Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αυτο εννοειται οτι δεν συναγωνιζομαστε...ισα ισα θα χαρει η μια για την αλλην..αν κ η μανα μου οταν εμαθε οτι ημουν εγκυος δεν πεταξε απο την χαρα της κ λογω της αδ μου αλλα κ επειδη δεν ειμαι παντρεμενη...

Μπα δεν ειναι στο φορουμ την ρωτησα σημερα..λεει δεν μπορει ν το διαχειριστει

Το φορουμ δε μπορεί να διαχειριστεί ή το θεμα; αρα κάτι τη ρωτησες! Αστη τη μάνα! Ετσι ειναι αυτες! Εγώ για την αδερφή λέω...αφου θα χαρεί σκέψου το κ πάλι! Εγώ αν είχα αδερφή εκεί θα τα έλεγα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 9 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αυτο εννοειται οτι δεν συναγωνιζομαστε...ισα ισα θα χαρει η μια για την αλλην..αν κ η μανα μου οταν εμαθε οτι ημουν εγκυος δεν πεταξε απο την χαρα της κ λογω της αδ μου αλλα κ επειδη δεν ειμαι παντρεμενη...

Μπα δεν ειναι στο φορουμ την ρωτησα σημερα..λεει δεν μπορει ν το διαχειριστει

Κάποιους τους είναι πιο εύκολο να μιλάνε σε ξένους παρά σε δικούς τους για ότι τους ανησυχεί! Ο καθένας έχει τον τρόπο του! Όπως νιώθει κανεις καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Κάποιους τους είναι πιο εύκολο να μιλάνε σε ξένους παρά σε δικούς τους για ότι τους ανησυχεί! Ο καθένας έχει τον τρόπο του! Όπως νιώθει κανεις καλύτερα!

Έχεις δίκιο. Μην την πιέζω κ εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στην εγκυουλα μας!!!

Εγώ κορίτσια και την κόρη μου και στη βιοχημική με μία επαφή κι αυτή από πάνω εγώ!Και πρωϊ!Στη βιοχημική δεν έκανα τίποτα γιατί εγώ το κατάλαβα γρήγορα οπότε απλά άργησε λίγο η περίοδος!

Από ζώδια η κόρη μου κι εγώ είμαστε Ιχθείς ο άντρας μου Αιγόκερως ωροσκόπους δε γνωρίζω!

Έχω μια απορία; Αυτά τα υγρά σαν ασπράδι αυγού τα έχουμε και τη μέρα της ωορρηξίας ή πριν μόνο;

Από τις τρεις μέρες που τα είδα μόνο τη μία είχαμε επαφή και λογικά μετά έγινε η ωορρηξία!Να άντεξε άραγε το σπέρμα;

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Ungry girl τελικά δεν ήταν τα τεστακια ελαττωματικά μας έχεις τρελάνει!!να πάρεις τα χάπια όσες μέρες σου είπε ο γιατρός όχι μισές δουλειές.αντε και θα δεις που όλα θα πάνε καλά και θα μείνεις σύντομα εγκυος και όλα θα πάνε καλα!σημειωσε στο χαρτί σου να τον ρωτήσεις μόλις ξαναμεινεις αν θα ξεκινήσεις αμέσως utrogestan.

@Dimitr@17δεν ξερω από ζωδια πολλά νομίζω σου είπε η @kido την ευχή μας να έχεις κορίτσι να είσαι εγκυουλα!!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , andrianni είπε:

Το φορουμ δε μπορεί να διαχειριστεί ή το θεμα; αρα κάτι τη ρωτησες! Αστη τη μάνα! Ετσι ειναι αυτες! Εγώ για την αδερφή λέω...αφου θα χαρεί σκέψου το κ πάλι! Εγώ αν είχα αδερφή εκεί θα τα έλεγα!

Το φορουμ..ολα τα λεμε γενικα απλα μπορει να αργησουμε ν συζητησουμε ενα τετοιο θεμα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

@Ungry girl τελικά δεν ήταν τα τεστακια ελαττωματικά μας έχεις τρελάνει!!να πάρεις τα χάπια όσες μέρες σου είπε ο γιατρός όχι μισές δουλειές.αντε και θα δεις που όλα θα πάνε καλά και θα μείνεις σύντομα εγκυος και όλα θα πάνε καλα!σημειωσε στο χαρτί σου να τον ρωτήσεις μόλις ξαναμεινεις αν θα ξεκινήσεις αμέσως utrogestan.

@Dimitr@17δεν ξερω από ζωδια πολλά νομίζω σου είπε η @kido την ευχή μας να έχεις κορίτσι να είσαι εγκυουλα!!!

Μακαρι κοριτσια...αν κ σημερα δεν ειχαμε επαφη και ειναι 16ημερα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Συγχαρητήρια στην εγκυουλα μας!!!

