Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@Ungry girl E τι να κανουμε θα περιμενουμε... Τωρα δεν εχει ξεκουραση εχει χαρες, χορους κ τετοια αρραβωνιαζεται στενο μελος της οικογενειας μου και θα εχουμε παρτυ!!! Ειμαι πολυ ενθουσιασμενη ψοφαω για τετοια!

@ntemiiii μετρας δηλαδη μια μερα καθυστερηση? Γιουπιιιι! Νιώθεις τιποτα περιεργο?

Κοριτσια κ εγω νομιζω καποια συμπτωματα ειναι της φαντασιας μας η δε τα ειχαμε προσεξει πιο πριν. Πχ εγω παρατηρησα για πρωτη φορα οτι μετα την ωορρηξια αρχιζουν κ φαινονται οι φλεβες στο στηθος μου... Δε το ειχα προσεξει ποτε πριν!!!! ΣΥμπτωματα δεν εχω ακομα περιοδου λογικα αυριο μεθαυριο θα ξεκινησουν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

12 ώρες πρίν, KalStyl είπε:

Σε ευχαριστω πολυ καλη μου!!!

εγω εχω υποθυρεοειδισμός, αν και ειναι ρυθμισμενος με χαπακι, τωρα ενα χρονο τον εχω ανακαλυψει, αν τον ρυθμιζω με χαπακι ξερεις αν εμποδιζει την συλληψη?

κοριτσια εγω να σας ενημερωσω οτι......περιμενα να αδιαθετησω 15.11 και δεν αδιαθετησα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ναααιιιιιι!! :shock::shock::shock:

Αδιαθετησα ομως μια μερα νωριτερα.....ΣΗΜΕΡΑ....!!!!  χαχαχαχαχα μου ειρθε καλε νωριτερα απο οτι περιμενα!!  

Φτου κι απ την αρχη!!! :cool::cool::cool:

Γεια σου @noni90 μια χαρα σε βρισκω!!!! 2 φορες τη μερα εε???  Νομιζω εχω μια συζητηση με τον αντρα μου συντομα, γιατι εμενα μου κανει νερα καμια φορα!!! χαχαχαχαχα

Εγω με τις βιταμινες δεν εχω καποιο προβλημα δηλ θεμα λίμπιντο. ισως αυτο που εχω προσεξει εχω καμια φορα πονοκεφαλο το οποιο δεν ειμαι 100% σιγουρη οτι ευθυνονται οι βιταμινες, αλλα ισως και ναι.

Τωρα να σε ρωτησω, άλλες βιταμινες παιρνει ο συζηγος και άλλες εσυ? γιατι και ο δικος μου θελει να παιρνει απο τις βιταμινες μου και εχω ξεχασει να ρωτησω τον γιατρο μου. ξερεις αν μπορει να παιρνει απο τις δικες μας ή οι αντρες εχουν αλλες!!!???

μην απογοητευεσαι... παρε δυναμεις οσο εχεις αιμα και μεταααα.... :P 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , noni90 είπε:

@Ungry girl E τι να κανουμε θα περιμενουμε... Τωρα δεν εχει ξεκουραση εχει χαρες, χορους κ τετοια αρραβωνιαζεται στενο μελος της οικογενειας μου και θα εχουμε παρτυ!!! Ειμαι πολυ ενθουσιασμενη ψοφαω για τετοια!

@ntemiiii μετρας δηλαδη μια μερα καθυστερηση? Γιουπιιιι! Νιώθεις τιποτα περιεργο?

Κοριτσια κ εγω νομιζω καποια συμπτωματα ειναι της φαντασιας μας η δε τα ειχαμε προσεξει πιο πριν. Πχ εγω παρατηρησα για πρωτη φορα οτι μετα την ωορρηξια αρχιζουν κ φαινονται οι φλεβες στο στηθος μου... Δε το ειχα προσεξει ποτε πριν!!!! ΣΥμπτωματα δεν εχω ακομα περιοδου λογικα αυριο μεθαυριο θα ξεκινησουν!

a teleiaaaa ακομα καλητερα θα περασεις ωραια και δεν θα εχεις και στο μυαλλο σου συνεχεια τα συμπτωματα! πως ειναι οι φλεβες σκουρες!

δεν ξερω και εγω εχω φλεβες η αληθεια ειναι πως γενικα πριν την περιοδο εχω αλλα τωρα νομιζω ειναι περισωτερες επισης νομιζω πως σαν να μεγαλωσε γυρο γυρο απο τις θυλες δεν ξερω αλλα αν ολα αυτα ειναι φαντασια μου ειμαι για χαστουκια μπας και ξεπλοκαρω αχαχαχαχαχ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσιαααα!!

