Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

Cafe Ιούλιος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Καλημερα κοιλιτσες!!! Τι κανετε?

Εμεις ειμαστε μια χαρα!Το μονο που με χαλαει ειναι οτι εχω παχυνει...Εχω παρει 6 κιλα...:cry::cry: και το μωρο ειναι πολυ μικρο ακομη...Τελοσπαντων, δεν απελπιζομαι...Και στον Μαρινακο σχεδον 20 ειχα παρει, αλλα τα χασα!Δεν το ακουσα παλι το μωρο...2 φορες μονο :cry: Δεν εχω χαλαρωσει και ιδιαιτερα ομως... Ο Μαρινακος μου ειναι γλυκας, με τρελαινει καθε μερα με τα γελακια του και τα κολπα του!

Μαρια μου φανταζομαι το δικο σου το Μαρινακι να πηγαινει γρηγορα γρηγορα και να πεταει το κινητο στην τουαλετα!!!Σκανταλιαρικα πλασματακια!!! Τι εχουμε να τραβηξουμε!!Ειδικα οταν θα ασχολουμαστε με τα νεα μας μωρακια, θα βρισκουν ευκαιρια να κανουν την σκανταλια...! Να ναι μονο αυτα και τιποτα χειροτερο...

Που ειστε οι υπολοιπες μικρουλες?


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 649
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα μανουλες!!τι κανετε?

και εμεις καλα ειμαστε!καλα απορω βρε μαρακι που τα σκεφτονται και τα κανουν αυτα?μηπως μιλας στο τηλεφωνο πολυ και λεει η μικρη κατσε να το πεταξω να ξεμπερδευουμε?χαχαχαχ!πλακα εχουν!

sue μην σε στενοχουρουν τα κιλα αφου τα χανεις μετα!ετσι και αλλιως σε παραλια δεν το βλεπω να βγαινουμε φετος οποτε μη σκας!εγω φουσκωνω σιγα σιγα,και σημερα πηγα σε ενα μαναβικο,φορουσα το παλτο μου και η κυρια χωρις να την ξερω με κερασε ενα δαμασκηνο και με ρωτησε σε ποιον μηνα ειμαι?επαθα πλακα!που το καταλαβε απορω!

ενιωσε και ο αντρουλης μου προχθες το χτυπηματακι του μωρου και πολυ χαρηκε γιατι ολες τις αλλες φορες οταν εβαζε το χερι ομικρος σταματουσε!χαχαχαχ!ειδα και την κοιλιτσα μου να πεταγεται λιγο!ενιωσα απιστευτη χαρα!

αυτα!πολλα φιλια κοριτσια!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάκια;

Σου μου ετσι είναι στην αρχή δεν θυμάσαι; Τα ακουμε αραιά και που μεχρι να μεγαλώσουν αρκετά!! Δεν ξερω τι θα κανω με την σκανταλιάρα μου!!! Δεν την προλαβαίνω πια!! Καιτι εχουμε να τραβήξουμε όταν ερθουν τα μικρα!!! Σου εγω ειχα βαλει 22 στην Μαρίνα μου, αλλα ειχα εξτρα κιλα από πριν με τοσα ταξιδια!! Δεν ειχα καταφερει να τα χασω όλα και αρχισα την εγκυμοσυνη μου με 73 κιλά, σημερα που ζυγίστηκα με εδειξε 78,5 οποτε ειμαι +5,5 ήδη!!!!! Αλλα 4 και θα περασω τον ανδρα μου παλι!!!! Ηθελα να σε ρωτησω εσυ με τον θηλασμο εχασες κιλα; Γιατι εμένα δεν με βοηθησε ιδιαίτερα!!

Βρε Ευάκι τι να μιλάω στο τηλέφωνο; Νομίζεις πως με αφήνει; Εχω χαθεί απʼ ολους και απʼ όλα!!! Δεν φτάνει που η οικογένεια και οι φιλοι μου είναι μακρια δεν μπορώ να τους μιλάω ουτε στο τηλεφωνο!!! Αν με δει και παρω την συσκευή αρχιζει την μιρλα και θέλει να μου το παρει!! Μιλαω για πολύ μίρλα!!!! Φαντάζομαι τον ανδρα σου!! Τρελάθηκε από την χαρα του ε;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Οσο για την λιστα!! Αυτά που θα σας πω είναι συμφωνα με την δικία μου εμπειρία!!Το κάθε μωρακι όμως και η κάθε μαμα είναι διαφορετικά!! Γιʼαυτό πιστευω πως θα πρεπει να πειραματιστείτε στην αρχη και να βρείτε τι αρέσει και στους δυο σας!!

