαιπωρήθηκα πολύ να κάνω παιδί,έχω κανονικά 27/7 ΠΗΤ, αλλά λόγω διδύμων μου έχουν δώσει άλλη ημερομηνία τελικά. Είμαι στην 19η εβδομάδα και θα γεννήσω κι εγώ στο Ρέα.(Κορίτσια γράψτε το μαιευτήριο στη λίστα δίπλα στο όνομά μου)

Όσον αφορά στα αγόρια κι εγώ πιστεύω πως είναι ανάλογα το παιδί, αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν θέλω τα παιδιά μου να είναι μαμούχαλα (χαχαχαχα)! Αν δεν υπάρχει ζωηράδα τι παιδιά θα είναι;;;!!!!


UAQCp2.png
Link to comment
Share on other sites

Νανι μου ευχαριστώ πολύ.Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου.Όντως έχουμε πολλά κοινά.

Εγώ προσπαθούσα επι 2,5 χρόνια για μωράκι,εχω κάνει 5 σπερματεγχύσεις αποτυχημένες και λίγο πριν την εξωσωματική έμεινα έγκυος.

Και εγώ μαλλον θα γεννήσω λίγο νωρίτερα λόγω θρομβοφιλίας.

Που μένεις?Εγώ Καλλιθέα, και το ρέα είναι δίπλα μου, η Συγγρού μας χωρίζει.

Ο γιατρός μου είναι και στο ρεα αλλα μου είπε η μαία οτι θα με ενημερώσει οταν μιλήσει μαζί του,μήπως καταφέρει και με δεί εκεί αυριο ή την Παρασκευή.Θα δούμε.


5oULp3.png

B2ZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

γειά σας κορίτσια.......

αργεί πολύ το καλοκαίρι να πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας?????

εγω εχω πητ 8/7/11 και χθες εκανα τον β΄επιπεδου.

Η μπέμπα είναι μια χαρά ζουζούνα και στριφογυρίζει συνέχεια.

εύχομαι καλή δύναμη σε όλες μας.

και με το καλό να έρθουν τα αγγελούδια μας.


.

Link to comment
Share on other sites

γειά σας κορίτσια.......

αργεί πολύ το καλοκαίρι να πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας?????

εγω εχω πητ 8/7/11 και χθες εκανα τον β΄επιπεδου.

Η μπέμπα είναι μια χαρά ζουζούνα και στριφογυρίζει συνέχεια.

εύχομαι καλή δύναμη σε όλες μας.

και με το καλό να έρθουν τα αγγελούδια μας.

Οζαλίνα μου να χαιρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό και η μπέμπα σου.

Αχ πότε θα έρθει το καλοκαίρι???


5oULp3.png

B2ZVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!!τι κανετε?

καλως ηρθες στην παρεα μας Ozalina!θα ερθει και το καλοκαιρι που θα παει,και θα λεμε πως περασε οκαιρος!!!!!!

nasy μου μη στενοχωριεσαι!και εμεις την τριτη θα παμε στο γιατρο!ειναι busy οι doctors τι να κανουμε?και μην κλαις γιατι χειροτερα τα κανεις τα πραγματα!!ολα καλα θα ειναι με το μπεμπακο σας!

ο φεβρουαριος παντως περασε αρκετα γρηγορα μπορω να πω,ελπιζω και ο μαρτιος!

α δε σας ειπα,γραφτηκα και σε μαθηματα ανωδυνου τοκετου, στο νοσοκομειο στα γιαννενα,δεν ξερω ποτε ξεκινανε,τωρα τομαρτιο,ειναι λιγο νωρις αλλα εγω τους δυο τελευταιους μηνες δεν θα μπορω να φευγω απο τη δουλεια καθως η αλλη μου συναδελφος γενναει τελος απριλιου και θαμαι μονη στο γραφειο!

αυτα!πολλα φιλια σε ολες!!!!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ozalina πως γινεται να εχεις πητ 8/7 εβω εγω 4/7 και να εισαι περισσοτερο εβδομαδων απο εμενα?χαχαχα!ειδα ονομασατε ηδη τη μικρη σας νεφελη!τελειο το ονομα!!!!

