Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew said:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Σου ευχόμαστε καλή επιτυχία !!!! 

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

Καλημέρα Γιώτα, Ειρήνη, θαυμαστικά της Ειρήνης και σε όλες τις ντροπαλές που διαβάζουν και δε γράφουν :) Εν τάχει τα νέα μας γιατί έχω τρελαθεί με τις ετοιμασίες της βάφτισης. Ο παππούς βγήκε χθες και πάει πολύ καλά, θα είναι μαζί μας στη βάφτιση και η πρόγνωση είναι λίγο καλύτερη μετά τη μικροεπέμβαση που έκανε:P:p:p:p:p:p

Επίσης εχθές τελειώσαμε με μπουμπουνιέρες, μαρτυρικά, λαμπάδα, κεριά, λαδομπούκαλα κλπ. Έχουν γίνει όλα πολύ ωραία και με έχει πιάσει μεγάλη ανυπομονησία!!!!!! Από σήμερα αρχίζει το project φασίνα στο σπίτι για το μετά που θα μαζευτούμε 60 μεγάλοι και 15 πιτσιρίκια οι πολύ κοντινοί και το βράδυ έρχεται και ο αδερφούλης μου από Λονδίνο να μας βοηθήσει με τα μαγειρέματα :)

Α, επίσης ο Προκοπίκος είναι με λαρυγγίτιδα και δυστυχώς χρειάστηκε να πάρει μια δόση παλιοσταγόνες soldesanil για να μην του το γυρίσει σε βρογχιολίτιδα πάλι και τρέχουμε νοσοκομεία αντί για βαφτίσια!!!!! :cry::cry::cry: Θα κάνει και 4-5 μέρες εισπνεόμενα και ελπίζω να πάνε όλα καλά


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα!!!!

Χρόνια πολλά κ Χριστός Ανέστη!!!!!

Κατερίνα,να σας ζήσει η μικρούλα και να είναι πάντα υγιής και ευτυχισμένη!!!

Εμείς έχουμε ακόμα 1,5 μήνα μέχρι να γεννήσω και μ'έχει πιάσει ανυπομονησία!Θέλω να δω το ζουζούνι μου!!!

Κατά τ'άλλα όλα καλά,συνεχίζουμε την ίδια ρουτίνα μας κάθε μέρα,άντε να έρθει η μπέμπα να μας ταρακουνήσει λίγο....Αααα...κόψαμε από Μ.Δευτέρα τις πάνες!!!!!Γιούπι!!!!Βέβαια φοράμε ακόμα το βράδυ αλλά την ημέρα όχι,και τελικά ήταν τόσο εύκολο!!

Αυτά από'μας!!Πολλά πολλά φιλιά!!!!


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,χρόνια πολλά,Χριστός Ανέστη.Η αλήθεια είναι οτι κι'εγω με το fb το εχω ξεχάσει το γκρουπάκι μας εδώ.Σήμερα μπήκα μετά απο πάρα πολύ καιρό και είδα τα παράπονα σας οτι το έχουμε εγκαταλήψει.Δεν έχετε άδικο,θα μπαίνω κι'εγώ τωρα πιο συχνά να γράφω τα νέα.

Αννούλα να χαίρεσε κι'απο δω την Ζωίτσα.Πολύχρονη η κούκλα να είναι.

Μαριαλένα κοντεύετε με την βάπτιση,πολύ ωραία όσα έχεις κάνει.

