Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Καλή τύχη! 3
      • Ευχή 3

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια και καλό μήνα. Βαλατε τα Μαρτάκια σας? Εγω το δικό μου θα το βάλω το απόγευμα γιατί δεν προλαβαινα να το φτιαξω τωρα το πρωι μιας και αργησα να ξυπνησω οπως συνήθως. Η Ιλιανα θα το βαλει στο σταθμό.

Εγω τρακαρα οπως σας ειπα προχτες, και χτες ετρεχα ολη μερα σε φαναρτζήδες για προσφορές κλπ., εχω ακουσει απο 700 μεχρι 1300, θα το παω σε αλλους δυο και θα καταλήξω. Οποιος δωσει την καλύτερη τιμή, κέρδισε. Εντωμεταξυ χτες μεσα στην τουρλα, ειχα κανονισει να βαλω και συναγερμό στο αυτοκίνητο, οποτε πηγα κι εκεί, , πηγα κουρεύτηκα, ειχα και οδοντίατρο το απόγευμα, πηγα να δω και τους νονους της ιλιανας λίγο μιας και ηταν στο δρόμο μου... ουφφφφ, κουραστηκα.

Εφυγα απο το σπιτι στις 9 το πρωί και γυρισα στις 9 το βράδυ

Για το Σαββατοκύριακο που έρχεται, ενω ειχαμε κανονισει διαφορα πράγματα, παιδικο θεατρο κλπ, αποφασισα να μην κανουμε τιποτα γιατι η ιλιανα ειναι πολυ κουρασμενη και θελω να την αφησω να ξεκουραστεί για να παρει τα πανω της. Στο σχολειο μου λενε δεν εχει κουραγια για πολλα πολλά οποτε αποφασισα οτι το σαββατοκυριακο θα αφιερωθεί στην ξεκουρασή μας και κυρίως στης Ιλιάνας


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Όχι Ειρηνάκι μου γιορτάζουν 8 Ιουλίου, θα έχει γενέθλια και γιορτή με 3 μέρες διαφορά ο καημένος:)

Εμεις γι αυτο το λόγο δεν την βάλαμε να γιορτάζει του Προφήτη Ηλία παρόλο που ειναι απο τον μπαμπα μου - Ηλια - το όνομα της.

Επειδή θα είχε γενέθλια και γιορτή με διαφορά 3 ημερών, την βάλαμε να γιορτάζει στις 9 Μαρτίου που είναι της Ηλιανας-Ηλιανού-Ιλιάνας-Σμαράγδας κλπ..... μικρη γιορτή μεν, κανεις δεν την ξέρει, αλλα προκειμενου να ηταν και τα 2 μεσα στο κατακαλοκαιρο και να μην τα γιορτάζει με τους φίλους της που θα λειπουν ολοι διακοπες προτίμησα να την βαλω το Μάρτη (τωρα που το βλεπω, την αλλη παρασκευή γιορτάζει το μωρό μου χιχι, πρέπει να της κάνω γιορτή). Βεβαια οι γονείς μου δεν εχουν χαρεί και ιδιαιτέρως με αυτή την απόφασή μας, και εξακολουθουν να της λενε χρονια πολλα και στις 20 Ιουλίου:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλέ απο πότε έχω να μπω εδώ? Αλλα αφου δεν ειναι καμία στο φατσοβιβλιο ειπα να κάνω ντου εδώ!

Τι νέα να σας πω ομως? αφου τα λέμε απο την αλλη μερια!:tongue: Δεν ξεκινάμε να γραφουμε πάλι απο δω μπας κ σπάσει η γκαντεμιά που μας δέρνει στο φατσοβιβλίο???!!! :lol::lol::lol:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα!

Εγω με την Παναγιωτα σπιτι ολη μερα δυστυχως ουτε απο δω ουτε απο κει μπορω να μπω...με εχει βρει ολη μερα εδω και εχουμε γινει κολλητες!Ολη μερα παιζουμε στο δωματιο της και γενικα ολα μαζι τα κανουμε...να δουμε τι θα γινει τον Πριλιο...δυσκολα τα πραματα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια και καλή εβδομάδα. Τι κάνετε? Πως περάσατε το ΣΚ σας?