@caramel_83  δεν πειράζει θα συνεχίσω ακάθεκτη.ειχε και σασπένς το σ.κ με τις τρελες μου.εσυ πως είσαι?

@ntemiiiiii για να δουμεεεεεε!!περιμενουμε με αγωνία!!

εγω δεν ξέρω τι να κάνω φέτος με το στόλισμα έχω προβληματιστεί.εχουμε πένθος να στολίζω όμως το δέντρο?ειπαμε με τον άντρα μου να το στολίσουμε να χαρεί ο μικρός και δεν μας νοιάζει αν πει κάποιος κάτι εξάλλου μου είπε το πρόσωπο που χάσαμε θα ήθελε πολύ να μας βλέπει χαρούμενους.αλλα μετά με πιάνει η στεναχώρια και δεν ξέρω τι να κάνω.

 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

a teleiaaaa ακομα καλητερα θα περασεις ωραια και δεν θα εχεις και στο μυαλλο σου συνεχεια τα συμπτωματα! πως ειναι οι φλεβες σκουρες!

δεν ξερω και εγω εχω φλεβες η αληθεια ειναι πως γενικα πριν την περιοδο εχω αλλα τωρα νομιζω ειναι περισωτερες επισης νομιζω πως σαν να μεγαλωσε γυρο γυρο απο τις θυλες δεν ξερω αλλα αν ολα αυτα ειναι φαντασια μου ειμαι για χαστουκια μπας και ξεπλοκαρω αχαχαχαχαχ!

Εγω νομιζω ειναι της φαντασιας μου η δε τα ειχα προσεξει.... Σκουρες τις βλεπω, εχουν επεκταθει κ πανω στη θηλη... Αλλα μαλλον ειναι ιδεα μου. Θεωρω οτι θα αδιαθετησω...Ακομα δεν εχουν ξεκινησει τα πονακια περιοδου αλλα θα δουμε. Σημερα θα μου ερθουν κ τα καινουρια τεστακια ωορρηξιας για τον επομενο μηνα....  Ποτε περιμενεις? Να σε ρωτησω κ κατι αλλο αδιακριτο... Τι ηλικία έχεις? Ειδα που σε ελεγαν μικρουλι..... 

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

2. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

3. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

4. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

5. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

6. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

7. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

8. Vana87 ΠΗΤ  26/5/2018!!!

9. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!!

10. orianna  ΠΗΤ  21/6/2018!!!

11. anemoni1989  ΠΗΤ  1/7/2018!!!

12. Antila  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 2311!!!

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. andrianni  31/10/2017!!!

2. ElektraGr  5-6/11/2017!!!

3. ritaki13  6/11/2017!!!

4. Papaki@  8-10/11/2017!!!

5. Ασία  12/11/2017!!!

6. MelinaFo  14/11/2017!!!

7. Nati85 14/11/2017!!!

8. ntemiiiiii  14/11/2017!!!

9. t1t1n4k1  14-15/11/2017!!!

10. KalStyl  15/11/2017!!!

11. Ungry girl 17/11/2017!!!

12. ada32 19/11/2017!!!

13. noni90 19/11/2017!!!

14. Dimitr@17 20/11/2017!!!

15. caramel_83  19-23/11/2017!!!

16. Μάντη  21/11/2017!!!

17. alina80 24-26/11/2017!!!

18. Δήμητρα1988 29/11-1/12/2017!!!

19. Elma86  30/11/2017!!!

20. Vila  2/12/2017!!!

21. WannaBeMothe  3/12/2017!!!

22. vvrd  5/12/2017!!!

23. kido  10/12/2017!!!

24. Μαρθα Κ 14-17/12/2017!!!

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Καλημέρα κοριτσιαααα!!

@caramel_83  δεν πειράζει θα συνεχίσω ακάθεκτη.ειχε και σασπένς το σ.κ με τις τρελες μου.εσυ πως είσαι?

@ntemiiiiii για να δουμεεεεεε!!περιμενουμε με αγωνία!!

εγω δεν ξέρω τι να κάνω φέτος με το στόλισμα έχω προβληματιστεί.εχουμε πένθος να στολίζω όμως το δέντρο?ειπαμε με τον άντρα μου να το στολίσουμε να χαρεί ο μικρός και δεν μας νοιάζει αν πει κάποιος κάτι εξάλλου μου είπε το πρόσωπο που χάσαμε θα ήθελε πολύ να μας βλέπει χαρούμενους.αλλα μετά με πιάνει η στεναχώρια και δεν ξέρω τι να κάνω.