-Καρότσι-κάθισμα ιχ και τσάντα μεταφοράς!!! Οσο αφορα το καροτσι κοιταξτε και τα εξαρτηματα! Επισης προσεξτε πως δένει η ζωνη στην πλατη του καροτσιου!! Στο περ περεγκο που εχουμε εμεις απλα θηλυκώνει χωρις ασφαλεια με αποτελεσμα η κορη μου να το τραβάει συνέχεια!! (Πολλοι παίρνουν και πορτ μπεμπέ ή λικνο εμεις δεν τα πηραμε!!! αντι να της παρω ένα απλό παρκο της πηρα παρκοκρέββατο με εξτρα επιπεδο και στρωμα και το ειχα βαλει στο σαλόνι ώστε να κοιμαται και εκει όταν κανω δουλειες!!!)

-Ριλάξ με δονηση και κουνια!! (Τα περισσοτερα μωράκι που ξερω το λατρευουν, η δικιά μου ποτε δεν το λατρεψε!!)

-Μουσικοφωτιστικό κουνιας!!

-Πάντα για την αλλαξιέρα, πάντα για την κουνια και κουνουπιέρα!!

-Μπανάκι!! Αν θελετε μπορειτε να παρετε και την πλαστικη αλλαξιερα του μπανιου!! Αναλόγως που θα το αλλαζεται!! Οσο αφορα το μπανακι εγω προτεινω ένα με βαση ώστε ναμην υποφέρει η μεση σας!!

-Ενδοεπικοινωνία!! (Εμεις παραγγειλαμε μια εγχρωμη καμερα και μονιτορ από το εξωτερικο!! Μας βολεψαν παρα πολύ, αν θελετε να σας πω το σαιτ)

-Σφηνάκι μωρού ( Η Μαρίνα δεν το θέλησε ποτε, αν θέλετε αντι για σφηνάκι μπορειτε να βαλετε μια πετσετα διπλωμενη σε κυλινδρο, την ιδια δουλεια κανει!!)

-Φως ασφαλειας αν επιλέξετε το μωρό σας να μην μαθει να κοιμαται στο απολυτο σκοτάδι!!

-Μάρσιπο ή σλινκ!! Εγω τα λατρευω και τα δυο!! Τα χρησιμοποιησα παρα πολύ και μεσα στο σπιτι και εκτος!! Σε ολες τις δουλειες που εκανα εξω την ειχα στο μαρσιπο!! Περα του ότι βοηθαει το μωρο να νιωθει πιο ασφαλές και το κοινωνικοποιεί πιο ευκολα. Εχουμε και εμεις μεγαλύτερη ευχέρεια κινήσεων και μεγαλύτερη σιγουρια!! Συμβουλή παρτε μαρσιπο για πολλα κιλά και να εχει ιμάντα και στην μεση σας!! Δεν παλευεται τοσο βαρος μονο με τους ιμάντες πλάτης!!

-Προειδοποιητικά επιβιβασης μωρου για το ιχ!!

- Πιπίλες με θήκη φυλαξης και κορδόνι-μπιμπερο με θηλές και το εξαρτημα που ανοιγει τρυπες αν δεν είναι ανοιχτές!! Πιστευω πως αυτά θα τα αποφασισετε μαζι με τα μωρα σας!!

-Αποστειρωτης και βουρτσα καθαρισμου μπιμπερο και θηλής! Καλαθάκι για να ακουμπατε τα μπιμπερο αν δεν παρετε αποστειρωτη που τα διατηρεί αποστειρωμένα!!

-Θηλαστρο, μαξιλαρι θηλασμου, θήκη για γάλα, επιθέματα στηθους, αλοιφή θηλών!! Ψευτοθηλες αν θεωρειτε πως τις χρειαζεστε!

-2 μεγάλα σελντεδάκια για την κουνια και 4 για αλλαγμα!! Πολλα πανάκια για σάλια!! 2 Μπουρνουζοπετσέτες για μπανιο, 2 μικρες πετσέτες για να σκουπιζεται το κωλαρακι τους μετα από το πλυσιμο. Καλοκαιρινη κουβέρτα αγκαλιας και κουνιας!! Επισης χειμερινή, και 3 σεντονάκια!! Αν δεν παρετε υποστρωμα καλο είναι να εχετε κάλυμμα για το κρεββάτι!! Σαλιάρες!!Και μπορειτε να παρετε και 2 σεντονακια μικρα ωστε να τα βαζετε στο καροτσι οταν μεταφερεται το μωρο σας!!