Εγω σας εγραφα χτες αναλυτικά πως περάσαμε, κατι έγινε, τα εχασα, και βαριέμαι να σας τα ξαναγράψω. Το θέμα είναι οτι αυτό που ελεγα οτι δεν θα κάναμε τίποτα και θα ξεκουραζόμασταν, φυσικά δεν ίσχυσε με αυτό τον φανταστικό καιρό που έκανε. Ολο έξω ήμασταν πάλι, βόλτες, φίλους, φαγητάκι και παιδικές χαρές. Περάσαμε τέλεια και όχι πολύ κουραστικά. Οπότε σήμερα ήρθα ξεκουραστη και με καλή διαθεση για δουλειά. Ο καιρός βεβαια δεν διατηρεί την καλή διάθεση που εχω.

Σημερα θα παρω και το αυτοκινητάκι μου, θα παω να του κανω κι ενα ωραίο πλυσιματάκι γιατι εχει περασει απο 15 συνεργεια αυτες τις μερες και θα το χαρώ κι αυτό.

Εσεις τι νέα?


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εμείς περάσαμε τέλεια μεν, αλλά πολύ κουραστικά δε. Μέσα σε δυό μέρες με τη μαμά μου και τη Λένα βεβαίως βεβαίως φτιάξαμε όλα τα έπιπλα του σαλονιού:P:p:p:p:p:p Βρήκε η μαμά μου μια πανεύκολη τεχνική και τα κάναμε αντικέ και γίνανε σούπερ!!! Μετά ξεκίνησα να ανοίγω κούτες με βιβλία και βάλαμε και τις χιονόμπαλές μου στη θέση τους και ουσιαστικά τώρα μου έχει μείνει να βγάλω και να πλύνω την προίκα του καλού μου για να μπει στο σκρίνιο και ο Βασίλης να τακτοποιήσει το γραφείο του και τις κούτες του;);););) Σήμερα το απόγευμα θα πάμε με τη μαμά μου στη θεία του Βασίλη που μας είπε θα μας χαρίσει καναπέ - πολυθρόνες τραπεζάκι να τα δούμε για να πάρουμε ανάλογο ύφασμα για τις καρέκλες τις τραπεζαρίας για να το βάλουμε κι αυτό και να τελειώνουμε. Έχει γίνει πολύ ωραίο το σαλόνι μας και ανυπομονώ να τακτοποιήσει κι ο Βασίλης και να φέρουμε τον καναπέ και να κάτσω βράδυ να πιω ποτάκι και να διαβάσω το βιβλίο μου!!!!!!!!

Επίσης ο νονός μας έκλεισε όλα τα βαφτιστικά και 10 Απριλίου θα τα έχουμε, για να προλάβει η μαμά μου να κεντήσει και το σεντονάκι!!!! Μ' έχει πιάσει τρελός ενθουσιασμός με τις ετοιμασίες της βάφτισης και με το σπίτι που τελειώνει εντελώς πια, άσε που είναι μια ευχάριστη διέξοδος στη γενική μαυρίλα που μας περιβάλλει.


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ μπραβο βρε Μαριλου, επιτελους να τακτοποιηθείτε ρε παιδάκι μου.

Σου θυμίζω οτι αν θες κάλλυματα (οχι ταπετσαρία), και τα χερια της μαμάς σου δεν πιάνουν ΚΑΙ σε αυτό, ο μπαμπάς μου κάνει καλύμματα επίπλων.

Τις θυμόμουν χτες τις χιονόμπαλές σου συγκεκριμένα (!!!!!) γιατι κατι μου λεγανε για ενα σπίτι που ειχε πάρα πολλά μπλιμπλίκια και πόσο χρόνο ήθελε να τα καθαρίσει ο ιδιοκτήτης τους και για καποιο λόγο σκεφτηκα τις χιονομπαλες σου που ήταν πολλές και τον αντίστοιχο χρόνο που θα σου επαιρνε να τις καθαρίσεις.

