Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

κοριτσια τωρα που ο νικολας πλησιαζει τα 3 μου λενε οτι η ζωηραδα του θα φυγει θα ηρεμησει... αλλα εγω δεν βλεπω φως....στο τουνελ...

ποτε ποτε ειναι καλος αλλα κ ειναι φορες που σε φερνει στα ορια σου κ τα ξεπερνας ...

δεν μας ακουει καθολου του λες μη νικολα ανεβαινεις στην πορτα τιποτα αυτος μια δυο τρεις με το καλο με φωνη να του αποσπασω την προσοχη με κατι αλλο που του αρεσει τιποτα ο νικολας

να πεσει απο την αλλη μερια της αυλης να σπασει το κεφαλι του

επισης ενα σαββατο πηγαμε στην θεσσαλονικη στον αδερφο του αντρα

παιδια το εφερε το σπιτι αναποδα δε ακουγε πειραζε εσπασε μονο οι φωνες μας ακουγοταν...

οταν γυρισαμε σπιτι ημουν τοσο κουρασμενη κ απογοητευμενη που ημουν ετοιμη να παω σε εναν ψυχολογο την δευτερα να μου δωσει συμβουλες

βλεπω κ τα δικα σας παιδακια κ μου φαινονται πιο ωριμα

ηΙλιανα μαζευει παπακια νομιζω οτι κατι τετοιο ο Νικολας θα το κανει πολυ αργοτερα

ο Παναγιωτης της ναντινας απλα εκανε βολτουλες με την φιλεναδιτσα του στο ταβερνακι μου φαννηκε τοσο ηρεμο.....

νομιζω οτι ειμαι μακρια απο κατι τετοιο

μετα οι δασκαλες στο σχολειο μου ειπαν να τον αφησω να ανεξαρτοποιηθει απο μενα

επιμενουν να τον αφηνω να τρωει μονος

αλλα δεν καθεται στο τραπεζι πανω απο 5 λεπτα

ασ τον μου λενε ας μεινει μια μερα νηστικος...την επομενη θα καθισει

και λεω απο τωρα να το εφαρμοσο αυτο!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσια!

Ευχαριστω για τις ευχές σας για τη γιορτη της Ζωής!

Μπιζελάκι με το καλο να δεχτείς τη μπέμπα σου!

Μιλάμε πολυ απο το φατσοβιβλιο κ νεκρώσε το καφε! Λοιπόν χθες πήγαμε μιλήσαμε με τον θειο του στεφ κ αν δεν χαλάσει κάτι στα διαδικαστικά πολύ σύντομα μπαίνουμε συνέταιροι στον φούρνο! Αχ δυσκολα αλλα νομιζω πιο δυσκολα θα ειναι αν δεν κανουμε τιποτα να στρωσουν λιγο τα οικονομικα μας! Θελω ολη τη θετικη σας ενέργεια γιατι πραγματικα νοιωθω λες κ περπαταω σε τεντωμενο σχοινι!:rolleyes:

αντε Αννα καλες δουλειες!!!!!!!!!!!!!!!!

τελικα ο στεφ θα εχει κ τις 2 δουλειες?


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

να σας πω κ για τα κιλα μου κ μετα να παω για μαγειρεμα

εκανα που λετε τεστ δυσσανεξιας πηγα σε μια φυσιοπαθητικο και μου βγαλε ποιες τροφες με πειραζουν κ επιβραδυνουν τον μεταβολισμο μου

πχ αρνι ασπρο αλευρι λεμονι ζαχαρη ασπρη γαλοπουλα κα

τα αποφευγω αυτα κι ετσι χανω κιλα αλλα κ ποντους!!

μου αρεσε ααυτο το συστημα γιατι κ παλι μπορω να τρωω σχεσον απο ολα κ σε αρκετες ποσοτητες κ να χορταινω καλα!!

ναι μου λειπει πολυ το γλυκο αλλα εφαγα μελι με ρυζογκοφρετα κ καλυφθηκα!!

απο το σαββατο που την κανω εχασα 2 κιλα κ δεν νοιωθω το φουσκωμα στην κοιλια που ειχα πριν

σε ποντους θα μετρηθω το μεθεπομενο σαββατο

αυτα!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλημερα αντριαννα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ τι γλυκα που ειναι τα παιδακια σου!!να τα χαιρεσαι!!!!!!!!!!ελιωσα με την κατερινα που δειχνει στην παιδικη χαρα την αδελφουλα της!!!

λιγο ζηλια θα εχεις..αυτο ειναι αναμενομενο!!!!εδω μεχρι και η αγγελικη που εχει μόλις 1ετος διαφορα απο την γεωργια μου ,παλι κ ζηλευει...παρολο που δεν θυμαται τον εαυτο της οταν ηταν μόνη κ κυριαεχος του σπιτιου....χα χα!!!