Τα δικά μας νεα τωρα,περάσαμε πολύ ωραία στο χωριό,η μικρή ξεσσάλωσε,ολο ηθελε να την πηγαίνουν οι δικοί μου απέναντι στα σκυλάκια και τις κοτούλες να τα ταίζουν.Μας τα χάλασε λίγο ο καιρός και έτσι γυρίσαμε προχθες.Πολύ βροχή.Εγώ ξεπατώθηκα στις δουλειές κάτω,έκανα ντουλάπες για να τα βρούμε έτοιμα το καλοκαίρι που θα κατέβουμε ολοι μαζί και η αδερφή μου με τα παιδιά.Θα φωνάξουμε και μια γυναίκα κανα δυο μερες πριν να μας καθαρίσει το σπίτι και θα μπορούμε να πάμε άνετα χωρίς να έχουμε να κάνουμε κι'αυτό.Βέβαια αφήσαμε πολλές δουλειές που δεν κάναμε,δεν μπορέσαμε να πλύνουμε χαλιά,δεν τελειώσανε οι δικοί μου το βάψιμο με τα κάγκελα αλλά δεν πειράζει,θα τα κάνουμε σιγά-σιγά κι'αυτα οταν κατέβουμε.Είπαμε ο καιρός δεν μας άφησε να κάνουμε και πολλά-πολλά.Κατα τ'άλλα χάρηκα πολύ φέτος το αρνάκι του μπαμπά.Είχα να φάω τόσο ωραίο αρνί 2 χρόνια.Πρόπερσυ στο Λεωνίδιο που είμασταν και πέρσυ στην Κέρκυρα δεν το είχα χαρεί καθόλου.Αψητα τελείως.Ψήνει και ωραία ο μπαμπάς μου.Αφού φανταστείτε ενα αρνί το φάγαμε οι 4μας.

Αυτά απο το Πάσχα,τώρα τρέχω να ετοιμάσω σπίτι σήμερα και αύριο γιατί την Κυριακή θα εχω τραπέζι για την γιορτή της Θωμαϊτσας κι'εχω ενα σωρό δουλειές που πρέπει να κάνω,ψώνια και τα σχετικά.


SI5Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!

μαριλου περαστικα στον ποποπικο!!!καλη αναρρωση να εχει!!!

μπραβο σου χρυσοχερα για ολες τις ετοιμασειες που εκανες!!!με το καλο!!

δημητρουλα μια χαρα τα περασατε ε???θα ξεσαλωσε και η θωμαιτσα σου!!!!!

ειδατε βρε κοριτσια?αλλο πραμα το καφε μας εδω..τα γραφουμε ολα αναλυτικα π.χ πως περασατε το πασχα κτλ...

μπιζελακι με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μια χαρα με τις πανες σας!!εμεις ακομα παλευουμε!

λεω μια και καλη το καλοκαιρι ,μηπως τις κοψει και η γεωργια μαζι!!

καλο μεσημερι κοριτσια!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλο μεσημερι και απο εμενα

Περαστικα μαριλου και με το καλο η βαπτιση

Μπιζελακι και εσεις με το καλο

Οσο για τη πανα εμεις εχουμε δρομο μπροστα μας ...δεν θελει με τιποτα

Προχθες ειχα τα γεννεθλια του Μαριου ποτε πηγε 6; παντως μεγαλη διαφορα απο αλλα γεννεθλια που γινοταν χαμος τωρα ειχαν χωριστει στα δωματια και επαιζαν ηλεκτρονικα παιχνιδια:confused:


tt4a345.aspx

tta5663.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλο μεσημερι και απο εμενα

Περαστικα μαριλου και με το καλο η βαπτιση

Μπιζελακι και εσεις με το καλο

Οσο για τη πανα εμεις εχουμε δρομο μπροστα μας ...δεν θελει με τιποτα

Προχθες ειχα τα γεννεθλια του Μαριου ποτε πηγε 6; παντως μεγαλη διαφορα απο αλλα γεννεθλια που γινοταν χαμος τωρα ειχαν χωριστει στα δωματια και επαιζαν ηλεκτρονικα παιχνιδια:confused:

να τον χαιρεσαι ξανθη!!!πολυχρονος!!!!!!!!!!!!!!!

αντε βρε κοριτσια...που θα παει σιγα σιγα θα το ξαναζωντανεψουμε το καφε μας...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλεεεεεε, τι κόσμος ειναι αυτός???????????

