Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

λοιπον κοριτσια ο Ανανας μου θα αλλαζει μορφες μεχρι να μεινω εγκυος και να του βαλω πιπιλα!!:P

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

τελειο!!!!!!γραφιστρια εισαι????? 

χιχι μακαρι θα μου αρεσε!!ας ειναι καλα το google!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

λοιπον κοριτσια ο Ανανας μου θα αλλαζει μορφες μεχρι να μεινω εγκυος και να του βαλω πιπιλα!!:P

Α ρε Νάτι δεν παίζεσαι!! Μιλάμε είσαι απίθανη!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

λοιπον κοριτσια ο Ανανας μου θα αλλαζει μορφες μεχρι να μεινω εγκυος και να του βαλω πιπιλα!!:P

αχχααχχα καλο!!! ετσι θα το μαθουμε για σενα λοιπον!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

αχχααχχα καλο!!! ετσι θα το μαθουμε για σενα λοιπον!!!! 

ναι δεν θα σας πω κοριτσια ειναι θετικο το τεστ δεν το πιστευω!! απλως θα μπει πιπιλιτσα!!

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Καλημέρα κοριτσιαααα!!

@caramel_83  δεν πειράζει θα συνεχίσω ακάθεκτη.ειχε και σασπένς το σ.κ με τις τρελες μου.εσυ πως είσαι?

@ntemiiiiii για να δουμεεεεεε!!περιμενουμε με αγωνία!!

εγω δεν ξέρω τι να κάνω φέτος με το στόλισμα έχω προβληματιστεί.εχουμε πένθος να στολίζω όμως το δέντρο?ειπαμε με τον άντρα μου να το στολίσουμε να χαρεί ο μικρός και δεν μας νοιάζει αν πει κάποιος κάτι εξάλλου μου είπε το πρόσωπο που χάσαμε θα ήθελε πολύ να μας βλέπει χαρούμενους.αλλα μετά με πιάνει η στεναχώρια και δεν ξέρω τι να κάνω.

 

Νάτι μου γνώμη μου είναι να κάνεις όπως νιώθεις χωρίς να σε νοιάζει τι θα πουν. Άλλωστε αυτός που θέλει να πει κακία, ότι και να κάνεις θα την πει. Στο χωριό ήταν κάποτε μια κυρία που αν μια χήρα έβγαζε τα μαύρα την κουτσομπολευε. Αν κάποια άλλη χήρα δεν τα έβγαζε, πάλι είχε να πει κάτι όπως "Μμμ τι θέλει να δείξει αυτή". Εσύ να σκεφτείς το παιδάκι σου που μια βαριά ατμόσφαιρα σίγουρα δεν του κάνει καλο. Στην τελική το πένθος είναι πολύ προσωπική υπόθεση και δεν έχει να κάνει ούτε με ρούχα ούτε με δέντρα. Όταν χάσαμε τον αδερφό του μπαμπά μου (33 χρόνων) και εμείς αλλά και η θεία μου κάναμε δέντρο - και ήταν λιγότερο από τρεις μήνες μετά. Είχε δύο μικρά παιδάκια που είχαν χάσει τον μπαμπά τους. Οποιαδήποτε χαρά ή οτιδήποτε τα βοηθούσε να ξεχαστούν ήταν πιο σημαντικό από τα οποία σχόλια. 

1 hour ago, Δήμητρα1988 είπε:

ε ενταξει καλε μια χαρα εισαι!!! τι αγχωνεσαι και εσυ...περιμενα να μου ελεγες πανω απο 37.....

Τα 37 είναι το όριο; Χαχαχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 38 λεπτά , Nati85 είπε:

Εμενα αυτά έρχεται συνηθως λίγες ώρες πριν την περίοδο.σχεδον πάντα δηλαδή μόνο αυτή την φορά δεν ήρθε.δεν τα έχεις ξαναδεί άλλη φορά?

Όχι..τώρα είδα αχνό ροζ στο σκούπισμα... μάλλον έρχεται...


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ κοριτσια τι κανετε σημερα?? @ntemiiiiii ποτε περιμενεις ειπαμε καλο τα καφετια? @Nati85 να στολισετε βεβαια μικρο παιδακι εχετε ειναι δυνατον να σε παρεξηγησουν με ενα μωρο στο σπιτι??? 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Νάτι μου γνώμη μου είναι να κάνεις όπως νιώθεις χωρίς να σε νοιάζει τι θα πουν. Άλλωστε αυτός που θέλει να πει κακία, ότι και να κάνεις θα την πει. Στο χωριό ήταν κάποτε μια κυρία που αν μια χήρα έβγαζε τα μαύρα την κουτσομπολευε. Αν κάποια άλλη χήρα δεν τα έβγαζε, πάλι είχε να πει κάτι όπως "Μμμ τι θέλει να δείξει αυτή". Εσύ να σκεφτείς το παιδάκι σου που μια βαριά ατμόσφαιρα σίγουρα δεν του κάνει καλο. Στην τελική το πένθος είναι πολύ προσωπική υπόθεση και δεν έχει να κάνει ούτε με ρούχα ούτε με δέντρα. Όταν χάσαμε τον αδερφό του μπαμπά μου (33 χρόνων) και εμείς αλλά και η θεία μου κάναμε δέντρο - και ήταν λιγότερο από τρεις μήνες μετά. Είχε δύο μικρά παιδάκια που είχαν χάσει τον μπαμπά τους. Οποιαδήποτε χαρά ή οτιδήποτε τα βοηθούσε να ξεχαστούν ήταν πιο σημαντικό από τα οποία σχόλια. 

Τα 37 είναι το όριο; Χαχαχα!

