Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

Kαλησπερα κορίτσια!!

Μολις ειδα το θεματακι σας με επιασε μια συγκινηση, μια νοσταλγια! Ειμαι από τις περσινες αυγουστομανουλες!

Να εχετε ολες μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια η χοριακη μου ηταν 381.2 αλλα την δευτερα θα μπορεσω να μηλησω με τον γυναικολογο μου γιατι παρασκευες απογευμα εχει κλειστα..! εμεις ειχαμε πει με τον αντρα μου να ξεκινησουμε σιγα σιγα της προσπαθειες για δευτερο παιδακι και αποτι φενετε ηρθε με την πρωτη προσπαθεια... και το πρωτο μου παιδακι με την πρωτη ηρθε..!!!! titin ποτε εχει γεννεθλια ο γιο σου εμενα 28 οκτωβριου μας βγηκε επαναστατης...!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυγουστιάτικα μπεμπάκια 2017!!! Με το καλό!!!

Rosali: ΠΗΤ 2/8

Moustokoulouro: ΠΗΤ 2/8

Titin: ΠΗΤ 5/8

Ritsalondon: ΠΗΤ ???

Miss marple: ΠΗΤ ???

Xaroumenh mama: ΠΗΤ ???


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα κορίτσια!!

Μολις ειδα το θεματακι σας με επιασε μια συγκινηση, μια νοσταλγια! Ειμαι από τις περσινες αυγουστομανουλες!

Να εχετε ολες μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου, Ιουλιάνα, και να τα δεις όπως επιθυμείς!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε εγω εχθες το βραδυ ειδα λιγο αιμα και με εποιασε ενα μικρο σοκ αλα ευτυχος κρατησε πολυ λιγο θελω να πιστευω πως ειναι αυτο που λενε οτι το εμβρυο μπενει στα τοιχωματα της μητρας και γιαυτο μπορει να δουμε λιγο αιμα,. Αυριο θα παω και τη χοριασκη στο γιατρο και βλεπουμε..,!!! Μαλλον ροσαλι μου συννενοημενες ειμασταν τι να πω,,,!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια!

Χαρουμενη μαμα μιλησες με το γιατρο;

Απ τις λιγες φορες που θελω να περασει το σκ γρηγορα!

οχι δε μηλησα αυριο το πρωι θα παω απο το ιατρειο του.. εσυ αυριο νομιζω πως εχει τον υπερυχο;;;; αντε με το καλο..!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Οι αναγούλες με καθήλωσαν στο κρεβάτι... Ας είναι τουλάχιστον για καλό! ΠΗΤ:1/8/16, λόγω κύκλου (26-28 ήμερος).

Υπέρηχο τελικά θα κάνω στις 19 που θα είμαι σχεδόν 8 εβδομάδες. Περιμένουμε πως και πως να ακούσουμε καρδούλα.

Το αίμα που είδες "χαρούμενη μαμά" σίγουρα είναι από την εμφύτευση.

Όμορφη Κυριακή να έχουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Οι αναγούλες με καθήλωσαν στο κρεβάτι... Ας είναι τουλάχιστον για καλό! ΠΗΤ:1/8/16, λόγω κύκλου (26-28 ήμερος).

Υπέρηχο τελικά θα κάνω στις 19 που θα είμαι σχεδόν 8 εβδομάδες. Περιμένουμε πως και πως να ακούσουμε καρδούλα.

Το αίμα που είδες "χαρούμενη μαμά" σίγουρα είναι από την εμφύτευση.

Όμορφη Κυριακή να έχουμε :)

και εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα πολλες αναγουλες και παρα πολες καουρες μεχρι το τελος σχεδων της εγκυμοσυνης μου και απο γευση ...... αστα αστα ολα μυριζανε χαλια... αρα η αναγουλες που εχεις ειναι για καλο και ολα πανε τελεια..!!!!! τωρα στα δικα μου μακαρι να ειναι απο την εμφυτεψη γιατι εχω ανχωθει η αληθεια ειναι.. εχω δει και κατα τη διαρκεια της ημερας λιγο καφε στο σκουπισμα..!! τελος παντων οτι ειναι να γινει θα γινει για καλο..!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μηπως θα ηταν καλο να ενημερωσεις το γιατρο? Καφε σημαινει οτι δεν ειναι τωρινο αιμα αλλα πχ χθεσινο. Στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα λιγο και λου εδωσε προγεστερονη. Θυμαμαι ειχα παρει τηλ εντρομη μην χασω το παιδι. Και ειχα δει λιγες σταγονες.

Ναι γιατρο εχω αυριο 10 το βραδυ. Θα εχει κοιμηθει και ο μικρος. Θα κατσουν οι γονεις μου μαζι του.

Ειναι προβλημα τωρα με την γιατρο πως θα τα βολευουμε να ερχεται και ο αντρας μου.

Τι ωραια μερα εχει σημερα!

Κοριτσια εσεις που ειστε στην ηλικια μας, τα παιδια τρωνε κοματια? Εμας τωρα εχει αρχισει και οχι το φαγητο αλλα οτι παρει απο μας. Δεν θελει κοματια με τπτ. Ανησυχω.


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Μηπως θα ηταν καλο να ενημερωσεις το γιατρο? Καφε σημαινει οτι δεν ειναι τωρινο αιμα αλλα πχ χθεσινο. Στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα λιγο και λου εδωσε προγεστερονη. Θυμαμαι ειχα παρει τηλ εντρομη μην χασω το παιδι. Και ειχα δει λιγες σταγονες.

Ναι γιατρο εχω αυριο 10 το βραδυ. Θα εχει κοιμηθει και ο μικρος. Θα κατσουν οι γονεις μου μαζι του.

Ειναι προβλημα τωρα με την γιατρο πως θα τα βολευουμε να ερχεται και ο αντρας μου.

Τι ωραια μερα εχει σημερα!

Κοριτσια εσεις που ειστε στην ηλικια μας, τα παιδια τρωνε κοματια? Εμας τωρα εχει αρχισει και οχι το φαγητο αλλα οτι παρει απο μας. Δεν θελει κοματια με τπτ. Ανησυχω.

εγω το φαγακι του δε του το αλεθω του το παταω με το πιρουνι τωρα σε κομματια ουτε εμενα τρωει ιδιαιτερα τωρα πριν καμια βδομαδα ξεκινησε να ποιανει το ψωμακι και να το δαγκωνει του εχω δωσει και κρακερακι κατι παει να κανει και με αυτο και σημερα του αφησα ενα κομματι αχλαδι στο τραπεζακι του δαγκωσε λιγο και μετα το πεταξε .. γενικα εχει την τασει οτι κραταει στα χερια του να το πεταει και μετα να σκυβει και να το ψαχνει....

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...