εμεις με το καλο ευαγγελο θα τον ονομασουμε, και ολοι οι αλλοι θα τον φωναζουν βαγγελακη και θα μου σπανε τα νευρα!χαχαχαχ!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εvi2010 : 04/7/2011 - ΜΗΤΕΡΑ ΑΡΤΑΣ -ΑΓΟΡΙ

Mariamg : 08/7/2011 ΕΛΕΝΑ (Κ.Τ.) - ΚΟΡΙΤΣΙ

Ozalina : 8/7/2011 - ΚΟΡΙΤΣΙ

Nani :10/7/2011 - ΡΕΑ - ΔΙΔΥΜΑ ΑΓΟΡΙΑ

Georgia.g :12/7/2011 - ΙΑΣΩ ΑΘΗΝΑΣ? - ΑΓΟΡΙ

Nasy : 27/7/2011 - ΡΕΑ ΑΘΗΝΑΣ -ΑΓΟΡΙ

Anthi_1987 : 29/7/2011 ΓΕΝ. ΝΟΣ. ΞΑΝΘΗΣ - ΚΟΡΙΤΣΙ?

ΕΛΛΗ 2 : 31/07/2011 ΚΛΙΝΙΚΗ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΟΡΙ

Sue : 31/7/11 ΙΑΣΩ ΑΘΗΝΑΣ - ΚΟΡΙΤΣΙ


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλε το μαρακι πυο ειναι?ξαπλα λετε?

μαρια μπες να μας πεις τα νεα σας!!!σε ξεθεωνει η μικρη και δεν εχεις πολυ χρονο?

μολις πηγα τουαλετα για πιπι,και με χτυπαει μαλλον το μωρο στην κυστη γιατι καθομαι και δυο τρεις φορες νιωθω οτι μου φευγουν!χαχαχαχ

συγκλονιστικες λεπτομερεις!!!!χαχαχα

φιλακια!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια τι κανετε; Εμεις το παλευουμε!!! Δυστηχώς αντιμετωπιζω προβληματα με την καισαρική μου!!! Εχω πολύ μαλακους ιστούς και δεν επρεπε να γινει η τομη που εγινε!! Περα τους πονους που αντιμετωπίζω φοβόμαστε πως δεν θα καταφέρω να φτάσω στον ενατο!! Θα παλέψουμε να φτάσω στις 30 εβδομάδες!! Ο γιατρος μου ειπε να προετοιμαστώ για το ενδεχόμενο να γεννησω στον 7ο!! Φοβάται πως η μητρα μου δεν θα αντεξει μεχρι τον 9ο!! Προσπαθω να σκέφτομαι θετικά και να ειμαι ηρεμη!! Φυσικα δεν μʼαφηνουν γιʼαυτό αποφάσισα να τους απομακρύνω ολους οσους πρεπει μεχρι να μπω στον μηνα μου!!! Στην κορη μου με εκαναν και περασα μεγαλες στεναχωριες,δεν καταφερα να προστατευσω την ενδομητρια ζωης της όπως ηθελα!! Την μικρη μου όμως θα την προστατευσω!!! Παιρνω την κορακλα μου αγκαλιτσα, χαιδευω την μικρη που κοπαναει συνέχεια και παίρνω κουράγιο!! Ο ανδρας μου προσπαθει να με εμψυχωνει αλλα και αυτος φοβαται πολύ!! Μ'αρέσει που ελεγα πως σε 4 χρονάκια θέλω και τριτο!! Υπηρξα πολυ τυχερή που απέκτησα την Μαρίνα μου, τωρα θα ειμαι απιστευτα τυχερη αν καταφέρω να κανω την μικρη μου!!

Προχθες πηγα στο ζάρα και πηρα μπλουζακια και σορτσάκια για τις κοράκλες μου, ο ανδρας μου τους πηρε απο το μοδερκεαρ δυο κοκκινα μπλουζάκια που λενε dady's girl!!!! Τους πηρα και απο δυο φορμουλες για τον χειμωνα!! Και στην μεγαλη πηρα και παπουτσια, ελπιζω να μην εχω πεσει εξω στο νουμερο και να της κανουν του χρονου!!!