αχ μπραβο μπραβο, πολυ χάρηκα

Μαριλου με το καλό κοπέλα μου. Εκτός απροόπτου θα σας δούμε την Κυριακή.

Εσύ για τα δικά σου δεν μας εχεις πει, τι θα βάλεις κλπ. αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα λάμπεις.

Αννα να χαίρεσαι τη Ζωούλα σου, να την καμαρώσεις οπως επιθυμείς.

Μαρία με το καλό το μωράκι σας. Μπράβο και στην ιωαννα σου που εκοψε την πάνα. Ειναι μεγαλο βημα αυτό για τα παιδάκια

Ειρήνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι κάνεις?

Δημήτρα αν δεν μπω τις επόμενες μέρες σου ευχομαι απο τωρα να χαίρεσαι την κούκλα σου.

Ξανθή να χαίρεσαι το γιοκα σου κι εσύ.

Εμεις εδω ήσυχα, στο γραφειο ακομα ηρεμα ειναι, φανταζομαι απο δευτερα θα φορτσαρουμε, η Ιλιανα μεγαλωνει καθε μερα και περισσότερο και λεει στις δασκάλες της "Ξεκόλλα" αλλά τουλαχιστον τωρα περναμε μια ηρεμη περίοδο.

Ξεκουραστηκε κι εκείνη το πασχα (ηταν ολη τη μεγαλη εβδομαδα στους γονείς μου στην αναβυσσο) και εμείς (ηταν ολη τη μεγαλη εβδομαδα στους γονείς μου στην αναβυσσο χαχαχαχαχα)


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο δω κοριτσια!!

Ευχαριστω για τις ευχες!Μπιζελακι ευχομαι με το καλο μια μπεμπα σαν τη δικη μου...ησυχη!!!Κοιμαται συνεχεια(δεν το πολυλεω μην τη ματιασω) αλλα καμια σχεση με την Παναγιωτα!

Η δευτερη καισαρικη πολυ πιο ευκολη απο την πρωτη εχω να πω,περπατουσα απο την πρωτη μερα!Ποναω βεβαια λιγο ακομα αλλα το πολεμαω μια χαρα!

Τωρα ειμαστε με τον Κωστα που πηρε και αδεια ο καημενος 3 βδομαδες να με βοηθησει με τα δυο παιδι μονοι σπιτι με τη μπεμπα αφου η Παναγιωτα ειναι χαλια με λιγο πυρετο,μυξες και βηχα απο την Τριτη και μετακομισε στη μανα μου την οποια και κολλησε...Μου λειπει απιστευτα το παιδι κοριτσια,αδειο το σπιτι χωρις αυτη αλλα ειναι για καλο ε??Μην ξαναμπω παιδων με το μωρο,δε θα το αντεξω...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Μαριαλενακι, να σας ζήσει ο Προκοπίκος. Ηταν πολυ ωραία η βαφτιση και εσύ ήσουν κούκλα. Η Ιλιανα λάτρεψε τις μπομπονιερες σας και μεγαλωσε τη συλλογή με τα παπακια της. Μας εχει πρήξει μιλαμε, εχει ενα τσαντακι που τα φυλαει και μια τα βγάζει και μια τα βαζει.

Κατερινάκι ειδες που κόλλησε τη μαμά σου? Αρα την καλύτερη δουλειά έκανες που την έστειλες στη μαμά σου.

Δημητρα ευχες κι απο δω για την κορούλα σου. ελπιζω να περασατε ωραία.

εμεις ειχαμε ενα πολυ γεματο ΣΚ, μετά από αρκετό καιρό.

Πρωί Σαββάτου κατεβήκαμε γλυφάδα με την Ιλιανα για βόλτα και καφεδακι με μια φίλη μου και την κορούλα της. Τελικά κάναμε window shopping και οχι μόνο...

