Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Angot είπε:

      κορίτσια να ρωτησω 31η εβδομάδα ξεκινά ο 8ος  μήνας; επισης πριν 2 ώρες πήρα ένα buscopan γιατί εχω κατι ενοχλήσεις στην κοιλιά ! δεν μου έκανε δουλειά, μπορώ να πάρω και ένα depon ?

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 34 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Έχω σαν τζελ υγρά ψιλοκαφε τι είναι αυτό;

μπορει να ειναι εμφυτευση :)

 

 

εγω ρε κοριτσια εχω αρκετες ενοχλησεις στην κοιλια, σαν βαρος και πολλα διαφανα υγρα σημερα :roll:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

ε αν  εχεις καθυστερηση , κανε τεστ βρε ! αν ειχατε επαφες , μαλλον εισαι εγκυος!

 

Κοιτα είχαμε σε ολες τις γόνιμες αλλα γενικα αν κρυωσω ή κουραστω εχω 2-3 μερες καθυστέρηση... Το σκέφτομαι να κάνω τέστ. Προς το παρων περιμενω να γυρίσει ο σύζυγος απο την δουλειά να δω κ άμα πληρώθηκε και αν δεν έρθει μέχρι αύριο θα παρω. Να σας ρωτήσω γτ δεν θυμαμααι καθολου (περασαν κ 5 χρόνια) ποσο περιπου εχει το τεστ???


XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , t1t1n4k1 είπε:

Κοιτα είχαμε σε ολες τις γόνιμες αλλα γενικα αν κρυωσω ή κουραστω εχω 2-3 μερες καθυστέρηση... Το σκέφτομαι να κάνω τέστ. Προς το παρων περιμενω να γυρίσει ο σύζυγος απο την δουλειά να δω κ άμα πληρώθηκε και αν δεν έρθει μέχρι αύριο θα παρω. Να σας ρωτήσω γτ δεν θυμαμααι καθολου (περασαν κ 5 χρόνια) ποσο περιπου εχει το τεστ???

αχ απο το φαρμακειο ? δεν γνωριζω γτ εχω παρει απο το ebay . αλλα το πιο φθηνο θα εχει καμια 10 ε . θα σου ππουν κ τα αλλα κοριτσια.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

αχ απο το φαρμακειο ? δεν γνωριζω γτ εχω παρει απο το ebay . αλλα το πιο φθηνο θα εχει καμια 10 ε . θα σου ππουν κ τα αλλα κοριτσια.

εγω πηρα με 6,50 ευρω απο το φαρμακειο αλλα δε θυμαμαι πιο ηταν....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 42 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Έχω σαν τζελ υγρά ψιλοκαφε τι είναι αυτό;

Εμενα αυτά έρχεται συνηθως λίγες ώρες πριν την περίοδο.σχεδον πάντα δηλαδή μόνο αυτή την φορά δεν ήρθε.δεν τα έχεις ξαναδεί άλλη φορά?

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , t1t1n4k1 είπε:

Κοιτα είχαμε σε ολες τις γόνιμες αλλα γενικα αν κρυωσω ή κουραστω εχω 2-3 μερες καθυστέρηση... Το σκέφτομαι να κάνω τέστ. Προς το παρων περιμενω να γυρίσει ο σύζυγος απο την δουλειά να δω κ άμα πληρώθηκε και αν δεν έρθει μέχρι αύριο θα παρω. Να σας ρωτήσω γτ δεν θυμαμααι καθολου (περασαν κ 5 χρόνια) ποσο περιπου εχει το τεστ???

Εχει και με 5 ευρο νομίζω sensatest λέγεται... αναλογα και το φαρμακείο..


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Nati85 είπε:

Εμενα αυτά έρχεται συνηθως λίγες ώρες πριν την περίοδο.σχεδον πάντα δηλαδή μόνο αυτή την φορά δεν ήρθε.δεν τα έχεις ξαναδεί άλλη φορά?

εσυ οσο πας ομορφενεις τον ανανα χαχχαχαχαχα να δω τι αλλο θα του κανεις!!!!!!!!!!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 36 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ειχα ωορρηξια 3 με 4 του μηνα οπουε περιμενω κατα τις 18! Εχω διαφορα συμπτωματα ανεμιγκαστριου αλλα τπτ σιγουρο! Αναμενω! Να πω την αληθεια δεν εχω κ πολλες ελπιδες... Θα δειξει! Φετος στολοζουν αναναδες χαχαχα αυτο θα κανουμε!

εχεις λιγες μερούλες ακόμα!! μην κανεις κανένα τεστ και παρανοήσεις σαν εμενα!!χαχχαχαχα λοιπον ειναι μην μου βαλεις την ιδεα!!οριστε ο στολισμενος ανανας μου!!:lol:

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

εσυ οσο πας ομορφενεις τον ανανα χαχχαχαχαχα να δω τι αλλο θα του κανεις!!!!!!!!!!!!

τον στολισα ειδες!!εχει και αστερι στην κορυφη!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

εχεις λιγες μερούλες ακόμα!! μην κανεις κανένα τεστ και παρανοήσεις σαν εμενα!!χαχχαχαχα λοιπον ειναι μην μου βαλεις την ιδεα!!οριστε ο στολισμενος ανανας μου!!:lol:

τον στολισα ειδες!!εχει και αστερι στην κορυφη!!!

αχχαχχα αμε πρωτος!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , caramel_83 είπε:

μπορει να ειναι εμφυτευση :)

 

 

εγω ρε κοριτσια εχω αρκετες ενοχλησεις στην κοιλια, σαν βαρος και πολλα διαφανα υγρα σημερα :roll:

αυτο ειναι καλο σημαδι!!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ada32 κοιτα αν θελεις κατι δεν εχει σχεση η ηλικία! Εκτός από αυτό εγώ θέλω αν συμβαινει κατι να το ανακαλυψω νωρις για να εχω χρονο μπροστα μου να το αντιμετωπισω. Τωρα για το αγχος, κ εγω απλα βλεπω σε πια μερα ειμαι σ αυτο τον κυκλο και μαθαινω το σωμα μου που δεν το ειχα παρατηρησει ποτε. Ελπιζω κ ευχομαι να ειμαι, αλλα δεν πιστευω οτι είμαι και δεν θα απογοητευτω κιολας αν δεν ειμαι. ξεκινησα τις προσπαθειες πολυ αγχωμενη κ τωρα χαλαρωνω.... 

@t1t1n4k1 να κανεις τεστακι γυρω στο δεκαρικο βγαινει... Αν κ με 10 ευρω παιρνεις καμια δεκαρια τεστ σε ταινιες απ το ιντερνετ τωρα δε προλαβαινεις ομως να παραγγειλεις! Σου ευχομαι θετικο αποτελεσμα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

εχεις λιγες μερούλες ακόμα!! μην κανεις κανένα τεστ και παρανοήσεις σαν εμενα!!χαχχαχαχα λοιπον ειναι μην μου βαλεις την ιδεα!!οριστε ο στολισμενος ανανας μου!!:lol:

τον στολισα ειδες!!εχει και αστερι στην κορυφη!!!

τελειο!!!!!!γραφιστρια εισαι????? 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...