Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 14 λεπτά , Ungry girl είπε:

αντε ρε αυτο ειναι καλο σταματα μπορει να νιωθεις αλλα οσο δεν ερχετε ειπαμε ειμαστε αισιοδοξες! παρασκευη περιμενω εγω κατι πονακια εχω καμια βδομαδα τωρα οχι τραγικα αλλα αλλες φορες με πιανουν και την επομενη μου ερχεται τωρα ειναι λιγα λιγα τι να πω!

οσο για την ηλικια οχι και αδιακριτο χαχαχα! η @MelinaFo με λεει ετσι αλλα δεν ειμαι και τοσο μικρη οσο ακουγεται ενταξη 26 ειμαι!

Εμενα κανονικα με πιανουν μια βδομαδα πριν βαρβατα συμπτωματα! Πονοι κ τετοια. Τωρα εκτος απο 2 3 ενοχλησεις δεν εχω τιποτα. κ αυτες πολυ σποραδικα. Θα δειξει μωρε... Οπως και η @caramel_83 με εχει πιασει κ εμενα μια αναισθησια.... Α εγω ειμαι 27 κοντα ειμαστε!!!! Εχουμε πολυ χρονο μπροστα μας, ακομα κ αν τυχει κατι εχουμε απλετο χρονο να το αντιμετωπισουμε! 

πρίν από 6 λεπτά , caramel_83 είπε:

ειμαστε πολλες σε αναμονη μαζεμενες...αντε να δουμε πολλα θετικα :D

 

Μακάριιιιιι!!!!!

πρίν από 25 λεπτά , caramel_83 είπε:

εγω να σας πω δεν εχω καν στρωσει, περιμενωνα δω τι θα γινει αυτο τον μηνα και μετα στρωνω και στολιζω αλλα ρε κοριτσια ενω λατρευω τα χριστουγεννα φετος βαριεμαι αφανταστα να στολισω 

απο συμπωματα που με ρωτησατε, δεν εχω κατι ιδιαιτερο, δηλαδη με ποναει η κοιλια, νιωθω σαν ενα βαρος, κατι τσιμπηματα κι εγω και οτι βγαζω 2-3 σπυρακια στο πιγουνι που φευγουν και ξαναερχονται, τωρα τι να πω δεν ξερω, σε λιγες μερες θα γνωριζουμε....παντως συνεχιζω να εχω αυτη την αναισθησια που ειχα και οταν δεν προσπαθουσα σωστα :P 

Εγω δεν εχω καν αγορασει χαλια για το καινουριο σπιτι... Αυτα που εχω δε φτανουν ηταν πιο μικρο το προηγουμενο, και δε ταιριαζουν κιολας.... Χρειαζομαι 2 χαλια ακομα αλλα με τις τιμες που βλεπω το καθυστερω.... να δεις αστρωτοι θα μεινουμε φετος. Αστρωτοι μπορει, αστολιστοι ποτε! Το αλλο σκ θα στολισουμε δεντρο και φωτακια!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, noni90 said:

Εμενα κανονικα με πιανουν μια βδομαδα πριν βαρβατα συμπτωματα! Πονοι κ τετοια. Τωρα εκτος απο 2 3 ενοχλησεις δεν εχω τιποτα. κ αυτες πολυ σποραδικα. Θα δειξει μωρε... Οπως και η @caramel_83 με εχει πιασει κ εμενα μια αναισθησια.... Α εγω ειμαι 27 κοντα ειμαστε!!!! Εχουμε πολυ χρονο μπροστα μας, ακομα κ αν τυχει κατι εχουμε απλετο χρονο να το αντιμετωπισουμε! 

Μακάριιιιιι!!!!!

Εγω δεν εχω καν αγορασει χαλια για το καινουριο σπιτι... Αυτα που εχω δε φτανουν ηταν πιο μικρο το προηγουμενο, και δε ταιριαζουν κιολας.... Χρειαζομαι 2 χαλια ακομα αλλα με τις τιμες που βλεπω το καθυστερω.... να δεις αστρωτοι θα μεινουμε φετος. Αστρωτοι μπορει, αστολιστοι ποτε! Το αλλο σκ θα στολισουμε δεντρο και φωτακια!!!!!!!!!!!!!!!!