αλλα κατα τα αλλα ειναι μια χαρα...εχουν και τους τσακωμους αλλα εχουν και τις καλες τους στιγμες!!!

τα καλυτερα ερχονται να ξερεις!!!

αχ εγω παλι δεν ξερω απο ησυχα μωρα....και οι δύο μου.....ειδικα η μικρη ηταν το ακρως αντιθετο απο αυτο που μας περιγραφεις!!!

καλη ημερα να εχετε κοριτσια.....παω για πλυσιμο-μαζεμα χαλιων...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα δεσποινιω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γραφαμε μαζι και δεν σε διαβασα πιο πριν...

ολα καλα με το τεστ δυσανεξιας !!!!μπραβο...κι εγω το εχω σκευτει να το κανω καθως οπως εχω γραψει στο φεις,εχω παρα πολυ αργο μεταβολισμο...

κουραγιο με τον νικολα!!!ετσι λενε..οτι τα ζωηρα ,αργοτερα γινονται πιο ησυχα παιδια!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια, επηξα στη δουλεια αυτες τις μερες και δεν μπηκα καθολου.

τι κανετε?

βλεπω εχουμε παλιες και νεες αφίξεις στο καφε μας.

δεσποινα γελασα πολυ με το παραδειγμα που εφερες για τα παπακια της ιλιανας. ειναι και αυτη μια ταλιμπανιτσα ομως.

Αλλα πρεπει να το παραδεχτω. Τη βλεπω εχει αρχισει και ηρεμει αρκετά.

Απο γλώσσα δε, να φαν κι οι κότες. οχι με την εννοια οτι μιλαει ασχημα, αλλα παει ροδανι το στομα της και εχει ξεφυγει απο τις παιδιαστικες κουβεντες.

Υποσχεθηκα στον εαυτό μου και στο σπίτι μου οτι αυτο το τετραημερο θα κανω δουλειές.

Μας το χρωσταω, μιας και τα χριστουγεννα λόγω καταστασεων δεν κουνησα το παραμικρό. Το πάσχα βαριόμουν και ετσι αυτες τις μερες θα παρω το αιμα μου πισω (ετσι λεω). Αποτελεσματα θα σας πω την τεταρτη. χαχαχα

Αννα ευχομαι πολυ καλη επιτυχια στο καινουργιο σας ξεκίνημα. Καλή διάθεση και δουλειά και όλα θα πανε πολύ καλά.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσοπουλα!!!

τι μου κανετε?

σημερα που λετε πηγα στην σχολη γονεων

πρεπει να το ειχα ξαναναφερει

τωρα ομως αλλαξα τμημα απο απογευμα πηγα σε πρωι

και καλα εκανα πρωτα γιατι δεν υποχρεωνομαι σε κανεναν για τον Νικολα

και δευτερο η εκπαιδευτρια ειναι καλυτερη!!!!!!!!!! πρωτη μερα και μας ειπε τοσα οσα η αλλη ειχε κανει 3 μερες να ας πει....

ειναι ωραια ελπιζω να μαθω και να μπορεσω να δαμασω το αγριμακι μου!!!!!!!!

ο Νικολας πρωτη φορα που κοιμηθηκε στον παιδικο για μεσημερι μιας κ τον πηρα 2.30

μια χαρα ηταν μου ειπε η κυρια του

τωρα να δουμε τι θα κανω που εγω ειμαι πτωμα κι αυτος ντουρασελ!!!

σαββατο απογευμα πηγαμε σε γενεθλια το παρτυ ηταν σε σπιτι και ειχε μονο μωρακια 1 ετους

σε 1 ωρα ακριβως φυγαμε αφου κλωτσισε κανα δυο ο Νικολας εσπασε ενα παιχνιδι και εκλεισε καναδυο φορες την τν που ειχε τραγουδια

απο την μια λογικο πολυς κοσμος και αδιαφορος γι αυτον

απο την αλλη δεν μπορω να καταλαβω γιατι χτυπαει τα μικροτερα του παιδακια?

και χθες που πηγαμε για καφε και ειχε κουνιες κπ το ιδιο εκανε στα μικροτερα...:?

επισης τελευταια παρουσιασε ερωτα με το μεγαλο δαχτυλο του ποδιου μου:shock::shock:

ειτε με καλτσα ειτε χωρις τρελαινεται να το βλεπει να κουνιεται το φιλαει και λεει ...ελα να σε αγκαλιασω!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

επισης κοριτσια εδω κ λιγο καιρο ο νικολας οποτε γυρναει απο τον παιδικο μου ζηταει γαλα.... ετσι κρυο απο το ψυγειο πινει ενα μπουκαλι

το βραδινο κ το πρωινο ποτε το πινει κ ποτε οχι αναλογα με τα κεφια του!!