Γεωργια εγω πιστεύω πως οι αγορές πρεπει να αρχίζουν σταδιακά γιατι όλα μαζι σου φαινονται πολλα!!!

Ευάκι πολύ καλος είναι!!! Δεν είναι τρομερό να βλέπεις την φατσουλα του; Είναι το baby on board που μπαινει στο πίσω παραθυρο!!

Σου καλη αρχή με τα χτυπηματάκια!! Και εμενα ο γιατρος μου ειπε να την κανω 21 Μαρτίου τελικά την Β ΄επιπέδου!!! Περιμένω πως και πως!! Σε νιωθω απολυτα, και εγω εχω βαρύνει πολύ και τα αντανακλαστικά μου εχουν ελλατωθει!! Είναι ζιζανιο η κορη μου, σε δυσκολη ηλικια και απαιτει ολοενα και μεγαλυτερη προσοχή!!

Ελλη συγχαρητήρια για το αντράκι σου!!! Με το καλό και με γεια τα νεα του πραγματάκια!!!

Νάνι συγχαρητήρια!!! Θα είναι πολύ δεμένα τα αντράκια σου!!!! Πως νιωθεις που εχεις διδυμάκια; Κοιτα, σε πολεμο δεν θα πας!!! Αλλα τα αντράκια σου θα είναι πολύ δεμένα μεταξυ τους, οποτε όταν μεγαλώσουν λιγο θα σε αρχίζουν στις κοινές ταζανιές!!! Θα ψιλο ταλαιπωρείσαι μεν, αλλα θα το χαίρεσαι οσο δεν παει!!!

nasy καλωσορισες!! Να εχεις μια ευκολη εγκυμοσυνη και ένα υγιέστατο αγοράκι!! Ο γιος σου θα σε κανει να ξεχάσεις ολη την ταλαιπωρια που τράβηξες για να τον εχεις!! Μην φοβάσαι για τον πλακουντα, θα ανέβει στην συνέχεια!! Στην κόρη μου, ανέβηκε στον 6ο μηνα, τωρα στην μικρη θα δουμε ποτε θα ανέβει!!! Πάντως αν ο γιατρος σας εχει πει ξεκουραση ισως είναι καλυτερο να αποφεύγεται τις μετακινήσεις!!

ozalina καλως ηρθες!! Με το καλο να υποδεχτεις την κοράκλα σου!!! Πολύ ομορφο ονομα το Νεφέλη!! Απʼ ότι βλεπω ο γιοκας σου είναι σχετικα μεγάλος!! Πως του φαινεται ο ερχομός της αδελφούλας του;

Οσο αφορα το ονομα εμεις ειμαστε ανάμεσα στο Αρτεμις και στο Μελίνα!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

μαρακι σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα!!ακολουθα τις συμβουλες του γιατρου σου και μεινε ηρεμη και αισιοδοξη οπως λες!και τελικα αυτο το θεμα με τους τριτους που παντα εχουν κατι να πουν και να κανουν και να μας στενοχωρουν,νομιζω οτι συμβαινει σχεδον σε ολους!ολοι γινονται ειδημονες και εχουν αποψη για ολα!!προσπαθησε να μην σε επηρεαζει τπτ!

με γεια τα ρουχαλακια σας!!!!!!!καλοφορετα!θα αρχισω και εγω σιγα σιγα μου φαινεται!!!!!! οσο για το ονομα,ψηφιζω αρτεμις,ετσι θα το ονομαζα και εγω αν ειχα κοριτσακι γιατι λενε τη μαμα μου και μου αρεσει και πολυ σαν ονομα!!!

να σας ρωτησω κατι αλλο αν ξερετε!γιατι ανησυχησα λιγο!