Τη λατρευω τη γλυφαδα.

Το απόγευμα πηγαμε στο παιδικο παρτυ της καλυτερης φιλης της ιλιανας οπου και εκει περσαμε πολυ ωραία γιατι ηταν πολυ παρειστικο και μαζεμενο

Κυριακη πήγαμε στη βαφτιση της μαριλους και μετα για φαγητο και μαζευτηκαμε το απόγευμα.

Εκανε και ωραιες μερες και το ευχαριστηθηκαμε πολύ


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα,καλή εβδομάδα και Χρόνια πολλά σε όλους τους Γιώργους και τις Γεωργίες.Απ'οτι φαίνεται όλοι θα έχουμε τουλάχιστον απο εναν που γιορτάζει.Εμένα γιορτάζει ο πεθερός μου και ο ανιψιός του άντρα μου.Είχαν έρθει χθες στο τραπέζι μας κι'έτσι τους ευχηθήκαμε και δεν θα πάμε επίσκεψη σήμερα.

Εμείς περάσαμε πολύ ωραία χθες,η μαμά μου αρρώστησε και δεν ήρθε όμως μην κολλήσει και το παιδί,ήρθε ο μπαμπάς μου κι'ενα άλλο ζευγάρι που περιμέναμε κι'αυτό δεν ήρθε αλλά είναι έγκυος η κοπέλα με εξωσωματική πρώτη φορά που προσπαθούσε καιρό για παιδάκι και είχε λίγα πονάκια οπότε μας το ακύρωσαν.Παρόλες τις απώλειες όμως περάσαμε καλά.Η μπουμπού με τον ξάδερφο της απο την ωρα που ήρθε ούτε καταλαβαμε αν είχαμε παιδί στο σπίτι.Οταν είναι με παιδιά γενικά η καλύτερη της.Εγω κουράστηκα μπορώ να πω μιας και η βοήθεια απο τη μαμά μου δεν υπήρχε που περίμενα και τα έκανα όλα μόνη μου αλλά χαλάλι της.Μια φορά γιορτάζει το κοριτσάκι μας.Ευτυχώς την κοίμησα μια ωρίτσα αργά το μεσημέρι και μετά έμεινε ο ξαδερφός της και οι κουνιάδες μου και πήγαμε όλοι μαζί το απόγευμα μια βόλτα απο το avenue,ήρθε και μια ξαδέρφη της και ξεσσαλώσανε κι'κεί.Εγω εκει χαλάρωσα πίνοντας το καφεδάκι μου απο την κούραση της ημέρας.Στο τέλος πήγαμε και πήραμε και γλυκά για το σχολείο της να κεράσει σήμερα και μου λέει το πρωί μαμά τα γλυκά μην ξεχάσουμε.χαχα.


SI5Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!

Ευχαριστω για τις ευχές σας για τη γιορτη της Ζωής!

Μπιζελάκι με το καλο να δεχτείς τη μπέμπα σου!

Μιλάμε πολυ απο το φατσοβιβλιο κ νεκρώσε το καφε! Λοιπόν χθες πήγαμε μιλήσαμε με τον θειο του στεφ κ αν δεν χαλάσει κάτι στα διαδικαστικά πολύ σύντομα μπαίνουμε συνέταιροι στον φούρνο! Αχ δυσκολα αλλα νομιζω πιο δυσκολα θα ειναι αν δεν κανουμε τιποτα να στρωσουν λιγο τα οικονομικα μας! Θελω ολη τη θετικη σας ενέργεια γιατι πραγματικα νοιωθω λες κ περπαταω σε τεντωμενο σχοινι!:rolleyes:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Ευχαριστω για τις ευχές σας για τη γιορτη της Ζωής!

Μπιζελάκι με το καλο να δεχτείς τη μπέμπα σου!