και εγω 28!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , noni90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Πως είστε όλα καλά? Εγω απο αυριο βγαινω σε αδεια ως την τριτη και ειμαι ενθουσιασμένη!!! Εχουμε κανενα καλο νεο?

αχ ποσο σε ζηλευω ! καλα να περασεις!!! 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα κοριτσιααα! Διαβαζω τα νεα σας παρέα με καφεδακι και τζακι! Ελπίζω να πάρουμε ολες λίγη μαγεία απ τα Χριστούγεννα και αντι για δωρα μες στης κάλτσες να εχουμε δωρα στις κοιλίτσες μας:)

Εγω απο συμπτωματα τίποτα περα απο κατι κραμπες... Ουτε καν το στηθος μ δεν πονάει αυτο λιγο με παραξενεύει γτ παντα μια βδομαδα πριν την περιοδο πρήζετε και ποναει πολυ.. Τωρα τιποτα... 

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , ellilaw είπε:

και εγω 28!!!

βλεπω η γενια μας ξεκιναει νωρις νωρις τις προσπαθειες! Ελπιζω να πετυχουμε!

 

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

αχ ποσο σε ζηλευω ! καλα να περασεις!!! 

Περιμενω το παρτυ πως κ πως!!!!! Ψοφαω για κατι τετοια εγω.... και να ξυπναω και οτι ωρα θελω το πρωι... ουυυυυυ! Τελεια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημερααα κοριτσιααα! Διαβαζω τα νεα σας παρέα με καφεδακι και τζακι! Ελπίζω να πάρουμε ολες λίγη μαγεία απ τα Χριστούγεννα και αντι για δωρα μες στης κάλτσες να εχουμε δωρα στις κοιλίτσες μας:)

Εγω απο συμπτωματα τίποτα περα απο κατι κραμπες... Ουτε καν το στηθος μ δεν πονάει αυτο λιγο με παραξενεύει γτ παντα μια βδομαδα πριν την περιοδο πρήζετε και ποναει πολυ.. Τωρα τιποτα... 

εμεις ειμαστε ακριβως το ιδιο ..

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

εμεις ειμαστε ακριβως το ιδιο ..

Δεν εχεις ουτε εσυ κανενα σύμπτωμα; σκεφτομαι να κανω ενα τεστ αλλα ξερω οτι ειναι πολυυυυ νωρις ακομα και θα απογοητευτώ....


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , noni90 είπε:

Εμενα κανονικα με πιανουν μια βδομαδα πριν βαρβατα συμπτωματα! Πονοι κ τετοια. Τωρα εκτος απο 2 3 ενοχλησεις δεν εχω τιποτα. κ αυτες πολυ σποραδικα. Θα δειξει μωρε... Οπως και η @caramel_83 με εχει πιασει κ εμενα μια αναισθησια.... Α εγω ειμαι 27 κοντα ειμαστε!!!! Εχουμε πολυ χρονο μπροστα μας, ακομα κ αν τυχει κατι εχουμε απλετο χρονο να το αντιμετωπισουμε! 

Μακάριιιιιι!!!!!

Εγω δεν εχω καν αγορασει χαλια για το καινουριο σπιτι... Αυτα που εχω δε φτανουν ηταν πιο μικρο το προηγουμενο, και δε ταιριαζουν κιολας.... Χρειαζομαι 2 χαλια ακομα αλλα με τις τιμες που βλεπω το καθυστερω.... να δεις αστρωτοι θα μεινουμε φετος. Αστρωτοι μπορει, αστολιστοι ποτε! Το αλλο σκ θα στολισουμε δεντρο και φωτακια!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε ναι τι κοντα σχεδον ισα!!!!