η πρωτη κορη της συναδελφου μου που γενναει τελη απριλη, εχει ιωση, την πεμπτη νοσο οπως της ειπε η παιδιατρος τους,ειναι μια απο τις παιδικες ασθενεις οπως η ερυθρα,η ανεμοβλογια...το θεμα ειναι οτι της ρωτησε σε ποιο τριμηνο ειναι γιατι ειναι επικινδυνη για το εμβρυο,στο τριτο τριμηνο που ειναι δεν υπαρχει προβλημα της ειπε αν ηταν σε μικροτερο θα υπηρχε!

εγω ομως ειμαι σε μικροτερο!υπαρχει λετε περιπτωση να κολλησω?ο γυναικολογος μας(εχουμε τον ιδιο δεν την εχει ακουστα την αρρωστεια και της ειπε να μην ανησυχει αφου ειπε ετσι ο παιδιατρος)

μηπως να ρωτησω εναν παιδιατρο για μενα?το σκεφτομαι!ελπιζω να μην σας κουρασα!

πολλα φιλια και την καλημερα μου σε ολες!!!!!!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Μαρια μου κριμα που ειναι τοσο δυσκολα τα πραγματα...Κανε οπως νιωθεις, να ευχαριστιεσαι τις κορουλες σου, αλλα να ξεκουραζεσαι κιολας...Ετσι να κανεις, να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα πανε καλα για σενα και για τη μικρουλα σου!! Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!! Καλοφορετα τα ρουχαλακια των κοριτσιων!!!Εγω ακομη δεν εχω παρει τιποτα για το κοριτσακι, θελω να περασει ο καιρος και μετα...

Εvi δεν την εχω ακουσει παλι αυτη την αρρωστια...Ρωτα και εναν παιδιατρο για δευτερη γνωμη..Μην ανησυχεις, δεν θα εχεις εσυ αμεση επαφη με το παιδακι...

Σχετικα με την κυστη μας που πιεζεται, ειναι ενα θεμα...Εμενα οποτε βηξω η φτερνιστω μου φευγουν λιγα..

Κατα τ αλλα ειμαι σχετικα καλα, χτες ημουν με πονοκεφαλο ολη μερα, με ποναει η μεση και η κοιλια οταν ειμαι ορθια...Κι εχω και καουρες αυτες τις μερες....Τα χτυπηματακια ειναι πιο συχνα αλλα ελαφρα ακομα...

Λεμε να φυγουμε το 3μερο αλλα ακουω για χιονια και το χωριο του αντρα μου πιανει χιονι και φοβαμαι λιγο για τη διαδρομη και την κατασταση εκει...Θα αποφασισουμε τελευταια στιγμη...


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

πηγα τελικα σε εναν παιδιατρο-νεογνολογο που κατα πασα πιθανοτητα θα ειναι αυτος εκει στην κλινικη οταν με το καλο γεννησω,γιατι συνεργαζεται, με το γυναικολογο μας!μου ειπε να μην ανυσυχω,ειναι μικρη η πιθανοτητα να κολλησω αν δεν ερθω σε επαφη με το παιδακι,και οτι μαλλον θα εχω αντισωματα γιατι ειναι συνηθης παιδικη αρρωστεια που λογικα θα την εχω περασει μικρη,για να μου φυγει το αγχος μου εγραψε αν θελω να παω να κανω εξεταση αιματος για τα αντισωματα και να του την παω, αν και αυτος δεν θα την εκανε στη γυναικα του!

τι να πω με αυτες τις ιωσεις!ελεος!πως προστατευονται οι δευτερομανουλες απορω!!!!!

και για να ευθυμησουμε πηγα και αγορασα κατι πραγματακια στο μωρο τα οποια σας τα παραθετω.....τι λετε?

http://www.dashome.gr/product_bed.asp?katid=1188

πολλα φιλια σε ολες!!!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ομορφιες μου ..τι κάνετε...εγω τρεχω και δενφτανω ..εχουμε πολυ δουλεια και δεν προλαβαινω να μπω...ειχα και ενα μπουκωμα αυτες τις μερες χαλια δεν μπορουσα να πάρω ανάσα..αλλα ευτυχως δεν έκαν πυρετο και σημερα ειμαι πολυ καλητερα...

