Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αυτα μου εδωσεεεεεεεεεεε τι εείναι για να έρθει η περίοδος????

Ναι, μου ειχε πει ο γιατρος οτι απο τη στιγμη που τελειωνουν τα χαπια, το πολυ σε 10 μερες με 2 εβδομαδες αδιαθετεις. Υποθετω επειδη προκαλουν ωορρηξια; Τελικα εγω αδιαθετησα μονη μου την 3η-4η μερα που τα επαιρνα, και του το ειπα και μου ειπε οτι αρα δεν την προκαλεσαν τα χαπια τελικα την περιοδο και θα ερχοταν ετσι κι αλλιως. Αφου μας εβγαλε πρωτα την ψυχη ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ!!

Αντε, γιατρος θα γινω κι εγω εδω μεσα!


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , WannaBeMother είπε:

Συγχαρητηρια @ΓΙΩΤΑ78 ευχομαι να εχεις μια ευκολη τελειομηνη κυηση :) 

Μπραβο και σε σενα @Ungry girl ειναι πολυ σημαντικο που πετυχε η συλληψη και τωρα ειμαι σιγουρη θα μεινεις πολυ ευκολα εγκυος! ευχομαι να μας πεις συντομα για πολλα θετικα τεστ και να μεινει το σπορακι.... 

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου συντομα σε ολες μας!! Και μονο θετικα με σποράκια οχι θετικα χωρίς:-(

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

βρε ισως ομως θελει σε καποιον να μιλησει δικο της για το οτι ισως δυσκολευετε νομιζω οτι πρεπει να της μιλησεις αποκλειετε να στεναχωρηθει αν μεινεις πρωτη. καλο ειναι να την συμβουλευεις κ με αυτα που διαβαζεις εδω μεσα. 

Και που να ειναι κ αυτη στο φορουμ!!!

Τι ζωδιο εισαι ειπαμε; έχουμε λιγα κοινά νομίζω.χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , andrianni είπε:

Μπορεις να της πεις για σενα κ να ανοιχτεί. Ενας χρόνος δεν ειναι τίποτα φοβερό. Ασε που μπορεί να μην προσπαθεί καν. Δε σημαινει οτι επειδη παντρευτηκε... Ότι θες παντως. Εγω το ειπα γιατι ειστε αδερφες κ αν δεν συζητατε για αυτα τότε τι να συζητάτε. Κ μου φαινεται πιο ασχημο να της πεις μια μερα ειμαι εγκυος. Κ όση διαφορά κ να εχετε δεν συναγωνίζεστε ποια θα μεινει πρωτα.

Ναι! Δεν είναι τίποτα σοβαρό. Κ εγω αυτα παιρνω οταν δε μου ερχεται.απλή ορμόνη. Καλύτερα όμως να παρεις κ 2ο κουτι για να πάρεις για 10 μέρες όπως σου ειπε

Οκ ναι μαλλον αυτο θα κανω θα παρω αλλο ενα κουτι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε??Επίτελους αύριο δε έχω μάθημα και θα αράξω!!!!Σήμερα έχουμε πάρα πολύ κρύο!!!

Εγω έχω αφροδίτη στο Τοξότη χαχχαχχχα!!!!!

Γεια σου! Μας έλειψες! Τότε πρέπει να είσαι σαγηνευτική! Κ εγώ δεν είχα σήμερα κ κολλησα στο φορουμ! Πρέπει όμως να στρωθώ για διαβασμα κ για τη δουλειά!

Τώρα το σκεφτηκα το άλλο κομμάτι. Πότε δεν περιμένεις;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Antila είπε:

Ναι, μου ειχε πει ο γιατρος οτι απο τη στιγμη που τελειωνουν τα χαπια, το πολυ σε 10 μερες με 2 εβδομαδες αδιαθετεις. Υποθετω επειδη προκαλουν ωορρηξια; Τελικα εγω αδιαθετησα μονη μου την 3η-4η μερα που τα επαιρνα, και του το ειπα και μου ειπε οτι αρα δεν την προκαλεσαν τα χαπια τελικα την περιοδο και θα ερχοταν ετσι κι αλλιως. Αφου μας εβγαλε πρωτα την ψυχη ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ!!

Αντε, γιατρος θα γινω κι εγω εδω μεσα!

Χαχααχα και καλα αν μου ερθςι περιοδος θα τα παρω τα χαπια μεχρι να τελειωσουν η μολις αδιαθετησω τα σταματαω οχουυυυ ενα σορο αποροιες!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χαχααχα και καλα αν μου ερθςι περιοδος θα τα παρω τα χαπια μεχρι να τελειωσουν η μολις αδιαθετησω τα σταματαω οχουυυυ ενα σορο αποροιες!!!!

Αν σου ερθει οσο θα τα παιρνεις, θα τον παρεις τηλ για να σου πει αν χρειαζεται να συνεχισεις! Αν δε σου ερθει εν τω μεταξυ, θα τα τελειωσεις κ θα περιμενεις λιγες μερες να ερθει ή θα τον παρεις τηλ και παλι! :)

Πχ εμενα μου εμενε μια μερα ακομη οποτε τα πηρα. Αλλα αν ηταν πολλες μερες νομιζω ειχε πει οτι θα μου τα σταματουσε γιατι δε θα υπηρχε λογος! Ομως ειμαστε διαφορετικη περιπτωση, εσυ βιοχημικη κι εγω ημουν απο αποξεση, αρα με το γιατρο θα μιλησεις!!