Εγώ κορίτσια και την κόρη μου και στη βιοχημική με μία επαφή κι αυτή από πάνω εγώ!Και πρωϊ!Στη βιοχημική δεν έκανα τίποτα γιατί εγώ το κατάλαβα γρήγορα οπότε απλά άργησε λίγο η περίοδος!

Από ζώδια η κόρη μου κι εγώ είμαστε Ιχθείς ο άντρας μου Αιγόκερως ωροσκόπους δε γνωρίζω!

Έχω μια απορία; Αυτά τα υγρά σαν ασπράδι αυγού τα έχουμε και τη μέρα της ωορρηξίας ή πριν μόνο;

Από τις τρεις μέρες που τα είδα μόνο τη μία είχαμε επαφή και λογικά μετά έγινε η ωορρηξία!Να άντεξε άραγε το σπέρμα;

Πριν την ωορηξία είναι το ασπράδι. Δύο μέρες πριν περίπου. Σίγουρα αντέχει αφού αυτή είναι η δουλεία του ασπραδιού! Ειναι σούπερ γόνιμο. Χαίρομαι που ανέφερες αυτό για τη στάση αυτή γιατί εμένα είναι η αγαπημένη μου! χιχιχι!

πρίν από 8 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μακαρι κοριτσια...αν κ σημερα δεν ειχαμε επαφη και ειναι 16ημερα

Να σου πω: είχες όλες τις προηγούμενες. Δεν είναι θέμα αυτό. Ασε που προλαβαίνετε ακόμα. Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , andrianni είπε:

Πριν την ωορηξία είναι το ασπράδι. Δύο μέρες πριν περίπου. Σίγουρα αντέχει αφού αυτή είναι η δουλεία του ασπραδιού! Ειναι σούπερ γόνιμο. Χαίρομαι που ανέφερες αυτό για τη στάση αυτή γιατί εμένα είναι η αγαπημένη μου! χιχιχι!

Λες να το καταφέραμε;;;;

Ναι είναι μια στάση που μου αρέσει πολύ μιας και έχω τον έλεγχο της απόλαυσης! Είναι και φορές όμως που μου αρέσει να είμαι από κάτω υποτακτική κυριολεκτικά χαχαχαχα


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Λες να το καταφέραμε;;;;

Ναι είναι μια στάση που μου αρέσει πολύ μιας και έχω τον έλεγχο της απόλαυσης! Είναι και φορές όμως που μου αρέσει να είμαι από κάτω υποτακτική κυριολεκτικά χαχαχαχα

 

πρίν από 4 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Λες να το καταφέραμε;;;;

Ναι είναι μια στάση που μου αρέσει πολύ μιας και έχω τον έλεγχο της απόλαυσης! Είναι και φορές όμως που μου αρέσει να είμαι από κάτω υποτακτική κυριολεκτικά χαχαχαχα

Γιατί όχι; Αφού το έχουμε πει οτι περισσότερο γόνιμες είναι οι μέρες πριν την ωορ. Καλό θα ήταν να είχες και τότε αλλά αυτό δεν αποκλείει περίπτωση εγκυμοσύνης. Είναι αυτό που έχουν αναφέρει πολλές κοπέλες ως εκτός γόνιμων οτι το πέτυχαν! Εγώ απο κάτω είμαι όταν είμαι κουρασμένη! Ε ρε τι μας έχει πιάσει σήμερα!

Εσύ είσαι και μία και έξω. Οπότε παίζει και πολύ! τώρα το θυμήθηκα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , andrianni είπε:

Πριν την ωορηξία είναι το ασπράδι. Δύο μέρες πριν περίπου. Σίγουρα αντέχει αφού αυτή είναι η δουλεία του ασπραδιού! Ειναι σούπερ γόνιμο. Χαίρομαι που ανέφερες αυτό για τη στάση αυτή γιατί εμένα είναι η αγαπημένη μου! χιχιχι!

Να σου πω: είχες όλες τις προηγούμενες. Δεν είναι θέμα αυτό. Ασε που προλαβαίνετε ακόμα. Χαχαχα

Nai ειχα 26 28 1 2 3 4 θα δειξει αν καναμε τπτ αυτον τον μηνα...προς το παρον σας καληνυχτιζω καθως ειμαι κ φουρναρισα..φιλακια σε ολες..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Nai ειχα 26 28 1 2 3 4 θα δειξει αν καναμε τπτ αυτον τον μηνα...προς το παρον σας καληνυχτιζω καθως ειμαι κ φουρναρισα..φιλακια σε ολες..

Πολύ καλά τα πήγατε! Ξεκουράσου!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , andrianni είπε:

 

Γιατί όχι; Αφού το έχουμε πει οτι περισσότερο γόνιμες είναι οι μέρες πριν την ωορ. Καλό θα ήταν να είχες και τότε αλλά αυτό δεν αποκλείει περίπτωση εγκυμοσύνης. Είναι αυτό που έχουν αναφέρει πολλές κοπέλες ως εκτός γόνιμων οτι το πέτυχαν! Εγώ απο κάτω είμαι όταν είμαι κουρασμένη! Ε ρε τι μας έχει πιάσει σήμερα!

