Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

αρα να μην νομιζω οτι ειμαι μουρλη ε??χα χα!!!

κι εγω μια απο τα ιδια παντως,στην αρχη σοκ ...βλεπεις πλησιαζουν και τα γενεθλιακια μας κ οσο ναναι συνειδητοποιω ολο κ περισσοτερο οτι ολο κ μεγαλωνει το κοριτσακι μου!!

εχω διαβασει οτι μωρα θεωρουνται εως 3ετων...απο εκει κ περα ειναι παιδακια!!!

αχ ποτε περασε ο καιρος που ηταν στην κοιλιτσα μου,ποτε ηταν που ειχαμε τους μαραθωνιους θηλασμους και τωρα ολοκληρη δεσποινης!!!

......μαλλον με προπηρε παλι ε??χα χα χα!!

καλο μεσημερι μαριλου!!κ παλι πολυχρονες μαμα κ κορη!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλά που μπήκα κ εμαθα οτι η Μαριαλένα επέστρεψε για δουλειά! :tongue::tongue:

Πωπω πως θα γυρισω κ εγω στο καθημερινο απο Σεπτέμβρη??? Πίκρα! :?:-?

Εχω τρελαθει με τα της βάπτισης εκατο γνώμες εχω αλλαξει αλλα δεν σας τις λέω γιατι θα φανω χειρότερη απο την Πολίνα :tongue::tongue:

Εχουμε μπει πάντως σε μία σειρά....9 ή 10 εχουμε το πάρτυ Ζωής στο σπίτι τελικά με πίτσα φαν κ καλουδια απο τα χεράκια μου γιατι δεν παίζουν φραγκάκια,16 τη βάπτιση και 19 φευγουμε διακοπές...δίπλα απο τα βαπτιστικα θα πρέπει να εχω ετοιμες κ βαλίτσες...ωιμέεεε πως μου κάτσανε όλα μαζί?!Θα ναι πάντως ενας γεμάτος κ όλο χαρές μήνας! :D:D

Να σας πω κ για τα κιλά μου που πετάω στα συννεφα οσο κατεβαίνει η ζυγαριά...-12 απο την εγκυμοσυνη - 7 εξτρα! Πεταω λεμεεεε :tongue: Θελω ακομα 2-3 τουλάχιστον μεχρι τη βαπτιση γμτ κ μετα σιγα σιγα κ τα υπολοιπα! Καμια κρεμα συσφιξης για τα χέρια εχουμε??? Απο παντου χάνω τα παντελόνια πεφτουν αλλα τα μπράτσα εκει χοντρα χοντρα γκρρρ! :rolleyes:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,γειά σας!!!!Τί κάνετε??

Να ευχηθώ χρόνια πολλά σε όλους όσους γιόρταζαν,να είστε πάντα καλά!!!!

Επίσης συγχαρητήρια στα παιδάκια μας που κόψανε τις πάνες!!Μεγάλωσανε τα μικρούλια μας!!!Εμείς είμαστε 2 μήνες σχεδόν χωρίς πάνα και εδώ και 1 βδομάδα χωρίς την βραδινή.Εκτός από 1 ατυχηματάκι βραδυνό (φταίω εγώ που δεν την ξύπνησα να πάει τουαλέτα) κάθε πρωί ξυπνάει στεγνή...και καμαρώνω η κουκουβάγια μάνα!!!!

Να σας πω ότι γεννάω στις 6 του μήνα!!!!Ακριβώς 1 μέρα μετά τα γενέθλια της Ιωάννας!!Οπότε ετοιμαζόμαστε για το πάρτι γενεθλίων της το Σάββατο 2/6,την επόμενη έχουμε μία βάπτιση να πάμε,την Δευτέρα καθάρισμα και ετοιμασίες για να φύγω άνετα και την Τρίτη ξεκούραση!Τετάρτη πρωί έχουμε νέα άφιξη!!!!Μ'έχει πιάσει μια τρελή αγωνία και ανυπομονησία...και φοβάμαι....Αγχώνομαι που θα αφήσω την Ιωάννα για 4-5 ολόκληρες μέρες,αγχώνομαι αν θα τα καταφέρει ο Κώστας χωρίς εμένα με όλα τα του διαβήτη της μικρής....γενικώς είμαι να σκάσω...Αν μπορούσα να γεννήσω στο σπίτι τί καλά!!!!!!Αχ....αυτά απο'μένα...Ελπίζω να καταφέρω να ξαναμπώ σύντομ....Πάντως θα ευχηθώ προκαταβολικά χρόνια πολλά στα παιδάκια που έχουν τα γενέθλιά τους τώρα κοντά,να είναι πολύχρονα και ευτυχισμένα!!!!