Αντε με το καλο να τα παραλαβετε και τα βαφτιστικά σας. Ειναι πραγματι ωραια και δημιουργικά να κάνεις τετοια πραγματα.


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαριλου μια χαρα τα νεα σου!!αντε με το καλο η βαπτισουλα σας και με το καλο να ταχτοποιηθειτε εντελως στο σπιτακι σας!!!!!

γιωτα ασκονταφτο πια το αμαξακι!!!!!!!!!καλες βολτες!!!!!!!!!!!!!!!!!

πριν λιγο μαζευτηκα κι εγω σπιτι,καθως απο το πρωιετρεχα σε εξωτερικες δουλειες,τραπεζες,γιατρο για την κουφαμαρα μου κτλ....το κορυφαιο παντως ειναι οτι αντι να ξεκουφαινομαι ,κουφαινομαι ολο κ πιο πολυ!!μου εδωσε τωρα πιο δυνατα φαρμακα και αν δεν δω καλυτερεψη εως την πεμπτη,θα παω για εννεσεις...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ομορφες!

Πλησιαζει το σουκου...να δουμε θα ναι η τυχερή μου μερα να ξεπορτίσω! :tongue::tongue:

Χθες πήρα τον μπέμπη 2 η ωρα να θηλάσει όπως κοιμάμαι εφαγε μια χαρα αλλα αποκοιμηθηκαμε κ οι 2 χωρίς να ρεφτεί με αποτελεσμα μολις ξυπνησα μετα απο καμια ώρα κ πήγα να τον βάλω στο κρεβάτι μου εβγαλε όλο το γαλα πάνω μου,με πήρε κ στη μουρη λίγο τι να σας λέω κολαση βραδιάτικο! :rolleyes:

Γιώτα να πάλι θελω τιμή απο τον μπαμπά σου αυτή τη φορά για 4 καρέκλες κουζίνας να μου περάσει αλλο ύφασμα απο πάνω απο το αλλο(για να μπορώ μελοντικά να το βγάλω) γιατι εκανα το λάθος κ πήρα μπεζ κ εχουν γινει κώλος! :tongue::tongue:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κανετε?

εμεις όλα καλά ο Θάνος μου είναι ενα ζοιρουλικο αγοράκι μιλάει συνεχώς και γενικά έχει πολύ ενεργεια.Θελω να σας ρωτήσω επειδη το βραδυ θελει να βλεπει παιδικά ξαπλώνει στον καναπε και πολλες φορές τον παιρνει και ο ύπνος να του παρω τηλεοραση για το δωματιο ή είναι νωρις ακόμα ηθελα μια γνωμη να μου πειτε, αν δεν κοιμηθεί στον καναπέ θελει να κοιματε στην κρεβατοκαμαρα μαζι μας και σκεφτηκα μηπως θα θελει με την τηλεοραση να κοιματε στο παιδικό

φιλία σε όλες,


line_m121_beg_17_time_1246593600_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κανετε?

εμεις όλα καλά ο Θάνος μου είναι ενα ζοιρουλικο αγοράκι μιλάει συνεχώς και γενικά έχει πολύ ενεργεια.Θελω να σας ρωτήσω επειδη το βραδυ θελει να βλεπει παιδικά ξαπλώνει στον καναπε και πολλες φορές τον παιρνει και ο ύπνος να του παρω τηλεοραση για το δωματιο ή είναι νωρις ακόμα ηθελα μια γνωμη να μου πειτε, αν δεν κοιμηθεί στον καναπέ θελει να κοιματε στην κρεβατοκαμαρα μαζι μας και σκεφτηκα μηπως θα θελει με την τηλεοραση να κοιματε στο παιδικό

φιλία σε όλες,

Αν αντί για τηλεόραση πιάσετε ένα βιβλίο με παραμύθια να του διαβάζεις, λες να αποκοιμηθεί; Δεν την θέλω προσωπικά την τιβι στο δωμάτιο, ειδικά στο παιδικό

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...