Εσύ είσαι και μία και έξω. Οπότε παίζει και πολύ! τώρα το θυμήθηκα

Θα δείξει!!!

Χαχαχα εμένα μου πέρασε τώρα η πολλή όρεξη πάνε οι γόνιμες πάει και η ωορρηξία καθώς φαίνεται


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Σκεφτόμουν να σας γράψω. Να μπω και εγώ στην παρέα σας. Εύχομαι σε όλες ότι καλύτερο και μόνο χαρά στην ζωή σας. Είμαι 29 χρονών και προσπαθώ και εγώ με τον άντρα μου καιρό τώρα για μωράκι. Ο κύκλος μου είναι σχετικά άστατος από 29 μέχρι 31μερες πλέον. Παλιότερα ήταν και περισσότερες μέρες. Τελευταία περίοδος ήταν 13/11.. Πήρα τα τεστακια για την ωορρηξία και το θετικό αποτέλεσμα ηταν 30/11 και 1/12(18η&19η μερα). Εγω ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου 29/11 και 30/11. Από τις 3/12 μεχρι και σήμερα έχω πόνους χαμηλά. Πόνους περιόδου. Έχω να δω υγρά εδώ και 6ημέρες περίπου. Σήμερα είδα πολύ λίγα λευκά. Θέλω τις γνώμες σας. Οι πόνοι που νιώθω είναι ότι πέτυχε το γλυκό ή το αντίθετο? Έχω τέτοια αγωνία.... οι πόνοι στις3/12 Την Κυριακή δηλαδή με πέθαναν. Έκανα και τότε τεστ ωορρηξίας και ήταν αρνητικό. Τι μπορεί να είναι οι πόνοι. Εύχομαι τώρα που το έβγαλα από μέσα μου και με την βοήθεια σας να μου φύγει η απορία και το άγχος. 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Σκεφτόμουν να σας γράψω. Να μπω και εγώ στην παρέα σας. Εύχομαι σε όλες ότι καλύτερο και μόνο χαρά στην ζωή σας. Είμαι 29 χρονών και προσπαθώ και εγώ με τον άντρα μου καιρό τώρα για μωράκι. Ο κύκλος μου είναι σχετικά άστατος από 29 μέχρι 31μερες πλέον. Παλιότερα ήταν και περισσότερες μέρες. Τελευταία περίοδος ήταν 13/11.. Πήρα τα τεστακια για την ωορρηξία και το θετικό αποτέλεσμα ηταν 30/11 και 1/12(18η&19η μερα). Εγω ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου 29/11 και 30/11. Από τις 3/12 μεχρι και σήμερα έχω πόνους χαμηλά. Πόνους περιόδου. Έχω να δω υγρά εδώ και 6ημέρες περίπου. Σήμερα είδα πολύ λίγα λευκά. Θέλω τις γνώμες σας. Οι πόνοι που νιώθω είναι ότι πέτυχε το γλυκό ή το αντίθετο? Έχω τέτοια αγωνία.... οι πόνοι στις3/12 Την Κυριακή δηλαδή με πέθαναν. Έκανα και τότε τεστ ωορρηξίας και ήταν αρνητικό. Τι μπορεί να είναι οι πόνοι. Εύχομαι τώρα που το έβγαλα από μέσα μου και με την βοήθεια σας να μου φύγει η απορία και το άγχος. 

Γειά σου! Είμαστε ακριβώς σε ίδιο κύκλο. Αντε με μια μέρα διαφορά. Δηλαδή εγώ έκανα ωορ.29/11. Ένιωσα κάποιους πόνους και εγώ την Κυριακή στιγμιαία. Αλλά νομίζω συνέχεια τα νιώθω αυτά και δε δίνω σημασία. Είναι πολύ νωρίς. Μόνο υπομονή πρέπει να κάνουμε και να τα καταγράφουμε για να δούμε εκ των υστέρων... Υγρά η αλήθεια είναι οτι δεν έχω ούτε εγώ. Λίγα κρεμώδη λευκά όπως το λες. Λίγους πόνους περιόδου νιώθω αλλά πολύ απαλούς. Την Κυριακή πάντως ήταν για μια στιγμή κάπως ανυπόφορο σαν πολύ κίνηση ένα πράγμα. Βέβαια ήταν από την αντίθετη της ωορ. οπότε δε δίνω βάση. Αν δεν το έχεις ξανανιώσει μπορεί και να σημαίνει κάτι. Αχ αυτή η αγωνία...Κάποιες το καταλαβαίνουν από νωρίς βέβαια. Δε νομίζω να σε βοήθησα όμως!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...