-Φυσικο σφουγγαρακι το οποιο θα αλλαζετε ανα τριμηνο. Σαμπουαν, αφρολουτρο, κρεμμα συγκάματος, κρεμμα σωματος, αμπουλες, καθαρο οινοπνευμα, αποστειρωμένες γάζες, μωρομάντηλλα, πάνες, βαζελινη, θερμομετρο,αμπουλες φυσικου ορου (μπορειτε να πάρετε μεγαλο ορο και να βγάζεται με την συριγγα) συριγγες 2,5μλ, ντεπον (αχρειαστο να είναι)το μηχανημα για αναρρόφηση μυξας και ανταλλακτικα!! Αντιηλικο (το μονο που βρηκα για βρέφη είναι της φριζιντερμ) χτένα, ψαλιδάκι για τα νύχια, βαζάκι δοσομετρητή για το γάλα, θερμός. Παιδικο απορρυπαντικο και μαλακτικο!!

- Παιχνιδακια οδοντοφυιας, κουδουνίστρες και για το μπανιο!!

-Χαμομηλι και μαραθος !! (Αχρειαστα να είναι και τα δυο)

-Όταν μεγαλώσει λιγο θα χρειαστείτε διαφορα προστατευτικά, πορτας, συσκευων, ντουλαπιων κτλ Επίσης καρεκλακι φαγητου, πιατακια, ποτηρακια, κουταλάκια κτλ!!

Ελπιζω να βοηθησα!!!!!

Ασχετο αλλα εγω προτεινω με χιλια αυτό http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1100312&itmid=1366898!! Την κορη μου ηταν το μονο πραγμα που την ανακουφιζε όταν αρχισαμε τον δευτερο μηνα τα δοντακια!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ομόρφιές μου τι κάνετε??

Μαρια μου θα το φαω το τσουπακι σου.....φτου του το καμαρη μου οπως την βλεπω και με αυτα που λες ειναι όλα τα λεφτα...ακου εκει τι σου εκανε..το σκεφτομαι και γελάω....(βεβαια εσυ κλαις...)..Πωπω Μαρακι πολλα πραγματα τα διαβαζω και πελαγωνω....πρεπει να κανω μια λιστα μου φαινεται και να αρχισω να σβηνω.....

Ποτε ξεκιναμε τις αγορές???

Sue μου...μην αγχωνεσαι με τα κιλα μωρό μου...οτι παρουμε παρουμε..δεν θα σκασουμε κιολας...τα παιδακια μας να ειναι καλα...θα κανουμε μετα προσπαθειες να τα χασουμε....Τωρα οσον αφορα τον μικρο μην τον πολυσηκωνεις να προσεχεις γιατι ειναι αρκετα βαρης....

Evi μου και με εμας ετσι εγινε..τον ενιωσε πριν μερικες μερες και ο άντρας μου..και χαρηκε ..γιατι καθε φορα που του ελεγα να τωρα με το που εβαζε το χερι του σταματαγε...

χτες βεβαια το βραδυ έκανε παρτυ...πηγαινε η κλωτσια σε άλλο τοπο...το σποράκι μου...αφου όπως κοιμομουν αρπαζω το χερι του αντρα μου απο διπλα και το βαζω πανω στην κοιλια...ο κακομοιρης το καταχάρηκε...τον καταλαβε για τα καλα...χιχιχιχι

Ανυπομωνω να ερθει η Πεμπτη να παμε για την Β επιπέδου.....

Φιλάκια πολλά πολλα και να προσέχετε...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια!αν σας πω οτι απο το πρωι ειμαι σε δουλειες εκτος γραφειου!τωρα γυρισα στο γραφειο και νιωθω οτι τα παιξα λιγο!χαιδευω την κοιλιτσα μου μηπως και νιωσω το μωρο γιατι δεν καταλαβα τπτ!

μαρια ευχαριστουμε για τη λιστα αν και με επιασε ενας κρυος ιδρωτας κια μενα οταν την ειδα!θα τα γραψω σιγα σιγα!

εμεις την κυριακη παμε για β-επιπεδου!μακαρι ναναι ολα καλα!αν και διαβαζα οτι δεν διαγνωσκονται ολες οι παθησεις και αγχωθηκα λιγο!τι να κανουμε ας ελπιζουμε να πανε ολα καλα!

πολλα φιλια σε ολες!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες!!!