Μιλάμε πολυ απο το φατσοβιβλιο κ νεκρώσε το καφε! Λοιπόν χθες πήγαμε μιλήσαμε με τον θειο του στεφ κ αν δεν χαλάσει κάτι στα διαδικαστικά πολύ σύντομα μπαίνουμε συνέταιροι στον φούρνο! Αχ δυσκολα αλλα νομιζω πιο δυσκολα θα ειναι αν δεν κανουμε τιποτα να στρωσουν λιγο τα οικονομικα μας! Θελω ολη τη θετικη σας ενέργεια γιατι πραγματικα νοιωθω λες κ περπαταω σε τεντωμενο σχοινι!:rolleyes:

Αννα έχετε ολες τις προδιαγραφές να πάει καλά και να πετύχει η δουλειά με την οποία πάτε να αρχίσετε.Είστε και οι δύο νέοι,έχετε όρεξη,έχετε ιδέες,εσύ ξέρεις πολύ καλά το αντικείμενο,δεν βρίσκω κανένα λόγω να μην πάει καλά.Ασε που ο φούρνος είναι το τελευταίο πράγμα που θα χτυπήσει η κρίση,ενα ψωμάκι του θεού ο άλλος θα το πάρει.Εγω πάντως οταν πέρναμε ψωμί γιατί τώρα το κόψαμε,είπαμε να προσέξουμε λίγο τη διατροφή μας ποτέ δεν έπαιρνα μονο ενα ψωμί,όλο και κάτι άλλο έβλεπε το μάτι απο τις χιλιάδες λιχουδιές που βάζουν πλέον όλοι φούρνοι και κάτι έπαιρνα.Είναι λογικό να έχεις άγχος γιατί είναι αρχή αλλά είμαι σίγουρη πως θα σου φύγει με τον καιρό και μόλις αρχίσει να στρώνει σιγά-σιγά η επιχείρηση.Καλά τελειώματα με τα διαδικαστικά και καλό ξεκίνημα να έχετε.


SI5Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αννακι εχεις ολη την θετικη μας ενεργεια!!!!!ειμαι σιγουρη οτι θα πατε πολυ πολυ καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλο ξεκινημα λοιπον και καλες δουλειες!!!!!!

παω....ειχα για σημερα να βγαλω εξω χαλια,κ μετα να τα τυλιξω (οσα δεν ηθελαν πλυσιμο κτλ)αλλα μαυρισε ο καιρος .....

ετσι παω να φυτεψω διαφορα λουλουδια που πηρα το πρωι!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σασ κοριτσια,τι κανετε?καλε,χρονια και ζαμανια,πωπω εχω πολυ καιρο να μπω.

Κατερινα να σασ ζησει η μπουμπου,και οτι καλυτερο

Μαριλενα,να χαιρεστε τον γιο και να τον δειτε οπως επιθυμειτε.

Αννα και Δημητρα,να χαιρεστε τα κοριτσια σας και παντα υγιειες και ευτυχισμενες.

δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα,αν ξεχασα καποια συγνωμη...

Εμεις καλα ειμαστε σε γενικες γραμμες.

αχ,τι να σας λεω ρε κοριτσια,η μικρη μου ειναι τοοοοσοοοο γλυκια,σαν καραμελιτσα.ειναι τωρα 5 μηνων και το κλαμα της ουτε πυ το εχουμε ακουσει που λεει ο λογος.ολο γελαει και ιδιαιτερα με την κατερινα ξεκαρδιζεται.τα μαναρακια μου μωρε.παντως με αυτο το μωρο,ολα ειναι πιο ευκολα.ουτε κολικους,ουτε μαραθωνιους θηλασμους,ουτε ξενυχτια τρελα,ουτε τιποτα.καμμια δυσκολια.λετε να μας το φυλαει στα δοντια?ελπιζω οχι.αφου και στον υπνο της ακομα,δεν θελει αγκαλια και νανουρισμα.κατευθειαν στην κουνια,πιπιλιτσα,λιγο γκρινια και κοιμηθηκε.στην κατερινα εκοβα πολλα χιλιομετρα μιλαμε.και η κατερινα ηταν ησυχη,αλλα αυτη παραειναι,φτου φτου μην την ματιασω.