αυτα καλη πρωτομαγια !!!!!!!!!!! για αυριο!!!!!!!!!

θα παμε στο χωριο να ψησουμε με τα κουμπαρια μας!!!!!!!!!!!

η μαριλου που ειναι? δεν την βλεπω κ στο φεις...

αντε καλε πειτε καμια κουβεντα!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μένα...

τι κάνετε? Εμεις δουλειέεεεεςςςς. τελικά την τήρησα την υπόσχεσή μου και ξεπατωθηκα στις δουλειές σημερα και το ιδιο υπολογίζω για αυριο πρωτομαγιά.

Σάββατο και Κυριακή όμως ξεπατωθηκαμε στις βόλτες.

Πηγαμε που λετε Κυριακη μεσημερι με τον αδελφο του νικου και τη γυναικα του για φαγητό στο μαγαζί του Εκτορα Μποτρίνι (δεν ξερω αν θυμαστε που ειχε και ενα τυπου ριαλιτι η τηλεοραση με την προετοιμασια αυτου του μαγαζιού...)

Θα πω την αμαρτία μου. Δεν του το ειχα του ανθρώπου. Λίγο που δείχνει λίγο μακακας στην τηλεοραση, λίγο που ειναι πολυ τηλεοπτικός, φανταζόμουν φαγητο τυπου λα παστερια σε καλυτερη εκδοση, αν και ειχα ακουσει οτι ειχε καλο φαγητό στο εστιατοριο.

Ε λοιπόν, επεσα (οπως και ολοι μας που το ιδιο πιστευαμε) εντελώς εξω.

Φάγαμε εξαιρετικά. Ο τύπος δεν παίζεται. Από τα πρώτα ως τα επιδόρπια, η εντύπωση ήταν ίδια στο τραπέζι για όλους. Από τα καλυτερα φαγητα που ειχαμε φάει ever.

Και απο παρουσίαση σκίζανε. Από τιμή μας πήγε μαζί με το κρασί περίπου στα 40 ευρω το άτομο, αλλά αξίζανε και με το παραπάνω. αυτάαα....

Κατα τα αλλα, εχω πορωθει με το τένις, παίζω σαν την τρελλή και μακαρι να ειχα περισσότερο χρόνο να επαιζα κι άλλο. Το καλοκαιρι που θα φύγει η Ιλιανα για τους παππουδες, θα βγαλω το αχτι μου


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο δω ομορφες!!!!!!!!!

Γιωτα τον μποτρινι τον εβλεπα οταν ειχε τις εκπομπες κ μου αρεσει πολυ!!! πολυ γελιο!!!

εμεις χθες πρωτομαγια ψησαμε στο χωριο ηρθαν κ οι κουμπαροι μας με τα παιδια κ περασαμε ωραια!!!

μετα καφεδακι και μεζευτηκαμε κατα τις 9 στο σπιτι

με κλαματα γιατι ο νικολασ ποτε δεν χορταινει τις βολτες ΠΟΤΕ

οταν παρκαρουμε μας λεει "μαμα....που θα παμε? παμε στη σερρεσ!!!" και εννοει πλατεια... και με κλαματα τον σερνουμε στο σπιτι

ολη μερα εξω και ποτε δεν χορταινει

τωρα βγαινω στο μπαλκονι για να πλυνω χαλια

βαριεμαι πολυ αλλα πρεπει.....


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!!!Ειμαι αυπνη αλλα δε θα παραπονεθω,να σας διαβασω δεν προλαβαινω,θα γυρισει η Παναγιωτα απο τα τζαμπο...χεχεχε,η μικρη εξακολουθει να ειναι αγγελουδι,τωρα κοιμαται με λοξυγγα στον καναπε (να ηταν η Παναγιωτα θα ειχε ξεσηκωσει τον κοσμο).Επισης να σας πω οτι η μεγαλη δεν ξυπναει απο τη μικρη τη νυχτα,μονο πολυ νωρις το πρωι που την ακουει και εχει ψιλοχορτασει υπνο...βεβαια η μικρη δεν κλαιει η καημενη,κατι γουργουρισματα κανει,ποτε για να ρευτει,ποτε για να κανει κακα της κλπ...Θηλαζουμε καθε 2-3 ωρες αποκλειστικα και πανευκολα και μαλιστα ατακα Παναγιωτας η οποια δε ζηλευει καθολου και ολο χαιδευει και λεει αγαπη μου τη μικρη:

Μαμα το νινι κ(λ)αιει...