Κι εγω το χω ριξει στη δουλεια σημερα! Αλλα Παρασκευηηηη!!! Εχτες το τσικνισαμε σπιτι μας με παϊδακια στο τζακι και πολυ το ευχαριστηθηκα!!! Για τα κιλα δεν αγχωνομαι τοσο, αν αγχωνομουν θα εκανα λιγο κρατη... Μαρια μου τα πρωτα 8-10 τα ειχα χασει οταν γυσισα απο το μαιευτηριο!!! Και τα υπολοιπα τα εχασα κυριως λογω της διαιτας που εκανα για την αλλεργια του μικρου!Εκει μπορεσα να αντισταθω γιατι ητνα για την υγεια του παιδιου μου!!!Στο δευτερο ευχομαι να μην υπαρχει παλι θεμα αλλεργιας, οποτε με βλεπω να δυσκολευομαι..Δεν νομιζω οτι ο θηλασμος βοηθησε στο χασιμο κιλων..

Μαρια μπραβο για την λιστα!!! Καποια απο αυτα εμεις δεν τα χρησιμοποιησαμε, καποια αλλα τα χρησιμοποιησαμε...Εξαρταται το παιδακι και τη μαμα, οπως βολευομαστε..Π.χ. ο δικος μου δεν καθοταν στον μαρσιπο με τιποτα!!! 2 μηνων μωρακι και χτυπιοταν, δεν του αρεσε!!!Αργοτερα στους 5 μηνες που τον ειχα βαλει να κοιταζει προς τα εξω του αρεσε αλλα τοτε εμεινα εγκυος και δεν μπορεσα να χρησιμοποιησω μαρσιπο...Ελπιζω στην κορη να αρεσει και να τον φορεσουμε...

Εχτες ενιωθα κατι χτυπηματακια!!Τι καλα!

Β'επιπεδου εγω θα κανω τελος Μαρτη γιατι ειμαι πιο μετα πο εσας και ο γιατρος μου θεωρει οτι καλυτερα να ειναι λιγο μαγαλυτερο το μωρο για να εχουμε καλυτερη εικονα.Καλα αποτελεσματα Ευη!!! Μην αγχωνεσαι, ολα καλα θα ειναι!!! Περιμενουμε νεα Δευτερα!

Σας φιλω,

Καλο ΣΚ!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες!!!

Κι εγω το χω ριξει στη δουλεια σημερα! Αλλα Παρασκευηηηη!!! Εχτες το τσικνισαμε σπιτι μας με παϊδακια στο τζακι και πολυ το ευχαριστηθηκα!!! Για τα κιλα δεν αγχωνομαι τοσο, αν αγχωνομουν θα εκανα λιγο κρατη... Μαρια μου τα πρωτα 8-10 τα ειχα χασει οταν γυσισα απο το μαιευτηριο!!! Και τα υπολοιπα τα εχασα κυριως λογω της διαιτας που εκανα για την αλλεργια του μικρου!Εκει μπορεσα να αντισταθω γιατι ητνα για την υγεια του παιδιου μου!!!Στο δευτερο ευχομαι να μην υπαρχει παλι θεμα αλλεργιας, οποτε με βλεπω να δυσκολευομαι..Δεν νομιζω οτι ο θηλασμος βοηθησε στο χασιμο κιλων..

Μαρια μπραβο για την λιστα!!! Καποια απο αυτα εμεις δεν τα χρησιμοποιησαμε, καποια αλλα τα χρησιμοποιησαμε...Εξαρταται το παιδακι και τη μαμα, οπως βολευομαστε..Π.χ. ο δικος μου δεν καθοταν στον μαρσιπο με τιποτα!!! 2 μηνων μωρακι και χτυπιοταν, δεν του αρεσε!!!Αργοτερα στους 5 μηνες που τον ειχα βαλει να κοιταζει προς τα εξω του αρεσε αλλα τοτε εμεινα εγκυος και δεν μπορεσα να χρησιμοποιησω μαρσιπο...Ελπιζω στην κορη να αρεσει και να τον φορεσουμε...

Εχτες ενιωθα κατι χτυπηματακια!!Τι καλα!

Β'επιπεδου εγω θα κανω τελος Μαρτη γιατι ειμαι πιο μετα πο εσας και ο γιατρος μου θεωρει οτι καλυτερα να ειναι λιγο μαγαλυτερο το μωρο για να εχουμε καλυτερη εικονα.Καλα αποτελεσματα Ευη!!! Μην αγχωνεσαι, ολα καλα θα ειναι!!! Περιμενουμε νεα Δευτερα!

Σας φιλω,

Καλο ΣΚ!