Η κατερινουλα μου,μεταμορφωθηκε σε ταλιμπανακι,κανει οτι θελει,μιλαει οοοολη την μερα,ακομα και στον υπνο της μιλαει,με εχει τρελανει...αλλα ειναι καλο παιδακι μωρε.κατι λιγες ζηλιτσες εχουμε,αλλα σε λογικα πλαισια και αναμενομενο ειναι.Σημερα,πηγα να ρωτησω στον παιδικο τι χειαζεται,και μου ρθα καπως ρε παιδια.το κοριτακι μου,εφτασε 3 χρονων,πωπωπω

το παμπερς το κοψαμε τελειως,και το γαλα επισης.η παιδιατρος μου λεει οτι ειναι αντιδραση και οτι θα επανελθει απο μονη της.παντως και εγω δεν την πιεζω,της το βαζω μεσα στην κρεμα,αντι για νερο,και ετσι τουλαχιτον τρωει 200 γρ.την ημερα.λιγο ειναι αλλα απο το τιποτα.

παντως,παρατηρησα οτι απο τοτε που αρχισα να την πηγαινω παιδικη χαρα,σχεδον καθε μερα,μαζι με το μωρο παντα,και μονη μου,χωρις βοηθεια με ακουει και με καταλαβαινει περισσοτερο.και προσεχει και το μωρο περισσοτερο,και το δειχνει και στα αλλα παιδακια ολο περηφανια.τους λεει η αδερφουλα μου ειναι,ειναι μωρο.την πιανει,την φιλαει,τρελενετε να την κανουμε μπανιο μαζι καθε μερα,και γενικα ειναι πολυ οκ.αλλαααααα μην δει τον μπαμπα της με το μωρο.εκει σχεδον τον καβαλαει και αυτη.

και αλλα τετοια ωραια καθημερινα

εγω καλα ειμαι,την ειχα ακουσει για καποιο ιαστημα απο την κουραση,γιατι βοηθεια δεν ειχα σε αυτη την γεννα,αλλα τωρα συνηλθα και τα καταφερνω μια χαρα.

Εσεις τι αλλα νεα?εχω χασει πολλα,ελπιζω να ειστε ολες καλα.δεν εχω και φεις μπουκ τωρα και παω γιατι κλαιει


an1cEY00g410000MTA3NzdkfDU2NjU2NmhkYXxteSBhbmdlbCBpcw.gif

as1cJYi0aTD0000Nzc3MTEzZHwzMjg5NzhkbHxteSAybmQgYW5nZWwgaXM.gif

7760p2.png

Link to comment
Share on other sites

πωω πωωω τελευταια ημ\νια συνδεσης ηταν 25/2....ντροπη μου.....:oops::oops::oops::oops:

καλημερες λοιπον κι απο δω κοριτσαρες!!!!

χρονια πολλα σε ολους κ καλοφωτιστα τα μωρακια που βαπτιστηκαν!!!

τα νεα μας λοιπον? τι να πω εχω κ τοσο καιρο να γραψω...

ασ αρχισουμε απο το πασχα

ηταν μια απο τα ιδια λοιπον οικογενειακα με πολυ φαγητο τρεξιμο πισω απο τον νικολα γιατι εκει ξεσαλωνει οπως κ παντου...

λαμπαδα πηραμε τον τομας βεβαιως βεβαιως σας ειχα μπει που μου λεγε την μπαρμπι..... αλλα ευτυχως του φυγε!!

ο νικολας εχει μεγαλη λατρεια στα τρενα...αδυναμια τρελη!!!

10 μερες περασαμε στο χωριο χαλααααραααα!!! στην αυλη κ βολτες με το ποδηλατο


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...