 

Στόλισε καλή μου! Για να ανέβει όλων η ψυχολογία! Εγώ αυτό θα έλεγα, αφού κι εκείνοι θα προσπαθήσουν να χαρούν παρά το πένθος τους και θέλουν σας βλέπουν κι εσάς έτσι!

Link to comment
Share on other sites

εγω να σας πω δεν εχω καν στρωσει, περιμενωνα δω τι θα γινει αυτο τον μηνα και μετα στρωνω και στολιζω αλλα ρε κοριτσια ενω λατρευω τα χριστουγεννα φετος βαριεμαι αφανταστα να στολισω 

απο συμπωματα που με ρωτησατε, δεν εχω κατι ιδιαιτερο, δηλαδη με ποναει η κοιλια, νιωθω σαν ενα βαρος, κατι τσιμπηματα κι εγω και οτι βγαζω 2-3 σπυρακια στο πιγουνι που φευγουν και ξαναερχονται, τωρα τι να πω δεν ξερω, σε λιγες μερες θα γνωριζουμε....παντως συνεχιζω να εχω αυτη την αναισθησια που ειχα και οταν δεν προσπαθουσα σωστα :P 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, caramel_83 είπε:

εγω να σας πω δεν εχω καν στρωσει, περιμενωνα δω τι θα γινει αυτο τον μηνα και μετα στρωνω και στολιζω αλλα ρε κοριτσια ενω λατρευω τα χριστουγεννα φετος βαριεμαι αφανταστα να στολισω 

απο συμπωματα που με ρωτησατε, δεν εχω κατι ιδιαιτερο, δηλαδη με ποναει η κοιλια, νιωθω σαν ενα βαρος, κατι τσιμπηματα κι εγω και οτι βγαζω 2-3 σπυρακια στο πιγουνι που φευγουν και ξαναερχονται, τωρα τι να πω δεν ξερω, σε λιγες μερες θα γνωριζουμε....παντως συνεχιζω να εχω αυτη την αναισθησια που ειχα και οταν δεν προσπαθουσα σωστα :P 

Κορίτσι μου θα έλεγα στρώσε, στόλισε κλπ όσο είναι νωρίς γιατί αν σου έρθει καμιά εγκυμοσύνη δώρο, πώς θα μπορείς να κάνεις δουλειές με αναγούλες και τα λοιπά; Όχι ότι θα σε νοιάζει αλλά λέμε τώρα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , noni90 είπε:

Εγω νομιζω ειναι της φαντασιας μου η δε τα ειχα προσεξει.... Σκουρες τις βλεπω, εχουν επεκταθει κ πανω στη θηλη... Αλλα μαλλον ειναι ιδεα μου. Θεωρω οτι θα αδιαθετησω...Ακομα δεν εχουν ξεκινησει τα πονακια περιοδου αλλα θα δουμε. Σημερα θα μου ερθουν κ τα καινουρια τεστακια ωορρηξιας για τον επομενο μηνα....  Ποτε περιμενεις? Να σε ρωτησω κ κατι αλλο αδιακριτο... Τι ηλικία έχεις? Ειδα που σε ελεγαν μικρουλι..... 

αντε ρε αυτο ειναι καλο σταματα μπορει να νιωθεις αλλα οσο δεν ερχετε ειπαμε ειμαστε αισιοδοξες! παρασκευη περιμενω εγω κατι πονακια εχω καμια βδομαδα τωρα οχι τραγικα αλλα αλλες φορες με πιανουν και την επομενη μου ερχεται τωρα ειναι λιγα λιγα τι να πω!

οσο για την ηλικια οχι και αδιακριτο χαχαχα! η @MelinaFo με λεει ετσι αλλα δεν ειμαι και τοσο μικρη οσο ακουγεται ενταξη 26 ειμαι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, kido είπε:

Κορίτσι μου θα έλεγα στρώσε, στόλισε κλπ όσο είναι νωρίς γιατί αν σου έρθει καμιά εγκυμοσύνη δώρο, πώς θα μπορείς να κάνεις δουλειές με αναγούλες και τα λοιπά; Όχι ότι θα σε νοιάζει αλλά λέμε τώρα!

θα τα κανει ολα ο αντρας μου χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , caramel_83 είπε:

θα τα κανει ολα ο αντρας μου χαχαχαχαχα

χααχαχαχ και πολυ καλα θα κανει! αντε να δουμε!!! πολυ αγωνια εχει μαζευτει ζημερα...!!! αντε να ερθει ο Αι ΒΑσιλης νωριτερα στο φορουμ μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...