Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ευχαριστω κοριτσια!δεν εδωσα τελικα.την ταισα και κοιμηθηκε.goga μου ειχε πει ο παιδιατρος την δοσολογια αλλα δεν θυμομουν καλα και στο χαρτακι δεν γραφει.

μεχρι στιγμης μονο μια φορα της εδωσα μετα το πρωτο εμβολιο.

Link to comment
Share on other sites

μπετουλα ευχαριστω! κ εγω στο τελος σκεφτηκα να μη δωσω.με το παραμικρο ντεπον,δεν θελω! κοριτσια η δικια μου τρωει κια κοιμαται κατα τις 8.30 και ξυπναει 7.30.βεβαια ξυπναει κ 1-2 φορες τη νυχτα να φαει. αντε καληνυχτα!!!παω να κανω μπανιο κ να λουστο,αυριο θα εχει καλο καιρο.θα βγουμε βολτα. α!δεν μπορω να βαλω αβανταρ.γιατι?

Link to comment
Share on other sites

Ο μπεμπης εχει δυο βραδια και παμε για τριτο που κοιμαται με γκρινια, τρωει τα χερια του, βγαζει σαλια και αναμασαει σαν κατσικα. Δοντια υποθετω. Ωχ τι μας περιμενει...


ziZip2.png BhAqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω κοριτσια!δεν εδωσα τελικα.την ταισα και κοιμηθηκε.goga μου ειχε πει ο παιδιατρος την δοσολογια αλλα δεν θυμομουν καλα και στο χαρτακι δεν γραφει.

μεχρι στιγμης μονο μια φορα της εδωσα μετα το πρωτο εμβολιο.

Και ευχομαι να μην χρειαστει και στο μελλον να δωσεις ουτε εσυ ουτε και οι υπολοιπες μανουλες!


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ο καλός μου χειροτέρεψε, ήρθε με 38,5 σήμερα από τη δουλειά οπότε και σήμερα καναπέ θα κοιμηθώ..... Του κοστίζει πολύ που δεν πλησιάζει τη μικρή κι εκείνη τον κοιτάει από μακρυά και του απλώνει τα χεράκια της :)


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!

ειμαι με κοκκινα ματια απο την κουραση σαν το ... βρυκοκολα (ετσι ελεγε ο γιος μου ο μεγαλος το βρυκολακα)...

απο το πρωι στις 6 ειμαι στο ποδι και ειχα ενα σωρο τρεχαματα!!!

απο ΚΕΠ σε ΔΟΥ, απο ΔΟΥ σε ΙΚΑ και παλι πισω σε ΚΕΠ... λιγο στο σπιτι για ενα μαγειρεμα και μετα βουρ για Εξαρχεια στο γυναικολογο για τεστ Παπ...

και ο ερμος ο μπεμπης παντου μαζι!!!! τα ΄φτυσε το μωρακι και κοιμηθηκε πριν φαει το τελευταιο γευμα της ημερας!!!

στο γυναικολογο ολα μια χαρα, αλλα ειδα παλι τις "κοιλιτσες" εκει μεσα και ζηλεψα...

οχι βεβαια τοσο πολυ ωστε να θελω 4ο, αλλα μια νοσταλγια με επιασε η αληθεια!!!

ο δε μπεμπης, λες και με το γυναικολογο μου ειναι ολη μερα μαζι, και ηταν ολα γελια και χαρες οταν τον ειδε...

οσο για το ντεπον μετα το εμβολιο... δωστε μονο οταν ειναι πολυ ανησυχα ή οταν ανεβασουν πυρετο (για πανω απο 38 μιλαμε... )

και μας εχουν αρχισει τα οργανα με τα δοντια, αλλα προς το παρον... καπως τον ηρεμει η Mundisal...

με τα μασητηρια οχι απλα δεν ηρεμει, αλλα παθαινει χειροτερα!!!!!


6wWep2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα στις μανουλες και στα γλυκα μας τα μπεμπακια!!!!!!!!!!

Εμεις εχθες ειχαμε πυρετουλη.Καναμε εμβολιο και μονο οταν ανεβηκε 38.2 του δωσα DEPON

τα μισα ml απο τα κιλα του

εχθες ολη μερα ηταν κατσουφιασμενος και το βραδυ πριν κοιμηθει ειχε 37

τωρα ειναι μια χαρα ο γλυκουλης μου!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...