καλησπερα sue θα με προσθεσεις στην λιστα;;;;;εχω αγορακι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες!!!!!

δεν μπαινω πολυ συχνα γιατι ειμαι ολο εξω...:P:p:pεχω αγορακι αν και το πηγαινα για κοριτσι........βεβαια γερο να ειναι το μωρακι μου και οτι να ναι...απο χτυπημα τιποτα ακομα....μπηκα στην 18εβδ...ηδη πηρα κατι βλακειες....και πηγα ψωνισα μια μικρη κουβερτα κουνιας και μια χοντρη κουνιας...θελω να κανω και το β επιπεδου και μετα να αρχισω τα ψωνια...κατα τις 20 θα κλεισω ραντεβου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια τι μου κάνετε; Έχω μέρες να εμφανιστώ αλλά ήρθα να σας πω τα νέα μου!!! Σήμερα είδαμε ότι και τα δύο τα μωρούλια μου είναι αγοράκια! Περίμενα ένα κι ένα, αλλά είμαι το ίδιο ενθουσιασμένη!!! Καλά να είναι τα μωρούλια μας και με το καλό να τα κρατήσουμε αγκαλίτσα!!!


UAQCp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!απο οτι βλεπω οι αγορομανες αυξανομαστε χιχιχιχ!

πηγαμε σημερα για β επιπεδου!ολα μια χαρα ευτυχως!ειμαστε και λιγο χοντρουληδες μας ειπε 540 γραμ.αλλα αυτο καλο ειναι μας ειπε!καλα το τι λεπτομερειες κοιτανε δεν φανταζεστε!βγαλαμε και εγχρωμη φωτο ιδιοι ο μπαμπας μας!χαχαχχα!μονο χειλακια εχει φουσκωτα που κανενας απο τους δυο μας δεν εχει ιδιαιτερα!χαχαχ!αυριο θα παρω δειγματα για χρωματα να αρχισουμε να σκεφτομαστε πως θα βαζουμε το δωματιο!

ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματε και να αγκαλιασουμε υγιη μωρακια!!!!!πολλα φιλια τα λεμε αυριο!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...

Sue Μου καλα κανεις αγάπη μου και τρως ..φάε τωρα που προλαβαίνεις γιατι μετα το κοβω για πολυ τρεξιμο με τα δυο σου...χιχιχι

Ελλη μου αντε με το καλο το αγοράκι σου..,ην αγχωννεσαι για τα χτυπηματα θα έρθουν που θα πάει

Νάνι μου άντε δυο αγοραρους ε...θα γεμίσετε τσουτσουνάκια...χιχιχιχ

Evi moy.. μπραβο μωρό μου..ολα καλα είναι ...ειδες το αντρακι σου. ε?? ωραία αισθηση?? εγω θα πάω την Πεμπτη...πήρατε και Dvd?? που την έκανες??

Φιλάκια μικρουλε μου...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Εvi2010 : 04/07/2011 - ΜΗΤΕΡΑ ΑΡΤΑΣ -ΑΓΟΡΙ

mariamg : 08/07/2011 ΕΛΕΝΑ (Κ.Τ.) - ΚΟΡΙΤΣΙ

nani :10/7/2011 - ΔΙΔΥΜΑ ΑΓΟΡΙΑ

Georgia.g :12/7/2011 - ΙΑΣΩ ΑΘΗΝΑΣ? - ΑΓΟΡΙ

Anthi_1987 : 29/7/2011 ΓΕΝ. ΝΟΣ. ΞΑΝΘΗΣ - ΚΟΡΙΤΣΙ?

ΕΛΛΗ 2 : 31/07/2011 ΚΛΙΝΙΚΗ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΟΡΙ

Sue : 31/7/11 ΙΑΣΩ ΑΘΗΝΑΣ - ΚΟΡΙΤΣΙ

... λαθος εκτιμηση εκανα, τα αγορια υπερτερουν τελικα....:rolleyes:


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελλη, evi και nani με το καλο τα αγορακια σας!!!!! Ειναι μεγααααλος ερωτας τα αγορακια, θα δειτε! Πολυ χαρηκα με τα νεακια σας!!!

Εμενα το κοριτσακι μου ελπιζω να ειναι καλα, με ποναγε η μεση μου και το ισχυο μου ολο το Σαββατοκυριακο γιατι ετρεχα με το αγορακι μου!Σημερα το πρωι το ενιωθα που κουνιοταν την ωρα που ταιζα γαλα τον μεγαλο και μου αρεσε η αισθηση οτι ειχα και τα δυο μωρακια μου αγκαλια...


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...