χρονο εχουμε υπομονη δεν εχουμε χαχαχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημερααα κοριτσιααα! Διαβαζω τα νεα σας παρέα με καφεδακι και τζακι! Ελπίζω να πάρουμε ολες λίγη μαγεία απ τα Χριστούγεννα και αντι για δωρα μες στης κάλτσες να εχουμε δωρα στις κοιλίτσες μας:)

Εγω απο συμπτωματα τίποτα περα απο κατι κραμπες... Ουτε καν το στηθος μ δεν πονάει αυτο λιγο με παραξενεύει γτ παντα μια βδομαδα πριν την περιοδο πρήζετε και ποναει πολυ.. Τωρα τιποτα... 

ναι μωρε τι δωρα με ενα θετικο τεστακι νωμιζω ειμαστε υπερ ευχαριστημενες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

αντε ναι τι κοντα σχεδον ισα!!!!

χρονο εχουμε υπομονη δεν εχουμε χαχαχαχαχα!

ξαναπες το αυτο!!! Νομιζω ομως οσο περναει ο καιρος γινεται πιο ευκολο.. Εγω τουλαχιστον δεν περιμενω με αγωνια καθε τελος του κυκλου για να κανω τεστ. Στον πρωτο μηνα ειχα αυτη την αγωνια.......... Ειμαι πιο χαλαρη πλεον και εχω αποδεχτει οτι δεν ειμαστε απο τα ζευγαρια που πιανουν κατευθειαν! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

ξαναπες το αυτο!!! Νομιζω ομως οσο περναει ο καιρος γινεται πιο ευκολο.. Εγω τουλαχιστον δεν περιμενω με αγωνια καθε τελος του κυκλου για να κανω τεστ. Στον πρωτο μηνα ειχα αυτη την αγωνια.......... Ειμαι πιο χαλαρη πλεον και εχω αποδεχτει οτι δεν ειμαστε απο τα ζευγαρια που πιανουν κατευθειαν! 

εγω παντος εχουν περασει 19 μηνες και εχω την ιδια αγωνεια καθε γορα αν και πιο πολυ με επιασε μετα τον 6-7 μηνα προσπαθειων πιο πριν το ειχα παρει χαλαρα οσο δεν γινοταν τιποτα αρχισα να προβληματιζομαι!

μακαρι να τελειωνει γρηγορα αυτη η αγονεια και πραγματικα να ειναι για ολες μας τα καλητερα Χριστουγεννα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

εγω παντος εχουν περασει 19 μηνες και εχω την ιδια αγωνεια καθε γορα αν και πιο πολυ με επιασε μετα τον 6-7 μηνα προσπαθειων πιο πριν το ειχα παρει χαλαρα οσο δεν γινοταν τιποτα αρχισα να προβληματιζομαι!

μακαρι να τελειωνει γρηγορα αυτη η αγονεια και πραγματικα να ειναι για ολες μας τα καλητερα Χριστουγεννα!!!

Εγω παλι το αντιθετο.... τους πρωτους κυκλους ειχα πολυ αγχος μετα με βοηθησαν κ τα τεστ κ ξεαγχωθηκα! Αλλωστε επειδη ξερω οτι σε 2 3 μηνες θα παμε γιατρο ουσιαστικα λεω οκ, προσπαθουμε λιγο ακομα μονοι κ αν δεν κατσει θα παμε να μας δωσει κατευθυνσεις, να κανουμε εξετασεις κτλ. Με εχει χαλαρωσει παρα πολυ αυτο! Παρολα αυτα ευχομαι κ εγω το ιδιο με σενα, να εχουμε ολες μας τα καλυτερα Χριστουγεννα με ενα μωρακι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ungry girl είπε:

ναι μωρε τι δωρα με ενα θετικο τεστακι νωμιζω ειμαστε υπερ ευχαριστημενες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ μακαρι να ειναι αυτο το δωρακι! 

Εγω οσο περνάει ο καιρος τοσο ποιο πολυ αγχώνομαι... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...