οχι βεβαια λλα απο κει και πανω νομιζω αρχιζεισ να ανησυχεις πιο πολυ και να αγχωνεσαι ισως λιγο παραπανω...δεν εχω σκοπο να προσβαλλω κανεναν και ζητω συγνωμη αν το εκανα.....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ κοριτσια τι κανετε σημερα?? @ntemiiiiii ποτε περιμενεις ειπαμε καλο τα καφετια? @Nati85 να στολισετε βεβαια μικρο παιδακι εχετε ειναι δυνατον να σε παρεξηγησουν με ενα μωρο στο σπιτι??? 

 

Πρώτη μέρα καθυστέρηση σήμερα αν και έρχεται μάλλον


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Δήμητρα1988 είπε:

οχι βεβαια λλα απο κει και πανω νομιζω αρχιζεισ να ανησυχεις πιο πολυ και να αγχωνεσαι ισως λιγο παραπανω...δεν εχω σκοπο να προσβαλλω κανεναν και ζητω συγνωμη αν το εκανα.....

Κοριτσάκι μου δεν προσβληθηκα. Μη ζητάς συγγνώμη, αστειευτηκα. Μάλλον εγώ πρέπει να ζητήσω συγγνώμη. :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, alina80 είπε:

Κοριτσάκι μου δεν προσβληθηκα. Μη ζητάς συγγνώμη, αστειευτηκα. Μάλλον εγώ πρέπει να ζητήσω συγγνώμη. :)

οχι ολα καλα..... ισως οντως να ακουστθικε καπωσ αλλα σε καμια περιπτωση δεν το ειπα αρνητικα ουτως η αλλως υπαρχουν ζωντανες αποδειξεις οτι δεν υπαρχει οριο ηλικιας σ αυτο το θεμα.....οταν το θελεισ πραγματικα πιστευω με τον εναν η τον αλλον τροπο θα το καταφερουμε ολες μας! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

οχι ολα καλα..... ισως οντως να ακουστθικε καπωσ αλλα σε καμια περιπτωση δεν το ειπα αρνητικα ουτως η αλλως υπαρχουν ζωντανες αποδειξεις οτι δεν υπαρχει οριο ηλικιας σ αυτο το θεμα.....οταν το θελεισ πραγματικα πιστευω με τον εναν η τον αλλον τροπο θα το καταφερουμε ολες μας! 

Μην ανησυχείς. Δεν ακούστηκε "κάπως". Άλλωστε παιδί κάνει ο καθένας όταν θέλει και κρίνει ότι οι προϋποθέσεις είναι αυτές που ο ίδιος θέλει. Οποίες και αν είναι αυτές για τον καθένα. Και όντως η ηλικία δεν βοηθάει. Από την άλλη είναι επίσης γεγονός ότι η γονιμότητα επηρεάζεται από τόσα πολλά πράγματα. Κάποια ούτε η ιατρική τα ξέρει ακόμα - μου το έλεγε χτες η ενδοκρινολόγος. Επίσης μου είπε ότι παίζει ρόλο και ο συνδυασμός του ζευγαριού! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , alina80 είπε:

Μην ανησυχείς. Δεν ακούστηκε "κάπως". Άλλωστε παιδί κάνει ο καθένας όταν θέλει και κρίνει ότι οι προϋποθέσεις είναι αυτές που ο ίδιος θέλει. Οποίες και αν είναι αυτές για τον καθένα. Και όντως η ηλικία δεν βοηθάει. Από την άλλη είναι επίσης γεγονός ότι η γονιμότητα επηρεάζεται από τόσα πολλά πράγματα. Κάποια ούτε η ιατρική τα ξέρει ακόμα - μου το έλεγε χτες η ενδοκρινολόγος. Επίσης μου είπε ότι παίζει ρόλο και ο συνδυασμός του ζευγαριού! 

Αυτό με τον συνδυσμό το λένε γενικά, να είναι συμβατο το dna αλλά μου φαίνεται πάααρα πολυ τραβηγμένο ρε κορίτσια για να είμαι ειλικρινείς. Επίσης το λέγανε σε γνωστούς που κάνανε παιδί μετά από πολλά χρόνια και εξωσωματική και αμέσως μετά πιάσανε μόνοι τους, άρα από ασύμβατοι γίνανε συμβατοί ως δια μαγείας;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , alina80 είπε:

Νάτι μου γνώμη μου είναι να κάνεις όπως νιώθεις χωρίς να σε νοιάζει τι θα πουν. Άλλωστε αυτός που θέλει να πει κακία, ότι και να κάνεις θα την πει. Στο χωριό ήταν κάποτε μια κυρία που αν μια χήρα έβγαζε τα μαύρα την κουτσομπολευε. Αν κάποια άλλη χήρα δεν τα έβγαζε, πάλι είχε να πει κάτι όπως "Μμμ τι θέλει να δείξει αυτή". Εσύ να σκεφτείς το παιδάκι σου που μια βαριά ατμόσφαιρα σίγουρα δεν του κάνει καλο. Στην τελική το πένθος είναι πολύ προσωπική υπόθεση και δεν έχει να κάνει ούτε με ρούχα ούτε με δέντρα. Όταν χάσαμε τον αδερφό του μπαμπά μου (33 χρόνων) και εμείς αλλά και η θεία μου κάναμε δέντρο - και ήταν λιγότερο από τρεις μήνες μετά. Είχε δύο μικρά παιδάκια που είχαν χάσει τον μπαμπά τους. Οποιαδήποτε χαρά ή οτιδήποτε τα βοηθούσε να ξεχαστούν ήταν πιο σημαντικό από τα οποία σχόλια. 

Τα 37 είναι το όριο; Χαχαχα!

axaaxxaaxax εεε οι δα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...