Χτες πηγαμε για την Β επιπέδου

Λοιπον οταν πηγαμε το πρωι η κοπελα μου ειπε επειδη ειχαμε παει λιγο νωρις να παμε και να πιω και ενα καφεδάκι για να γυρναει ο μικρος... οταν γυρισαμε και μεχρι να με παρει ο γιατρος Μου έδωσαν και έφαγα ένα μελάκι….Λοιπον καταρχιν ειναι μπεμπουλης πλεον σιγουρα.......οταν τον ειδαμε ήταν μπρουμητα και μετρησαμε κεφαλακι ..εγκεφαλους..σπονδυλικη,ποδαρακια ,χεράκια, νεφρουλια, κοιλιτσες κτλ...μας λεει ο γιατρος πρεπει τωρα να γυρίσει για να μετρησουμε και μουριτσα και καρδούλα...μου λεει θα πάτε καμια ωριτσα περπάτημα θα πιεις κανα καφεδάκι και θα φας και καμια σοκολατιτσα..κοβουμε βολτες στην Αλεξανδρας..πινω και άλλο καφε , τρωω και ένα σοκολατάκι πάμε στο ιατρείο…κοιταμε..πάλι μπρουμητα….είχε απλά γυρίσει λίγο το κεφαλάκι και μετρήσαμε την μουριτσα…αλλα καρδια οσο και να του καναμε κολπα να τον σπρώχνουμε να γυρναω από εδώ..να γυρναω από εκει τιποτα…και επομενως θα παω παλι την άλλη Τεταρτη για να μετρησουμε την καρδούλα….κατα τα άλλα ότι ειδαμε ηταν καλα….

Μετα ο μικρος από τους πολους καφεδες ειχε παθει αμοκ και κλωτσαγε ολη μερα…αφου πεταγομουν ολη την ωρα….πολυ πλακα το σπορακι μου..α..ξεχασα ειμαστε 415 γραμμαρια...(λιγο μεγαλητερος απο κουτακι κοκα κολας και λιγο μικροτερος απο μπουκαλακι):tongue::tongue::tongue::tongue:

nasy καλως ηρθες κουκλα μου με το καλο το μωράκι σου...μην αγχωνεσαι όλα θα ειναι καλα...αν δεν κατεφερεις να δεις το γιατρο καλο θα ηταν να αποφευγεις τις μετακινησεις...εχεις κανει τοσες θυσιες αλλη μια δεν ειναι τιποτα...

ozalina καλως μας ηρθες και εσυ κουκλα μου..με το καλο να υποδεχθεις την κουκλα σου...

Μαρακι μου υπομονη αγάπη μου..ειμαι σιγουρη οτι όλα θα πανε τελεια...εσυ να ακους μόνο το γιατρο σου και να προσεχεις..και κυριως οχι άγχος..

evi ωστε ξεκινησες μαθηματα ε?? μενεις στην Αρτα και θα πηγαινεις στα Γιαννενα..κάθε πότε?? Ο άντρας μου ειναι απο εκεί...όλη την ωρα πάνω ειμαστε γιατι οι δικοι του μενουν εκει...φετος μονο δεν εχουμε πατησει απο το καλοκαιρι και επειτα αφου προεκυψε η εγκυμοσυνη και δεν ηθελα να κανω κανενα ταξιδι.....αντε βλεπω αρχισες να ψαχνεις ε...να δω ποτε θα παρω μπρος και εγω....

Sue τι κανεις κουκλα μου? το αγοράκι σου τι κανει μεγαλώνει???πως του φαινεται που θα εχει αδερφακι..η δεν καταλαβαινει ακόμα??

Νανι μου..αστους να λες για τα αγοράκια..μια χαρα θα τα φέρεις βολτα....

Πωπω..σας μουρλανα...χιχιχιχι:tongue::tongue::tongue: Ευχομαι να εχετε ενα υπέροχο τριημερο και σας στελνω ..πολλα πολλα φιλάκια


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...