Φιλάκια πολλά!!!!!


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπιζελακι ποσο χαρηκα με τα ευχαριστα νεα σου!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο κοπελα μου κ ολα να σας πανε πολυ πολυ καλα!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο και το παρτακι σας!!!!να μπεις οποτε μπορεσεις ,ωστε να μας πεις τα ευχαριστα!!

που ειστε τα υπολοιπα κοριτσια???καλε,αν ειναι δυνατον!!!το πρωτο μηνυμα αυτης της σελιδας γραφτηκε 26/04,ακριβως εναν ολοκληρο μηνα πριν!!!!!1μηνα παλευουμε να γεμισουμε μία σελιδα?απο εκει που παλαιοτερα,αν εκανα να μπω εστω και μία ημερα οταν εμπαινα ειχα να διαβασω 3σελιδες κ παλι δεν σας προλαβαινα....

εμεις εχουμε ξεκινησει ετοιμασειες παρτυ κανονικοτατα!!!! τουρτα τελικα θα φτιαξω εγω,αλλα κατα πασα πιθανοτητα δεν θα βαλω ζαχαροπαστα παρα ορισμενες λεπτομερειες!!!με κορνε κ χρωματισμενη ροζ σαντυγη θα ειναι μία χαρα πιστευω.....

επισης να πω οτι εχω κ ενα αγχος καθως για δευτερα λεει βροχες ....αν ειναι ετσι θα πρεπει να γινει το παρτυ πανω(βεραντα κ σαλονια) κ οχι στην αυλη!!απλα στην αυλη θα ηταν πιο απλοχωρα....απο την αλλη πανω θα ηταν πιο ευκολα για μενα (καθως δεν θα τα κουβαλησουμε παλι οοοολα κατω),απλα μετα θα εχει πολυ συμαζεμα...

αυτα!!!!

αννα ,δεσποινιω,κατ,μαριλου,γιωτου που ειστε???γιωτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σε ψαχνουν τα θαυμαστικα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα δεσποινιω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γραφαμε μαζι και δεν σε διαβασα πιο πριν...

ολα καλα με το τεστ δυσανεξιας !!!!μπραβο...κι εγω το εχω σκευτει να το κανω καθως οπως εχω γραψει στο φεις,εχω παρα πολυ αργο μεταβολισμο...

κουραγιο με τον νικολα!!!ετσι λενε..οτι τα ζωηρα ,αργοτερα γινονται πιο ησυχα παιδια!!

http://www.diatrofi.gr/index.php/diaita/diatrofikoi-mythoi/item/1117-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B1-%CF%84%CE%B1-%CF%84%CE%B5%CF%83%CF%84-%CE%B4%CF%85%CF%83%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%BE%CE%B9%CE%B1%CF%83

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!

Ψιτ εσυ ο αποπανω...πηγα σε διαιτολογο χθες,κρατα τη διατροφη σου για παρτυ σου!

Εγω εδω σπιτι με τη μπεμπα που οποτε ειναι ξυπνια κλαιει,εγω δεν ξερω γιατι οποτε μπουκωνω γαλα καθε μιση μια ωρα,ευτυχως η Παναγιωτα ειναι στη γιαγια και τον παππου..Χαμενα τα εχω με το θηλασμο κοριτσια..ολο νομιζω οτι δεν εχω πολυ γαλα,οτι πειναει επειδη κλαιει κι ετσι ολο πανω μου την εχω και το μωρο μεσα στη γουλια και το ρεψιμο..οτι βλακεια εκανα στην παναγιωτα κανω κι εδω..