Αχ τι να θελει Παναγιωτα?

Γαλα...Κατσε να σου ανοικω το σουτιεν...:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε εξαφανιστηκατε ολες?????μα ολες?

εγω ψιλοχαθηκα αλλα δικαιολογημενα.....ειχε χαλασει 2εβδομαδες τωρα ο υπολογιστης!!!!!

αυτην την εβδομαδα ειμαι μπιζι καθως η εβδομαδα αυτη εχει προτζεκτ γενεθλια αγγελικακιου!!!!!

αχ να σας πω κ κατι???????????(αν κ το ανεφερα και στο φεις...)ειμαι πολυ πολυ υπερηφανη μανουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μα παρα πολυ!!!!το αγγελικακι μου εκοψε μια και καλη την πανα!!!!μαχαιρι λεμε!!!!!απο εκει που οποτε πηγαιναμε να προσπαθησουμε ολο κ δεν ηθελε και το ειχε παρει στην πλακα τωρα με την μία εκοψε και το βραδυνο!!!!!!

σειρα της γεωργιτσας μου τωρα!!!!!!αν κ εχουν ενα χρονο διαφορα πιστευω οτι οπου να ναι θα τα κοψει κ εκεινη καθως συνοριζεται με την αγγελικη!!!!!ανεβαινει η αγγελικη στην τουαλετα κ παει απο κατω η μικρη θκατουλα και σουρομαλλιαζονται για το ποια θα καθησει!!!χα χαχα!!!!της τρελης γινεται λεμε!!!!

καλο μεσημερι κορες!!!!!κ μπειτε να μας πειτε εστω ενα γεια!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια πλέον από το ΓΡΑΦΕΙΟ L L L Έβαλα τα καλά μου, πήρα τα μπισκοτάκια μου να κεράσω για τη γιορτή μου και επέστρεψα σήμερα μετά από 11 μήνες απουσίας. Προς το παρόν με έχουν βάλει στη γραμματεία γιατί είναι άρρωστη η κοπέλα που έχουμε συνήθως οπότε μπορώ να πω ότι θα έχω μια ήπια προσαρμογή. Στο σπίτι ευτυχώς όλα πάνε μια χαρά, η Λένα είναι περιχαρής με την καινούρια κοπέλα και τον αδερφό της και πριν που πήρα τηλέφωνο καθάριζε τα τζάμια γιατί είναι η γιορτή μας σήμερα και να είναι καθαρό το σπίτι για να έρθουν να μας ευχηθούν JJJJJJ Να μας χαίρεστε κι εσείς λοιπόν μαμά και κόρη και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους και όλες τους λοιπούς εορτάζοντες!!!!!

Ειρηνάκι μπράβο στο Αγγελικάκι, τα ίδια και το γοργονίδιο κλείσαμε αισίως βδομάδα που κόψαμε την πάνα μαχαίρι (και πρωινή και βραδινή τέλος) και πάει όλο χαρά μόνη της στο γιογιό κάνει ότι είναι να κάνει, τα αδειάζει στη λεκάνη, το πλένει και με φωνάζει να τη σκουπίσω J

Πολινάκι να σας ζήσει ο Βυρωνάκος κι από δω, να’ναι γερός και τυχερός ο μικρός νεοφώτιστος!!!!! Πώς πήγε για πες μας…

Λοιπόν για μαζευτείτε και στο καφέ σιγά σιγά γιατί στο γραφείο μόνο εδώ μπορώ να μπαίνω και μη σας χάσω τελείως και μου έρθει απότομο ε?!!?!? Γιώτα, Κατερίνα, Ειρήνη άντε να τις μαζεύουμε σιγά σιγά!!!!


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μαριλου!!!!!

να σου ευχηθω κ απο εδω ,μια και δεν θα εχεις φεις!!!!

να εισαι πολυχρονη!!!!!χρονια σου πολλα κοπελα μου!!να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!!!

να χαιρεστε κ την λενα σας!!!!πολυχρονη και υγιης!!!!να την καμαρωσετε οπως επιθειμειτε!!!!

μαριλου ,καλη προσαρμογη στην δουλεια κ ολα καλα να πανε!!!!!

τελικα οι κορες μας ηταν να μην παρουν φορα!!!!το πηραν αποφαση και τα εκοψαν μαχαιρι!!!!μα δεν ενιωσες υπερηφανη ,το πρωτο βραδυ που ξυπνησε στεγνη?ή εγω ειμαι πια στα ορια της χαζομαμας????χα χα!!!γιατι με κοροιδευε ο αντωνης!!!χα χα!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...