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, andrianni είπε:

Γεια σου! Μας έλειψες! Τότε πρέπει να είσαι σαγηνευτική! Κ εγώ δεν είχα σήμερα κ κολλησα στο φορουμ! Πρέπει όμως να στρωθώ για διαβασμα κ για τη δουλειά!

Kαι μένα γλυκιά μου!!!Μπαίω διαβαζω τα νεάκια σας αλλά λείπω αρκετές ώρες και τον βράδυ κοιμάμαι νωρίς!!!19/12 τελειώνω και θα μπαίνω πάλι το πρωί με το καφεδάκι μου!!!!Αδιαθέτησα!!Είμαι στη 7 μέρα!!!!Ελεγα ότι θα χαλάρωνα με τα σεμινάρια αλλά τζίφος χαχχχαχ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Antila είπε:

Γι αυτο, επειδη ειναι προγεστερονη και οχι για να καθαρισεις, κανε μια χοριακη ακομη σε 2-3 μερες!

Ναι αλλα βιηθαει να έρθει πςριοδος βεβαια απο τη στιγμη που δεν σωζεται τιποτα να τελειωνει να ξανα ξεκινησουμε

πρίν από 1 λεπτό , Antila είπε:

Αν σου ερθει οσο θα τα παιρνεις, θα τον παρεις τηλ για να σου πει αν χρειαζεται να συνεχισεις! Αν δε σου ερθει εν τω μεταξυ, θα τα τελειωσεις κ θα περιμενεις λιγες μερες να ερθει ή θα τον παρεις τηλ και παλι! :)

Ευχαριστώ για τη βοηθεια μακαρι να ηταν πιο ευκολα ολα και να καναμε μωρακια ευκολα!!! Ωραια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Antila said:

Ναι, μου ειχε πει ο γιατρος οτι απο τη στιγμη που τελειωνουν τα χαπια, το πολυ σε 10 μερες με 2 εβδομαδες αδιαθετεις. Υποθετω επειδη προκαλουν ωορρηξια; Τελικα εγω αδιαθετησα μονη μου την 3η-4η μερα που τα επαιρνα, και του το ειπα και μου ειπε οτι αρα δεν την προκαλεσαν τα χαπια τελικα την περιοδο και θα ερχοταν ετσι κι αλλιως. Αφου μας εβγαλε πρωτα την ψυχη ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ!!

Αντε, γιατρος θα γινω κι εγω εδω μεσα!

εμενα μου ηρθε μετα απο μια μερα ακριβως

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , marillia είπε:

Kαι μένα γλυκιά μου!!!Μπαίω διαβαζω τα νεάκια σας αλλά λείπω αρκετές ώρες και τον βράδυ κοιμάμαι νωρίς!!!19/12 τελειώνω και θα μπαίνω πάλι το πρωί με το καφεδάκι μου!!!!Αδιαθέτησα!!Είμαι στη 7 μέρα!!!!Ελεγα ότι θα χαλάρωνα με τα σεμινάρια αλλά τζίφος χαχχχαχ!!!!

Μια χαρά για τέλος του μήνα τότε!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου παλια και νέα τι κανετε; εχουμε καμια φρεσκοεγκυουλα;

Σας εχω χασει λιγο!! εγω πηγα στο γιατρουλη ειμαι 25w και 4d και ο μπεμπης μας πηγε 706 γραμμαρια..παιδαρος χιχι! @elenakii22 μου εισαι καλα;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, andrianni είπε:

Μπορεις να της πεις για σενα κ να ανοιχτεί. Ενας χρόνος δεν ειναι τίποτα φοβερό. Ασε που μπορεί να μην προσπαθεί καν. Δε σημαινει οτι επειδη παντρευτηκε... Ότι θες παντως. Εγω το ειπα γιατι ειστε αδερφες κ αν δεν συζητατε για αυτα τότε τι να συζητάτε. Κ μου φαινεται πιο ασχημο να της πεις μια μερα ειμαι εγκυος. Κ όση διαφορά κ να εχετε δεν συναγωνίζεστε ποια θα μεινει πρωτα.

Ναι! Δεν είναι τίποτα σοβαρό. Κ εγω αυτα παιρνω οταν δε μου ερχεται.απλή ορμόνη. Καλύτερα όμως να παρεις κ 2ο κουτι για να πάρεις για 10 μέρες όπως σου ειπε

Αυτο εννοειται οτι δεν συναγωνιζομαστε...ισα ισα θα χαρει η μια για την αλλην..αν κ η μανα μου οταν εμαθε οτι ημουν εγκυος δεν πεταξε απο την χαρα της κ λογω της αδ μου αλλα κ επειδη δεν ειμαι παντρεμενη...

1 hour ago, andrianni είπε:

Και που να ειναι κ αυτη στο φορουμ!!!

Τι ζωδιο εισαι ειπαμε; έχουμε λιγα κοινά νομίζω.χαχαχα

Μπα δεν ειναι στο φορουμ την ρωτησα σημερα..λεει δεν μπορει ν το διαχειριστει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...