Μαριλου αντε καλη αρχη και κουραγιο στη δουλεια...εμενα με βλεπω να ψαχνω για αλλη..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εξαφανιζολ ολες καλε!!!??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!

απο τις 26/04 και ακομα να γεμμισει η σελιδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βατραχακι εσυ εμπαινες!!!!???!!!!!που πηγες τωρα???

μαριλου!!!!!!!!!!γιωτου!!!!!!!!!!!!τα θαυμαστικα μου σε αναζητουν!!!!!!γι αυτο αλλωστε και βαζω τοσα...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!! Δίκιο έχεις Ειρηνούλα αλλά ακόμη δεν έχω βρει ρυθμό, είμαι ακόμη και στο τηλεφωνικό και ψιλοπηζω :) Υπόσχομαι να σας γράψω σεντόνι από Παρασκευή που θα είμαι επιτέλους στην κανονική μου θέση!


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλημερα μαριλου μου!!!!!!!!!!!!!!αν λες,τηλεφωνικο....οντως θα εχεις πηξιμο!!!αντε απο παρασκευη,με το καλο στα παλια σου λημερια!!!!!!!

και ξαναλεω......γιωτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σε ψαχνουν τα θαυμαστικα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχα......μα τι να κανω?

δεν ειναι κριμα βρε κοριτσια να το κλεισουμε?????τοσα και τοσα εχουμε περασει σε αυτο το καφε,απο εδω ξεκινησαμε,γνωριστηκαμε ,εγιναν φιλιες,μοιραστηκαμε τις εγκυμοσυνες μας,τους προβληματισμους μας,τις γεννες μας και τοοοοοοσα αλλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια.Τι κάνετε?Τα νέα σας.Αλήθεια,έχετε προγραματίσει διακοπούλες για φέτος?Μιας και το καλοκαίρι έχειμπει για τα καλά και το μυαλό φεύγει σε θάλασσες και παραλίες.Αν και θα είναι το δυσκολότερο καλοκαίρι αυτό απο οικονομικής πάντα πλευράς λέω,αλλα ελπίζω όλες να καταφέρετε να πάτε κάπου έστω για λίγες μέρες να ξεσκάσετε.

Εγω περιμένω την αδερφή μου αυτό το Σάββατο με τ'ανίψια μου,θα κάτσουμε λίγο ακόμα Αθήνα να κάνει κάτι δουλειές που έχει και μετα θα φύγουμε για το χωριό να ξεκινήσουμε τα μπανάκια μας.Οχι οτι δεν έχουμε ξεκινήσει δηλαδή κι'απο εδώ αλλά οι παραλίες εκεί είναι πολύ καλύτερες και περιμένω με ανυπομονησία να πάμε.


SI5Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα

Εμεις θα παμε καπου, αλλα δεν εχουμε αποφασισει που...

για πειτε ρε κοριτσια καμια ιδεα για καπου χωρις καραβι και να ειμαστε ΠΑΝΩ στη θάλασσα

Πελοππόνησο Γιώτα,αυτό μου έρχεται με μια πρώτη σκέψη.Ανοιξε απο πέρσυ ενα καινούργιο ξενοδοχείο στην Κουρούτα,κοντά στο χωριό μας πολύ συμπαθητικό.3 ωρίτσες απο την Αθήνα,η Κουρούτα ενδείκνειται για μπανάκι και έχει και τα πάντα κοντά σου.Αλλα ακόμα και αν θέλετε να ξεφύγετε έχει πολύ ωραίες οργανωμένες παραλίες γύρω-γύρω.Για ρίξε μια ματιά:http://www.amaliashotel.gr/index.php/gr/ .Εχει ακόμα και δωμάτια ενοικιαζόμενα η Κουρούτα αν σ'ενδιαφέρει.Και αν έρθετε θα σας πω λεπτομέρειες για φαγητό,για μπάνιο κτλ.


SI5Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...